سرویس ICT داخلي
همزمان با حضور وزير ارتباطات و‌فناوري اطلاعات با انجام 580 ميليون تومان سرمايه گذاري، سه طرح بزرگ زيرساختي ارتباطاتي در استان سيستان و بلوچستان افتتاح شد.
۱۳۹۷/۶/۱۲ - ۲۳ : ۴۴
در آیین اختتامیه مسابقه عکس «همه جا در دسترس» وزارت ارتباطات، هیات داوران از میان نزدیک به هفت هزار فریم عکس، سه اثر را به عنوان برگزیده معرفی و پنج اثر را نیز شایسته تقدیر شناختند.
۱۳۹۷/۶/۱۱ - ۱۶ : ۳۹
وزير ارتباطات و فناوري اطلاعات با تاکيد به اينکه زبان هنر براي ارائه گزارش به مردم بهترين زبان است، گفت: در نمايشگاه عکس « همه جا در دسترس» گزارش عملکرد وزارت ارتباطات از قاب هنرمندانه عکاسان کشور ارائه شد.
۱۳۹۷/۶/۱۱ - ۱۶ : ۳۰
وزارت ارتباطات و فناوري اطلاعات به مناسبت هفته دولت، گزارش عملکرد و اقدامات خود را در نخستين سال فعاليت دولت دوازدهم منتشر کرد.
۱۳۹۷/۶/۱۰ - ۲۲ : ۲۶
رييس سازمان فناوري اطلاعات با اشاره به استقبال مردم از توسعه زيرساخت هاي ارتباطي کشور در دولت يازدهم، گفت: مطالبات مردم در دولت دوازدهم از جنس اقتصاد و تحوول ديجيتال است.
۱۳۹۷/۶/۱۰ - ۲۲ : ۲۱
رييس مرکز ماهر سازمان فناوري اطلاعات، حفاظت از 3 هزار سايت دولتي و مقابله با 53 دسته بد افزار را به عنوان بخشي از اقدامات انجام شده اين مرکز از ابتداي سال 97 اعلام کرد.
۱۳۹۷/۶/۶ - ۱۱ : ۳۹
معاون برنامه ريزي و نظارت راهبردي ارتباطات و فناوري اطلاعات گفت: وزارت ارتباطات و فناوري اطلاعات براي عبور از شرايط تحريم، بسته اجرايي تهيه و تدوين کرده است.
۱۳۹۷/۶/۶ - ۱۱ : ۶
سازمان تنظيم مقررات راديويي با راه اندازي دو وب سايت به صورت آنلاين اثر تجمعي تشعشعات امواج راديويي را در شهرهاي تهران و شيراز اندازه گيري مي کند.
۱۳۹۷/۶/۵ - ۱۵ : ۵
وزير ارتباطات و فناوري اطلاعات با يک‌ساله شدن حضور خود در اين جايگاه وعده داد که گزارشي از دستاوردهاي يک‌ساله‌ي دولت در اين حوزه را ارائه مي‌کند.
۱۳۹۷/۵/۳۱ - ۲۳ : ۵۲
سخنگوي طرح رجيستري تلفن همراه و ساير تجهيزات سيم کارت‌خور گفت: کارهاي فني رجيستري تبلت انجام شده و بستر اجراي آن آماده است. منتظر تعيين تکليف تخصيص ارز وارداتي هستيم.
۱۳۹۷/۵/۲۸ - ۱۶ : ۷
با حکم مهندس آذری جهرمی، سید میعاد صالحی به‌عنوان عضو غیرموظف هیئت عامل سازمان فناوری اطلاعات ایران را منصوب شد.
۱۳۹۷/۵/۲۸ - ۱۵ : ۸
دبير کانون سراسري دفاتر پيشخوان دولت از حذف دريافت کپي کارت ملي و کپي شناسنامه از متقاضيان دريافت خدمت در تمامي دفاتر پيشخوان سراسر کشور تا چهل روز آينده خبر داد.
۱۳۹۷/۵/۲۸ - ۱۴ : ۴۴
محمد جواد آذري جهرمي وزير ارتباطات و فناوري اطلاعات در يادداشتي که در صفحه اول روزنامه شرق امروز (27 مرداد ) منتشر کرده به تشريح انقلاب صنعتي چهارم و نقش آن در دگرگوني جهان پرداخته است.
۱۳۹۷/۵/۲۷ - ۱۳ : ۶
وزير ارتباطات و فناوري اطلاعات از نمايش عمومي اندازه گيري تشعشعات امواج به صورت آنلاين در سايت سازمان تنظيم مقررات و ارتباطات راديويي خبر داد و گفت: در مورد پارازيت نه بايد بزرگنمايي صورت گيرد و نه بايد به راحتي از کنار آن عبور کرد چراکه همه ما در برابر حفظ سلامت مردم مسووليم.
۱۳۹۷/۵/۲۷ - ۱۰ : ۴۰
توسط رييس کميته مخابرات مجلس تهديد دستگاه‌هاي خدمات دهنده به مردم
رييس کميته مخابرات مجلس دستگاه‌هاي دولتي و غيردولتي خدمات دهنده به جامعه که حاضر به پيوستن به دولت الکترونيک نيستند را به انتشار عمومي اسامي‌شان تهديد کرد.
۱۳۹۷/۵/۲۴ - ۱۵ : ۳۰
پيام آذري جهرمي به مناسبت روز‌خبرنگار؛ تلاش اهالي رسانه براي آگاه سازي و‌شفافيت مانع فساد مي شود
وزير ارتباطات و فناوري اطلاعات با انتشار پيامي روز خبرنگار را به تمامي اهالي رسانه و خبرنگاران تبريک گفت.
۱۳۹۷/۵/۱۵ - ۲۱ : ۳۴
آرشيو خبر ها

نظرسنجي