سرویس ارتباطات ثابت
سخنگوی شرکت مخابرات ایران مدت‌زمان عدم پرداخت بدهی خطوط تلفن ثابت تا قطع یک‌طرف، دوطرفه و درنهایت واگذاری را یک فرآیند یک سال و سه ماهه دانست و گفت: این امکان خیلی ضعیف است که طی فرآیند یک سال و سه ماه اطلاع‌رسانی نشود.
مدیرکل نظارت بر سرویس‌های ارتباطی سازمان تنظیم مقررات در خصوص نظارت و توجه رگولاتوری به کیفیت نه چندان رضایت بخش سرویس‌های تلفن‌ همراه، گفت: در خصوص بهبود کیفیت سرویس‌ و رفع نقاط ضعف، گاهاً نامه‌های بسیار تند و غیرقابل انتشار برای اپراتورها ارسال می‌شود، اما حل برخی موارد نیاز به زمان دارد.
۱۳۸۹/۹/۲۶ - ۱۰ : ۳۰
مدیرعامل شرکت فرابورس از درج نام شرکت همراه اول با نمادمعاملاتی " همراه " و عرضه 103 میلیون سهم این شرکت در روزهای آینده خبر داد.
۱۳۸۹/۹/۲۲ - ۱۲ : ۸
معاون نظارت سازمان تنظيم مقررات اعلام کرد برخورد با اپراتورهاي متخلف باجريمه نقدي و کاهش زمان پروانه
سازمان تنظيم مقررات در برابر تمکين نکردن اپراتورها به ابلاغيه‌هاي رسمي سکوت نکرده است و در آينده‌اي نزديک با اعلام جرايم نقدي و کاهش مدت زمان پروانه با اپراتورهاي متخلف برخورد مي‌کند.
۱۳۸۹/۹/۲۰ - ۱۰ : ۲۲
به گفته معاون فنی شرکت ارتباطات سیار ایران، در حال حاضر آماده ارایه سرویس GPRSبه سه میلیون مشترک هستیم اما ظرفیت این سرویس را در آینده به بیست میلیون خواهیم رساند.
۱۳۸۹/۹/۲۰ - ۱۰ : ۲۱
سرویس پیامک تلفن ثابت، ارسال پیام‌های کوتاه متنی را در شبکه‌های تلفن ثابت و هم‌چنین امکان تبادل با شبکه سیار را ممکن می‌سازد و باعث می‌شود بتوان خدمات متنوع دیگری را نیز از طریق دستگاه‌های تلفن ثابت عرضه کرد.
۱۳۸۹/۹/۲۰ - ۹ : ۵۶
در ايام محرم و از 16 آذر تا 15 دي‌ماه امسال، تمامي آهنگ‌هاي پيشواز ايرانسل با پنجاه درصد تخفيف و به قيمت 2500 ريال به مشترکان ارايه مي‌شوند.
۱۳۸۹/۹/۱۹ - ۱۴ : ۵۱
معاون فني و صدور پروانه سازمان تنظيم مقررات: سيم‌کارت‌هاي قاصدک و امين جزو آمار لايسنس محسوب مي‌شود
معاون فني و صدور پروانه سازمان تنظيم مقررات و ارتباطات راديويي گفت: هر سيم‌کارتي که اپراتورها واگذار کند و شماره داشته باشد جزو آمار لايسنس محسوب مي‌شود و در رابطه با سيم‌کارت‌هاي قاصدک و امين نيز اين قانون وجود دارد.
۱۳۸۹/۹/۱۹ - ۱۳ : ۵۷
به منظور کاهش هزينه‌هاي مخابرات براي مشترکان کم کارکرد صورتحساب صادر نمي‌شود
شرکت مخابرات استان تهران از آذرماه امسال براي مشترکان تلفن ثابت که هزينه تلفن آنان کم‌تر از 3 هزار تومان است قبض صادر نمي‌کند.
۱۳۸۹/۹/۱۷ - ۱۱ : ۴۰
برای آنهایی که می خواهند سهام بخرند همه چیز درباره عرضه و خرید سهام همراه اول در فرا بورس
عرضه قریب‌الوقع 5 درصد سهام همراه اول در فرابورس موجی در میان آحاد مردم ایجاد کرده و اکثر متقاضیان تهرانی خرید سهام این شرکت در گیرودار آلودگی هوا، با مراجعه به محل شرکت فرابورس و شرکت‌های کارگزاری سوالات متعددی مطرح می‌کنند که ناشی از ناآگاهی از چندوچون معاملات سهام است.
۱۳۸۹/۹/۱۷ - ۱۱ : ۸
اسامی برندگان جوایز چهارمین جشنواره مشترکان خوش حساب همراه اول (طرح همراه میلاد) اعلام شد.
۱۳۸۹/۹/۱۶ - ۱۱ : ۲۶
به گفته معاون بررسی‌های فنی و صدور پروانه سازمان تنظیم مقررات براساس مذاکرات انجام شده در کمیسیون تنظیم مقررات با فعالیت اپراتورهای مجازی در حوزه تلفن همراه موافقت شده، که به زودی آیین نامه مربوطه آن نیز توسط رگولاتوری ابلاغ خواهد شد.
۱۳۸۹/۹/۱۵ - ۱۰ : ۴۳
به گفته وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات، ارایه سیم‌کارت‌های ویعه‌دار مختص به همراه اول نیست و هر اپراتوری می‌تواند با هماهنگی رگولاتوری سیم‌کارت ودیعه‌دار بدهد.
۱۳۸۹/۹/۸ - ۱۱ : ۵۲
مدیرعامل همراه اول روز گذشته در مراسم معارفه فرصت‌های سرمایه‌گذاری همراه اول در فرابورس، آخرین وضعیت عملیاتی، مالی و برنامه‌های آینده این شرکت را در آستانه عرضه 5 درصد سهام در فرابورس بیان کرد که مشروح این گزارش را در ادامه می‌خوانید.
۱۳۸۹/۹/۸ - ۱۱ : ۳۸
به گفته عضو هیات مدیره شرکت مخابرات ایران، با امضای قرارادد ایجاد نسل جدید شبکه‌های مخابراتی با شرکت چینی هوواوی، اولین پایلوت پروژه NGN در استان فارس تا حدود شش ماه آینده اجرا خواهد شد.
۱۳۸۹/۹/۸ - ۱۰ : ۳۷
در حالی که به گفته معاون بررسی‌های فنی و صدور پروانه سازمان رگولاتوری شرکت مخابرات حق ندارد به خاطر بدهی یک خط سایر امکانات ارتباطی مشترک را قطع کند. مدیرکل روابط عمومی شرکت مخابرات ایران معتقد است که رگولاتوری نمی‌تواند در خصوص قرارداد اشتراک مخابرات با مشترکانش اظهار نظر کند.
۱۳۸۹/۹/۶ - ۱۱ : ۳۹
سرویس پیام چندرسانه‌‌ای به منظور ارایه خدمات مناسب‌تر به کاربران شبکه تلفن همراه و برطرف کردن محدودیت‌های موجود در سرویس پیامک ارایه شده است که در حال حاضر تعرفه سرویس پیام چندرسانه‌‌ای همراه اول تا 300 کیلوبایت، 400 ریال اعلام شده است.
۱۳۸۹/۹/۶ - ۱۰ : ۵۷
آرشيو خبر ها

نظرسنجي