سرویس ICT داخلي
دومين دوره مسابقات چالش هاي حوزه فناوري اطلاعات و ارتباطات (ICT Challenge ?) اسفندماه در دانشگاه صنعتي شريف برگزار مي‌شود.
عضو هيات مديره شرکت ارتباطات زيرساخت با اشاره به آزمايش موفق شبکه سراسري سيگنال رساني تصاوير صداوسيما که توسط وزارت ارتباطات ساخته شده است، گفت: متاسفانه تاکنون صداوسيما نسبت به تحويل اين شبکه اقدامي نکرده است. هرچند با تحريم احتمالي از سوي ماهواره ها، اين شبکه مطمئن ترين شبکه براي ارسال تصاوير با کيفيت بسيار بالاتر در کشور به شمار مي رود.
۱۳۹۷/۱۰/۷ - ۱۴ : ۱
وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات در لایحه بودجه سال 98کل کشور، مجوز انجام طرح های خدمات الکترونیکی از جمله هوشمندسازی مدارس را دریافت کرد.
۱۳۹۷/۱۰/۶ - ۲۲ : ۵۹
با حضور معاون برنامه ريزي و نظارت راهبردي و رييس مرکز نوسازي و تحول اداري وزارت ارتباطات و‌ فناوري اطلاعات جلسه مصاحبه با متقاضيان اولين دوره جذب سربازان امريه برگزار شد.
۱۳۹۷/۱۰/۵ - ۲۲ : ۴۹
رییس پژوهشگاه ارتباطات و فناوری اطلاعات با اشاره به حمایت از پایان‌نامه‌های دانشگاه‌ها گفت: از اسفند ماه سالجاری پایان نامه‌های مقطع کارشناسی ارشد و دکترا با موضوع فناوری اطلاعات مورد حمایت قرار می‌گیرند و از موضوعاتی که دارای مشتری و بازار باشند حمایت بیشتری خواهد شد.
۱۳۹۷/۱۰/۴ - ۱۹ : ۴۵
در راستاي اهداف شبکه ملي اطلاعات صورت گرفت؛ امضاي تفاهم نامه همکاري مشترک ميان وزارت ارتباطات و قوه قضاييه
تفاهم نامه همکاري ميان سازمان فناوري اطلاعات ايران به نمايندگي از وزارت ارتباطات و فناوري اطلاعات و مرکز آمار و فناوري اطلاعات قوه قضاييه براي ارتقاي کيفيت خدمات حقوقي و قضايي و توسعه شبکه هاي تخصصي دستگاهي حاکميتي مبتني بر شبکه ملي اطلاعات به امضا رسيد.
۱۳۹۷/۱۰/۲ - ۱۷ : ۲۴
وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات با تاکید بر ضرورت مقابله با اخبار جعلی هشدار داد:«به تعبیر مقام معظم رهبری (مدظله العالی)، دشمن از این سلاح شیمیایی [اخبار جعلی] استفاده خواهد کرد و هوای فرهنگ کشور زهرآگین و سمی می‌شود.»
۱۳۹۷/۱۰/۲ - ۱۷ : ۲۳
رئیس سازمان فضایی ایران با اشاره به تمایل گسترده کاربران برای دسترسی به داده‌ها و اطلاعات ماهواره‌ای از تلاش برای بهره‌برداری از پلتفرم مدیریت و دسترسی به داده‌های ماهواره‌ای در سال آینده خبر داد.
۱۳۹۷/۱۰/۲ - ۱۷ : ۲۰
در ادامه استفاده از ظرفيت نيروهاي جوان، وزير ارتباطات و فناوري اطلاعات با صدور احکام جداگانه‌اي سه مدير جوان را منصوب کرد.
۱۳۹۷/۱۰/۲ - ۱۷ : ۱۶
رئیس سازمان تنطیم مقررات و ارتباطات رادیوئی در حکمی سیدبابک ابراهیمی را به عنوان معاون راهبردی و توسعه بازار رگولاتوری منصوب کرد.
۱۳۹۷/۱۰/۱ - ۱۷ : ۴۹
نخستین نشست از سلسله جلسات «نقد و اندیشه»با هدف بررسی «فضای مجازی و ارتباطات اجتماعی» با موضوع بررسی تاثیر «فیک نیوز» و راه‌های مقابله با آن، با حضور کارشناسان و صاحب نظران حوزه رسانه و فعالان فضای مجازی در وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات برگزار شد.
۱۳۹۷/۱۰/۱ - ۱۷ : ۲۴
رييس پژوهشگاه ارتباطات و فناوري اطلاعات با اشاره به برگزاري نهمين سمپوزيوم مخابرات در ايران، هدف از برگزاري اين سمپوزيوم را تبادل آخرين يافته هاي علمي و پژوهشي و دستاوردهاي فناورانه و حرکت به سمت تبديل توليدات علمي به فناوري اعلام کرد.
۱۳۹۷/۹/۲۷ - ۱۹ : ۳۴
مراسم افتتاحيه نهمين سمپوزيوم بين‌المللي مخابرات امروز با حضور وزير ارتباطات و فناوري اطلاعات برگزار شد.
۱۳۹۷/۹/۲۷ - ۱۴ : ۵۲
عضو هیات مدیره شرکت ارتباطات زیرساخت: افزایش 3برابری ترافیک داخل در یک سال گذشته
عضو هیات مدیره شرکت ارتباطات زیرساخت با اشاره به سه برابر شدن ظرفیت هسته شبکه ملی اطلاعات گفت: با توسعه شبکه ملی اطلاعات طی سال های اخیر با رشد فزاینده کسب وکارها و فراهم کنندگان محتوا و خدمات داخلی روبرو بودیم به گونه ای که فقط در یک سال گذشته ظرفیت ترافیک داخلی 300درصد افزایش پیدا کرده است.
۱۳۹۷/۹/۲۶ - ۱۸ : ۴۲
دبیر شورای سیاست گذاری جذب امریه سربازی وزارت ارتباطات خبر د مهلت ثبت نام سرباز امریه در وزارت ارتباطات تا پنج شنبه تمدید شد
دبیر شورای سیاست گذاری جذب امریه وزارت ارتباطات از تمدید مهلت ثبت نام سرباز امریه ای تا ظهر پنجشنبه 29 آذرماه با هدف ایجاد فرصت های برابر برای همه، خبر داد.
۱۳۹۷/۹/۲۴ - ۲۰ : ۱۶
مهلت شرکت در جشنواره فیلم کوتاه و وب سری کودکآنلاین 2 هفته تمدید شد.
۱۳۹۷/۹/۲۴ - ۱۱ : ۵۷
دزدي هويت زماني اتفاق مي‌افتد که از اطلاعات شخصي افراد براي باز کردن حساب کاربري جديد، خريد کردن يا پرداخت ماليات توسط شخصي غير از صاحب اطلاعات استفاده شود.
۱۳۹۷/۹/۲۴ - ۱۱ : ۴۷
آرشيو خبر ها

نظرسنجي