سرویس فناوري‌هاي نوين
محققان موسسه فناوري کارلسروهه آلمان يک دستبند هوشمند توسعه داده‌اند که مي‌تواند از افتادن سالمندان در مواقع مختلف جلوگيري کند.
تنها یک روز پس از تغییر بزرگ اینترنت در هفته گذشته تعداد آدرس‌های اینترنتی به رقم 340 تریلیون تریلیون تریلیون رسید!
۱۳۹۱/۳/۲۱ - ۱۱ : ۳۲
وينت سرف پدر اينترنت و مبدع بسياري از فناوري هاي تحت وب از اقبال عمومي به استفاده از نسل جديد آدرس هاي اينترنتي اظهار خوشحالي کرده است.
۱۳۹۱/۳/۲۰ - ۱۶ : ۲
مديرعامل يک شرکت مونتاژ کننده تلفن همراه مدعي شد: عرضه اولين تبلت ايراني تا پايان ماه
مديرعامل شرکت توليدکننده اولين تبلت ايراني از توليد و عرضه تبلت هاي ايراني در سطح کشور خبر داد و گفت: تبلت هاي ايراني ديمو با جديدترين فناوري روز دنيا در کشور تا پايان ماه توليد و عرضه مي شوند.
۱۳۹۱/۳/۱۹ - ۲۲ : ۳۰
سازمان ملل متحد قصد دارد تا هشدار جدی درباره ویروس فلیم صادر کند.
۱۳۹۱/۳/۱۰ - ۱۵ : ۴۸
خبر مربوط به بدافزار اینترنتی شعله آتش و داستان سرایت آن به کشورها از جمله ایران امروز یکی از مهمترین موضوعات روزنامه‌های سراسری کشور بود.
۱۳۹۱/۳/۱۰ - ۱۵ : ۳۹
'حميد فاضلي' سرپرست سازمان فضايي گفت : ماهواره دانشگاه شريف داراي دقت تفکيک 12 و نيم متر است . با توجه به امکانات و ماهواره برهاي موجود در کشور قرار است اين ماهواره با ماهواره برهاي موجود پرتاب شود و هماهنگي هاي لازم نيز براي پرتاب اين ماهواره انجام شده است.
۱۳۹۱/۳/۸ - ۱۴ : ۳۱
معاون وزیر ارتباطات ‌با بیان اینکه آیین‌نامه اجرایی حمایت از صنعت فناوری اطلاعات ‌آماده است، گفت: یکی از موانع پیش روی فعالان تولید محتوی،‌ سهم 10 درصدی از درآمد سرویس است که با راه‌اندازی شبکه ملی اطلاعات،این سهم افزایش می‌یابد.
۱۳۹۱/۳/۲ - ۲۲ : ۳۶
رييس مرکز توسعه IT و رسانه‌هاي ديجيتال ارشاد خبر داد: رونمايي از شبکه مجازي "هادي‌نت"
رييس مرکز توسعه فن‌آوري اطلاعات و رسانه‌هاي ديجيتال وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامي امروز با حضور در خبرگزاري دانشجويان ايران (ايسنا) به سوالات خبرنگاران حوزه رسانه پاسخ داد.
۱۳۹۱/۳/۱ - ۲۳ : ۱۹
عضو شوراي عالي سينما گفت : برپايي جشنواره بازي‌هاي رايانه‌يي مي‌تواند عاملي براي ترغيب بخش خصوصي براي سرمايه‌گذاري در توليد بازي‌هاي رايانه‌يي ايراني باشد.
۱۳۹۱/۲/۳۱ - ۱۹ : ۳۲
به تازگي بدافزار تازه اي براي آلوده کردن گوشي ها و تبلت هاي علاقه‌مندان به خريد آنلاين در فضاي مجازي منتشر شده است.
۱۳۹۱/۲/۱۸ - ۱۲ : ۲۷
شرکت گوگل جزئيات قابليت جديد خود موسوم به Automatic Message Translation را براي پست الکترونيکي Gmail توضيح داد و اعلام کرد که اين امکان از نسخه بتاي سرويس Gmail Labs گرفته شده است.
۱۳۹۱/۲/۱۵ - ۲۲ : ۵۰
بحث تلويزيون‌ اينترنتي چندي است که در کشور ما مطرح شده است و متوليان امر برروي سرويس‌هاي ارزش افزوده‌ مورد نياز آن تمرکز کرده‌اند اما ظاهرا براي راه‌اندازي آن امروز و فردا مي‌شود.
۱۳۹۱/۲/۷ - ۱۲ : ۶
محققان موفق به ساخت دستگاه PhoneSoap‌ شده‌اند که همزمان با شارژ کردن تلفن همراه هوشمند، قادر است با استفاده از پرتوهاي فرابنفش، سطح گوشي را از باکتريهاي خطرناک پاک کند.
۱۳۹۱/۲/۷ - ۱۲ : ۳
مهندس صابر فیضی مدیرعامل شرکت مخابرات ایران در برنامه صبح دانش گروه جوان ودانش از راه اندازی تلویزیون های اینترنتی خبر داد.
۱۳۹۱/۱/۳۰ - ۱۲ : ۳
مديرعامل شرکت مخابرات ايران از آمادگي اين شرکت براي راه اندازي تلويزيون اينترنتي در کلانشهرها خبرداد و گفت: فاز آزمايشي اجراي اين طرح با موفقيت به اتمام رسيده است.
۱۳۹۱/۱/۲۲ - ۱۹ : ۲۱
همراه اول به تازگی بسته‌های اینترنت نامحدود خود را بدون تغییر قیمت، به سرویس‌هایی با محدویت حجمی تبدیل کرده و به این ترتیب سرویس اینترنت با دانلود نامحدود از لیست خدمات این اپراتور حذف شد.
۱۳۹۱/۱/۲۱ - ۱۶ : ۳۴
آرشيو خبر ها

نظرسنجي