سرویس ICT داخلي
درجلسه مديران و مشاوران ارشد وزارت ICT: طرح جامع «پيام» معرفي و مورد بررسي قرار گرفت
طرح جامع «پيام» ديروز (شنبه) با حضور مديران و مشاوران ارشد وزارت ICT، مديرعامل، اعضا هيات مديره و مديران ارشد فرودگاه بين المللي و منطقه ويژه اقتصادي پيام و با همراهي مشاورين و کارشناسان، معرفي و مورد بررسي قرار گرفت.
مديرعامل شرکت ارتباطات زيرساخت از خروج سرويس مکالمات بين الملل از انحصار اين شرکت و واگذاري ارائه خدمات مکالمات تلفني بين الملل به شرکتهاي خصوصي تا پايان سال خبر داد.
۱۳۹۶/۹/۱۷ - ۱۴ : ۵۷
معاون وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات مطرح کرد: سرمایه گذاری بیش از 25 هزار میلیارد تومانی برای توسعه ICT در کشور
معاون حقوقی، امور دولت و مجلس وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات گفت: تا سال 2040 بیش از 90 درصد اقتصاد جهان در حوزه خدمات بوده که ارتباطات و فناوری اطلاعات بعنوان مهمترین محرک این اقتصاد است.
۱۳۹۶/۹/۱۶ - ۱۸ : ۴
آذري جهرمي در ديدار با وزير ارتباطات آذربايجان: درآمد بخش مخابرات ايران نزديک به 60 درصد افزايش يافت
وزير ارتباطات و فناوري اطلاعات با اشاره به رشد 60درصدي درآمد بخش مخابرات در ايران گفت: توريسم سلامت يکي از دلايل حضور مردم آذربايجان در ايران به شمار مي رود و پيشنهاد مي کنم براي اين افق جديد برنامه همکاري تدوين کنيم.
۱۳۹۶/۹/۱۵ - ۱۳ : ۴۰
معاون فناوری و نوآوری وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات، از آغاز ثبت نام هفتمین جشنواره ملی فاوا خبر داد و گفت: فراخوان ثبت نام در هفتمین جشنواره ملی فاوا از تاریخ 11 آذر به طور رسمی آغازشده و تا تاریخ 30 آذر ادامه دارد.
۱۳۹۶/۹/۱۲ - ۱۳ : ۱۵
با فرمان رييس جمهوري پنج پروژه ارتباطاتي با سرمايه گذاري بيش از 220 ميليارد تومان در استان سيستان و بلوچستان به صورت رسمي افتتاح شد.
۱۳۹۶/۹/۱۱ - ۱۸ : ۸
معاون وزير ارتباطات و فناوري اطلاعات عنوان کرد : ضرورت تکميل زنجيره پژوهش ها در کشور
معاون فناوري و نوآوري وزارت ارتباطات و فناوري اطلاعات، گفت : پژوهشي موفق است که از اثر بخشي آکادميک به اثربخشي تجاري و اقتصادي و در مرحله بالاتر به اثر بخشي اجتماعي و انساني برسد.
۱۳۹۶/۹/۱۱ - ۱۳ : ۳۲
دبیر سازمان نظام صنفی رایانه‌ای تهران با تشریح سازوکار انتخاب رئیس کشوری این سازمان توسط رئیس جمهور از برگزاری انتخابات این سازمان در 23 آذر ماه سال جاری خبر داد.
۱۳۹۶/۹/۱۱ - ۱۱ : ۳۰
همزمان با شروع هفته وحدت وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات صبح امروز (شنبه) به استان سیستان و بلوچستان سفر کرد.
۱۳۹۶/۹/۱۱ - ۱۱ : ۱۶
سخنگوی شرکت مخابرات ایران گفت: برغم وقوع زلزله 6 ریشتری صبح امروز در استان کرمان، ارتباطات تلفن ثابت و تلفن همراه در این استان برقرار و پایدار است.
۱۳۹۶/۹/۱۰ - ۱۴ : ۹
عملکرد 100 روزه اول وزارت ارتباطات در دولت دوازدهم با سر فصل هاي چون «اقدامات سريع در برقراري ارتباط مناطق زلزله کرمانشاه»، «افزايش ظرفيت ترانزيت بين الملل» و «توسعه بانکداري الکترونيکي در 1000 روستاي فاقد امکان» منتشر شد.
۱۳۹۶/۹/۱۰ - ۱۳ : ۵۵
معاون توسعه مديريت و امور منابع رگولاتوري از آغاز طرح ارزيابي رضايتمندي ذينفعان از خدمات حوزه ارتباطات و فناوري اطلاعات از امروز خبر داد.
۱۳۹۶/۹/۸ - ۱۲ : ۴۸
وزير ارتباطات و فناوري اطلاعات در جلسه اتاق بازرگاني ايران تاکيد کرد : تصدي گري دولت در بخش ارتباطات نسبت به ديگر حوزه ها به حد پاييني رسيده است.
۱۳۹۶/۹/۷ - ۱۶ : ۱
وزير ارتباطات و فناوري اطلاعات اعلام کرد: همه تجهيزات ساخت برند اپل اعم از گوشي و تبلت را شامل حال اجراي فاز دوم طرح ثبت گوشي تلفن همراه موسوم به رجيستري در کشور اعلام کرد.
۱۳۹۶/۹/۷ - ۱۵ : ۵۵
پنجمين همايش ملي مديران فناوري اطلاعات ? آذر برگزار و جايزه فناوري اطلاعات برتر(فاب) به محصولات برتر اعطا شد.
۱۳۹۶/۹/۶ - ۲۳ : ۲۷
در استفاده از ظرفیت های تولید داخل بهترین دارندگان پروانه در حوزه ICT معرفی شدند
معاون نظارت و اعمال مقررات رگولاتوری از ارزیابی عملکرد اپراتورها و دارندگان پروانه در حوزه استفاده از ظرفیت‌های تولید داخل در بخش ارتباطات و فناوری اطلاعات در شش ماهه دوم سال 95خبر داد.
۱۳۹۶/۹/۵ - ۱۵ : ۵۶
«پنجمين همايش ملي مديران فناوري اطلاعات» با شعار حکمراني داده‌ها و دولت الکترونيک از ديدگاه علوم و فناوري اطلاعات برگزار مي‌شود.
۱۳۹۶/۹/۴ - ۲۳ : ۳۴
آرشيو خبر ها

نظرسنجي