سرویس فناوري‌هاي نوين
شرکت ايرلندي " iKydz" محصولي توليد کرده که به والدين امکان کنترل فرزندشان را مي‌دهد.
مهندس صابر فیضی مدیرعامل شرکت مخابرات ایران در برنامه صبح دانش گروه جوان ودانش از راه اندازی تلویزیون های اینترنتی خبر داد.
۱۳۹۱/۱/۳۰ - ۱۲ : ۳
مديرعامل شرکت مخابرات ايران از آمادگي اين شرکت براي راه اندازي تلويزيون اينترنتي در کلانشهرها خبرداد و گفت: فاز آزمايشي اجراي اين طرح با موفقيت به اتمام رسيده است.
۱۳۹۱/۱/۲۲ - ۱۹ : ۲۱
همراه اول به تازگی بسته‌های اینترنت نامحدود خود را بدون تغییر قیمت، به سرویس‌هایی با محدویت حجمی تبدیل کرده و به این ترتیب سرویس اینترنت با دانلود نامحدود از لیست خدمات این اپراتور حذف شد.
۱۳۹۱/۱/۲۱ - ۱۶ : ۳۴
براي اولين بار در سطح جهان عينکي روانه بازار شده که داراي نمايشگر است و از طريق آن مي توان به اينترنت متصل شد و اطلاعات مورد نظر را به دست آورد.
۱۳۹۱/۱/۱۸ - ۱۸ : ۵
ثبات تمامي تغييرات پيراموني حوزه تکنولوژي مي‌تواند شکوفايي بازار فناوري اطلاعات را تا خرداد ماه سال آينده به ارمغان آورد.
۱۳۹۰/۱۲/۲۶ - ۱۶ : ۳۷
شرکت اینتل می گوید قصد دارد خدمات تلویزیون آنلاین به علاقمندان ارائه دهد.
۱۳۹۰/۱۲/۲۴ - ۱۳ : ۲۸
با استفاده از «آينه جادويي» قادر خواهيد بود در کمترين زمان تعداد زيادي لباس را به صورت مجازي پرو کنيد.
۱۳۹۰/۱۲/۲۳ - ۱۶ : ۲۹
بيل گيتس، بنيانگذار مايکروسافت در سايت شخصي خود در مقاله اي روياي روشهاي بهتر تدريس را به تصوير کشيد و ابراز اميدواري کرد که فناوريهاي نوين آموزشي بتوانند تحولي در کلاسهاي درس ايجاد کنند.
۱۳۹۰/۱۲/۲۲ - ۱۶ : ۳۰
آلکاتل-لوسنت تراشه‌ی جدیدی به نام پی‌اس‌ای عرضه کرده است که انتقال بیش از 23 ترابیت ترافیک در یک فیبرنوری را میسر می‌کند، کارایی را بیش از 50 درصد تقویت می‌کند و از سرعت انتقال داده‌ای 400 گیگابیت در ثانیه در شبکه‌های نوری پشتیبانی می‌کند.
۱۳۹۰/۱۲/۱۷ - ۱۳ : ۵۵
اولین دستگاه خودپرداز با قابلیت ارائه خدمت واریز آنی وجه نقد در بانک صادرات عملیاتی شد.
۱۳۹۰/۱۲/۱۲ - ۲۲ : ۲۱
یک امضای دیجیتالی درحقیقت یک طرح ریاضی برای اثبات هویت و اعتبار یک پیغام یا سند دیجیتالی است و یک امضای معتبر که معمولا برای انتشار نرم‌افزارها، نقل و انتقالات مالی و موارد دیگری که تشخیص جعل در آن اهمیت دارد، مورد استفاده قرار می‌گیرند، به گیرنده پیام نشان می‌دهد که این پیغام توسط شخص شناخته شده‌ای ارسال شده و در زمان انتقال نیز تغییر نکرده است.
۱۳۹۰/۱۲/۱۲ - ۲۱ : ۵۴
پژوهشگران نشان دادند که با جايگزين کردن اتم‌هاي سيليکون در گرافن، مي‌توان اطلاعات را از اين ماده با سرعت بيشتري عبور داد که اين امر مي تواند به توليد ادوات الکترونيکي کوچکتر و سريع‌تر منجر شود.
۱۳۹۰/۱۲/۱۰ - ۱۲ : ۵۱
شرکت سان‌دیسک(SanDisk) از ساخت کوچک‌ترین تراشه‌ی حافظه‌ی همراه NAND به ظرفیت128Gb در جهان خبر داد.
۱۳۹۰/۱۲/۱۰ - ۱۲ : ۲۹
بحث تفاوت فناوری‌های نسل چهارم و سوم را با چند نکته‌ کلیدی می‌توان آغاز کرد.
۱۳۹۰/۱۲/۴ - ۲۰ : ۵۹
شرکت مایکروسافت که اخیراً نسخه‌ی آیپد نرم‌افزار وان‌نوت را عرضه کرده بود نسخه‌ی آیپد مجموعه‌ی کامل نرم‌افزار آفیس را نیز در چند هفته‌ی آینده عرضه می‌کند.
۱۳۹۰/۱۲/۴ - ۱۷ : ۲۷
احمدی نژاد خطاب به یک متخصص فناوری فضایی: قرار بعدی ما ، دوراهی ماه و مریخ
محمود احمدی نژاد گفت که برای حضور انسان در فضا تا قبل از سال 1400 ، باید تمام امکاناتمان را بسیج کنیم. ما باید تا حد ممکن در این عرصه علمی به جلو برویم. مراکز تحقیقاتی باید جمع شوند و مکمل هم باشند و در واقع هم‌افزا باشند، نباید موازی یکدیگر کار کنند
۱۳۹۰/۱۱/۲۰ - ۱۷ : ۳۶
آرشيو خبر ها

نظرسنجي