سرویس ICT داخلي
در پي ادعاي مطرح شده؛ بيش از پنجاه تن از اصحاب رسانه امروز (دوشنبه) عصر به دعوت وزير ارتباطات و فناوري اطلاعات از طبقه نهم ساختمان زيرساخت بازديد کردند و هيچ نشاني از وجود و استقرار سرورهاي نسخه هاي غيررسمي تلگرام يافت نشد.
طی حکمی از سوی دکتر« محمد حسن نامی »وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات ،مهندس« اسداله همتی» به عنوان عضوهیات مدیره شرکت ارتباطات زیرساخت منصوب شد
۱۳۹۲/۳/۱۲ - ۲۲ : ۵۸
وزيرارتباطات با اشاره به انتصاب، علي افتخاري به عنوان مشاور وزير و مديرکل روابط عمومي و اطلاع رساني وزارت ارتباطات و فناوري اطلاعات گفت: اميدوارم پس از اين شاهد رشد و شکوفايي روابط عمومي باشيم.
۱۳۹۲/۳/۹ - ۱۸ : ۴
وندى شرمن، معاون وزیر امور خارجه آمریکا از لغو تحریم‌ فروش تلفن همراه و کامپیوتر به ایران خبر داد و گفت که آمریکا در پی رفع موانع فروش مواد غذایی و دارو به ایران است.
۱۳۹۲/۳/۹ - ۱۵ : ۷
معاون وزیر ارتباطات گفت: در تلاش هستیم تا بر اساس قانون زمینه مشارکت بخش خصوصی در پیاده‌سازی دولت الکترونیکی را فراهم کنیم.
۱۳۹۲/۳/۶ - ۱۳ : ۲۲
فعاليت سومين دوره جايزه ملي کيفيت ارتباطات و فناوري اطلاعات ايران (ICTINQA)آغاز شد.
۱۳۹۲/۳/۳ - ۱۸ : ۴۷
سازمان نظام صنفي رايانه‌اي استان تهران اعلام کرد 3 خواسته مهم فعالان بازار ICT از رئيس ‌جمهور آينده
3 خواسته مهم بازار ICT از رئيس‌جمهور آينده توسط سازمان نظام صنفي رايانه‌اي استان تهران اعلام شده و به زودي فهرست کاملي از مطالبات و نيازهاي بخش خصوصي ارتباطات و فناوري اطلاعات توسط اين سازمان منتشر خواهد شد.
۱۳۹۲/۳/۳ - ۱۳ : ۲۱
روابط عمومی وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات درباره اظهارات روز گذشته محمدحسن نامی وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات با عنوان "صدا و تصویر امام زمان (عج) از لایه ای بالاتر از فیبرنوری برای تمام جهان ارسال می‌شود"، توضیحاتی برای تبیین افکار عمومی ارسال کرد.
۱۳۹۲/۲/۳۱ - ۱۸ : ۱۸
وزير ارتباطات و فناوري اطلاعات با تاکيد بر اينکه هم اکنون با ارتقاي فيبر نوري لايه هاي مختلف جو براي انتقال ديتاي صوتي و تصويري به کار گرفته مي شود، گفت: صدا و تصوير آقا امام زمان از اين لايه هاي جديد و بالاتر از فيبر نوري براي تمام جهانيان ارسال خواهد شد.
۱۳۹۲/۲/۳۱ - ۱۵ : ۲۳
کميته تامين ارتباطات انتخابات شرکت مخابرات ايران را مکلف کرد که نقاط فاقد پوشش شبکه مخابراتي کشور را براي برگزاري انتخابات الکترونيکي شناسايي کرده و وضعيت پوشش مخابراتي در مکان هاي اخذ راي يازدهمين انتخابات رياست جمهوري را اعلام کنند.
۱۳۹۲/۲/۲۴ - ۱۳ : ۵۷
به منظور ایجاد زمینه برگزاری انتخابات الکترونیکی، تسریع در مراحل مختلف ثبت نام و اجرای انتخابات، کاهش هزینه‌های برگزاری انتخابات و تامین ارتباطات پایدار و مطمئن مورد نیاز ،"کمیته تامین ارتباطات انتخابات " در وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات تشکیل شده است.
۱۳۹۲/۲/۲۱ - ۱۴ : ۳
معاون سازمان تنظيم مقررات و ارتباطات گفت: پيشنهاد شده در مجوزهاي ISP و ISDP‌ها تغييراتي ايجاد شود تا برخي از اين شرکت‌ها که قابليت بيشتري دارند و تاکنون صرفاً خدمات اينترنت ارائه مي‌کردند خدمات صوتي و محتوايي نيز ارائه کنند.
۱۳۹۲/۲/۱۷ - ۱۳ : ۴۹
وزير ارتباطات و فناوري اطلاعات با اشاره به برنامه هاي اين وزارتخانه در آخرين روزهاي عمر دولت گفت: تعويق اجراي پروژه شبکه ملي اطلاعات را در مدت باقي مانده دولت دهم جبران خواهيم کرد.
۱۳۹۲/۲/۱۴ - ۱۸ : ۱۴
ششمين گردهمايي ملي فعالان و متخصصان مديريت فناوري از سوي انجمن مديريت فناوري ايران برگزار مي شود.
۱۳۹۲/۲/۱۰ - ۱۴ : ۳۲
محمود خسروی مدیرعامل شرکت ارتباطات زیرساخت اعلام کرد:مهلت حضور شرکت ها در جشنواره ملی ارتباطات و فناوری اطلاعات تا پنجم اردیبهشت ماه 92تمدید شده است.
۱۳۹۲/۲/۸ - ۲۳ : ۳۸
جوان برتر در حوزه علم و فناوري با محورهاي علوم انساني، فني و مهندسي، علوم پايه، کشاورزي، هنر، مجموعه علوم پزشکي، علوم بين رشته‌اي انتخاب مي شود.
۱۳۹۲/۲/۸ - ۱۴ : ۸
رئیس اتحادیه فناوران رایانه تهران با اشاره به ارائه تسهیلات صندوق صنایع کوچک به شرکت‌های کوچک تولیدی، گفت: افرادی که برای دریافت این تسهیلات اقدام کرده‌اند می‌گویند دوندگی روند فعلی آنقدر زیاد است که متقاضی منصرف می‌شود.
- ۰ : ۰
آرشيو خبر ها

نظرسنجي