سرویس فناوري بي سيم ثابت
روابط عمومی مبین نت در بیانیه ی خود اعلام کرد: شبکه‌ی بی‌سیم مبین‌نت نسبت به انواع پارازیت کاملاً مقاوم شده و مشترکین اینترنت پرسرعت این شرکت می‌توانند با خیالی راحت از اینترنت TD-LTE استفاده کنند. این درحالی است که مشترکین این شبکه چیزدیگری می گویند.
سازمان تنظيم مقررات و ارتباطات راديويي اعلام کرد که تنها 4 شرکت ارتباطات مبين‌نت در تمامي استان‌ها، خدمات ارتباطي ايرانسل در 6 استان، مشارکتي سيار اصفهان و رايانه دانش گلستان در يک استان، مجوز ارائه خدمات ارتباطي بي‌سيم مبتني بر فناوري وايمکس در کشور را از سوي رگولاتوري دارند و فعاليت شرکت انتقال داده‌هاي رهام داتک در زمينه ارائه سرويس وايمکس غيرمجاز است.
۱۳۹۲/۴/۳ - ۱۶ : ۵۶
به دلیل هزینه‌ی بالای نگهداری شبکه، ارایه‌ی خدمات وایمکس به مشترکین حقیقی و حقوقی در شهرهای خلخال، مشکین شهر، پارس‌آباد، خدابنده، آزاد شهر، بروجن، بندر لنگه، اردکان و میبد متوقف شد.
۱۳۹۲/۳/۴ - ۱۳ : ۱۵
از سوی ایرانسل انجام می‌شود: ارایه تخفیف ویژه مودم‌ وایمکس
اپراتور دوم از تخفیف‌ 40 درصدی برای مودم‌ داخلی با قابلیت Wi-Fi و 33 درصدی برای مودم‌ USB وایمکس به مناسبت فرارسیدن سالروز میلاد مبارک حضرت امام علی (ع) و روز پدر خبر داد.
۱۳۹۲/۲/۳۰ - ۱۴ : ۵۰
دانشگاهیان علاقه‌مند به استفاده از سرویس وایمکس ایرانسل در دانشگاه‌های استان‌های آذربایجان شرقی، اصفهان، البرز، خراسان رضوی و فارس می‌توانند با تکمیل ثبت نام خود تا تاریخ 6 خرداد ماه، از 50 هزار تومان تخفیف ویژه مودم‌های USB ایرانسل بهره‌مند شده و این مودم را با بهای تخفیفی تهیه کنند.
۱۳۹۲/۲/۲۴ - ۱۴ : ۵۰
ادامه اجراي تعرفه‌هاي سال 89 تعرفه وايمکس تغيير نکرد
کميسيون تنظيم مقررات ارتباطات تعرفه وايمکس مصوب سال 89 را تا پايان سال 91 تمديد کرده بود و چون بر اساس اخبار به دست آمده اين کميسيون برنامه‌اي براي تغيير اين تعرفه‌ها ندارد، عدم تصويب تعرفه جديد به معني تداوم تعرفه‌هاي فعلي است.
۱۳۹۲/۲/۱۵ - ۱۲ : ۹
شرکت ارتباطات مبین‌نت به منظور ارایه خدمات اینترنت پرسرعت با فناوری وایمکس به علاقه‌مندان، چهار غرفه در بخش‌های گوناگون نمایشگاه بین‌المللی کتاب دایر کرده است
۱۳۹۲/۲/۱۵ - ۱۲ : ۲
کاربران جدید در استانهای آذربایجان شرقی، خراسان رضوی، اصفهان و فارس می‌توانند از تعرفه ویژه وایمکس با ضریب اشتراک یک به یک بهره‌مند شوند.
۱۳۹۲/۲/۱۳ - ۱۷ : ۵۸
اپراتور دوم تلفن همراه از تخفیف 33 درصدی برای خریداران مودم‌های USB وایمکس ایرانسل در روزهای 28 و 29 فروردین ماه خبر داد.
۱۳۹۲/۱/۲۷ - ۱۵ : ۲۸
یکی از پرسش‌های متداول بیش‌تر کاربران اینترنت، میزان سرعت واقعی اینترنتی است که از آن استفاده می‌کنند. سرعت اینترنت، در واقع نشان‌دهنده‌ی پهنای باندی است که هر کاربر برای تبادل اطلاعات با اینترنت در اختیار دارد.
۱۳۹۱/۱۱/۱۶ - ۱۳ : ۳۴
کیفیت اینترنت و اما و اگرهای این روزها ... نارضایتی کاربران از کیفیت وایمکس و پاسخ مبین‌نت
آلودگی هوا، ایجاد اختلال در یکی از درگاه‌های تامین پهنای باند و مسائلی از این دست مواردی بوده‌اند که طی هفته‌های گذشته موجبات کندی اینترنت و نارضایتی کاربران را فراهم کردند. در این میان اگرچه برخی مسوولان این مشکلات را جدی ندانسته و اختلالات اخیر را موضوعی می‌دانند که رسانه‌ها آن را بزرگ کرده‌اند.
۱۳۹۱/۱۱/۲ - ۱۳ : ۲۳
شرکت تلیاسونرا اعلام کرد شبکه‌ی وایمکس شش شهر قزاقستان را که در باند2.5/2.6 GHz کار می‌کند خریداری کرده است.
۱۳۹۱/۱۰/۱۳ - ۱۲ : ۶
در ادامه گسترش شبکه وايمکس درشهرها و شهرک‌هاي صنعتي، منطقه آزاد تجاري ارس تحت پوشش اينترنت پرسرعت بي سيم وايمکس اپراتور دوم قرار گرفت.
۱۳۹۱/۱۰/۱۲ - ۱۴ : ۴۴
ایرانسل به کلیه مشترکان جدید وایمکس ایرانسل در استان‌های آذربایجان شرقی، اصفهان، خراسان رضوی و فارس یک ماه هزینه اشتراک رایگان ارائه می‌کند.
۱۳۹۱/۱۰/۱۱ - ۱۳ : ۲۷
ازاول دی‌ماه 1391 قیمت انواع مودم‌های وایمکس ایرانسل دو برابر شده است.
۱۳۹۱/۱۰/۳ - ۱۶ : ۲۲
دانشجویان، اساتید و کارکنان دانشگاه‌های استان‌های آذربایجان شرقی، اصفهان، البرز، خراسان رضوی و فارس که تا 25 دیماه به جمع مشترکان وایمکس ایرانسل بپیوندند، مشمول 50 درصد تخفیف ویژه مودم‌های‌ USB وایمکس ایرانسل می‌شوند.
۱۳۹۱/۱۰/۲ - ۱۱ : ۳۳
هدف از تحقیق حاضر،شناسایی قابلیت های فنی ومزیت های اقتصادی فناوری های نوینICT ،به منظور استفاده گسترده از آن ها در شبکه بانکی برای توسعه بانکداری الکترونیکی در کشور و امکان رقابت با بانکهای پیشرفته الکترونیکی دنیا می باشد.
۱۳۹۱/۱۰/۲ - ۱۱ : ۷
آرشيو خبر ها

نظرسنجي