سرویس ICT داخلي
رييس دانشکده پست و مخابرات با اعلام خبر دريافت مجوز کانون ارزيابي شايستگي هاي عمومي مديران توسط وزارت ارتباطات، از انتشار فراخوان شناسايي ارزيابان متخصص حوزه ارتباطات و فناوري اطلاعات توسط اين دانشکده خبر داد.
همایش بررسی ابعاد شبکه‌های اجتماعی امروز در سالن اجلاس سران برگزار می‌شود.
۱۳۹۲/۷/۲۰ - ۱۴ : ۴۹
در حکمي از سوي وزير ارتباطات و فناوري اطلاعات، محمدرضا فرنقي‌زاد به رياست مرکز روابط عمومي و اطلاع‌رساني وزارت ارتباطات و فناوري اطلاعات منصوب شد.
۱۳۹۲/۷/۱۷ - ۲۱ : ۷
همزمان با نخستين روز تله‌کام واعظي وزير ارتباطات و فناوري اطلاعات از آرم جديد اين شرکت پرده برداري کرد و به اين ترتيب آرم شرکت ارتباطات زيرساخت تغيير يافت.
۱۳۹۲/۷/۱۶ - ۱۶ : ۴۶
وزیر ارتباطات طی احکام جداگانه‌ای، "مدیریت شبکه ملی اطلاعات"، "زیرساخت شبکه ملی اطلاعات" و "تدوین طرح جامع فناوری اطلاعات کشور" را به مهندس جهانگرد واگذار کرد.
۱۳۹۲/۷/۱۵ - ۲۱ : ۱۲
وزیر ارتباطات گفت: بنا نبوده سایتهایی نظیر فیس بوک و توئیتر رفع فیلتر شوند.
۱۳۹۲/۷/۱۵ - ۲۰ : ۴۹
وزير ارتباطات که وعده تکميل شبکه ملي اطلاعات با توان و سرعت بيشتر را داده، به تازگي کارگروهي 4 نفره براي تحقق اين شبکه تشکيل داده که تا سال 94 دستگاه‎هاي اجرايي، کسب‌وکارها و 60 درصد خانوارها به شبکه ملي اطلاعات متصل شوند.
۱۳۹۲/۷/۱۴ - ۱۲ : ۲
مدیر عامل شرکت ارتباطات زیرساخت درباره واگذاری کابل‌های مسی مخابرات گفت: بحث واگذاری کابل‌های مسی مخابرات به این معنی نیست که حتما این بخش به شرکت ارتباطات زیرساخت منتقل شود چرا که حتی می‌توان اپراتور دیگری نیز ایجاد کرد که این قضیه را بر عهده بگیرد.
۱۳۹۲/۷/۱۴ - ۱۰ : ۵۰
مرکز پژوهش‌های مجلس شورای اسلامی در نوشتاری، قابلیت‌های زیرساخت ارتباطات سیم مسی را به عنوان بستری برای خدمات یا ابزاری برای اعمال حاکمیت مورد تحلیل قرار داد.
۱۳۹۲/۷/۱۳ - ۱۹ : ۵۷
ابتدا قرار بود نامش را "یاحق" بگذارند و وظیفه‌اش ارائه خدمات دستگاه‌های دولتی و غیردولتی با هدف تسهیل در ارائه اطلاعات سریع به مردم در نظر گرفته شده بود. اما یک سال هم نگذشته بود که این موتور جست‌وجو به خاطره‌ها پیوست و ظاهرا وزارت ارتباطات سیاست‌هایش را تغییر داد چراکه معتقد بود باید نسبت به ارتقای موتورهای جست‌وجوگر داخلی اقدام شود و تمرکز تنها برروی یک موتور جست‌وجو قرار نگیرد.
۱۳۹۲/۷/۱۲ - ۱۰ : ۲۹
دکتر محمود واعظی طی نامه‌ای به وزیر امور اقتصاد و دارایی، مهندس نصرالله جهانگرد را به عنوان نماینده سهام دولت در هیات مدیره شرکت مخابرات ایران معرفی کرد.
۱۳۹۲/۷/۱۰ - ۱۷ : ۲۵
عضو حقيقي شورايعالي فضاي مجازي از درخواست برگزاري جلسه اين شورا با حضور رئيس جمهور از سوي اعضاي اين شورا خبر داد.
۱۳۹۲/۷/۹ - ۱۷ : ۴۳
شرکت ارتباطات زيرساخت سرورهاي جديد DNS را در شبکه IP/MPLS کشور راه اندازي کرد که با استفاده از اين سرورها مشترکان شبکه ديتا مي توانند با سرعت بيشتري به سرورهاي DNS دسترسي داشته باشند.
۱۳۹۲/۷/۹ - ۱۷ : ۳۵
نوزدهمين نمايشگاه بين المللي الکترونيک، کامپيوتر و تجارت الکترونيکي 19 تا 22 آذر ماه امسال در نمايشگاه بين المللي تهران برگزار مي شود.
۱۳۹۲/۷/۹ - ۱۷ : ۲۱
معاون نظارت و اعمال مقررات سازمان تنظیم مقررات و ارتباطات رادیویی از رتبه‌ بندی اپراتورهای سرویس های فناوری اطلاعات برای شفاف‌کردن عرصه رقابت بین اپراتورها و کمک به مردم در انتخاب سرویس‌دهنده بهتر و برتر خبر داد.
۱۳۹۲/۷/۸ - ۲۳ : ۴۰
وزير ارتباطات و فناوري اطلاعات صبح امروز و هم زمان با افتتاحيه مراسم ايران تلکام 2013 به بازديد از برخي غرفه هاي حاضر در نمايشگاه پرداخت .
۱۳۹۲/۷/۴ - ۲۳ : ۱۸
چهاردهمین نمایشگاه بین المللی مخابرات فردا پنج شنبه ساعت 9:30 توسط محمود واعظی وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات گشایش می یابد.
۱۳۹۲/۷/۳ - ۱۵ : ۵۹
آرشيو خبر ها

نظرسنجي