سرویس ICT داخلي
رييس دانشکده پست و مخابرات با اعلام خبر دريافت مجوز کانون ارزيابي شايستگي هاي عمومي مديران توسط وزارت ارتباطات، از انتشار فراخوان شناسايي ارزيابان متخصص حوزه ارتباطات و فناوري اطلاعات توسط اين دانشکده خبر داد.
رئيس سازمان تنظيم مقررات و ارتباطات راديوئي در حکمي حامدرضا اسماعيلي را بعنوان مديرکل دفتر رياست، روابط عمومي و دبيرخانه کميسيون رگولاتوري منصوب کرد.
۱۳۹۶/۱۱/۱۰ - ۱۵ : ۲۷
کتابخانه عمومي حسينيه ارشاد دوازدهمين دوره از نشست هاي علم اطلاعات و دانش شناسي با موضوع «علم اطلاعات و حکمراني داده‌» در روز شنبه 14 بهمن 1396 از ساعت 16:30 تا 18:30برگزار مي کند.
۱۳۹۶/۱۱/۱۰ - ۱۴ : ۴۱
وزير ارتباطات و فناوري اطلاعات با انتشار پستي در اينستا گرام خود با تسليت درگذشت قائم مقام اين وزارتخانه در امور بين الملل، از وي به عنوان دوستي صميمي و همراهي دلسوز و مدبر ياد کرد.
۱۳۹۶/۱۱/۴ - ۲۳ : ۲۱
رييس سازمان فناوري اطلاعات از فراخوان اين وزارت براي ثبت طرح هاي اشتغالزاي روستايي بر مبناي ارتباطات و فناوري اطلاعات خبر داد
۱۳۹۶/۱۱/۴ - ۱۰ : ۵۷
در اجراي مواد 67 و 69 قانون برنامه ششم توسعه چهار خدمت سلامت، آموزش، کشاورزي و بانکي و ايجاد وحدت رويه نشست بين دستگاه‌هاي اجرايي اصلي از جمله وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکي، وزارت آموزش‌ و پرورش ، وزارت جهاد کشاورزي، وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامي ، معاونت توسعه روستايي رياست جمهوري و ساير ذينفعان برگزار شد.
۱۳۹۶/۱۱/۲ - ۹ : ۴۱
معاون سازمان تنظيم مقررات و ارتباطات راديويي از اعلام نتايج دومين دوره اندازه گيري ميزان رضايت کاربران حوزه سرويس هاي فناوري اطلاعات خبر داد و گفت: در اين دوره نظرسنجي که در بازه زماني ارديبهشت تا پايان آذر 96 انجام گرفته است، شرکتهاي شاتل، هاي وب و آسياتک از نگاه مشترکان در رتبه‌هاي برتر قرار گرفتند.
۱۳۹۶/۱۱/۱ - ۱۳ : ۹
حسينيه ارشاد راه اندازي کرد بازي هاي ويديويي براي خانواده ها
بازي هاي ويديويي [گروهي] در کتابخانه عمومي حسينيه ارشاد راه اندازي شد.
۱۳۹۶/۱۰/۲۷ - ۱۱ : ۳۴
کتابخانه عمومی حسینیه ارشاد دوازدهمین دوره از نشست های علم اطلاعات و دانش شناسی را با موضوع «علم اطلاعات و حکمرانی داده‌» برگزار می کند.
۱۳۹۶/۱۰/۲۷ - ۱۱ : ۲۳
نخستين جلسه شوراي راهبري شبکه ملي اطلاعات در دولت دوازدهم با حضور وزير ارتباطات و فناوري اطلاعات تشکيل شد.
۱۳۹۶/۱۰/۲۳ - ۱۵ : ۲
21 اسفند ماه 96، برگزيدگان جايزه ملي کيفيت همزمان با جشنواره ملي فاوا، معرفي مي شوند .
۱۳۹۶/۱۰/۱۸ - ۱۳ : ۲۳
وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات طی حکمی وحید یزدانیان را به عنوان مجری تامین زیرساخت های آموزش مهارتی بخش ICT منصوب کرد.
۱۳۹۶/۱۰/۱۸ - ۱۳ : ۱۲
مجوز انجام آزمون‌هاي استاندارد ايمني تجهيزات فناوري اطلاعات از سوي سازمان تنظيم مقررات و ارتباطات راديويي کشور به سازمان جهاد دانشگاهي صنعتي شريف محول شد.
۱۳۹۶/۱۰/۱۶ - ۲۳ : ۵۳
رييس‌ جمهور در حکمي و بنا به پيشنهاد وزير ارتباطات و فناوري اطلاعات، دکتر رسول سرائيان را به عنوان «دبير شوراي اجرايي فناوري اطلاعات» منصوب کرد.
۱۳۹۶/۱۰/۱۳ - ۲۰ : ۳۴
افرادي به بهانه برنده شدن در مسابقه‌ها و يا قرعه‌کشي‌هاي راديويي و تلويزيوني از صاحبان حساب بانکي تقاضاي حضور مقابل دستگاه خودپرداز و يا اعلام اطلاعات کارت بانکي دارند، بانک مرکزي نسبت به کلاهبرداري اين افراد هشدار داده است.
۱۳۹۶/۱۰/۶ - ۱۸ : ۵۱
وزیر ارتباطات خبر داد راه‌اندازی اولین شهرک ICT ایران
‌وزیر ارتباطات در پاسخ به اینکه چرا طرح رجیستری موبایل در سال‌های گذشته اجرا نشده، گفت: وزیران قبل بستر این مهم را فراهم کرده‌اند و ما در حال اجرای آن هستیم.
۱۳۹۶/۱۰/۲ - ۱۵ : ۲۷
رشد فناوري‌هاي ارتباطات و اطلاعات نشان داده است که جهان پيش روي ما بشدت تحت تأثير تحولات و امکاناتي است که اين عرصه در اختيار انسان و جامعه قرارداده است. اين تأثيرات چندگانه و با ابعاد مثبت و منفي بسياري است که البته تأثيرات مثبت آن بايد مورد بهره‌برداري قرارگيرد و ابعاد منفي آن مديريت و کنترل شود.
۱۳۹۶/۹/۲۹ - ۲۲ : ۲
آرشيو خبر ها

نظرسنجي