سرویس تلفن همراه
قرار بود سامانه اظهارنامه گمرکي گوشي مسافري تنها براي مسافران باشد و هر مسافر بتواند در سال يک دستگاه با معافيت 80 دلاري وارد کند اما اکنون محموله‌هاي بزرگ از اين راه وارد و به نام گوشي با گارانتي‌ اينترنشنال عرضه شده اند.
دو مدل گوشی عرضه شده در پایین‎ترین محدوده قیمت قرار دارند. نوکیا دو گوشی دو سیم‎کارتی عرضه کرد
به منظور مقابله با گوشی‎های ارزان‎قیمت و دو سیم‎کارتی چینی، نوکیا دو گوشی دو سیم‎کارتی عرضه کرد.
۱۳۹۰/۳/۳۰ - ۱۰ : ۵۰
مدیرعامل شرکت نامداران ارتباطات همراه عرضه‌کننده رسمی لوازم جانبی و گوشی NMC در تهران با اشاره به اینکه این شرکت در زمینه گوشی های ارزان قیمت فعالیت دارد، اعلام کرد: گوشی هایی که از قابلیت وایمکس پشتیبانی می کنند مورد استقبال عموم قرار نمی گیرد.
۱۳۹۰/۳/۲۷ - ۱۲ : ۱۶
به گزارش گروه گارتنر(Gartner)در سه ماهه‌ی نخست سال جاری میلادی در کل 427.8 میلیون تلفن همراه به کاربران نهایی فروخته شد که نشان‌گر 19 درصد افزایش نسبت به دوره‌ مشابه در سال 2010 است.
۱۳۹۰/۳/۲۱ - ۹ : ۵۰
هواوی 8 تا 10 مدل در پی عرضه تلفن‎های‎ همراه با نام تجاری هواوی (­Huawei) در انگلستان و چین در سال جاری است. این شرکت در پی دوبرابر کردن فروش این محصول به میزان 60 میلیون گوشی است.
۱۳۹۰/۳/۲۰ - ۱۰ : ۵۸
با آن که خبر کلیه‌فروشی برای خرید آیپد در ابتدا شوخی به نظر می‎رسید، اما متاسفانه این اقدام توسط دانش‎آموزی چینی و برای خرید اپل آیپد 2 تایید شده است.
۱۳۹۰/۳/۱۷ - ۱۰ : ۴۵
شرکت مخابرات کره اقدام به فروش آیفون 4 ‌با امکان 4G‌، یا حداقل تجهیزاتی کرده است که آیفون 4 را قادر به انتقال داده در چنان سرعتی می‎کند.
۱۳۹۰/۳/۱۶ - ۹ : ۷
مرحله‌ دوم کاهش تعرفه‌های فراگردی(roaming) کاربران تلفن همراه در کشورهای شورای همکاری خلیج فارس در ماه ژوئن به اجرا در می‌آید و قرار است هزینه‌ کاربری ارتباطات داده‌ای هم کاهش یابد.
۱۳۹۰/۳/۱۱ - ۸ : ۵۹
رییس هیات مدیره شرکت ارتباط همراه گویا اروند: گوشی ایرانی با قابلیت پشتیبانی از وایمکس تولید شد
رییس هیات مدیره شرکت ارتباط همراه گویا اروند گفت: فاز جدید خط تولید گوشی کاملا ایرانی که می تواند به اینترنت پرسرعت بی سیم وایمکس متصل شود تا ماه آینده روانه بازار خواهد شد.
۱۳۹۰/۳/۷ - ۱۲ : ۲۵
طبق اعلام گروه پارکز اسوشییتز(Parks Associates) تا سال 2015 بیش از دو میلیون نفر در سراسر جهان مالک حداقل یک تلفن هوشمند خواهند بود. بدین ترتیب میزان رشد فروش واحد برای این محصول، بیش از 175 درصد از سال 2010 است.
۱۳۹۰/۲/۳۱ - ۱۲ : ۶
از اواسط سال قبل شمار بدافزارهای کارپایه آندروید گوگل 400 درصد افزایش یافته است و چنان نگرانی‌زا بود که چند برنامه‌ ضد ویروس آندروید هم منتشر شده است.
۱۳۹۰/۲/۲۷ - ۱۳ : ۵
طبق اعلام شرکت تحقیقاتی دیستیمو (Distimo) شمار برنامه‌های رایگان آندروید گوگل(134342 برنامه) از آیفون اپل (121845 برنامه) بیش‌تر شده است.
۱۳۹۰/۲/۱۸ - ۹ : ۵۲
سامسونگ دو گوشی هوشمند جدید خود با نام‎های Galaxy WiFi 4.0 و Galaxy WiFi 5.0 را عرضه کرد که دو مدل مشابه با ابعاد متفاوت صفحه نمایش‎ هستند.
۱۳۹۰/۲/۱۴ - ۸ : ۵۲
بعضي‌ها نوکيا N8 سبز رنگ را دوست دارند، بعضي‌ها آبي. اما امروز نوکيا، N8 را در لباس صورتي معرفي کرد.
۱۳۹۰/۲/۱۳ - ۱۲ : ۲
کاربران سیستم عامل آندروید از این پس می توانند چت ویدیویی را هم تجربه کنند.
۱۳۹۰/۲/۱۰ - ۱۰ : ۱۲
طبق تازه‌ترین تحقیق گروه استراتژی آنالتیکز (Strategy Analytics) اپل طی سه ماهه‌ نخست سال جاری میلادی با پیشی گرفتن از نوکیا پردرآمدترین گوشی‌ساز جهان شد.
۱۳۹۰/۲/۹ - ۱۲ : ۴۸
دولت هندوستان به شرکت نوکیا دستور داد تا هنگامی که تاسیسات لازم برای پایشگری نامه‌های الکترونیکی مبادله شده میان گوشی‌ها را نصب نکرده است این خدمات را غیر فعال کند.
۱۳۹۰/۲/۶ - ۱۴ : ۲۸
آرشيو خبر ها

نظرسنجي