سرویس ارتباطات ثابت
برخي مشترکان تلفن ثابت معتقدند که هزينه‌ تماس با تلفن همراه از خطوط ثابت در قبوض‌ ديماه افزايش يافته که مخابرات به اين موضوع پاسخ داده است.
معاون امور مشتريان شرکت مخابرات ايران از ساده سازي ارايه خدمات در اين شرکت خبر داد و گفت : نخستين مرحله اصلاح دستورالعمل اجرايي « آيين نامه تقاضا و اشتراک تلفن ثابت وخدمات مخابراتي » به منظور ساده سازي ارائه خدمات ،براي يک دوره شش ماهه به تمامي مديران مناطق در سراسرکشورابلاغ شد .
۱۳۹۵/۱۱/۲۳ - ۱۴ : ۱۰
مديرعامل شرکت مخابرات ايران خطاب به وزير ارتباطات، گفت: به سند جذب و حمايت از سرمايه‌گذاري خارجي براي رشد حوزه ICT نيازمنديم و معتقديم سرمايه‌گذار خارجي بايد به نسبت 1 به 2 در کنار سرمايه‌گذاري داخلي حضور داشته باشد.
۱۳۹۵/۱۱/۱۹ - ۸ : ۱۱
باحضور دکترنوبخت معاون رئیس جمهور، 2406 طرح مخابراتی مخابرات منطقه اصفهان با اعتباری بالغ بر 4900 میلیارد ریال به بهره برداری رسید
۱۳۹۵/۱۱/۱۵ - ۲۲ : ۴۶
مروري بر مصوبات کميسيون تنظيم مقررات ارتباطات راديويي تاحدي گوياي نحوه محاسبه قبوض تلفن ثابت است.
۱۳۹۵/۱۱/۷ - ۱۶ : ۵۶
عملیات کابل برگردان با هدف توسعه شبکه کابل در مرکز مخابرات مالک اشتر در تاریخ 6 بهمن ماه آغاز می شود.
۱۳۹۵/۱۱/۶ - ۰ : ۰
سخنگوي شرکت مخابرات ايران از امکان دايورت يا انتقال خطوط قطع شده تلفن ثابت ساختمان پلاسکو خبر داد.
۱۳۹۵/۱۱/۲ - ۱۴ : ۵
2هزار و 300شماره تلفن ثابت که بر اثر ريزش ساختمان پلاسکو دچار اختلال شده بود توسط مخابرات تهران داير شد
۱۳۹۵/۱۱/۲ - ۱۰ : ۴۲
مدير عامل شرکت مخابرات ايران: در ارايه خدمات بايد پيشگام و پيشرو باشيم
مديرعامل شرکت مخابرات ايران گفت: بايد در ارايه خدمات، پيشگام و پيشرو باشيم.
۱۳۹۵/۱۰/۳۰ - ۱۹ : ۱۳
سازمان خصوصي‌سازي اعلام کرده بدهي‌هايش از کنسرسيوم توسعه اعتماد مبين را وصول کرده و در نتيجه از تصميم فسخ قرارداد بلوک مديريتي مخابرات با اين شرکت منصرف شده است.
۱۳۹۵/۱۰/۲۵ - ۲۰ : ۵۹
مدیر روابط عمومی شرکت مخابرات ایران از پرداخت بدهی‌های این شرکت به سازمان خصوصی‌سازی در روز چهارشنبه بیست‌ودوم دی‌ماه خبر داد.
۱۳۹۵/۱۰/۲۵ - ۱۱ : ۵۵
عمليات کابل برگردان با هدف توسعه شبکه کابل در مراکز مخابراتي مالک اشتر، پرند، گلپايگاني قلعه مير از تاريخ 25 دي ماه آغاز مي شود.
۱۳۹۵/۱۰/۲۴ - ۲۳ : ۱۶
شرکت مخابرات ایران طبق اعلام رئیس جمهور به پرداخت بدهی‌های خود تا تاریخ 20دی ماه موظف شده بود تا درصورت پرداخت کلیه بدهیهای این شرکت اقدام سازمان خصوصی‌سازی مبنی بر فسخ قرارداد مخابرات منتفی شود حال چند روز از این تاریخ گذشته و بر اساس اظهارات غیررسمی مسئولان مخابرات،گویا قرار است این مبلغ روز شنبه پرداخت شود.
۱۳۹۵/۱۰/۲۴ - ۱۱ : ۵۱
معاون امور مشتریان شرکت مخابرات ایران، گفت: در جایی که شرکت های دیگر نمی توانند حتی یک متر کانال و یا حوضچه بسازند، ما با مجموعه ای گسترده از امکانات متعدد و بالغ بر 70 هزار نفر پرسنل مستقیم و 400 هزار شغل غیر مستقیم حضور داریم.
۱۳۹۵/۱۰/۱۸ - ۱۴ : ۱۵
ارائه خدمات تلفن ثابت اینترنتی با پیش شماره 9100 از سوی برخی شرکت های اینترنتی، فضای رقابتی جدیدی درحوزه خدمات تلفن ثابت فراهم کرده است که می تواند منافع مشتریان خدمات ارتباطی را فراهم کند.
۱۳۹۵/۱۰/۱۸ - ۱۲ : ۶
عضو هیات مدیره شرکت مخابرات ایران میانگین رقم قبض‌های تلفن را رقمی بین 5000 تا 5500 تومان و در تهران رقمی حدود 9000 تومان اعلام کرد.
۱۳۹۵/۱۰/۱۸ - ۱۱ : ۲۱
وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات گفت: از زمانی که مخابرات به بخش خصوصی واگذارشده در برخی موارد شاهد ضایع شدن حق شهروندان هستیم که تمام تلاشمان را برای برطرف کردن آن به‌کار خواهیم بست.
۱۳۹۵/۱۰/۱۷ - ۱۷ : ۵۵
آرشيو خبر ها

نظرسنجي