سرویس ICT داخلي
براي درک پيشرفت ارتباطات، لحظه اي ديتاي گوشي خود را خاموش کنيد
وزير ارتباطات و‌ فناوري اطلاعات با بيان اينکه منتظر افتتاح پروژه ها نمي مانيم و‌ به محض تکميل، آن را براي استفاده وارد مدار مي کنيم، گفت: اگر مي خواهيد درک کنيد که چه اقدامات و دستاوردهايي در طي چند سال اخير افتاده ديتاي گوشي خود را براي لحظاتي خاموش کنيد تا به پنج سال گذشته برگرديد.
رييس سازمان تنظيم مقررات و ارتباطات راديويي در حکمي مهندس نسترن محسني را به عنوان سرپرست معاونت بررسي‌هاي فني و صدور پروانه اين سازمان منصوب کرد.
۱۳۹۶/۸/۲۹ - ۲۰ : ۱۱
با حکمي از سوي وزير ارتباطات و فناوري اطلاعات : دکتر صادق عباسي شاهکوه مديرعامل شرکت ارتباطات زيرساخت شد
وزير ارتباطات و فناوري اطلاعات در حکمي دکتر صادق عباسي شاهکوه را به عنوان مديرعامل شرکت ارتباطات زيرساخت کشور منصوب کرد.
۱۳۹۶/۸/۲۷ - ۱۵ : ۵۶
مدير کل ICT استان کرمانشاه عنوان کرد: تلاش براي کمترين اختلال ارتباطي در شهر سر پل ذهاب
مدير کل ارتباطات و فناوري اطلاعات استان کرمانشاه، اقدامات انجام شده ارتباطي در مناطق زلزله زده استان را تشريح کردو گفت:در شهر سر پل ذهاب به دليل حساسيت و تخريبي که وجود داشت، با تلاش بي وقفه، کمترين اختلال در بخش ارتباطات به وجود آمد.
۱۳۹۶/۸/۲۵ - ۱۶ : ۲۸
وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات، ظهر امروز، از یازدهمین نمایشگاه رسانه های دیجیتال، بازدید کرد.
۱۳۹۶/۸/۲۵ - ۱۶ : ۲۰
اعلام تعرفه‌هاي جديد اينترنت و حرکت از سمت اينترنت حجمي به غيرحجمي بر مبناي مصرف منصفانه، تقليل هزينه استفاده از پيام‌رسان‌هاي مجاز در شبکه‌هاي موبايل و ثابت به يک‌سوم نرخ هزينه اينترنت و تلاش براي بهبود ارتباطات مناطق زلزله‌زده، از مهم‌ترين اخبار هفته گذشته در حوزه ارتباطات و فناوري اطلاعات بود.
۱۳۹۶/۸/۲۵ - ۱۵ : ۴۹
وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات گفت: در شب اول زلزله غرب ایران 47 سایت موبایل از دسترس خارج شده بود که همان شب بسیاری از انها مجدد به شبکه بازگشتند.
۱۳۹۶/۸/۲۴ - ۲۲ : ۳۷
رويکردهاي مصوبه کميسيون تنظيم مقررات ارتباطات درباره تعرفه‌گذاري خدمات دسترسي ثابت توسط معاون بررسيهاي فني و صدور پروانه رگولاتوري تشريج شد.
۱۳۹۶/۸/۲۴ - ۲۱ : ۲۰
طي احکامي از سوي وزير ارتباطات و فناوري اطلاعات،‌ اعضاي "شوراي راهبري نظام نامه پيوست فناوري در وزارت ارتباطات و فناوري اطلاعات" منصوب شدند.
۱۳۹۶/۸/۲۴ - ۲۰ : ۳۷
وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات در حکمی حسین نعمتی را به عنوان معاون وزیر ، رییس هیات مدیره و مدیر عامل شرکت ملی پست ایران منصوب کرد.
۱۳۹۶/۸/۲۲ - ۲۲ : ۱۲
مدير کل ارتباطات و فناوري اطلاعات استان کرمانشاه: شبکه ارتباطي در مناطق زلزله زده پايدار است
مدير کل ارتباطات و فناوري اطلاعات استان کرمانشاه از پايداري شبکه در مناطق اصلي زلزله زده در استان کرمانشاه خبرداد.
۱۳۹۶/۸/۲۲ - ۱۲ : ۳۳
عضو هيات عامل سازمان فناوري اطلاعات ايران مطرح کرد تفسير حرف وزير ارتباطات درباره تغيير ساختار سازمان فناوري اطلاعات
عضو هيات عامل سازمان فناوري اطلاعات گفت: آنچه وزير در خصوص تغيير ساختار اين سازمان مي­ گويد تمرکز بر اقتصاد ديجيتالي در کشور است تا سازمان کاتاليزوري براي اقتصاد ديجيتالي کشور باشد.
۱۳۹۶/۸/۱۶ - ۱۷ : ۳۸
در پی درخواست نمایندگان مجلس؛ قطعی های مکرر موبایل جهرمی را به مجلس کشاند
وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات بابت قطعی های مکرر و کیفیت نامناسب آنتن دهی تلفن همراه، به نمایندگان کمیسیون صنایع مجلس پاسخ داد.
۱۳۹۶/۸/۱۱ - ۲۱ : ۴۷
رییس کمیته پدافند غیرعامل وزارت ارتباطات خبر داد: طراحی و ایجاد سازه امن برای اجرای اپلیکیشن های حوزه پدافند غیر عامل
رییس کمیته پدافند غیرعامل وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات، از طراحی و ایجاد سازه امن برای اجرای اپلیکیشن های این حوزه خبر داد و گفت : این سازه با همکاری سازمان پدافند غیر عامل در آینده نزدیک به نتیجه می رسد.
۱۳۹۶/۸/۱۰ - ۱۴ : ۱۳
وزیر ارتباطات از راه اندازی زیرساخت فیزیکی دیتاسنتر زیرزمینی برای نگهداری اطلاعات حساس و حیاتی کشور خبر داد و گفت: 10 هزار نیروی دفاع سایبری تربیت می شوند.
۱۳۹۶/۸/۹ - ۱۲ : ۳۵
طی حکمی از سوی وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات، سرکارخانم مهندس مرادی به عنوان عضو هیات مدیره شرکت ملی پست، منصوب شد.
۱۳۹۶/۸/۸ - ۱۶ : ۵۲
وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات از نهایی‌سازی سند توسعه شبکه ملی اطلاعات و انطباق اقدامات اجرایی شده با مصوبه این پروژه ملی خبر داد.
۱۳۹۶/۸/۶ - ۱۶ : ۳۳
آرشيو خبر ها

نظرسنجي