سرویس شهر هوشمند
به تازگي گزارش‌هايي درباره تکنولوژي‌هاي وابسته به شهرهاي هوشمند منتشر شده که به طور مستقيم يا غيرمستقيم به توسعه شهرهاي هوشمند در جهان بستگي دارند.
مسابقه «ايده‌ هاي نو در شهر هوشمند» که در دومين همايش زيرساخت و فرصت‌ هاي سرمايه‌گذاري شهر هوشمند برگزار مي‌شود، فرصتي مغتنم براي ارائه ايده ها و جذب سرمايه گذار در اين زمينه است.
۱۳۹۵/۴/۱۹ - ۱۵ : ۴۰
دبیر انجمن علمی اقتصاد شهری ایران یکی از راه حل های معضل ترافیک را تحقق شهر هوشمند دانست و گفت: در واقع شهر هوشمند، شهری است که با استفاده از ظرفیت های فناورانه و با داشتن شهروندانی مسئولیت پذیر چالش ها را به حداقل می رساند.
۱۳۹۴/۱۱/۶ - ۲۲ : ۴۱
توسعه تکنولوژی در سال‌های گذشته موجب شده شهرهای متعددی در سراسر جهان به عنوان شهر هوشمند شناخته و معرفی شوند با این وجود برای رسیدن به این هدف در ایران، به نظر راه درازی پیش رو است.
۱۳۹۴/۷/۳ - ۱۰ : ۵۰
دکتر واعظی در همایش "شهر هوشمند زیرساختها و سرمایه گذاری" با تکید بر هماهنگی تمام دستگاه ها جهت تحقق شهرهای هوشمند، گفت: شهر هوشمند به تسهیل انجام امور روزانه، ایجاد اشتغال، زمینه سازی سرمایه گذاری نهادهای مالی و حضور پر رنگ شرکت های دانش بنیان و اپراتورها منجر می شود.
۱۳۹۴/۶/۱۶ - ۱۴ : ۸
همایش "زیرساخت و فرصت‌های سرمایه‌گذاری شهر هوشمند" صبح امروز با حضور وزیر ارتباطات در مجموعه برج میلاد تهران برگزار شد.
۱۳۹۴/۶/۱۵ - ۱۶ : ۵۲
اندیشمندان حوزه ICT کشور با برگزاری همایش بین المللی زیرساخت و فرصت های سرمایه گذاری شهر هوشمند، درجستجوی راه کاری برای تسریع تحقق شهر هوشمند درایران هستند.
۱۳۹۴/۶/۱۳ - ۱۹ : ۲
زیرساخت، ایرانیان نت وبخش خصوصی برگزار می کنند همایش زیرساخت و فرصت های سرمایه گذاری شهر هوشمند
گروهی از فعالان حوزه ITوICT کشور با حمایت شرکت ارتباطات زیرساخت و شرکت ایرانیان نت، اندیشمندان و فعالان حوزه IT و ICT کشور را برای مشارکت در همایش زیرساخت و فرصت های سرمایه گذاری شهر هوشمندکه درتاریخ 15 و 16 شهریورماه 94 در مرکز همایش های بین المللی برج میلاد برگزار می گردد فراخواندند.
۱۳۹۴/۵/۶ - ۱۹ : ۱۰
در هم اندیشی فعالان عرصه ارتباطات و فناوری اطلاعات بررسی شد راهکارهای گسترش شبکه فیبر نوری و دستیابی به شهر هوشمند
نخستین نشست تخصصی فعالان عرصه زیرساخت، خدمات و فرصت های سرمایه گذاری با موضوع "شهر هوشمند" برگزار شد.
۱۳۹۴/۴/۱۲ - ۱۲ : ۱۷
عباس ثابتی‌راد: در یک بعد از ظهر زمستانی که بوی برف را از ارتفاعات توچال می‌شد استشمام کرد، جایی در دامنه‌های این کوه دیرینه در حوالی شمال تهران، شهرسازان و برنامه ریزان شهری و برخی از استادان دانشگاه‌های معتبر کشور گردهم آمدند تا به سخنرانی جوانی گوش کنند که به قول خودش جعفر‌خان نیست که از فرنگ برگشته.
۱۳۹۲/۱۱/۷ - ۲۲ : ۲
آرشيو خبر ها

نظرسنجي