سرویس تلفن ثابت
وزير ارتباطات حکم ديوان عدالت اداري براي حذف هزينه آبونمان تلفن ثابت از قبوض مشترکان را لازم الاجرا دانست و گفت: اين حکم به مخابرات ارجاع داده شد.
اسامی برندگان جوایز چهارمین جشنواره مشترکان خوش حساب همراه اول (طرح همراه میلاد) اعلام شد.
۱۳۸۹/۹/۱۶ - ۱۱ : ۲۶
به گفته معاون بررسی‌های فنی و صدور پروانه سازمان تنظیم مقررات براساس مذاکرات انجام شده در کمیسیون تنظیم مقررات با فعالیت اپراتورهای مجازی در حوزه تلفن همراه موافقت شده، که به زودی آیین نامه مربوطه آن نیز توسط رگولاتوری ابلاغ خواهد شد.
۱۳۸۹/۹/۱۵ - ۱۰ : ۴۳
به گفته وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات، ارایه سیم‌کارت‌های ویعه‌دار مختص به همراه اول نیست و هر اپراتوری می‌تواند با هماهنگی رگولاتوری سیم‌کارت ودیعه‌دار بدهد.
۱۳۸۹/۹/۸ - ۱۱ : ۵۲
مدیرعامل همراه اول روز گذشته در مراسم معارفه فرصت‌های سرمایه‌گذاری همراه اول در فرابورس، آخرین وضعیت عملیاتی، مالی و برنامه‌های آینده این شرکت را در آستانه عرضه 5 درصد سهام در فرابورس بیان کرد که مشروح این گزارش را در ادامه می‌خوانید.
۱۳۸۹/۹/۸ - ۱۱ : ۳۸
به گفته عضو هیات مدیره شرکت مخابرات ایران، با امضای قرارادد ایجاد نسل جدید شبکه‌های مخابراتی با شرکت چینی هوواوی، اولین پایلوت پروژه NGN در استان فارس تا حدود شش ماه آینده اجرا خواهد شد.
۱۳۸۹/۹/۸ - ۱۰ : ۳۷
در حالی که به گفته معاون بررسی‌های فنی و صدور پروانه سازمان رگولاتوری شرکت مخابرات حق ندارد به خاطر بدهی یک خط سایر امکانات ارتباطی مشترک را قطع کند. مدیرکل روابط عمومی شرکت مخابرات ایران معتقد است که رگولاتوری نمی‌تواند در خصوص قرارداد اشتراک مخابرات با مشترکانش اظهار نظر کند.
۱۳۸۹/۹/۶ - ۱۱ : ۳۹
سرویس پیام چندرسانه‌‌ای به منظور ارایه خدمات مناسب‌تر به کاربران شبکه تلفن همراه و برطرف کردن محدودیت‌های موجود در سرویس پیامک ارایه شده است که در حال حاضر تعرفه سرویس پیام چندرسانه‌‌ای همراه اول تا 300 کیلوبایت، 400 ریال اعلام شده است.
۱۳۸۹/۹/۶ - ۱۰ : ۵۷
جزييات واگذاري سهام ارتباطات سيار ايران تشريح شد فرابورس در انتظار همراه اول
* «همراه اول» جذب 38 ميليون سهامدار را هدف گرفته است
* سود امسال «همراه اول» 1100 ميليارد تومان پيش‌بيني مي‌شود
* ارزش ذاتي سهام «همراه اول» 4600 تومان است
۱۳۸۹/۹/۱ - ۱۲ : ۰
معاون مبارزه با جرائم رایانه‌ای پلیس آگاهی: هک موبایل پیگرد قانونی دارد
معاون مبارزه با جرائم رایانه‌ای پلیس آگاهی اعلام کرد: هک موبایل دسترسی غیرمجاز به سیستم‌های رایانه‌ای و مخابراتی محسوب می‌شود که طبق قانون قابل تعقیب و پیگرد است.
۱۳۸۹/۸/۳۰ - ۱۲ : ۲۱
تغییر در اعضای هیات مدیره شرکت ارتباطات سیار ایران: سراییان، مهردادی و رفیعی به عنوان اعضای جدید معرفی شدند
اعضای هیات مدیره شرکت ارتباطات سیار چند روز مانده به اولین سالگرد خصوصی شدن شرکت مخابرات ایران و همراه اول صبح امروز تغییر یافتند.
۱۳۸۹/۸/۲۴ - ۱۰ : ۴۸
معاون نظارت سازمان تنظیم مقررات اعلام کرد: بررسی و اصلاح آیین‌نامه تقاضا و اشتراک مخابرات


به گفته معاون نظارت و اعمال مقررات سازمان تنظیم مقررات و ارتباطات رادیویی، بیشتر شکایت مشترکانی که به سایت سازمان ارسال می‌شود به تلفن‌های آنها مربوط است و برخی مشترکان از اینکه خطوط آنها با مبالغ کم در میان دوره‌ و یا رسیدن به مبلغ ودیعه قطع می‌شود شکایت دارند.
۱۳۸۹/۸/۲۴ - ۹ : ۲۵
مجري اولين شبکه تلفن همراه اعتباري تاليا از عرضه شارژ رايگان 2 هزار توماني در نمايشگاه صنايع مخابراتي و اطلاع رساني خبر داد.
۱۳۸۹/۸/۲۴ - ۹ : ۱۶
معاون فني شرکت ارتباطات سيار ايران: BTSهاي ايراني از کيفيت لازم برخوردار نيستند
معاون فني شرکت ارتباطات سيار ايران اعلام کرد: تجهيزات 6 ميليون خط تلفن همراه توان پشتيباني فني در شبکه همراه اول را ندارند.
۱۳۸۹/۸/۲۴ - ۹ : ۱۵
وزیر ارتباطات اعلام کرد: امیدواریم تالیا با همکاری مخابرات ایران بتواند تنوع بیشتری در خدمات خود داشته باشد و کار خود را ادامه دهد.
۱۳۸۹/۸/۲۴ - ۹ : ۱۰
ارسال پیامک از تلفن ثابت به تلفن همراه توسط شرکت مخابرات استان تهران در نمایشگاه تلکام امکان پذیر شد.
۱۳۸۹/۸/۲۴ - ۹ : ۵
به گفته وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات، برنامه‌ای برای افزایش یا تغییر قیمت در حوزه خدمات ارتباطات و فناوری اطلاعات با آغاز اجرای طرح هدفمندی یارانه‌ها نخواهیم داشت.
۱۳۸۹/۸/۱۷ - ۱۳ : ۲۰
آرشيو خبر ها

نظرسنجي