سرویس تلفن همراه
وزیر ارتباطات در حاشیه جلسه دولت خبر داد آخرین تصمیمات از نحوه تخصیص ارز برای بازار تلفن همراه
وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات با اشاره به اقدامات این وزارتخانه برای تثبیت قیمت در بازار تلفن همراه، اظهار کرد: بر اساس اعلام تصمیم نهایی از سوی وزارت صنعت، معدن و تجارت مبنی بر تامین ارز گوشی‌های تلفن همراه با قیمت زیر 300دلار از گروه دو، مقداری تکلیف بازار تلفن همراه روشن خواهد شد.
معاون بررسی‌های فنی و صدور پروانه سازمان تنظیم مقررات و ارتباطات رادیویی گفت: تعرفه‌های نهایی رایتل در دستور کار کمیسیون تنظیم مقررات قرار دارد.
۱۳۹۰/۱۲/۲۶ - ۱۶ : ۵۰
مشترکان اعتباري همراه اول بخوانند: دلايل ناموفق شدن انتقال اعتبار سيم‌کارت
مشترکين تلفن همراه اعتباري همراه اول مي‌توانند با استفاده از سرويس انتقال اعتبار (ويژه مشترکين اعتباري) مبلغ اعتبار مورد نظر خود را به شماره‌ي ديگري انتقال دهند، براي اين منظور مي‌توان از دو روش کد‌هاي ميان‌بر و تلفن گوياي 444 استفاده کرد که پس از انجام موفقيت‌آميز انتقال، براي مشترک انتقال‌دهنده‌ (A) و دريافت‌کننده‌ اعتبار (B) پيامي مبني برموفقيت‌آميز‌ بودن انتقال، مبلغ انتقال يافته و اعتبار جديد ارسال مي‌شود.
۱۳۹۰/۱۲/۲۳ - ۱۶ : ۱۵
در مکان‌هایی از شهرها و جاده‌ها فقدان پوشش‌دهی مناسب دو اپراتور تلفن همراه
مدیر کل نظارت بر سرویس‌های ارتباطی سازمان تنظیم مقررات و ارتباطات رادیویی گفت: عدم پوشش‌دهی مناسب در مناطقی از شهرها و جاده‌ها یکی از مواردی است که می‌توان گفت شکایات متعددی دراین رابطه به رگولاتوری ارسال شده است.
۱۳۹۰/۱۲/۲۲ - ۱۶ : ۲۳
نحوه فعال‌سازی سرویس پیام چندرسانه‌یی برای شبکه اپراتور اول به دو روش مراجعه به دفاتر خدمات ارتباطی و تماس با شماره 1868 جهت دریافت و تنظیم فرم ثبت نام در محل کار یا منزل انجام می‌شود.
۱۳۹۰/۱۲/۲۱ - ۱۵ : ۱۹
مهم‌ترین ویژگی اینترنت نسل سوم در مقایسه با سایر فن‌آوری‌های مخابراتی، ارائه‌ی اینترنت پرسرعت در حین حرکت است. فن‌آوری استفاده‌ شده در شبکه‌های حاوی فناوری اینترنت نسل سوم در حالت ایده‌آل می‌توانند تجربه‌ی سرعتی حداکثر تا 21 مگابیت بر ثانیه را به ارمغان آورند که تقریبا 100 برابر بیش‌تر از نسل‌های پیشین است.
۱۳۹۰/۱۲/۱۵ - ۱۲ : ۵۰
دومین کنفرانس خدمات ارزش افزوده تلفن همراه ایران در مرکز همایش‌های بین‌المللی صدا و سیما برگزار شد.
۱۳۹۰/۱۲/۱۴ - ۲۲ : ۲۱
با تصویب کمیسیون تنظیم مقررات ارتباطات، ارسال پیامک‌های انبوه قانونمند می‌شود
کمیسیون تنظیم مقررات ارتباطات با رویکرد رعایت حقوق مشترکان، تمامی اپراتورها را موظف کرد برای ارائه خدمات پیامک انبوه در قالب اطلاع‌رسانی، خبری، تبلیغاتی، بازی و سرگرمی و موارد مشابه، قبل از شروع ارائه خدمات و پس از تائید این کمیسیون، مجوزهای لازم را از مراجع ذیصلاح قانونی دریافت کرده و پس از تائید سازمان تنظیم مقررات و ارتباطات رادیوئی ارائه خدمات را آغاز کنند.
۱۳۹۰/۱۲/۷ - ۱۲ : ۴
مدیر عامل اپراتور سوم تلفن همراه (رایتل) گفت: برنامه این اپراتور تحت پوشش قرار دادن هشت شهر اصلی کشور تا پایان شهریور ماه سال 1391 است.
۱۳۹۰/۱۲/۶ - ۱۲ : ۴۵
اپراتور ارائه دهنده نسل سوم خدمات تلفن همراه در ايران (رايتل) با ارائه خدمات بيش‌تر به نظام ارتباطي کشور مي‌تواند تجربه استفاده از اينترنت پرسرعت در کشور را تغيير دهد و در ارتقاي رتبه ايران در سرعت دانلود در ميان ساير کشورها موثر باشد.
۱۳۹۰/۱۲/۶ - ۱۲ : ۱۲
معاون سازمان تنظيم مقررات ارتباطات با تاکيد بر اينکه ‌در حال حاضر تعرفه مکالمات سيم‌کارت‌هاي رايتل تشويقي است، اظهار کرد: تعرفه‌هاي تشويقي تا سه ماه اعتبار دارند و هنوز تعرفه‌هاي اصلي رايتل مصوب و نهايي نشده ولي کارهاي کارشناسي آن به اتمام رسيده است و به زودي در کميسيون تنظيم مقررات ارتباطات مطرح مي‌شود.
۱۳۹۰/۱۲/۵ - ۱۱ : ۳۸
وزیر ارتباطات وفناوری اطلاعات خبر داد: پشتیبانی اپراتور چهارم از هفت میلیون مشترک
وزیر ارتباطات گفت: در برنامه داریم که اپراتور چهارم بتواند تا پنج سال آینده هفت میلیون مشترک را پشتیبانی ‌کند.
۱۳۹۰/۱۲/۴ - ۱۷ : ۳۳
شرکت ZTE اعلام کرد در پی ارایه‌ی دو گوشی جدید تحت آندروید 4 است که به تراشه‌های 1.2 و 1.5 گیگاهرتز مجهز هستند.
۱۳۹۰/۱۲/۲ - ۱۴ : ۱۶
از ایران به مقصد سایر کشورها نرخ وصولی یک دقیقه مکالمه تلفن بین‌الملل
نرخ وصولی مکالمات تلفن بین‌الملل که از سوی مشترکین تلفن همراه ایران به مقصد سایر کشورها برقرار می‌شود از ساعت هشت تا 21 به ازای هر دقیقه معادل مبلغ 10 پالس و از ساعت 21 تا هشت و روزهای جمعه و تعطیلات رسمی به ازای هر دقیقه معادل مبلغ هشت پالس اضافه می‌شود.
۱۳۹۰/۱۲/۲ - ۱۴ : ۱۵
طرح تعويض رايگان سيم‌کارت‌هاي قديمي مشترکان همراه اول در دو استان تهران و البرز آغاز شد.
۱۳۹۰/۱۲/۲ - ۱۴ : ۲
همراه اول اعلام کرد که در قالب طرح نوروزی به تماس‌های بین‌الملل در شبکه‌های اتحاد عربستان و اتصالات امارات تخفیف می‌دهد.
۱۳۹۰/۱۲/۱ - ۱۸ : ۴۰
از 15 فروردين‌ماه سال 91 آغاز مي‌شود: ثبت‌نام‌هاي جديد سيم‌کارت‌ رايتل در تهران و کرج
مدير کل برند و ارتباطات رايتل از آغاز ثبت نام‌هاي جديد براي سيم‌کارت‌هاي اپراتور سوم تلفن همراه در تهران و کرج از 15 فروردين‌ماه سال آينده خبر داد.
۱۳۹۰/۱۱/۲۹ - ۱۱ : ۵۸
آرشيو خبر ها

نظرسنجي