سرویس ICT داخلي
دومين دوره مسابقات چالش هاي حوزه فناوري اطلاعات و ارتباطات (ICT Challenge ?) اسفندماه در دانشگاه صنعتي شريف برگزار مي‌شود.
نصراله جهانگرد با اشاره به موضوع شبکه‌های اجتماعی در کشور گفت: نبود زیرساخت‌های مناسب و آمادگی فرهنگی و اجتماعی در کشور همگام با تغییرات و تحولات باعث شد در معرض ضربات ریسک‌های آن قرار بگیریم و پیشگامان حوزه ICT جهان با ایجاد شبکه‌های اجتماعی از فرصت‌های موجود در کشور ما به نفع خود استفاده کنند. این موضوع به دلیل شکاف ایجادشده بین ما و تغییر و تحولات فناوری اطلاعات و ارتباطات در جهان است.
۱۳۹۷/۲/۴ - ۱۴ : ۱۰
مطابق تصويب هيات وزيران، از اين پس صدور مجوز راه اندازي، تاسيس، نظارت بر دفاتر پيشخوان دولت و پخش عمومي غيردولتي و برون سپاري خدمات ابلاغي از سوي سازمان اداري و استخدامي کشور توسط سازمان تنظيم مقررات و ارتباطات راديويي انجام مي شود.
۱۳۹۷/۲/۴ - ۸ : ۱۱
مديرعامل شرکت ارتباطات زيرساخت از روابط عمومي ها خواست که سکوت خود را بشکنند و با اطلاع رساني به موقع و دقيق، نقش کليدي خود را به بهترين نحو ايفا کنند.
۱۳۹۷/۲/۳ - ۱۴ : ۴۲
وزیر ارتباطات در واکنش به اظهارات رئیس جمهور درباره ایجاد ۲ میلیون شغل در سال ۹۶ در حوزه فناوری اطلاعات و ارتباطات توضیح داد.
۱۳۹۷/۲/۲ - ۱۲ : ۳۲
وزیر ارتباطات و‌فناوری اطلاعات با حضور در مرکز ترانزیت بین المللی قصرشیرین، 1235پروژه ارتباطی استان کرمانشاه را افتتاح کرد.
۱۳۹۷/۱/۳۱ - ۱۲ : ۴۸
رئیس سازمان نظام صنفی رایانه ای با بیان اینکه ثبت نام بیست و چهارمین نمایشگاه الکامپ، اواخر اردیبهشت ماه آغاز می شود گفت: این نمایشگاه ? تا ? مردادماه سال جاری برگزار خواهد شد.
۱۳۹۷/۱/۲۷ - ۱۹ : ۹
سومين کنفرانس سيستم‌هاي نوين مخابراتي با حضور محققان برجسته داخلي و خارجي در دانشگاه شريف برگزار مي‌شود.
۱۳۹۷/۱/۲۷ - ۱۰ : ۵۹
پاسخ وزيرارتباطات به حميده زرآبادي نماينده قزوين و فاطمه حسيني نماينده تهران در مجلس شوراي اسلامي با 98 راي موافق و87 راي مخالف پذيرفته شد.
۱۳۹۷/۱/۲۶ - ۱۵ : ۸
سیده حمیده زرآبادی عضو کمیسیون صنایع مجلس شورای اسلامی درجلسه علنی صبح امروزمجلس گفت : با وضعیت موجود شبکه ملی اطلاعات و دولت الکترونیک محقق نمی‌شود و یک دروغ بزرگ است.
۱۳۹۷/۱/۲۶ - ۱۴ : ۱۴
جلسه شوراي مديران ICT استان تهران به ميزباني اداره کل ارتباطات و فناوري اطلاعات استان تهران برگزار شد.
۱۳۹۷/۱/۲۲ - ۷ : ۴۰
بنابر اخبار منتشر شده مهاجمان بیش از 1000وب‌سایت که از اسکریپت magento در ساختار خود استفاده کرده‌اند، هدف حملات خود قرار داده‌اند.
۱۳۹۷/۱/۲۰ - ۱۴ : ۴۲
محمد جواد آذري جهرمي با انتشار توئيتي از حمله گسترده به برخي مراکز داده کشور خبر داد.
۱۳۹۷/۱/۱۷ - ۱۶ : ۱۵
مديرعامل شرکت ارتباطات زيرساخت با اشاره به عدم گزارش اختلال خاصي در سال گذشته از پايدار بودن شبکه ارتباطات کشور در سال گذشته خبر داد و گفت: شرکت زيرساخت متولي شبکه هاي مادر مخابراتي کشور است و بايد تلاش کنيم شبکه اي که در اختيار ماست به نحوي از نظر کيفيت و کميت توسعه يابد که استفاده از آن براي مشتريان اقتصادي باشد.
۱۳۹۷/۱/۱۷ - ۱۶ : ۳
لو رفتن پسورد مي تواند براي همه خطرناک باشد زيرا افراد بسياري از يک گذرواژه مشترک براي چندين سايت مختلف استفاده مي‌کنند. بنابراين اگر براي نام‌نويسي در يک وب‌سايت از ايميل‌ آدرستان استفاده کنيد و سپس درست پسورد همان ايميل را براي ورود به اين وب‌سايت تکرار کنيد، دقيقا کاري را انجام داده‌ايد که هکرها مي‌خواهند.
۱۳۹۷/۱/۱۶ - ۱۷ : ۲۷
آذري جهرمي طي حکمي عضو و جانشين رييس کارگروه توسعه خدمات الکترونيک وزارت ارتباطات و فناوري اطلاعات را منصوب کرد.
۱۳۹۶/۱۲/۲۷ - ۱۴ : ۳۹
معاون ستاد مبارزه با قاچاق کالا: رجيستري تبلت پس از رفع موانع واردات
معاون ستاد مبارزه با قاچاق کالا از برنامه ريزي براي رفع موانع واردات رسمي تبلت هاي سيم کارت خور به کشور در جهت رجيستري اين کالا، خبر داد.
۱۳۹۶/۱۲/۲۲ - ۱۵ : ۲۷
آرشيو خبر ها

نظرسنجي