سرویس تلفن همراه
باوجود پايان دادگاه متهمان پرونده واردکنندگان موبايل مجوزي براي عرضه گوشي‌هاي توقيفي در انبار صادر نشده است
باوجود پايان دادگاه متهمان پرونده واردکنندگان موبايل که به نظر مي‌رسد منجر به عرضه گوشي‌هاي توقيفي در انبارها مي‌شود، کسب اطلاع فارس نشان مي‌دهد هنوز مجوزي براي عرضه گوشي‌هاي توقيفي در انبارها صادر نشده است.
مشکل فني و تاخير در نصب تجهيزات، دليل عقب ماندن رايتل درعمل به تعهداتش اعلام شد.
۱۳۹۱/۳/۲۶ - ۱۹ : ۱۸
عضو انجمن حفاظت در برابر اشعه ايرانيان از تدوين ضوابطي خبر داد که براساس آن نصب دکل هاي تلفن همراه در نزديکي اماکني خاص همچون مهدکودکها ممنوع شود و گفت: بايد بررسيهاي بيشتري در اين زمينه صورت گيرد.
۱۳۹۱/۳/۲۶ - ۱۸ : ۵۳
استفاده گسترده مردم از تلفن‌هاي همراه مخاطرات متعددي براي آن‌ها ايجاد کرده که يکي از عادي‌ترين اين موارد ويروسي شدن گوشي‌هاي تلفن همراه است. اما براي ابتلاي کمتر به اين مشکل و مشکلات ديگر تلفن‌هاي همراه چه مي‌توان کرد؟
۱۳۹۱/۳/۲۶ - ۱۸ : ۳۹
کميسيون تنظيم مقررات ارتباطات در آخرين جلسه تعرفه هر دقيقه مکالمه صوتي (معمولي) درون شبکه‌اي اپراتور سوم را 59.9 تومان، مکالمه تصويري 160 تومان، پيامک لاتين 222 ريال و پيامک فارسي 89 ريال تصويب کرد.
۱۳۹۱/۳/۲۴ - ۱۴ : ۴۱
در حالي که بنابر آخرين آمار رسمي منتشر شده در سازمان تنظيم مقررات و ارتباطات راديويي، شرکت رايتل به عنوان تنها اپراتور نسل سوم کشورمان تاکنون شبکه 3G خود را براي 10 هزار مشترک تهراني و کرجي مهيا کرده است؛ اما در سال گذشته ميلادي، چهار اپراتور مخابراتي منطقه خليج فارس (شرکت اتصالات در امارات و سه اپراتور موبايل در عربستان سعودي يعني STC، موبايلي و زين)، موفق شدند که عرضه خدمات LTE (يا نسل 3.9) را در کشورهاي خود آغاز کنند.
۱۳۹۱/۳/۲۳ - ۱۶ : ۶
در نمایشگاه فناوری‌های کامپیوتکس تایوان تلفن همراهی معرفی شده که نیاز به شارژ با منبع الکتریسیته ندارد بلکه با باتری قلمی کار می‌کند و در حال آماده باش قادر است 15 سال شارژ نگه دارد.
۱۳۹۱/۳/۲۳ - ۱۶ : ۳
گوشي‌هاي تلفن همراه اگرچه اين روزها امکانات متعددي دارند و کمک بسزايي به صاحبان خود مي‌کنند، اما با اين وجود به خطري متحرک تبديل شده‌اند.
۱۳۹۱/۳/۲۳ - ۱۵ : ۲۷
با گذشت دو دوره ثبت‌نام متقاضيان اپراتور سوم؛ خدمات ارزش افزوده رايتل در راه است؟
تاکنون هيچ آمار رسمي از تعداد سيم‌کارت‌هاي واگذار شده رايتل، اعلام نشده است اما ظاهرا پس از تکميل ثبت نام توسط متقاضي و به گفته متوليان، سيم‌کارت طي سه روز کاري به آدرس اعلام شده ارسال خواهد شد و درصورت بروز مشکل در ساير موارد، شهروندان مي‌توانند در کليه ساعات شبانه‌روز با «مرکز خدمات مشترکين رايتل» به شماره تلفن 23598-021 تماس حاصل بگيرند.
۱۳۹۱/۳/۲۱ - ۱۱ : ۳۷
روشن کردن گوشي همراه اول در ساير کشورها رايگان است و نرخ مکالمه و پيامک با سيم‌کارت اين اپراتور در کشورهاي امارت، عراق، عربستان و ترکيه ارزان‌تر از سيم‌کارت‌هاي محلي آن کشور و ساير سيم‌کارت‌هاست
۱۳۹۱/۳/۲۰ - ۱۶ : ۲۵
رویترز طی گزارشی اعلام کرد شرکت تلفن همراه ایرانسل با دور زدن تحریمهای آمریکا توانسته است بخشی از تجهیزات مخابراتی خود را از شرکتهای آمریکایی خریداری کند.
۱۳۹۱/۳/۱۹ - ۱۲ : ۳۸
معاون نظارت و اعمال مقررات سازمان تنظيم مقررات و ارتباطات راديويي از فعاليت‌هاي جديد اپراتور سوم تلفن همراه براي توسعه سايت‌هاي اين اپراتور، گسترش پوشش و ايجاد سايت‌هاي جديد خبر داد.
۱۳۹۱/۳/۱۷ - ۱۴ : ۲۰
به دنبال دستور وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات مبنی بر الزام ارسال صورتحساب‌های مشتریان بانکی به آدرس‌های ای‌میل داخلی، مدیر روابط عمومی ایرانسل از امکان دسترسی مشترکین این اپراتور به خدمات پست الکترونیک داخلی با استفاده از سرویس پستچی خبر داد.
۱۳۹۱/۳/۱۷ - ۱۴ : ۱۶
امروزه ديگر تلفن همراه، صرفا تلفن همراه نيست. مي‌تواند براي شما نقش يک وسيله پيام‌رساني، يک دوربين، کنسول بازي، ماشين حساب، ساعت، دستيار شخصي، راديو و حتي دستگاه مسيرياب باشد.
۱۳۹۱/۳/۱۷ - ۱۴ : ۹
محمد سليماني ' نماينده مردم تهران در مجلس شوراي اسلامي با انتقاد از روندکند عرضه سيم کارت هاي رايتل در کشور گفت: اپراتور سوم تلفن همراه بيمار است و اين بيماري دروني است و مربوط به عوامل بيروني نمي شود .
۱۳۹۱/۳/۱۶ - ۱۳ : ۵۹
چنانچه تلفن همراه در اعمال مجرمانه یا نظایر آن‌ها مورد استفاده قرار بگیرد، مسوولیتش برعهده مشترک است. لذا توصیه می‌شود مشترک تلفن همراه هرچند به طور موقت آن را در اختیار اشخاص دیگر قرار ندهد.
۱۳۹۱/۳/۱۵ - ۱۶ : ۹
رایتل به مناسبت میلاد فرخنده حضرت علی (ع) و روز پدر به مدت یک روز برای فروش سیم ‌کارت‌هایی با 60 دقیقه مکالمه تصویری رایگان، 920 مگابایت حجم دانلود و 120 پیامک رایگان پیش ثبت نام می‌کند.
۱۳۹۱/۳/۱۱ - ۱۸ : ۴
آرشيو خبر ها

نظرسنجي