سرویس ارتباطات ثابت
برخي مشترکان تلفن ثابت معتقدند که هزينه‌ تماس با تلفن همراه از خطوط ثابت در قبوض‌ ديماه افزايش يافته که مخابرات به اين موضوع پاسخ داده است.
سهامداران همراه اول باز هم سود کردند سود 353 تومانی برای هر سهم همراه اول در 3روز
روز یکشنبه در حالی سهام همراه اول با قیمت 3 هزار و 495 تومان کشف قیمت شد که با بازگشایی نماد شرکت ارتباطات سیار در سومین روز حضور این شرکت در بازار اول فرابورس، قیمت سهام آن مجددا با افزایش ۱۷۸۷ریالی نسبت به روز گذشته به 38هزار و 484ریال رسید.
۱۳۸۹/۹/۳۰ - ۱۱ : ۵۳
در طول جشنواره زمستان ایرانسل و از اول دی‌ماه سال جاری، تعرفه خدمات اینترنت همراه (GPRS) و پیام چندرسانه‌ای (MMS) ایرانسل کاهش می‌یابد.
۱۳۸۹/۹/۳۰ - ۱۰ : ۱۹
تنها با گذشت یک روز از زمان عرضه سهامداران همراه اول 174 تومان سود کردند
روز گذشته در حالی سهام همراه اول با قیمت 3 هزار و 495 تومان کشف قیمت شد که امروز با بازگشایی نماد شرکت ارتباطات سیار قیمت این سهم تا لحظه مخابره این خبر با افزایش 174 تومانی نسبت به روز گذشته به 36 هزار و 697 ریال رسیده است.
۱۳۸۹/۹/۲۹ - ۱۰ : ۴۴
5/5 درصد سهام همراه اول 5 ثانیه‌ای معامله شد زلزله 5 ریشتری در بورس
28 آذر ماه روزی تاریخی برای بازار فرابورس و بازار سرمایه کشور به شمار می‌رود. روزی که بزرگ‌ترین اپراتور اول کشور و خاورمیانه یعنی شرکت همراه اول به جرگه شرکت‌های کنونی در بازار سهام پیوست و با عرضه اولیه و 113 میلیون و 250 هزار سهم آن، بزرگ‌ترین عرضه اولیه از لحاظ حجم ریالی معاملات و نرخ اولیه سهام شرکت‌ها رقم خورد و بازار سرمایه و در اصل فرابورس ایران با نقطه عطفی مواجه شد.
۱۳۸۹/۹/۲۹ - ۸ : ۵۵
با کشف قیمت 3هزار و 495تومانی هر سهم ارزش روز همراه اول 7.2 هزار میلیارد تومان محاسبه شد
با کشف قیمت 3 هزار و 495 تومانی هر سهم همراه اول ، ارزش روز این شرکت به بیش از 7.2 هزار میلیارد تومان رسید و با توجه به پیش بینی سود 407 تومانی به ازای هر سهم ، نسبت P/E آن 8.5مرتبه محاسبه شد.

۱۳۸۹/۹/۲۸ - ۱۳ : ۰
معاون بازاریابی و امور مشتریان شرکت ارتباطات سیار ایران درباره متوسط درآمد همراه اول از هر مشترک گفت:‌ متوسط درآمد همراه اول از هر مشترک سیم کارت اعتباری حدود هفت هزار تومان و سیم‌کارت‌های دایمی حدود 10 هزار تومان است.
۱۳۸۹/۹/۲۷ - ۱۰ : ۳۹
تحقیقات صورت گرفته نشان می‌دهد میزان تشعشعات سایت‌های BTS تلفن همراه یک صدم میزان امواج منتشر شده توسط فرستنده‌های رادیو FM است.
۱۳۸۹/۹/۲۷ - ۱۰ : ۳۶
مدیرکل نظارت بر سرویس‌های ارتباطی سازمان تنظیم مقررات در خصوص نظارت و توجه رگولاتوری به کیفیت نه چندان رضایت بخش سرویس‌های تلفن‌ همراه، گفت: در خصوص بهبود کیفیت سرویس‌ و رفع نقاط ضعف، گاهاً نامه‌های بسیار تند و غیرقابل انتشار برای اپراتورها ارسال می‌شود، اما حل برخی موارد نیاز به زمان دارد.
۱۳۸۹/۹/۲۶ - ۱۰ : ۳۰
مدیرعامل شرکت فرابورس از درج نام شرکت همراه اول با نمادمعاملاتی " همراه " و عرضه 103 میلیون سهم این شرکت در روزهای آینده خبر داد.
۱۳۸۹/۹/۲۲ - ۱۲ : ۸
معاون نظارت سازمان تنظيم مقررات اعلام کرد برخورد با اپراتورهاي متخلف باجريمه نقدي و کاهش زمان پروانه
سازمان تنظيم مقررات در برابر تمکين نکردن اپراتورها به ابلاغيه‌هاي رسمي سکوت نکرده است و در آينده‌اي نزديک با اعلام جرايم نقدي و کاهش مدت زمان پروانه با اپراتورهاي متخلف برخورد مي‌کند.
۱۳۸۹/۹/۲۰ - ۱۰ : ۲۲
به گفته معاون فنی شرکت ارتباطات سیار ایران، در حال حاضر آماده ارایه سرویس GPRSبه سه میلیون مشترک هستیم اما ظرفیت این سرویس را در آینده به بیست میلیون خواهیم رساند.
۱۳۸۹/۹/۲۰ - ۱۰ : ۲۱
سرویس پیامک تلفن ثابت، ارسال پیام‌های کوتاه متنی را در شبکه‌های تلفن ثابت و هم‌چنین امکان تبادل با شبکه سیار را ممکن می‌سازد و باعث می‌شود بتوان خدمات متنوع دیگری را نیز از طریق دستگاه‌های تلفن ثابت عرضه کرد.
۱۳۸۹/۹/۲۰ - ۹ : ۵۶
در ايام محرم و از 16 آذر تا 15 دي‌ماه امسال، تمامي آهنگ‌هاي پيشواز ايرانسل با پنجاه درصد تخفيف و به قيمت 2500 ريال به مشترکان ارايه مي‌شوند.
۱۳۸۹/۹/۱۹ - ۱۴ : ۵۱
معاون فني و صدور پروانه سازمان تنظيم مقررات: سيم‌کارت‌هاي قاصدک و امين جزو آمار لايسنس محسوب مي‌شود
معاون فني و صدور پروانه سازمان تنظيم مقررات و ارتباطات راديويي گفت: هر سيم‌کارتي که اپراتورها واگذار کند و شماره داشته باشد جزو آمار لايسنس محسوب مي‌شود و در رابطه با سيم‌کارت‌هاي قاصدک و امين نيز اين قانون وجود دارد.
۱۳۸۹/۹/۱۹ - ۱۳ : ۵۷
به منظور کاهش هزينه‌هاي مخابرات براي مشترکان کم کارکرد صورتحساب صادر نمي‌شود
شرکت مخابرات استان تهران از آذرماه امسال براي مشترکان تلفن ثابت که هزينه تلفن آنان کم‌تر از 3 هزار تومان است قبض صادر نمي‌کند.
۱۳۸۹/۹/۱۷ - ۱۱ : ۴۰
برای آنهایی که می خواهند سهام بخرند همه چیز درباره عرضه و خرید سهام همراه اول در فرا بورس
عرضه قریب‌الوقع 5 درصد سهام همراه اول در فرابورس موجی در میان آحاد مردم ایجاد کرده و اکثر متقاضیان تهرانی خرید سهام این شرکت در گیرودار آلودگی هوا، با مراجعه به محل شرکت فرابورس و شرکت‌های کارگزاری سوالات متعددی مطرح می‌کنند که ناشی از ناآگاهی از چندوچون معاملات سهام است.
۱۳۸۹/۹/۱۷ - ۱۱ : ۸
آرشيو خبر ها

نظرسنجي