سرویس فناوري بي سيم ثابت
شرکت ارتباطات مبين‌نت در خصوص اختلالات اخير در شبکه اينترنت ثابت TD-LTE بيانيه داد.
یک مدرس دانشگاه مزیت‌ اصلی اینترنت وایمکس را استفاده از اینترنت در شرایط حرکت دانست و گفت:‌ این موضوع مهم در مورد مزایده وایمکس رعایت نشده که دلیل آن هم اعطای مجوز ارایه این خدمات به اپراتور سوم عنوان شده که دلیلی منطقی و قانع کننده نیست.
۱۳۸۹/۶/۳۰ - ۹ : ۴۵
به گفته مدیرعامل اپراتور سراسری مبین نت، شبکه وایمکس این شرکت با حداقل پوشش شهرها و مراکز استان‌های کشور راه‌اندازی شد و طبق برنامه از مهر ماه جاری وارد فاز دوم پوشش دهی و تکمیل ظرفیت می‌شویم.
۱۳۸۹/۶/۲۹ - ۱۰ : ۰
یک کارشناس بانکداری الکترونیکی با بیان اینکه فناوری وایمکس می‌تواند کمک بسیاری در بحث گسترش تجارت الکترونیکی و جهش آن که تاکنون روند کندی داشته است داشته باشد، گفت: در شرایط فعلی وایمکس مطلوب‌ترین استاندارد اینترنت است.
۱۳۸۹/۶/۲۹ - ۹ : ۴۵
مدیر پیشین برج فناوری اطلاعات کیش، امنیت بالا در فناوری وایمکس را از مهمترین ویژه‌گی‌های این فناوری دانست و گفت: امنیت بالای انتقال داده‌ها که در شبکه وایمکس وجود دارد، موجب می‌شود تا داده‌ها به صورت رمزگذاری شده منتقل شوند و دسترسی به داده‌ها صرفا با داشتن مجوز مربوطه امکان پذیر باشد.
۱۳۸۹/۶/۲۸ - ۱۰ : ۵۱
مدیر یک شرکت اینترنتی با بیان اینکه در ایران همیشه فناوری به صورت ناقص ارایه می‌شود، گفت: وقتی فناوری وارد کشور می‌شود باید به صورت کامل از آن استفاده شود، نه اینکه در استفاده از سرویس‌ها محدودیت ایجاد شود.
۱۳۸۹/۶/۲۸ - ۱۰ : ۳۵
به گفته مدیرعامل شرکت داتک، ارایه پهنای باند بیشتر، قابلیت‌ جابه‌جایی و استفاده از اینترنت در حال حرکت که در آینده با برداشته شدن محدودیت‌های قانونی امکان پذیر خواهد بود از جمله مزایای وایمکس نسبت به سرویس ADSL است.
۱۳۸۹/۶/۲۷ - ۱۰ : ۱۰
مدیرعامل اپراتور اسپادان: اگر تایید کنند، سرویس وایمکس می‌دهیم
مدیرعامل اپراتور وایمکس اسپادان با تاکید بر اینکه تجهیزات شبکه وایمکس اسپادان نصب شده و آماده بهره برداری است، گفت: در صورت اتمام تست نهایی تجهیزات، سیستم آماده ارایه سرویس خواهد بود.
۱۳۸۹/۶/۲۷ - ۱۰ : ۰
عضو کمیسیون صنایع و معادن مجلس شورای اسلامی با تاکید بر اینکه محدودیت‌ها برای استفاده از فناوری اینترنت پرسرعت وایمکس باید برداشته شود، گفت : فرهنگ‌سازی برای استفاده از وایمکس در کشور نیازمند زمان است.
۱۳۸۹/۶/۲۴ - ۹ : ۱۵
منشی کمیسیون صنایع و معادن مجلس شورای اسلامی گفت: دسترسی دانشگاه‌ها و مراکز علمی و تحقیقاتی برای در اختیار گرفتن اینترنت پرسرعت بی سیم ( وایمکس ) باید تا حد ممکن تسهیل شود.
۱۳۸۹/۶/۲۳ - ۱۲ : ۳
رییس انجمن شرکت‌های اینترنتی ایران: وایمکس محدودیت‌های ADSL را ندارد
رییس انجمن شرکت‌های اینترنتی ایران با بیان اینکه فناوری وایمکس نسبت به ADSLجدیدتر است، گفت: محدودیتی که ADSL یا همان اینترنت پرسرعت دارد این است که به یک نقطه مکانی مشخص وابسته است و کاربر نمی‌تواند از سرویس خود در مکان‌های دیگر استفاده کند.
۱۳۸۹/۶/۲۳ - ۱۲ : ۲
قائم مقام معاونت توسعه مدیریت و امور پشتیبانی وزارت ICT: بانک‌ها بهترین مشتریان اپراتورهای وایمکس خواهند بود
قائم مقام معاونت توسعه مدیریت و امور پشتیبانی وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات گفت: اگر اپراتورهای وایمکس بتوانند شبکه اختصاصی مجازی (VPN) و امنیت مورد نیاز بانک‌ها را تامین کنند، بانک‌ها یکی از بهترین مشتریان اپراتورهای وایمکس خواهند بود.
۱۳۸۹/۶/۲۳ - ۱۰ : ۰
رییس سابق کمیته مخابرات مجلس شورای اسلامی بر لزوم استفاده از تجارب نیروهای متخصص داخلی برای کاربردی شدن سرویس اینترنت وایمکس در کشور تاکید کرد و گفت: به طور قطع ورود وایمکس به عرصه اینترنت پرسرعت کشور باعث محدودیت سرویس ADSL نخواهد شد، چرا که هر یک از این تکنولوژی‌ها بازار خود را دارد و هر خدمت رسانی که بهتر ارایه سرویس کند از سوی کاربران انتخاب می‌شود.
۱۳۸۹/۶/۲۲ - ۱۱ : ۴۵
وزیر اسبق ارتباطات و فناوری اطلاعات: موفقیت وایمکس در گرو رفع محدودیت سرعت اینترنت
وزیر اسبق ارتباطات و فناوری اطلاعات گفت: با توجه به محدودیت‌های ایجاد شده در دسترسی به اینترنت با سرعت بالا و نبود محتوا برای بهره‌گیری از کاربردهای اینترنت، ورود فناوری‌ وایمکس و یا هر فناوری‌ جدیدی به کشور مشکلات موجود در بحث اینترنت را حل نخواهد کرد.
۱۳۸۹/۶/۲۲ - ۱۱ : ۲۸
معاون نوسازی و تحول اداری معاونت توسعه مدیریت و سرمایه انسانی رییس جمهور با تاکید بر تحقق دولت الکترونیک درآینده نه چندان دور گفت: استفاده از فناوری وایمکس می‌تواند انقلابی بزرگ در جهت تسهیل در ارایه خدمات اداری به مردم ایجاد کند.
۱۳۸۹/۶/۲۲ - ۱۱ : ۱۲
آرشيو خبر ها

نظرسنجي