سرویس تلفن همراه
وزیر ارتباطات از دسترسی به نسل پنجم ارتباطات همراه 5G ) و توسعه فناوری اینترنت اشیاء (IOT) به عنوان برنامه های سال 98نام برد.
معاون نظارت و اعمال مقررات سازمان تنظیم مقررات و ارتباطات رادیویی درباره اخذ مجوز فعالیت اپراتورها در نسل چهارم اپراتورها گفت: اپراتورهای نسل دوم و سوم برای ارتقاء به نسل چهارم باید مجوز مربوطه را دریافت کنند.
۱۳۹۱/۵/۱۷ - ۱۴ : ۱۳
اشخاصي که امسال براي خريد سيم‌کارت هاي ديتا و دايمي رايتل به مناسبت روز پدر و روز مادر ثبت نام کرده‌اند ، فقط تا روز عيد فطر مي‌توانند نسبت به تکميل ثبت نام اقدام کنند.
۱۳۹۱/۵/۱۵ - ۱۵ : ۲۹
رايتل، ارايه‌دهنده خدمات نسل سوم تلفن همراه کشور، از افطار تا سحر تعرفه هر دقيقه تماس تصويري را معادل هزينه تماس صوتي محاسبه مي‌کند.
۱۳۹۱/۵/۱۳ - ۱۹ : ۲۱
روزهای خاص و مناسبت‌ها در کشور کم نیستند و دو اپراتور تلفن همراه در کشور با ارائه خدمات ارزش افزوده هر روزه بر مشترکان خود می‌افزایند و آن‌ها را به استفاده از سرویس‌های ارائه شده از طریق اینگونه خدمات در کنار خدمات مبتنی بر پیامک ترغیب می‌کنند.
۱۳۹۱/۵/۱۳ - ۱۸ : ۴۷
به گفته مديرعامل اپراتور سوم سيم کارت‌هاي دايمي و ديتاي رايتل هم اکنون در شهرهاي تهران و کرج به روز واگذار مي‌شود و تصميمي براي متوقف کردن واگذاري به روز سيم‌کارت نداريم.
۱۳۹۱/۵/۱۰ - ۱۴ : ۸
قطع پیامک برای 10درصد مشترکان آخرین وضعیت ممنوعیت پیامکهای انبوه
مستندات ارائه شده به سازمان تنظیم مقررات و ارتباطات رادیویی بیانگر آن است که حدود 10درصد مشترکان تلفن همراه تمایلی به دریافت پیامک تبلیغاتی نداشته و خواستار قطع سرویس دریافت پیامکهای تبلیغاتی و اطلاع رسانی شده اند.
۱۳۹۱/۵/۱۰ - ۱۴ : ۱
معاون رگولاتوري گفت: هنوز از عرضه سيم‌کارت‌هاي اعتباري رايتل خبري نيست و اين اپراتور بايد کم کم مانند دو اپراتور ديگر مرحله پيش ثبت نام سيم‌کارت را حذف کند و محدوديتي در تعداد واگذاري نداشته باشد
۱۳۹۱/۵/۹ - ۱۳ : ۵۵
افراد می‌توانند با ورود به سایت www.post.ir و انتخاب گزینه‌ی دریافت کد پستی مشترکین وارد صفحه‌ای از سوی اداره کل جغرافیایی و کد گذاری پستی کشور می‌شوند که در آن " فرم استعلام کدپستی 10 رقمی" با انتخاب دو گزینه‌ی "اماکن مسکونی" و "اماکن تجاری" اطلاعاتی از متقاضیان خواسته می‌شود که متقاضیان پس از تکمیل آن می‌‌توانند در مدتی کوتاه کد پستی خود را دریافت کنند.
۱۳۹۱/۵/۷ - ۱۴ : ۱۰
رایتل از تعهداتش عقب است. این جمله‌ای است که اواسط تیرماه رضا تقی‌پور، وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات در حاشیه جلسه هیات دولت به خبرنگاران گفته بود.
۱۳۹۱/۵/۴ - ۱۲ : ۲۱
معاون سازمان تنظيم مقررات گفت: با بررسي‌هاي انجام شده مشخص شد، مصوبه حذف هزينه مکالمات قطع شده (زير 3 ثانيه) از زمان تصويب تاکنون، بدون نقص توسط اپراتورهاي تلفن همراه اعمال شده است.
۱۳۹۱/۵/۳ - ۱۳ : ۰
محققان امنیتی مرکز تحقیقات امنیتی موبایل NQ یک بدافزار جدید اندرویدی را کشف کرده‌اند که به شکل بی سر و صدا لیست تماس دستگاه قربانی را سرقت کرده و آن‌ها را برای مهاجمان خرابکار ارسال می‌کند.
۱۳۹۱/۵/۱ - ۱۴ : ۲۴
مدیر کل خدمات ارزش افزوده همراه اول خبر داد: عرضه 350 سرویس خدمات ارزش افزوده تلفن همراه
مدیر کل خدمات ارزش افزوده همراه اول با اشاره به 250 سرویس‌ خدمات ارزش افزوده گفت: در سه ماهه اخیر سرویس‌های ارائه شده از سوی شرکت ارتباطات سیار به بیش از 350 عدد رسیده است.
۱۳۹۱/۴/۳۰ - ۱۲ : ۳۹
مدير روابط عمومي شرکت مخابرات ايران با بيان اينکه شرکت ارتباطات سيار ايران مجاز به واگذاري سيم‌کارت به صورت انبوه نيست، اعلام کرد: همراه اول مي‌تواند تا سقف 10 سيم‌کارت به هر فرد واگذار کند.
۱۳۹۱/۴/۲۸ - ۱۳ : ۴
شاید شما هم این موضوع را شنیده باشید که سیم‌کارت‌هایی که در ابتدای فعالیت شرکت مخابرات ایران در اختیار مشترکان قرار گرفته به اقتضای فن‌آوری همان سال‌ها بوده است و این احتمال وجود دارد که با تغییر تکنولوژی جوابگوی نیازهای امروز نباشد و شاید برای ارایه‌ی برخی از سرویس‌های ارزش‌ افزوده بود که از مدتها پیش سیم‌کارت‌های خیلی قدیمی همراه اول باید تعویض می‌شدند.
۱۳۹۱/۴/۲۷ - ۱۴ : ۳۳
دور تازه پيش ثبت نام سيم کارت هاي دائمي و ديتاي رايتل در چهار شهر تهران، کرج، شيراز و مشهد مقدس تا پايان تيرماه ادامه
۱۳۹۱/۴/۲۶ - ۱۷ : ۲۹
به گفته وزير ارتباطات تاکنون 91 ميليون سيم‌کارت تلفن همراه در ايران فروخته شده، به اين معني که هر نفر در ايران 1.3 عدد سيم‌کارت تلفن همراه دارد.
۱۳۹۱/۴/۲۶ - ۱۶ : ۵۰
آرشيو خبر ها

نظرسنجي