سرویس فناوري بي سيم ثابت
درپي انتشار ياداشت وايمکس نيوز با عنوان "مبين نت قادر به شنيدن صداي ريزش مشتريان نيست " توضيحي از سوي روابط عمومي شرکت مبين نت در خصوص دلايل افزايش قيمت اينترنت ارسال شده است که به استحضار خوانندگان گرامي مي رسد.
کاربران اینترنت در شهر قم از این پس می‌توانند با برخورداری از امکانات فناوری TD-LTE، از اینترنت پرسرعت بی‌سیم ثابت تا سرعت 40 مگابیت استفاده کنند.
۱۳۹۶/۱/۲۱ - ۹ : ۴۸
مديرعامل يک شرکت بزرگ در زمينه ارائه‌ خدمات وايمکس و TD-LTE، درباره کم‌فروشي اينترنت گفت: محاسبه مصرف ديتا امري دشوار است و به نظر مي‌رسد در موارد متعدد مشترکاني که از کم‌فروشي اينترنت گلايه دارند به نوعي احساسي با قضيه برخورد مي‌کنند.
۱۳۹۵/۱۲/۱۳ - ۲۳ : ۲۱
تبلیغ برای فروش سرویس آخرین نسل اینترنت ثابت (TD-LTE) به عنوان جایگزین فناوری منسوخ شده وایمکس در حالی توسط اپراتورها آغاز شده که مشترکان تجربه ارائه مشوق‌های ویژه و سپس حذف تخفیف‌ها در وایمکس را داشته‌اند.
۱۳۹۵/۱۱/۲۳ - ۱۳ : ۴۷
نسل چهارم اینترنت پرسرعت ثابت(TDLTE) در 4شهر تهران، کرج، مشهد و کیش صبح امروز با حضور وزیر ارتباطات راه اندازی شد.
۱۳۹۵/۱۱/۱۰ - ۱۴ : ۱۰
اهداي حجم و دوره مصرف رايگان، ارايه طرح‌هاي پرسرعت و بسيار مقرون به صرفه، تشريح کامل فرآيندهاي مهاجرت از وايمکس به فناوري جديد و ارائه طرح‌هاي تشويقي، ارايه هداياي فيزيکي به رسم يادبود و نيز تمرکز بر بهبود تجربه مشترکين و ايجاد بخش کافه مشترکين با يک فضاي گرم و دلنشين با اينترنت رايگان از جمله اقدامات مبين‌نت در روزهاي برگزاري نمايشگاه الکامپ ويژه مشترکين وفادار مبين‌نت بود.
۱۳۹۵/۱۰/۱ - ۱۷ : ۲۸
مديرعامل مبين‌نت اعلام کرد: «از نيمه‌ي دوم دي‌ماه فناوري TD-LTE از تهران و کرج به مردم ارائه شده و پس از آن به تدريج در سراسر کشور به مردم ارائه خواهد شد.»
۱۳۹۵/۹/۲۷ - ۱۷ : ۵
شرکت ارتباطات مبین‌نت در بیستمین اجلاس توسعه‌دهندگان فناوری TDD-LTE که از 8 تا 10 آذر ماه در شهر اوزاکا ژاپن توسط انجمن extended Global Platform XGP و اجلاس توسعه‌دهندگان فناوری TD-LTE برگزار شد، حضور داشت.
۱۳۹۵/۹/۱۷ - ۱ : ۳۸
با فرا رسیدن پاییز، مشترکان این شرکت می توانند از طرح های فصلی این شرکت استفاده کنند.
۱۳۹۵/۹/۱ - ۱۱ : ۲۸
18 آبان ماه و همزمان با روز ملی کیفیت، شرکت ارتباطات مبین‌نت تقدیرنامه اشتهار به کیفیت چهار ستاره دریافت کرد.
۱۳۹۵/۸/۲۲ - ۱۱ : ۱۸
مبین نت در فصل پاییز برای طرح های اشتراکی جدید وایمکس، نام "طرح باران" را انتخاب و به مشترکین خود ارایه می کند.
۱۳۹۵/۸/۱۵ - ۱۴ : ۵۴
حجم بالای تقاضا به اینترنت پرسرعت بی‌سیم وایمکس در منطقه 14 و 15 شهرداری تهران، سبب شد تا مبین‌نت منطقه افسریه و پیروزی را نیز به مناطق تحت‌پوشش وایمکس در شهر تهران اضافه کند.
۱۳۹۵/۸/۱۲ - ۱۳ : ۳۷
وزير ارتباطات و فناوري‌هاي نوين آذربايجان که به دعوت وزير ارتباطات کشورمان به ايران سفر کرده بود، از شرکت ارتباطات مبين‌نت بازديد کرد.
۱۳۹۵/۷/۲۹ - ۱۰ : ۴۶
مدير عامل اپراتور دوم ارتباطي درباره احتمال جمع‌آوري مودم‌هاي وايمکس و جايگزيني آن با دستگاه‌هاي TD-LTE گفت: فعلا روي اين موضوع در حال فکر کردن هستيم تا نهايتا مودم‌هاي وايمکس را با همان قيمت فروخته شده جمع‌آوري کنيم.
۱۳۹۵/۷/۱۶ - ۲۰ : ۳۲
مراجعه کنندگان به نمایشگاه تلکام امسال، می توانند استفاده از سرویسهای LTE خانگی و اداری این سرویس دهنده را تجربه کنند.
۱۳۹۵/۶/۳۰ - ۱۱ : ۳
پنل جدید مبین نت این امکان را به شرکت‌ها و سازمان‌ها می دهد تا به راحتی بتوانند پهنای باند مصرفی سازمان‌شان را مدیریت کنند.
۱۳۹۵/۴/۲۸ - ۱۹ : ۱۵
طرح اشتراکی 4 مگابیت و حجم دانلود 30 گیگابایت به همراه مودم وایمکس در جشنواره تابستانی مبین نت ارایه می شود
۱۳۹۵/۴/۲۰ - ۹ : ۲۰
آرشيو خبر ها

نظرسنجي