سرویس ICT داخلي
رشد فناوري‌هاي ارتباطات و اطلاعات نشان داده است که جهان پيش روي ما بشدت تحت تأثير تحولات و امکاناتي است که اين عرصه در اختيار انسان و جامعه قرارداده است. اين تأثيرات چندگانه و با ابعاد مثبت و منفي بسياري است که البته تأثيرات مثبت آن بايد مورد بهره‌برداري قرارگيرد و ابعاد منفي آن مديريت و کنترل شود.
۱۳۹۶/۹/۲۹ - ۲۲ : ۲
مديرعامل سازمان فناوري اطلاعات و ارتباطات شهرداري تهران از حمايت از ايده‌هاي استارتاپي با موضوع حل معضل آلودگي هوا خبر داد.
۱۳۹۶/۹/۲۸ - ۱۸ : ۵۸
کمیسیون ICT اتاق بازرگانی بررسی کرد؛ وضعیت بودجه پیشنهادی ICT / بودجه وزارت ارتباطات کم شد
کمیسیون ICT اتاق بازرگانی وضعیت و میزان بودجه اختصاص یافته به حوزه فناوری اطلاعات و ارتباطات در لایحه پیشنهادی بودجه سال 97 را بررسی کرد.
۱۳۹۶/۹/۲۷ - ۱۶ : ۳۰
وزير ارتباطات و فناوري اطلاعات از صعود چهار رتبه‌اي ايران در شاخص‌هاي توسعه فناوري اطلاعات و ارتباطات خبر داد.
۱۳۹۶/۹/۲۵ - ۲۲ : ۲
وزير ارتباطات و فناوري اطلاعات حسين دهدشتي را به سمت معاونت امور دولت و مجلس اين وزارتخانه دکتر مرتضي براري را به عنوان معاون وزير و رئيس سازمان فضايي ايران منصوب کرد.
۱۳۹۶/۹/۲۵ - ۱۴ : ۳۰
وزير ارتباطات در حکمي رسول سرائيان مديرعامل شرکت مخابرات ايران را به جاي نصرالله جهانگرد منصوب کرد.
۱۳۹۶/۹/۲۵ - ۱۴ : ۱۶
مهندس آذري جهرمي در ديدار با اعضاي شوراي دستياران جوان وزارت ارتباطات و فناوري اطلاعات با اشاره به تحولات سريع حوزه فناوري و لزوم تغييرات متناسب با تحولات روز به‌ويژه تغييرات ساختاري در حوزه سازماني و نيروي انساني نقش دستياران جوان را بسيار مهم دانست.
۱۳۹۶/۹/۲۴ - ۹ : ۷
معاون امور مشتریان شرکت مخابرات ایران درباره تشکیل کمیته صدای مشتری گفته که با جلساتی که به صورت ویدئو کنفرانسی با مخابرات مناطق سراسر کشور برگزار می‌شود، ضمن پیاده‌سازی خواسته‌های مشتریان، دو مساله امنیت و کیفیت شبکه پیگیری می‌شود.
۱۳۹۶/۹/۲۳ - ۲۰ : ۳۹
وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات با توضیح نحوه ارتباط رسانی در زمان بحران و بلایای طبیعی، از مردم خواست در این مواقع تماس خود را کوتاه کنند.
۱۳۹۶/۹/۲۳ - ۲۰ : ۳۵
از گذشته در بازار گوشي هايي موجود بود که به دلايلي IMEI آنها عوض شده است؛ حالا لازم است خريداران موبايل از خريد گوشي هايي که شناسه IMEI نمايش داده شده روي نمايشگر گوشي با IMEI روي جعبه تطابق ندارد، جداً اجتناب کنند.
۱۳۹۶/۹/۲۱ - ۱۴ : ۴۱
در جلسه امروز جهرمی با مدیران اپراتورها؛ پای شهرداری تهران به مشکلات آنتن‌دهی موبایل کشیده شد
وزیر ارتباطات در جلسه‌ای با مدیران عامل اپراتورهای تلفن همراه مشکلاتشان در زمینه توسعه و ارتقای کیفیت ارتباطات در این حوزه را بررسی کرد.
۱۳۹۶/۹/۲۰ - ۱۵ : ۳۳
دولت در بودجه سال آینده درآمد حاصل از شماره گذاری مخابرانی (نامبرینگ ) را 200 میلیارد تومان در نظر گرفته در حالی که سال گذشته در لایحه پیشنهادی دولت این میزان 100 میلیارد تومان بود.
۱۳۹۶/۹/۲۰ - ۱۴ : ۵۲
در لایحه بودجه سال آینده برای وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات در مجموع حدود ۳۹۰۶ میلیارد تومان بودجه در نظر گرفته شده که نسبت به سال جاری تا ۴۳۷ میلیارد تومان افزایش دارد.
۱۳۹۶/۹/۱۹ - ۲۱ : ۴۸
وزير ارتباطات به مناسبت چهاردهمين سالروز تاسيس سازمان تنظيم مقررات و ارتباطات راديويي پيامي صادر کرد.
۱۳۹۶/۹/۱۹ - ۱۶ : ۲۰
معاون حقوقی، امور دولت و مجلس وزارت ارتباطات گفت: تا سال ۲۰۴۰ بیش از ۹۰ درصد اقتصاد جهان در حوزه خدمات بوده که ارتباطات و فناوری اطلاعات به‌عنوان مهمترین محرک این اقتصاد است.
۱۳۹۶/۹/۱۸ - ۲۱ : ۱۵
با انتصاب سميرا انصاري به رياست مرکز فناوري اطلاعات و ارتباطات وزارت ، بانويي ديگر به جمع بانوان مدير وزارت ارتباطات و فناوري اطلاعات اضافه شد.
۱۳۹۶/۹/۱۸ - ۱۷ : ۵
آرشيو خبر ها

نظرسنجي