سرویس اپراتورها
رايتل به‌عنوان عضوي از خانواده بزرگ تامين اجتماعي، شرايط ويژه اي را جهت برخورداري از خدمات نوين ارتباطي براي اين خانواده فراهم آورده‌است.
سازمان تنظیم مقررات و ارتباطات رادیویی با تقاضای دو شرکت برای دریافت پروانه اپراتور مجازی موبایل موافقت و پروانه‌شان را صادر کرد تا تعداد پروانه‌های صادر شده این بخش به سه مورد برسد.
۱۳۹۵/۱۲/۱۱ - ۱۱ : ۵۲
مديرعامل رايتل با تشريح مزاياي شبکه ملي اطلاعات از مزاياي اين شبکه براي اين اپراتور و مشترکانش سخن گفت.
۱۳۹۵/۱۲/۸ - ۲۱ : ۴۳
جدیدترین آمارهای رسمی‌ گویای آن است که همچنان حدود 700هزار نفر مالک سیم‌کارت‌های تالیا هستند، حال آنکه در ارائه خدمات به این مشترکان اما و اگرهای بسیاری وجود دارد.
۱۳۹۵/۱۲/۷ - ۱۱ : ۴۹
در حالي که فعالان امنيت سايبري از نفوذ جديد به اطلاعات مشترکان ايرانسل از طريق حساب اينترنتي خبر مي‌دهند، ايرانسل اعلام کرد: حمله هکري در مراحل ابتدايي توسط تيم کارشناسان امنيت شبکه اين شرکت شناسايي و دفع شده است.
۱۳۹۵/۱۱/۳۰ - ۱۴ : ۲۰
براساس ادعاهاي جديد دسترسي غيرمجاز به برخي اطلاعات مشترکان يکي از اپراتورهاي موبايل و تغيير غيرمجاز رمز حساب آنان از طريق پنل کنترل حساب اينترنتي امکان‌ پذير شده است.
۱۳۹۵/۱۱/۳۰ - ۱۴ : ۱
معاون وزير ارتباطات از تدوين قوانين و مقررات براي کسب سهم بازار اپراتورهاي ارتباطي در جهت ايجاد رقابت سالم در اين فضا خبر داد.
۱۳۹۵/۱۱/۲۹ - ۲۰ : ۱۵
مدتها از زماني که داستان بورسي شدن ايرانسل مطرح شد، مي‌گذرد اما همچنان ورود سهام اين شرکت به بورس در انتظار فرصتي ديگر است.
۱۳۹۵/۱۱/۲۹ - ۲۰ : ۳
مروري بر آمارهاي رسمي ارائه شده گوياي آن است که از نظر تعداد مشترک اينترنت پهن‌باند موبايل به ترتيب اپراتورهاي اول، دوم و سوم در رده‌هاي اول تا سوم جدول تعداد مشترکان اينترنت قرار دارند.
۱۳۹۵/۱۱/۲۹ - ۱۹ : ۵۱
معاون وزير ارتباطات و فناوري اطلاعات از تدوين مقررات SMP براي تعيين سهم بازار فعالان ICT خبر داد و گفت: اپراتور غالب با بيشترين سهم در بازار نبايد به سهم اپراتورهاي کوچک تعرض کند، تا بازار رقابتي شکل بگيرد.
۱۳۹۵/۱۱/۲۲ - ۲۱ : ۱۶
وزير ارتباطات و فناوري اطلاعات درمراسم افتتاح پروژه هاي رايتل گفت: نگاه ما به ICT رونق کسب و کار و اشتغال است و اميدوارم اين تغيير نگاه را در جامعه نيز شاهد باشيم.
۱۳۹۵/۱۱/۱۷ - ۱۵ : ۱۶
از سوي اپراتور دوم انجام شد آغاز بهره‌برداري از IPv6 به صورت تجاري
براي نخستين بار در ايران، ايرانسل با همکاري شرکت ارتباطات زيرساخت و سازمان فناوري اطلاعات، IPv6 را بر بستر موبايل به بهره‌برداري تجاري رساند.
۱۳۹۵/۱۱/۱۱ - ۱۳ : ۳۵
به منظور تبادل ترافيک صوتي بين استاني اپراتورهاي تلفن ثابت و همراه ، فناوري چند رسانه اي مبتني برIP (IMS) در 35 نقطه شبکه شرکت ارتباطات زيرساخت (شامل 31 نقطه مرکز استاني و چهار نقطه اصلي ديگر) راه اندازي مي شود.
۱۳۹۵/۱۱/۶ - ۲۱ : ۲۳
با هدف کاهش جرائم مجازي تفاهم نامه اي بين قوه قضائيه و سه اپراتور تلفن همراه امضا شد.
۱۳۹۵/۱۰/۲۷ - ۲۱ : ۶
گمرک ایران در بخشنامه ای تعرفه وارداتی گوشی های آیفون 7 را اعلام کرد.
۱۳۹۵/۹/۲۳ - ۸ : ۲۸
معاون سازمان تنظيم مقررات راديويي از ورود سيم‌کارت ‌هاي اپراتورهاي مجازي طي يک‌ماه آينده به بازار خبر داد.
۱۳۹۵/۹/۲۲ - ۱۳ : ۳۸
اپراتور همراه اول، نرخ هاي جديد اينترنت موبايل را براي مشترکان اعتباري و دائمي خود اعلام کرد.
۱۳۹۵/۹/۲۰ - ۱۸ : ۱۳
آرشيو خبر ها

نظرسنجي