سرویس فناوري بي سيم ثابت
روابط عمومی مبین نت در بیانیه ی خود اعلام کرد: شبکه‌ی بی‌سیم مبین‌نت نسبت به انواع پارازیت کاملاً مقاوم شده و مشترکین اینترنت پرسرعت این شرکت می‌توانند با خیالی راحت از اینترنت TD-LTE استفاده کنند. این درحالی است که مشترکین این شبکه چیزدیگری می گویند.
ایرانسل به مناسبت فرارسیدن عید سعید فطر اعلام کرد مودم های وایمکس خود را با تخفیفی ویژه تا 70درصدی واگذار می کند و 20 دقیقه مکالمه رایگان داخل شبکه نیز به مشترکان جدید خود هدیه می دهد.
۱۳۹۱/۵/۲۷ - ۱۷ : ۵۶
شاید شما هم یکی از افرادی باشید که تمام روز خارج از خانه هستید و برای تسهیل کارهایتان به اینترنت نیازمندید و این امکان وجود ندارد که به کافی‌نت و محلی برای خدمات اینترنتی بروید.
۱۳۹۱/۵/۲۵ - ۱۴ : ۲۳
ایرانسل از 23 تا 26 مرداد ماه امسال به مناسبت ماه مبارک رمضان به متقاضیان مودم‌های USB وایمکس تخفیف ?? درصدی می‌دهد.
۱۳۹۱/۵/۲۳ - ۱۴ : ۳۸
روابط عمومي شرکت ارتباطات مبين‌نت از مشترکين خود در استان مازنداران بدليل احتمال اختلال در اينترنت پرسرعت اين شبکه عذر خواهي کرد
۱۳۹۱/۵/۲۱ - ۲۲ : ۲۱
مناطق آزاد ارس، انزلی، کیش، قشم و چابهار تحت پوشش شبکه ی بی سیم اینترنت پرسرعت وایمکس مبین نت قرار گرفته‌اند.
۱۳۹۱/۵/۱۴ - ۱۶ : ۳۹
مديرکل نظارت بر سرويس هاي it رگولاتوري 400 هزار کاربروايمکس داريم
تعداد کاربران وايمکس در ابتداي سال 90، 83 هزار نفر بود که اين تعداد در پايان سال به 400هزار نفر رسيده و نشان از رشد 4صد درصدي کاربران در استفاده از اين تکنولوژي دارد.
۱۳۹۱/۵/۹ - ۱۴ : ۳
شهر گردشگری نمک‌آبرود که در‌جوار ساحل سرسبز خزر واقع شده و تله‌کابین آن بسیار زیبا و معروف است، تحت پوشش شبکه­‌ی اینترنت پرسرعت بی­‌سیم بافناوری وایمکس قرار گرفت.
۱۳۹۱/۵/۷ - ۲۰ : ۲۱
پوشش شبکه‌ی وایمکس مبین‌نت در استان اصفهان، با اضافه‌ شدن شهرهای جدید بهارستان و سپاهان در مجاورت شهر اصفهان گسترده‌تر شد.
۱۳۹۱/۵/۶ - ۱۴ : ۳۱
بزرگ‌ترین مزیت مودم‌های داخلی و جیبی وایمکس مبین‌نت این است که می‌توانید آن‌ها را در بیش از 120 شهر کشور همراه خود داشته باشید و بدون نیاز به کابل و سیم، به اینترنت پرسرعت دسترسی پیدا کنید.
۱۳۹۱/۵/۴ - ۱۰ : ۹
به مناسبت ماه مبارک رمضان، طرح‌ها و خدمات جدید ایرانسل اعلام شد
ایرانسل از عرضه محصولات و خدمات ارزش افزوده ویژه ماه مبارک رمضان، حضور مجدد در نمایشگاه بین‌المللی قرآن کریم، اعطای اعتبار هدیه به مشترکین جدید، تخفیف 70 درصدی مودم‌های USB و همچنین تخفیف 70 درصدی در هزینه ترافیک مصرفی کاربران اعتباری به مناسبت فرارسیدن ماه مبارک رمضان خبر داد.
۱۳۹۱/۴/۳۱ - ۱۲ : ۳۷
با اضافه شدن چهار شهر کازرون در استان فارس، دوگردان در استان هرمزگان، رفسنجان در استان کرمان و ایرانشهر در استان سیستان و بلوچستان به شبکه سراسری وایمکس، تعداد شهرهای تحت پوشش شبکه‌ی اینترنت پرسرعت بی‌سیم وایمکس مبین‌نت به 124شهر رسید
۱۳۹۱/۴/۲۵ - ۱ : ۰
با هفتاد درصد تخفيف توسط ايرانسل انجام مي‌شود: عرضه مودم‌ USB وايمکس به دانشجويان
ايرانسل از عرضه مودم‌هاي USB وايمکس خود با هفتاد درصد تخفيف به دانشجويان خبر داد.
۱۳۹۱/۴/۱۷ - ۱۶ : ۲۶
ایرانسل از اهدای دقایق رایگان مکالمه و عرضه نیم بهای مودم‌های USB و Wi-Fi وایمکس، به مناسبت فرارسیدن سالروز میلاد باسعادت حضرت مهدی (عج) و عید نیمه شعبان، خبر داد.
۱۳۹۱/۴/۱۳ - ۲۱ : ۳۱
با راه اندازی وایمکس مبین نت درشهرهای آبادان ،بم وبندرگناوه تعداد شهرهای تحت پوشش این شبکه به 121 شهر رسید
۱۳۹۱/۴/۱۲ - ۹ : ۲۵
درتوافق مبین نت با شهرداری تهران اینترنت پرسرعت به اماکن عمومی تهران می آید
هفته گذشته توافق‌نامه‌ای میان شرکت ارتباطات مبین‌نت و شهرداری تهران به امضا رسید که براساس آن، مقرر شد شرکت ارتباطات مبین‌نت به مدت 5 سال، خدمات اینترنت پرسرعت بی‌سیم محلی را از طریق ایجاد شبکه‌ی «وایمو» در بسیاری از اماکن عمومی شهر تهران راه‌اندازی کرده و در اختیار تمامی استفاده‌کنندگان در آن مکان‌ها قرار دهد.
۱۳۹۱/۴/۳ - ۲۰ : ۲
روابط عمومی شرکت ارتباطات مبین‌نت طی اطلاعیه ای اعلام کرد: اختلال درشبکه وایمکس مبین نت بدلیل افزایش قابلیت‌های زیرساختی است
روابط عمومی شرکت مبین نت طی اطلاعیه ای اعلام کرد :به منظور توسعه‌ی جغرافیایی و افزایش قابلیت‌های زیرساختی شبکه‌ی وایمکس مبین‌نت در سطح کشور، ممکن است چند ساعت در شبانه‌روز دسترسی مشترکین به اینترنت با اختلال مواجه شود و این موضوع تا انتهای هفته به طول بیانجامد.
۱۳۹۱/۴/۳ - ۱۹ : ۲۷
آرشيو خبر ها

نظرسنجي