سرویس تلفن همراه
وزیر ارتباطات از دسترسی به نسل پنجم ارتباطات همراه 5G ) و توسعه فناوری اینترنت اشیاء (IOT) به عنوان برنامه های سال 98نام برد.
معاون نظارت و اعمال مقررات سازمان تنظيم مقررات و ارتباطات راديويي از فعاليت‌هاي جديد اپراتور سوم تلفن همراه براي توسعه سايت‌هاي اين اپراتور، گسترش پوشش و ايجاد سايت‌هاي جديد خبر داد.
۱۳۹۱/۳/۱۷ - ۱۴ : ۲۰
به دنبال دستور وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات مبنی بر الزام ارسال صورتحساب‌های مشتریان بانکی به آدرس‌های ای‌میل داخلی، مدیر روابط عمومی ایرانسل از امکان دسترسی مشترکین این اپراتور به خدمات پست الکترونیک داخلی با استفاده از سرویس پستچی خبر داد.
۱۳۹۱/۳/۱۷ - ۱۴ : ۱۶
امروزه ديگر تلفن همراه، صرفا تلفن همراه نيست. مي‌تواند براي شما نقش يک وسيله پيام‌رساني، يک دوربين، کنسول بازي، ماشين حساب، ساعت، دستيار شخصي، راديو و حتي دستگاه مسيرياب باشد.
۱۳۹۱/۳/۱۷ - ۱۴ : ۹
محمد سليماني ' نماينده مردم تهران در مجلس شوراي اسلامي با انتقاد از روندکند عرضه سيم کارت هاي رايتل در کشور گفت: اپراتور سوم تلفن همراه بيمار است و اين بيماري دروني است و مربوط به عوامل بيروني نمي شود .
۱۳۹۱/۳/۱۶ - ۱۳ : ۵۹
چنانچه تلفن همراه در اعمال مجرمانه یا نظایر آن‌ها مورد استفاده قرار بگیرد، مسوولیتش برعهده مشترک است. لذا توصیه می‌شود مشترک تلفن همراه هرچند به طور موقت آن را در اختیار اشخاص دیگر قرار ندهد.
۱۳۹۱/۳/۱۵ - ۱۶ : ۹
رایتل به مناسبت میلاد فرخنده حضرت علی (ع) و روز پدر به مدت یک روز برای فروش سیم ‌کارت‌هایی با 60 دقیقه مکالمه تصویری رایگان، 920 مگابایت حجم دانلود و 120 پیامک رایگان پیش ثبت نام می‌کند.
۱۳۹۱/۳/۱۱ - ۱۸ : ۴
اگر زبان گوشی فارسی تنظیم شود؛ پیامک ارزان ارسال می‌شود
پس از اعلام تعرفه‌های پیامک فارسی و لاتین از سوی شرکت مخابرات ایران و ارزان‌تر بودن هزینه ارسال پیامک فارسی، سوالاتی همچون چگونگی احتساب هزینه علائم و اعداد، از سوی مشترکان مطرح بوده است.
۱۳۹۱/۳/۱۱ - ۱۸ : ۳
روابط عمومي شرکت ايرانسل گفت: مشخصات مالکين کليه سيم کارت‌هاي فعال در شبکه ايرانسل در سيستم ايرانسل موجود است و هيچ سيم‌کارت فعالي در شبکه ايرانسل وجود ندارد که مشخصات مالک آن ثبت نشده باشد
۱۳۹۱/۳/۱۰ - ۱۵ : ۲۸
مدیرعامل ایرانسل از پوشش سریع جزیره ایرانی ابوموسی توسط این شبکه تلفن همراه خبر داد و گفت: روز چهارشنبه سوم خرداد ماه 1391 ،سایت رادیویی ایرانسل در جزیره همیشه ایرانی ابوموسی راه اندازی و این جزیره تحت پوشش شبکه تلفن همراه ایرانسل قرار گرفت.
۱۳۹۱/۳/۸ - ۱۴ : ۳۹
فعالان صنعت تولید گوشی موبایل که پنج سالی است در برزخ انتخاب مونتاژ یا تولید دست و پنجه نرم می کنند، با نامگذاری تولید ملی حمایت از کار و سرمایه ایرانی در سال جدید، بار دیگر عزم خود را برای تولید گوشی وطنی جزم می کنند.
۱۳۹۱/۳/۷ - ۱۴ : ۴۶
شايد شما هم پيامک‌هايي با عنوان شما برنده يک دستگاه خودرو، ال سي‌دي يا مواردي از اين قبيل شده‌ايد را دريافت کرديد که اعلام کرده مشخصات فردي خود را ارسال کنيد و يا مثلا اعلام کرده که براي دريافت مرسوله خود تعداد 5 شارژ براي اين شماره ارسال کنيد؛ اين پيامک‌ها بعضا از سوي شماره‌هاي حقيقي و يا شماره‌هايي مشابه شماره اپراتورهاي تلفن در کشور ارسال شده‌اند اما...
۱۳۹۱/۳/۶ - ۱۶ : ۴۵
عضو انجمن ايراني حفاظت در برابر اشعه گفت: با اجراي يک طرح 3 ساله اندازه‌گيري تشعشعات آنتن‌هاي تلفن همراه مشخص شد اين ميزان در خانه‌ها، يک هزارم حد مجاز و در فضاهاي باز يک صدم حد مجاز است.
۱۳۹۱/۳/۵ - ۱۷ : ۴۲
ازسوي کميسيون تنظيم مقررات قالب کدهاي خدماتي اضطراري ملي تعيين شد
کميسيون تنظيم مقررات ارتباطات قالب کدهاي خدماتي اضطراري ملي با به صورت شماره‌هاي ? رقمي تعيين کرد.
۱۳۹۱/۳/۲ - ۲۲ : ۴۹
اولين جلسه هيأت مديره جديد شرکت ارتباطات سيار ايران برگزار شد و بر اساس تصميم اعضا، صدوقي که از ارديبهشت سال 85 مدير عامل همراه اول بوده، باز هم به عنوان مديرعامل انتخاب شد.
۱۳۹۱/۳/۱ - ۲۳ : ۲۶
بازار سیم‌کارت به‌تازگی پذیرای رایتل شده است؛ با گذری کوتاه می‌توان متوجه شد تجریه قیمت شماره‌های رند، در تعجیل خرید رایتل، با وجود ضعف پوشش شبکه، کم تاثیر نبوده و اغلب رایتلی‌ها، منتظر گران شدن سیم‌کارت‌شان هستند.
۱۳۹۱/۲/۳۱ - ۲۰ : ۲۴
اخيراً بسياري از شرکتها به منظور صرفه‌جويي در هزينه‌ها سياستي را در پيش گرفته‌اند که مطابق با آن به کارمندان اجازه مي‌دهند از دستگاه‌هاي خود که عموماً موبايل هاي هوشمند هستند، براي انجام کارهاي رايانه‌يي و اينترنتي شرکت استفاده کنند. اين سياست (BYOD) براي شرکت‌هاي بزرگ بسيار وسوسه‌انگيز است، در حالي که آن‌ها را در معرض خطرات جديدي قرار مي‌دهد که در رايانه‌هاي معمولي با آن مواجه نمي‌شوند.
۱۳۹۱/۲/۳۱ - ۱۹ : ۲۸
آرشيو خبر ها

نظرسنجي