سرویس اپراتورها
شاتل موبايل خبر از ارائه رنج جديد شماره سيم‌کارت‌هاي اين اپراتور نسل جديد تلفن همراه کشور داد.
به منظور تبادل ترافيک صوتي بين استاني اپراتورهاي تلفن ثابت و همراه ، فناوري چند رسانه اي مبتني برIP (IMS) در 35 نقطه شبکه شرکت ارتباطات زيرساخت (شامل 31 نقطه مرکز استاني و چهار نقطه اصلي ديگر) راه اندازي مي شود.
۱۳۹۵/۱۱/۶ - ۲۱ : ۲۳
با هدف کاهش جرائم مجازي تفاهم نامه اي بين قوه قضائيه و سه اپراتور تلفن همراه امضا شد.
۱۳۹۵/۱۰/۲۷ - ۲۱ : ۶
گمرک ایران در بخشنامه ای تعرفه وارداتی گوشی های آیفون 7 را اعلام کرد.
۱۳۹۵/۹/۲۳ - ۸ : ۲۸
معاون سازمان تنظيم مقررات راديويي از ورود سيم‌کارت ‌هاي اپراتورهاي مجازي طي يک‌ماه آينده به بازار خبر داد.
۱۳۹۵/۹/۲۲ - ۱۳ : ۳۸
اپراتور همراه اول، نرخ هاي جديد اينترنت موبايل را براي مشترکان اعتباري و دائمي خود اعلام کرد.
۱۳۹۵/۹/۲۰ - ۱۸ : ۱۳
رايتل به‌مناسبت فرارسيدن "روز دانشجو" و به‌منظور فراهم آوردن فرصت استفاده از خدمات نسل‌هاي نوين شبکه تلفن همراه براي نسل جوان، تخفيف‌هاي ويژه‌اي را براي دانشجويان سراسر کشور در نظر گرفته است.
۱۳۹۵/۹/۱۷ - ۱۵ : ۵۰
بيش از يک سال از توقف اجراي طرح مکالمات نامحدود توسط اپراتورهاي مختلف تلفن همراه مي‌گذرد، با اين وجود همچنان از سرگيري اجراي اين طرح حداقل با شرايط گذشته محقق نشده است.
۱۳۹۵/۹/۹ - ۱۶ : ۱۶
شرکت گسترش ارتباطات تالیا که سالهاست درباره آینده آن وعده‌های متعدد مطرح می‌شود این روزها تنها حدود 50هزار مشترک فعال دارد.
۱۳۹۵/۹/۷ - ۱۵ : ۲۹
محمود واعظی در نشست خبری که با حضور وزیر ارتباطات کشور عراق برگزار شد با ابراز خرسندی از موفقیت های ارتش این کشور گفت: خوشبختانه روابط ایران و عراق رو به گسترش است و به عنوان یک رابطه راهبردی مطرح است که بر همین اساس با حضور مسوولان زیرساخت و اپراتورهای تلفن همراه برنامه ریزی برای برگزاری مراسم عظیم اربعین صورت گرفت.
۱۳۹۵/۸/۱۶ - ۱۷ : ۶
فروش ویژه اینترنت پرسرعت مخابرات استان تهران در هفدهمین نمایشگاه تلکام 2016 از تاریخ 4 لغایت 7 مهرماه درسالن 6 نمایشگاه بین المللی تلکام آغاز می شود.
۱۳۹۵/۷/۳ - ۱۰ : ۴۴
معاون نظارت و اعمال مقررات رگولاتوری اعلام کرد: با ابلاغ و اجرای مصوبه ۲۳۷ کمیسیون تنظیم مقررات ارتباطات، تعرفه ارائه سرویس اینترنت پرسرعت مبتنی بر فناوری ADSL و Wifi از ابتدای مرداد ماه کاهش یافته است.
۱۳۹۵/۷/۱ - ۱۱ : ۱۸
فعالیت همزمان سه اپراتور مجزا در بازار موبایل ایران و تعرفه‌های مختلف آنها ایجاب می‌کند مشترکان در انتخاب اپراتور خود دقت بیشتری به خرج دهند.
۱۳۹۵/۶/۱۹ - ۱۴ : ۵۹
شرکت مخابرات استان تهران مطابق با مصوبه شماره 1 جلسه 237 کميسيون تنظيم مقررات ارتباطات از کاهش تعرفه سرويس اينترنت پرسرعت غيرحجمي خبرداد.
۱۳۹۵/۵/۱۰ - ۱۱ : ۵۹
اپراتور همراه اول با ارائه سرویس‌هایی به نام بسته‌های مکالمه خانواده و مکالمه همراهی برای مشترکان خود در حالی امکان بهره‌گیری از مکالمات نامحدود رایگان در نظر گرفته است که مدیر بررسی‌های فنی سازمان تنظیم مقررات ارتباطات گفته است که طبق پروانه، امکان ارائه طرح‌های تشویقی تعرفه‌ای برای اپراتورها وجود دارد.
۱۳۹۵/۵/۸ - ۱۲ : ۱۱
همیشه در دسترس بودن یکی از مهم ترین مزایای استفاده از تلفن های هوشمند است. اما با گسترش استفاده از اینترنت و امکانات گسترده ای که این بستر در اختیار کاربران قرار می دهد، همیشه آنلاین بودن به ویژگی جدید کاربران تلفن های هوشمند تبدیل شده است.
۱۳۹۵/۵/۵ - ۹ : ۲۹
اپراتور دوم ارتباطی هم‌زمان با آغاز هفته و در راستای دستورالعمل کمیسیون تنظیم مقررات ارتباطات، نرخ اینترنت آزاد را برای مشترکان دائمی و اعتباری خود کاهش داد.
۱۳۹۵/۵/۳ - ۱۰ : ۳
آرشيو خبر ها

نظرسنجي