سرویس فناوري بي سيم ثابت
روابط عمومی مبین نت در بیانیه ی خود اعلام کرد: شبکه‌ی بی‌سیم مبین‌نت نسبت به انواع پارازیت کاملاً مقاوم شده و مشترکین اینترنت پرسرعت این شرکت می‌توانند با خیالی راحت از اینترنت TD-LTE استفاده کنند. این درحالی است که مشترکین این شبکه چیزدیگری می گویند.
کمیسیون تنظیم مقررات ارتباطات در قالب "اصول حاکم بر تغییرات پروانه اپراتورهای وایمکس" نحوه ارتقاء پروانه فعالیت این اپراتورها را تصویب کرد.
۱۳۹۳/۴/۶ - ۱۸ : ۵۳
حمدون توره دبيرکل اتحاديه‌ بين‌المللي مخابرات (ITU ) که به دعوت وزير ارتباطات و فناوري اطلاعات در ايران به سر مي‌برد، در ادامه‌ سفرش به کشورمان از شرکت ارتباطات مبين‌نت بازديد کرد.
۱۳۹۳/۴/۶ - ۱۸ : ۳۷
کمیسیون تنظیم مقررات ارتباطات در قالب "اصول حاکم بر تغییرات پروانه اپراتورهای وایمکس" نحوه ارتقاء پروانه فعالیت این اپراتورها را تصویب کرد.
۱۳۹۳/۴/۴ - ۲۲ : ۱۵
اولین اقدام برای امنیت شبکه وایمکس این است که رمز و نام‌های کاربری پیش فرض مربوط به مودم وایمکس را عوض کنید.
۱۳۹۳/۳/۳۱ - ۱۳ : ۵۷
ایرانسل ازعرضه مودم‌های وایمکس، با 25 درصد تخفیف به مناسبت فرارسیدن ایام مبعث رسول اکرم(ص) خبر داد.
۱۳۹۳/۳/۵ - ۱۶ : ۴۲
اگرچه نسل‌های جدید ارتباطی در دنیا در حال ارائه است اما با این وجود حداقل تا 10 تا 15 سال دیگر تکنولوژی وایمکس نیز در بازار فعال خواهد بود.
۱۳۹۳/۲/۳۰ - ۲۱ : ۴۷
همايش ايمني تشعشع آنتن هاي تلفن همراه و وايمکس 31 ارديبهشت ماه در يزد برگزار مي شود.
۱۳۹۳/۲/۲۹ - ۱۳ : ۵۳
شاید بتوان وایمکس را در ایران اینگونه معنی کرد: همان ADSL که سیم‌هایش را جمع کرده‌اند و قابلیت حمل دستگاه وجود دارد اما متاسفانه طبق قوانین وضع شده امکان اتصال به این تکنولوژی در حین حرکت وجود ندارد. این موضوع به این معنا است که می‌توانید دستگاه را با خود به هرجا که دوست دارید حمل کنید اما سرویس اینترنت تنها در حالت سکون به شما ارائه خواهد شد.
۱۳۹۳/۲/۱۷ - ۱۷ : ۱
درايام برگزاري نمايشگاه کتاب وايمکس مبين نت با 7 درصد تخفيف ارايه مي شود
متقاضيان وايمکس مبين نت مي‌توانند براي برخورداري از تخفيف نمايشگاهي اينترنت پرسرعت وايمکس، در روزهاي برگزاري نمايشگاه بين‌المللي کتاب به غرفه اين شرکت در مقابل سالن شبستان مراجعه نمايند.
۱۳۹۳/۲/۱۰ - ۱۷ : ۵۹
از ابتدای سال، بخش‌ بزرگی از شهر پرند تحت پوشش وایمکس مبین نت قرار گرفته و قرار است پوشش تمام شهر در سال جاری کامل شود.
۱۳۹۳/۲/۷ - ۲۱ : ۳۴
شرکت ارتباطات مبین‌نت از زمان راه‌اندازی شبکه‌ی سراسری وایمکس در مرداد ماه 1389 ، تعداد کاربران خود را به 700 هزار مشترک رسانده است.
۱۳۹۳/۱/۲۵ - ۱۴ : ۵۱
شرکت ارتباطات مبین‌نت چهار فاز از شهر پردیس را تحت‌پوشش شبکه‌ی وایمکس خود قرار داد.
۱۳۹۲/۱۲/۲۷ - ۱۰ : ۴۵
يکي از اپراتورهاي وايمکس به مشتري طرح هاي 6 ماهه، سرويس آنتي ويروس ابري ارائه مي‌دهد.
۱۳۹۲/۱۲/۲۵ - ۲۱ : ۱۰
اپراتور وايمکس مبين‌نت براي مشترکان کم‌مصرف امکان مصرف آزاد ندارد و اين دسته از مشترکان ناگزير به خريد طرح‌هايي بيشتر از نيازشان هستند؛ گاهي نيز مهلت زمان استفاده از سرويس، از ميزان اعلام‌شده کمتر در نظر گرفته مي‌شود.
۱۳۹۲/۱۲/۱۸ - ۱۵ : ۲۲
بامداد سه شنبه 6 اسفند شبکه مبین نت بدلیل اقدامات اصلاحی دچار اختلال می شود
۱۳۹۲/۱۲/۵ - ۱۸ : ۰
شرکت ارتباطات مبين نت به منظور توزيع عادلانه‌ و متعادل پهناي باند بين مشترکين، زمان و نحوه‌ي استفاده از اينترنت پرسرعت رايگان در ساعات شبانه را اعلام کرد.
۱۳۹۲/۱۲/۴ - ۱۵ : ۸
آرشيو خبر ها

نظرسنجي