سرویس اپراتورها
در صورتي که کاربران از هر يک از خدمات اينترنتي، تلفن ثابت، تلفن همراه، خدمات پستي، تشعشعات و دفاتر پيشخوان شکايتي دارند، مي‌توانند با مراجعه به سامانه ثبت شکايات مبتني بر مکان‌نماي جغرافيايي، شکايت خود را ثبت کنند تا رگولاتوري به بررسي شکايات آن‌ها بپردازد.
ستاد اجرايي فرمان امام خبر مذاکره براي خريد سهام يا در اختيار گرفتن مالکيت شرکت رايتل را تکذيب کرد.
۱۳۹۷/۷/۸ - ۲۰ : ۲۶
شرکت آسياتک اقدام به ارائه خدمات واي فاي رايگان Public WIFI در بيش از ?? نقطه کشور اعم از اغلب فرودگاه‌ها، ايستگاه‌ هاي راه‌آهن، مراکز بزرگ خريد و مراکز گردشگري سراسر کشور کرده است.
۱۳۹۷/۷/۸ - ۶ : ۳۱
معاون سازمان تنظيم مقررات ارتباطات گفت: براي شرکتهاي خواهان ادامه فعاليت در عرصه شبکه و متعهد به ايجاد زيرساختها و شبکه‌سازي، سياستهاي مشوقانه‌ و يارانه دهي غيرمستقيم درنظر گرفته شده است.
۱۳۹۷/۷/۳ - ۱۸ : ۵۱
تعرفه مکالمه همراه اول از امروز یکسان شده و دیگر تفاوتی بین تماس‌های دورن شبکه و خارج شبکه نیست.
۱۳۹۷/۷/۱ - ۱۲ : ۳۴
تعرفه پايه سرويس مکالمه درون و برون شبکه براي اپراتور اول از تاريخ اول مهرماه يکسان مي‌شود.
۱۳۹۷/۶/۳۱ - ۱۷ : ۴۴
نارضایتی کاربران از تغییر بسته‌های اینترنت موبایل و ادعای‌ آنان مبنی بر افزایش قیمت‌ها در حالی است که به گفته کارشناسان، مطابق مصوبه سازمان تنظیم مقررات و ارتباطات رادیویی، تخلفی از سوی اپراتورها رخ نداده است.
۱۳۹۷/۶/۲۷ - ۹ : ۳۵
مديرکل دفتر نظارت بر سرويس‌هاي ارتباطي سازمان تنظيم مقررات و ارتباطات راديويي با بيان اين که تقريبا نيمي از درخواست‌هاي ترابرد از آغاز اين طرح موفق بوده، اعلام کرد در چهار ماه اخير، ?? درصد درخواست‌هاي ترابرد موفق بوده است.
۱۳۹۷/۶/۲۶ - ۸ : ۲۵
در پی اعتراض کاربران به تغییر نرخ بسته‌های روزانه و شبانه اینترنت موبایل، رئیس سازمان تنظیم مقررات و ارتباطات رادیویی، از بررسی و پیگیری وضعیت نرخ‌گذاری بسته‌های اینترنت اپراتورها خبر داد.
۱۳۹۷/۶/۲۱ - ۱۹ : ۱۸
رييس سازمان فضايي ايران در پاسخ به پيگيري شرکت هاي خصوصي فعال در حوزه فضايي براي تصويب پروانه اپراتور ماهواره اي، از تصويب پروانه فعاليت اپراتور ماهواره‌ مخابراتي خبر داد.
۱۳۹۷/۶/۱۲ - ۲۳ : ۵۸
شاتل موبایل به‌مناسبت نخستین سالروز تولد این اپراتور سراسری تلفن همراه، یکشنبه 11شهریور، 7 گیگابایت اینترنت همراه 3G و 4G، مکالمه و پیامک نامحدود شاتل موبایلی به مشترکان خود هدیه می‌دهد.
۱۳۹۷/۶/۷ - ۱۵ : ۳۹
مدير عامل شرکت ارتباطات زيرساخت ?گفت: شرکت ارتباطات زيرساخت در راستاي اجراي مصوبه کميسيون تنظيم مقررات ارتباطات با توجه به شيوه جديد محاسبه تعرفه پهناي باند اينترنت، از ابتداي شهريور ماه سال جاري هزينه واگذاري اين خدمات به اپراتورها را حدود 20 درصد کاهش داد.
۱۳۹۷/۶/۵ - ۱۵ : ۰
در حالي که کمتر از يک سال از آخرين تغييرات هيات مديره و مديرعاملي همراه اول مي‌گذرد، بار ديگر اين شرکت در آستانه تغييرات مديريتي قرار گرفته است.
۱۳۹۷/۵/۳۱ - ۲۳ : ۵۶
هريک از اپراتورهايي که سيم‌کارت‌هاي دائمي دارند، براي پرداخت قبوض خود راه‌کارهايي را در نظر گرفته‌اند؛ اين امکانات شامل سامانه‌هاي الکترونيکي، کدهاي دستوري، تلفن‌بانک و اپليکيشن‌هاي پرداخت مي‌شود که البته برخي از اين امکانات از نظر مشترکان روش‌هاي بهتر و آسان‌تري براي پرداخت هستند.
۱۳۹۷/۵/۳۰ - ۱۱ : ۵۲
وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات طی جلسه‌ای با مدیران اپراتورهای تلفن همراه مهلت دو هفته‌ای برای ساماندهی وضعیت خدمات ارزش افزوده داد. اما این مهلت ابهامات زیادی را برای شرکت‌های ارائه‌دهنده خدمات ارزش افزوده خلق کرد.
۱۳۹۷/۵/۲۹ - ۱۴ : ۱۷
امروزه بيش از پيش مردم با واژه اپراتورهاي مجازي روبرو مي شوند و همين موضوع باعث شده تا سوالات زيادي در خصوص اين نوع اپراتورها پرسيده شود.
۱۳۹۷/۵/۲۸ - ۱۴ : ۵۱
همراه اول به مناسبت 24 سالگی تلفن همراه در ایران تا 100 گیگابایت اینترنت به مشترکان خود هدیه می‌دهد
۱۳۹۷/۵/۲۰ - ۱۳ : ۱
آرشيو خبر ها

نظرسنجي