سرویس فناوري بي سيم ثابت
درپي انتشار ياداشت وايمکس نيوز با عنوان "مبين نت قادر به شنيدن صداي ريزش مشتريان نيست " توضيحي از سوي روابط عمومي شرکت مبين نت در خصوص دلايل افزايش قيمت اينترنت ارسال شده است که به استحضار خوانندگان گرامي مي رسد.
وزیر ارتباطات گفت: از ابتدای دولت تاکنون تعداد کاربران اینترنت پرسرعت و وایمکس (بدون احتساب کاربران موبایل) از 3.5 به 7 میلیون افزایش یافته است.
۱۳۹۳/۹/۴ - ۱۶ : ۱۱
با تصویب مقررات ارائه خدمات WiFi عمومی در کمیسیون تنظیم مقررات و ارتباطات رادیویی، ارائه‌کنندگان خدمات موظف هستند هویت شخص حقیقی استفاده ‌کننده در محیط‌های درون ساختمانی و برون ساختمانی را شناسائی کنند.
۱۳۹۳/۷/۲۷ - ۲۲ : ۳۹
مديرکل بازريابي و فروش سازماني شرکت مبين نت، اعلام کرد: در مبين نت خدمات ويژه‌اي براي مديريت هزينه در سازمان‌ها و شرکت‌ها ارائه مي‌شود.
۱۳۹۳/۷/۱۹ - ۱۷ : ۲۲
مدیرکل تکنولوژی و طراحی شبکه‌ مبین نت مطرح کرد پیاده‌سازی شبکه LTE از سوی مبین نت
مدیرکل تکنولوژی و طراحی شبکه‌ی شرکت ارتباطات مبین نت با بیان اینکه سرعت اسمی پیاده‌سازی مناسب در LTE حدود 100 تا 150 مگابیت بر ثانیه است گفت: اگر مجوزهای لازم را دریافت کنیم، به دلیل تخصص و دانشی که در سال‌های اخیر در این زمینه کسب کرده‌ایم، می‌توانیم ظرف دو تا سه ماه آینده شبکه‌ی LTE را راه‌اندازی کنیم.
۱۳۹۳/۷/۹ - ۱۶ : ۳۳
به گفته مدیر کل دفتر نظارت بر سرویسهای فناوری اطلاعات رگولاتوری، تعداد مشترکان وایمکس در کشور به یک میلیون و دویست هزار مشترک رسیده و این رقم رو به افزایش است.
۱۳۹۳/۷/۸ - ۱۸ : ۴۹
کارشناسان آلماني هشدار دادند: بررسي ايميل هاي کاري در خانه مي تواند موجب بروز مشکلات قلبي، اضطراب و سردرد شود.
۱۳۹۳/۷/۴ - ۲۲ : ۶
حضور در بزرگ‌ترين و مهم‌ترين رويداد نمايشگاهي يعني نمايشگاه تخصصي و بين‌المللي صنايع مخابرات و اطلاع‌رساني (ايران تله‌کام 2014)، از اهميت بالايي برخوردار است.
۱۳۹۳/۷/۲ - ۱۸ : ۳۱
شرکت ارتباطات مبین‌نت با حمایت از جشنواره، "فیلم و عکس همراه تهران" در طول روزهای برگزاری جشنواره، به بازدیدکنندگان از غرفه‌ی مبین‌نت خدمات اینترنت پرسرعت وایمو ارایه می‌کند.
۱۳۹۳/۶/۲۵ - ۶ : ۱۴
جشنواره‌ی فروش ویژه‌ی مودم‌های جیبی وایمکس مبین‌نت با قابلیت اتصال به شبکه‌ی موبایل، با شرایط استثنایی برای مشترکان جدید و فعلی مبین‌نت آغاز شد.
۱۳۹۳/۶/۲ - ۱۴ : ۱۳
برخي از هموطنان در شهرستان ملاير واقع در استان همدان طي تماس‌ با تسنيم ضمن ابراز نگراني از برنامه شرکت مبين‌نت براي توقف خدمات در اين شهرستان درباره صحت و سقم چنين موضوعي پرسيدند.
۱۳۹۳/۶/۱ - ۱۶ : ۵۳
مرکز مدیریت امداد و هماهنگی عملیات رخدادهای رایانه ای برای محافظت کاربران در برابر بدافزارهای تلفن همراه، توصیه هایی را منتشر کرد.
۱۳۹۳/۵/۲۴ - ۱۳ : ۴۵
بی‌وفایی مشتریان، ناتوانی شبکه یا عملکرد اپراتورها عامل پا پس کشی اپراتورهای وایمکس
چندی است که زمزمه های تغییر فناوری وایمکس به LTE از سوی اپراتور های این شبکه ی نه چندان قدیمی در رسانه ها شنیده می شود، بی آنکه مشتریان این فناوری لذت برخورداری از دسترسی مناسب به اینترنت از طریق این شبکه نوین را چشیده باشند.
۱۳۹۳/۵/۱۱ - ۱۲ : ۶
مودم‌های ADSL معمولی، دارای یک پورت USBو یک پورتLAN هستند. مودم‌های ADSL وایرلس اما دارای4 پـورتLAN بوده و پـورت USB ندارند ودر واقع قابلیت ارتباط به‌صورت بی‌سیم را دارند؛ یعنی این مودم‌ها برای استفاده لپ‌تاپ و تلفن همراه مناسب هستند.
۱۳۹۳/۵/۱۰ - ۲۱ : ۴۳
شرکت ارتباطات مبين‌نت به عضويت بنياد بين‌المللي (GTI (Global TD-LTE Initiative درآمد تا در کنار ساير اپراتورهاي پيشرو جهان، تکنولوژي TD-LTE را به عنوان يک استاندارد اصلي در شبکه‌هاي باندپهن در کشور توسعه دهد.
۱۳۹۳/۵/۵ - ۱۲ : ۴۹
پس از سال‌ها انتظار هفته گذشته کمیسیون تنظیم مقررات طی مصوبه ای به اپراتورهای ارایه دهنده وایمکس اعلام کرد در صورتی که تمامی‌بدهی‌ها و جریمه‌های خود را تا قبل از شهریور ماه با سازمان تنظیم مقررات و ارتباطات رادیویی تسویه کنند می‌توانند شبکه خود را به فناوری وایمکس پیشرفته TD- LTE با تایید این نهاد ارتقا دهند.
۱۳۹۳/۵/۴ - ۱۳ : ۴۴
اپراتورها ارائه دهنده وايمکس به زودي مي‌توانند با استفاده از فناوري "واي فاي" به صورت برون ساختماني نسبت به ارائه خدمات به مشترکان خود اقدام کنند.
۱۳۹۳/۴/۲۹ - ۱۷ : ۲۵
آرشيو خبر ها

نظرسنجي