سرویس فناوري بي سيم ثابت
روابط عمومی مبین نت در بیانیه ی خود اعلام کرد: شبکه‌ی بی‌سیم مبین‌نت نسبت به انواع پارازیت کاملاً مقاوم شده و مشترکین اینترنت پرسرعت این شرکت می‌توانند با خیالی راحت از اینترنت TD-LTE استفاده کنند. این درحالی است که مشترکین این شبکه چیزدیگری می گویند.
شهر آفتاب که از این پس بنا است میزبان نمایشگاه‌های داخلی و بین‌المللی باشد، تحت پوشش اینترنت پرسرعت وایمکس مبین‌نت قرار گرفت.
۱۳۹۵/۲/۱۵ - ۰ : ۱۸
در زندگی روزمره ما اینترنت به یکی از دغدغه‌های همیشگی تبدیل شده است. حتی در زمان سفر و انتخاب هتل هم، وای فای رایگان جزو گزینه های رقابتی هتل‌ها محسوب می شود.
۱۳۹۵/۲/۱۱ - ۲۰ : ۰
شرکت ارتباطات مبین‌نت، برای اولین بار در سراسر نقاط تحت پوشش خود در کشور اقدام به طراحی طرح های ویژه با سرعت و قیمت جدید کرده است .
۱۳۹۵/۲/۹ - ۱۵ : ۰
دکتر علی صباغیان: هویت در فضای مجازی
یکی از موضوعات مهم مطرح در بحث های فضای مجازی، موضوع هویت در این فضا و ابعاد آن است. هویت، یک مفهوم پیچیده ی جهانی واقعی با پیامدهای مختلف فلسفی و عملی است.
۱۳۹۵/۱/۲۳ - ۱۱ : ۳۱
با نزدیک شدن به تعطیلات نوروز 95، شهر رویان به نوار شمالی مناطق تحت‌پوشش وایمکس مبین‌نت اضافه شد.
۱۳۹۴/۱۲/۲۳ - ۱۱ : ۴۰
اگر جزء خانواده بزرگ مشترکین مبین‌نت هستید با فالو کردن صفحه رسمی مبین‌نت در اینستاگرام به نشانی mobinnet.telecom، گیگ هدیه بگیرید.
۱۳۹۴/۱۱/۴ - ۱۳ : ۲۱
اگر جزء مشترکین مبین‌نت هستید با فالو کردن صفحه رسمی مبین‌نت در اینستاگرام به نشانی mobinnet.telecom، گیگ هدیه بگیرید.
۱۳۹۴/۱۱/۳ - ۱۹ : ۱۶
با توجه به احتمال سوء استفاده از شبکه بی سیم خانگی ، پلیس فتای شرق استان تهران ، 5 راهکار برای امن کردن این شبکه پیشنهاد می کند .
۱۳۹۴/۱۱/۳ - ۷ : ۵۸
پس از جشنواره فروش پاییزی پهنای باند اختصاصی اینترنت، مبین‌نت این جشنواره را با شرایط ویژه فصل زمستان آغاز کرده است.
۱۳۹۴/۱۰/۲۷ - ۱۱ : ۵۰
شرکت ارتباطات مبین نت ، سامانه پاسخگوی تلفنی جدید راه اندازی کرد.
۱۳۹۴/۱۰/۱۷ - ۱۳ : ۱۵
وایمو شبکه‌ی اینترنت وای‌فای عمومی مبین‌نت است که هم‌اکنون در بیش از 500 نقطه از شهر تهران و جزیره کیش فعال است.
۱۳۹۴/۱۰/۱۵ - ۱۰ : ۳۷
با 50 درصد تخفیف ویژه الکامپ 2015 ارائه سرورهای ویندوز و لینوکس در ابر مبین نت
مبین‌نت در بیست‌و یکمین نمایشگاه ایران الکامپ خدمت جدیدی به علاقه‌مندان معرفی و با تخفیف ویژه و استثنایی به متقاضیان ارایه می کند.
۱۳۹۴/۹/۱۸ - ۱۵ : ۴۱
شرکت ارتباطات مبين‌نت در الکامپ 2015 با برنامه‌هاي فوق‌العاده و استثنايي ويژه مشترکين وايمکس مبين‌نت و بازديدکنندگان از غرفه، حضور خواهد داشت.
۱۳۹۴/۹/۱۵ - ۱۵ : ۵۷
چندین سال از حضور فناوری وایمکس در کشورمان می گذرد. نوعی ازدسترسی به اینترنت پرسرعت که در زمان راه اندازی شبکه، راهگشای کاربران بسیاری در اتصال به شبکه های جهانی بود و چهار اپراتور مبین نت ، ایرانسل، مخابراتسیار اصفهان و رهام داتک در آن ایفای نقش می کنند.
۱۳۹۴/۸/۲۰ - ۱۱ : ۰
مبین‌نت در چهارشنبه هر هفته از بین مشترکین فعال خود به قید قرعه، به 100 نفر 1000گیگابایت ترافیک هدیه می دهد.
۱۳۹۴/۸/۱۲ - ۱۰ : ۳۵
مدیرکل بازاریابی و فروش شرکت ارتباطات مبین‌نت گفت: «برای سه ماهه اول سال ۹۵ سرویس جدید LTE را راه اندازی می‌کنیم و امیدواریم بتوانیم اینترنت با سرعت ۲۰ مگابایت را ارائه دهیم.»
۱۳۹۴/۸/۴ - ۱۸ : ۶
آرشيو خبر ها

نظرسنجي