سرویس فناوري بي سيم ثابت
درپي انتشار ياداشت وايمکس نيوز با عنوان "مبين نت قادر به شنيدن صداي ريزش مشتريان نيست " توضيحي از سوي روابط عمومي شرکت مبين نت در خصوص دلايل افزايش قيمت اينترنت ارسال شده است که به استحضار خوانندگان گرامي مي رسد.
مدیرعامل مخابرات استان فارس: ارایه وایمکس رقابت را افزایش می‌دهد
مدیرعامل شرکت مخابرات استان فارس با تاکید بر اینکه وایمکس فناوری با ارزشی در دنیای کنونی ارتباطات تلقی می‌شود، گفت: برای توسعه شبکه های مخابراتی کابلی موجود، وایمکس بهترین راهکار خواهد بود.
۱۳۸۹/۷/۲ - ۱۲ : ۲۲
دولت باید با ایجاد زیرساخت‌های مناسب، مسیر توسعه فناوری اینترنت پرسرعت بی سیم (وایمکس) را در کشور هموار کند.
۱۳۸۹/۷/۲ - ۱۰ : ۲۶
یک کارشناس مخابرات معتقد است که برای اجرایی شدن دولت الکترونیکی در کشور چاره‌ای جز استفاده از سیستم‌های باند پهن مانند وایمکس نیست.
۱۳۸۹/۶/۳۱ - ۱۰ : ۲۷
به گفته مدیر گروه نوین شبکه نیونت، سرویس وایمکس به شبکه کابل مسی نیازمند نیست به نحوی که ارایه دهندگان سرویس اینترنت می‌توانند بدون دغدغه هماهنگی با مخابرات نسبت به ارایه سرویس به مشتریان خود ارایه خدمت کنند.
۱۳۸۹/۶/۳۰ - ۱۰ : ۰
یک مدرس دانشگاه مزیت‌ اصلی اینترنت وایمکس را استفاده از اینترنت در شرایط حرکت دانست و گفت:‌ این موضوع مهم در مورد مزایده وایمکس رعایت نشده که دلیل آن هم اعطای مجوز ارایه این خدمات به اپراتور سوم عنوان شده که دلیلی منطقی و قانع کننده نیست.
۱۳۸۹/۶/۳۰ - ۹ : ۴۵
به گفته مدیرعامل اپراتور سراسری مبین نت، شبکه وایمکس این شرکت با حداقل پوشش شهرها و مراکز استان‌های کشور راه‌اندازی شد و طبق برنامه از مهر ماه جاری وارد فاز دوم پوشش دهی و تکمیل ظرفیت می‌شویم.
۱۳۸۹/۶/۲۹ - ۱۰ : ۰
یک کارشناس بانکداری الکترونیکی با بیان اینکه فناوری وایمکس می‌تواند کمک بسیاری در بحث گسترش تجارت الکترونیکی و جهش آن که تاکنون روند کندی داشته است داشته باشد، گفت: در شرایط فعلی وایمکس مطلوب‌ترین استاندارد اینترنت است.
۱۳۸۹/۶/۲۹ - ۹ : ۴۵
مدیر پیشین برج فناوری اطلاعات کیش، امنیت بالا در فناوری وایمکس را از مهمترین ویژه‌گی‌های این فناوری دانست و گفت: امنیت بالای انتقال داده‌ها که در شبکه وایمکس وجود دارد، موجب می‌شود تا داده‌ها به صورت رمزگذاری شده منتقل شوند و دسترسی به داده‌ها صرفا با داشتن مجوز مربوطه امکان پذیر باشد.
۱۳۸۹/۶/۲۸ - ۱۰ : ۵۱
مدیر یک شرکت اینترنتی با بیان اینکه در ایران همیشه فناوری به صورت ناقص ارایه می‌شود، گفت: وقتی فناوری وارد کشور می‌شود باید به صورت کامل از آن استفاده شود، نه اینکه در استفاده از سرویس‌ها محدودیت ایجاد شود.
۱۳۸۹/۶/۲۸ - ۱۰ : ۳۵
به گفته مدیرعامل شرکت داتک، ارایه پهنای باند بیشتر، قابلیت‌ جابه‌جایی و استفاده از اینترنت در حال حرکت که در آینده با برداشته شدن محدودیت‌های قانونی امکان پذیر خواهد بود از جمله مزایای وایمکس نسبت به سرویس ADSL است.
۱۳۸۹/۶/۲۷ - ۱۰ : ۱۰
مدیرعامل اپراتور اسپادان: اگر تایید کنند، سرویس وایمکس می‌دهیم
مدیرعامل اپراتور وایمکس اسپادان با تاکید بر اینکه تجهیزات شبکه وایمکس اسپادان نصب شده و آماده بهره برداری است، گفت: در صورت اتمام تست نهایی تجهیزات، سیستم آماده ارایه سرویس خواهد بود.
۱۳۸۹/۶/۲۷ - ۱۰ : ۰
عضو کمیسیون صنایع و معادن مجلس شورای اسلامی با تاکید بر اینکه محدودیت‌ها برای استفاده از فناوری اینترنت پرسرعت وایمکس باید برداشته شود، گفت : فرهنگ‌سازی برای استفاده از وایمکس در کشور نیازمند زمان است.
۱۳۸۹/۶/۲۴ - ۹ : ۱۵
منشی کمیسیون صنایع و معادن مجلس شورای اسلامی گفت: دسترسی دانشگاه‌ها و مراکز علمی و تحقیقاتی برای در اختیار گرفتن اینترنت پرسرعت بی سیم ( وایمکس ) باید تا حد ممکن تسهیل شود.
۱۳۸۹/۶/۲۳ - ۱۲ : ۳
رییس انجمن شرکت‌های اینترنتی ایران: وایمکس محدودیت‌های ADSL را ندارد
رییس انجمن شرکت‌های اینترنتی ایران با بیان اینکه فناوری وایمکس نسبت به ADSLجدیدتر است، گفت: محدودیتی که ADSL یا همان اینترنت پرسرعت دارد این است که به یک نقطه مکانی مشخص وابسته است و کاربر نمی‌تواند از سرویس خود در مکان‌های دیگر استفاده کند.
۱۳۸۹/۶/۲۳ - ۱۲ : ۲
قائم مقام معاونت توسعه مدیریت و امور پشتیبانی وزارت ICT: بانک‌ها بهترین مشتریان اپراتورهای وایمکس خواهند بود
قائم مقام معاونت توسعه مدیریت و امور پشتیبانی وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات گفت: اگر اپراتورهای وایمکس بتوانند شبکه اختصاصی مجازی (VPN) و امنیت مورد نیاز بانک‌ها را تامین کنند، بانک‌ها یکی از بهترین مشتریان اپراتورهای وایمکس خواهند بود.
۱۳۸۹/۶/۲۳ - ۱۰ : ۰
رییس سابق کمیته مخابرات مجلس شورای اسلامی بر لزوم استفاده از تجارب نیروهای متخصص داخلی برای کاربردی شدن سرویس اینترنت وایمکس در کشور تاکید کرد و گفت: به طور قطع ورود وایمکس به عرصه اینترنت پرسرعت کشور باعث محدودیت سرویس ADSL نخواهد شد، چرا که هر یک از این تکنولوژی‌ها بازار خود را دارد و هر خدمت رسانی که بهتر ارایه سرویس کند از سوی کاربران انتخاب می‌شود.
۱۳۸۹/۶/۲۲ - ۱۱ : ۴۵
آرشيو خبر ها

نظرسنجي