سرویس اينترنت
اگرچه برخی از طرح‌های تشویقی اپراتورهای تلفن همراه مورد استقبال کاربران قرار می‌گیرد، اما پس از مدتی دچار تغییراتی می‌شوند؛ علت این تغییر مصوبه کمیسیون تنظیم مقررات ارتباطات است که کف تعرفه اینترنت و زمان ارائه طرح‌های تشویقی را تعیین کرده‌ و اپراتورها موظفند طبق آن عمل کنند.
وزير ارتباطات به برخي سوالات کاربران اينترنت از جمله پايين بودن سرعت، نيازهاي سرعت بالا و حجم کم و پرداخت يکباره هزينه زياد اينترنت پاسخ داد.
۱۳۹۶/۹/۲۵ - ۲۰ : ۲۰
به دلیل اجرای طرح توسعه، سرویس ADSL مخابرات استان تهران، یکشنبه 26 آذرماه دچار اختلال می شود.
۱۳۹۶/۹/۲۵ - ۲۰ : ۱۳
برخي از فناوري‌هاي جديد مي‌توانند آنقدر تاثيرگذار باشند که علاوه بر ايجاد انقلاب در حوزه خود در ساير حوزه‌ها هم تحول بيافرينند؛ 5G يکي از آن فناوري‌هاست که علاوه بر سرعت بيشتر از آن به عنوان کليد توسعه "اينترنت اشياء" هم ياد مي‌شود.
۱۳۹۶/۹/۲۵ - ۱۹ : ۵۹
با گذشت 10 روز از اجرای تعرفه‌ جدید اینترنت ثابت نامحدود (غیر حجمی)، سرعت پایین این خدمات سبب اعتراض مشترکانی که از جداول جدید اینترنت خریداری کرده‌اند شده است.
۱۳۹۶/۹/۲۵ - ۱۹ : ۵۷
شرکت مخابرات ایران با انتشار جدولی تعرفه‌های جدید اینترنت پرسرعت این شرکت را بعد از تصویب مدل اینترنت غیرحجمی سازمان تنظیم مقررات و ارتباطات رادیویی اعلام کرد.
۱۳۹۶/۹/۲۵ - ۱۴ : ۴۲
ذي‌نفعان حوزه فناوري اطلاعات و ارتباطات از جمله اينترنت مي‌توانند ميزان رضايتمندي خود از خدمات اين حوزه را با مراجعه به سايت رگولاتوري اعلام کنند.
۱۳۹۶/۹/۲۴ - ۹ : ۳۴
اينترنت فعلي علي‌رغم همه عظمت و گستردگي که پيدا کرده اما دچار ضعف‌هايي جدي در مباحث امنيتي، پردازشي و حتي انتقال داده‌هاست که به لحاظ کارکردي محدوديت‌هايي را موجب مي‌شود.
۱۳۹۶/۹/۲۴ - ۹ : ۲۶
وزير ارتباطات و فناوري اطلاعات از تجهيز همه استانهاي کشور به بالن بومي اينترنت خبر داد.
۱۳۹۶/۹/۲۳ - ۲۱ : ۱۴
سخنگوی شرکت مخابرات ایران اعلام کرده که این شرکت به عنوان قدیمی ترین و گسترده ترین اپراتور حوزه ارتباطی کشور، امکان سنجش کیفیت سرعت را در پرتال این شرکت برای همه مشتریان فراهم کرده است.
۱۳۹۶/۹/۲۳ - ۲۱ : ۴
یک شرکت مخابراتی قصد دارد از طریق خطوط انتقال برق اینترنت سریع را به مناطق دورافتاده برساند. در همین راستا نخستین آزمایش بین المللی این پروژه را انجام خواهد داد.
۱۳۹۶/۹/۲۳ - ۲۰ : ۴۲
ذي‌نفعان حوزه فناوري اطلاعات و ارتباطات از جمله اينترنت مي‌توانند ميزان رضايتمندي خود از خدمات اين حوزه را با مراجعه به سايت رگولاتوري اعلام کنند.
۱۳۹۶/۹/۲۳ - ۲۰ : ۳۱
يک کارشناس حوزه تجارت الکترونيک با اشاره به تاثير افزايش سرعت اينترنت در افزايش رشد توليد ناخالص داخلي در کشورها بر نقش مهم اقتصاد ديجيتالي در تقويت جايگاه اقتصادي کشورها تاکيد کرد.
۱۳۹۶/۹/۲۲ - ۱۴ : ۱۲
شهروندان برای خرید سرویس اینترنت پرسرعت (ADSL) و محصولات مخابراتی در تهران با سامانه فروش اینترنت مخابرات منطقه تهران (2020) تماس حاصل نمایند.
۱۳۹۶/۹/۲۰ - ۱۷ : ۰
گوگل در نسخه جديد اندرويد سرعت شبکه هاي واي فاي در دسترس کاربر را با برچسب هاي خاصي مشخص مي کند.
۱۳۹۶/۹/۱۹ - ۲۱ : ۴۲
وزیر ارتباطات در توئیت خود آورده است : موضوعی که اخیرا تحت عنوان طرح فیلترینگ غیرهمسان همراه با جزئیاتی منتشر شده است، از اساس کذب است.
۱۳۹۶/۹/۱۹ - ۱۶ : ۳۹
اخيرا با رشد استفاده شهروندان از شبکه‌هاي خانگي اتصال به اينترنت، برخي‌ها با استفاده از شيوه‌هايي ساده به هک و سوءاستفاده از اين شبکه‌ها اقدام مي‌کنند که البته راهکارهاي ساده اي هم براي مقابله با اين اتفاق وجود دارد.
۱۳۹۶/۹/۱۷ - ۱۴ : ۳۲
آرشيو خبر ها

نظرسنجي