سرویس اينترنت
پس از طراحي و اجراي موفقيت آميز کمپين «روي نُت نت» و نظر به استقبال مشترکين، کمپين زمستانه آسياتک با نام «هيجان يک انتخاب» از روز شنبه ????/??/?? آغاز و تا پايان فروردين‌ماه سال ???? ادامه خواهد داشت.
به منظور برگردان و ارتقاء تجهيزات، اينترنت پرسرعت (ADSL) در منطقه 5 مخابراتي دچار اختلال مي شود.
۱۳۹۷/۴/۱۹ - ۱۲ : ۴
مديرکل ارتباطات و فناوري اطلاعات استان قم از صرفه جويي 20 تا 40 درصدي مصرف آب در کشت پسته و مرکبات با استفاده از آبياري هوشمند در کشور خبر داد و گفت: با اين روش امکان کنترل سيستم و تمامي شيرهاي آب به صورت هوشمند، دستي يا از طريق پيامک فراهم مي شود و آبياري بر اساس ميزان رطوبت زمين و شرايط آب و هوا صورت مي گيرد.
۱۳۹۷/۴/۱۷ - ۱۸ : ۳۴
نهاد مرجع شبکه اینترنتی وای فای الاینس (Wi-Fi Alliance)، اعلام کرده که امنیت سایبری وای فای سرانجام پس از 14سال به‌روزرسانی شده است.
۱۳۹۷/۴/۸ - ۲۰ : ۱۹
در هیاهوی روزهای شلوغ بازار و کسبه تهران، خبر افزایش قیمت بسته‌های اینترنت موبایل خبرساز شد. همراه اول با توضیح علت حذف بسته ماهانه تشویقی اعلام کرد که افزایش قیمتی نداشته و ایرانسل می‌گوید بسته‌ها طبق الگوی مصرف مردم متنوع‌‌ شدند.
۱۳۹۷/۴/۶ - ۱۶ : ۱۵
اگرچه بیشتر استفاده کاربران اینترنت همراه از بسته‌های ارائه‌شده توسط اپراتورهاست، اما با تمام شدن این بسته‌ها، اینترنت برای کاربر با تعرفه آزاد محاسبه می‌شود.
۱۳۹۷/۴/۱ - ۱۶ : ۲۰
در سال 1320 که اولين فروشگاه زنجيره‌اي در کشور افتتاح شد کسي فکر نمي‌کرد تغيير روند زندگي، اين فروشگاه‌ها را تا حدي در سطح کشور گسترده خواهد کرد که چندين سال بعد بيش از 52 فروشگاه زنجيره‌اي با 1400 شعبه در کشور فعال باشند.
۱۳۹۷/۳/۳۰ - ۱۷ : ۲۰
رييس سازمان تنظيم مقررات و ارتباطات راديويي از لغو خريد همه مشترکاني خبر داد که در پي پيام جعلي اختصاص حجم رايگان اينترنت صورت گرفته و اعلام کرد: اپراتورها ملزم شده‌اند در فرايند جديد براي همه سرويسها، تاييد مشترک به صورت جداگانه پيش‌بيني شود.
۱۳۹۷/۳/۲۹ - ۱۱ : ۳۲
کاربران دستگاه‌هاي اندرويدي با رعايت چند نکته مي‌توانند مصرف اينترنت را مديريت کرده و کاهش دهند.
۱۳۹۷/۳/۲۵ - ۱۰ : ۳۶
مجمع عمومی عادی سالیانه و عادی به طور فوق العاده صاحبان سهام شرکت مخابرات ایران، امروز در پژوهشگاه نیرو برگزار و در آن گزارش هیات مدیره در مورد عملکرد سال مالی منتهی به 29اسفند 1396قرائت و در مورد بررسی و تصویب صورت سال مالی مربوط به سال مالی گذشته تصمیم‌گیری شد.
۱۳۹۷/۳/۲۳ - ۱۴ : ۳۷
با انجام چند تنظيم ساده مي‌توان اينترنت گوشي اندرويد را به کامپيوتر يا لپ‌تاپ انتقال داد.
۱۳۹۷/۳/۲۲ - ۱۶ : ۴۰

اگر شما فکر می‌کنید که با داشتن یک رمز عبور قوی، حساب شما در برابر هکرها ایمن می‌ماند یا درصورت افشای رمز عبور پییچیده خود همچنان می‌توانید از همان رمز استفاده کنید، به‌شدت در اشتباه هستید.
۱۳۹۷/۳/۱۸ - ۰ : ۹
آگاهي والدين از مهارت‌هاي زندگي و نحوه تربيت فرزندان، موجب ارتقاي سطح آگاهي افراد خانواده شده و به نوعي باعث نزديکي فرزندان به والدين مي‌شود. بزه‌هاي اتفاق افتاده در فضاي مجازي، اکثرا به علت آگاهي نداشتن والدين از خطرهاي اينترنت و فضاي مجازي برمي‌گردد.
۱۳۹۷/۳/۹ - ۱۲ : ۲۰
پژوهشگران فعال در حوزه امنيت سايبري اعلام کرده‌اند که خيل عظيمي از دستگاه‌هاي الکترونيکي متصل به اينترنت اشياء (IoT) در برابر حملات سايبري آسيب‌پذيري بسيار بالايي دارند.
۱۳۹۷/۳/۸ - ۱۱ : ۴۴
از زمان ارائه تعرفه‌هاي غيرحجمي براي اينترنت ثابت، مساله‌ مشترکاني که خواستار سرعت بالا و حجم پايين‌تر بودند، مطرح شد؛ موضوعي که با اعتراض کاربران کم‌مصرف که مجبور بودند هزينه مصرف منصفانه را بپردازند مواجه و موجب شد وعده‌هايي براي ارائه تعرفه‌هايي مناسب حال آنان داده شود.
۱۳۹۷/۳/۵ - ۱ : ۳۱
با اتمام مهلت وزيرارتباطات به اپراتورها 85 درصد اختلالات اينترنتي مرتفع شده است
معاون نظارت سازمان تنظيم مقررات و ارتباطات راديويي در خصوص نتيجه دستور وزير ارتباطات و فناوري اطلاعات براي رفع اختلالات اينترنتي گفت : با توجه به دستور وزير ارتباطات و فناوري اطلاعات و تاکيد وي بر رسيدگي سريع و موثر در خصوص اختلالات رخداده در سرويس‌هاي اينترنتي کارگروهي از روز گذشته با حضور مديران عامل و تيم‌هاي فني شرکت‌هاي ارايه کننده خدمات اينترنتي و با محوريت سازمان تنظيم مقررات و ارتباطات راديويي تشکيل و موارد رفع اشکالات و اختلالات در جلسات فشرده و آنلاين پيگيري شد.
۱۳۹۷/۳/۳ - ۲۱ : ۲۹
در جلسه عصر امروز و با دستور وزير ارتباطات و فناوري اطلاعات، اپراتورها و شرکت هاي ارايه دهنده اينترنت مکلف به رفع اختلالات اينترنتي ظرف 24 ساعت آينده شدند.
۱۳۹۷/۳/۱ - ۲۱ : ۳۲
آرشيو خبر ها

نظرسنجي