سرویس اينترنت
رييس دانشگاه امير کبير به منظور همکاري در زمينه ارتقاي اينترنت اشيا از دانشکده پست و مخابرات بازديد کرد.
استاد دانشکده مهندسی برق در دانشگاه پنسیلوانیا بر کاهش هزینه‌های توسعه برای سرویس‌های مخابراتی و رسانه‌‌ای جدید با بهره‌گیری از بستر ارتباطی DSL موجود تاکید کرد.
۱۳۸۹/۹/۶ - ۱۰ : ۳۲
معاون برنامه‌ریزی و نظارت راهبردی شرکت ارتباطات زیرساخت گفت: تامین پهنای باند اینترنت به صورت انحصاری در اختیار دولت باقی خواهد ماند.
۱۳۸۹/۹/۵ - ۱۳ : ۵۶
معاون وزیر ارتباطات با بیان اینکه شکایت خاصی در ستاد مردمی رسیدگی به مشکلات در حوزه مخابرات، پست و پست بانک مطرح نشده است، گفت: بیش‌تر مراجعات مردم در قالب درخواست بود که سعی خواهیم کرد، با بررسی کارشناسی آن‌ها به مرحله اجرا دربیاوریم.
۱۳۸۹/۹/۵ - ۱۳ : ۴۱
در نشست اتحادیه صادر کنندگان خدمات مهندسی مطرح شد؛ سپردن صفر تا صد پروژه‌ها به چینی‌ها خطرناک است
نایب رییس هیات مدیره اتحادیه صادر کنندگان خدمات مهندسی، مشاوران و پیمانکاران گفت: یکی از اشکالات فعلی صنعت مخابراتی کشور سپردن کار از ابتدا تا انتها به خارجی ها به ویژه چینی ها آن هم بدون انتقال تکنولوژی است، در حالی که با توجه به پتانسیل های موجود باید تمامی مراحل مهندسی به متخصصان داخلی واگذار شود.
۱۳۸۹/۹/۱ - ۱۳ : ۵۰
کارشناس ارشد خدمات جامع پارس آنلاین با بیان اینکه واگذاری اینترنت پرسرعت این شرکت در مناطق مختلف تهران از الگوی خاصی پیروی نمی‌کند، اعلام کرد: عرضه اینترنت با تعرفه‌های مختلف به طرح های تجاری شرکت بر می‌گردد.
۱۳۸۹/۹/۱ - ۱۰ : ۵۱
بانک ملی ایران اعلام کرد: امکان دریافت شناسه بانکی (شبا) از طریق ارسال پیامک به شماره 20008018 فراهم شد.

۱۳۸۹/۹/۱ - ۱۰ : ۵۰
کارشناس فنی اداره‌کل کاداستر: طرح کاداستر تا سال 92 نهایی می‌شود
کلیه پروژه‌های کاداستر از سال 67 برای آباد سازی خرمشهر کلید خورد و بنا بود تا پایان سال 92 یعنی به مدت 25 سال این پروژه نهایی شود.
۱۳۸۹/۸/۲۸ - ۱۳ : ۲۹
مدیرعامل شرکت ارتباطات زیر ساخت : آینده از آن شبکه های ارتباطی است
مدیرعامل شرکت ارتباطات زیر ساخت معتقد است، ارتباطات نقش مهمی در زندگی روزمره دارد به طوری که می‌توان گفت آینده از آن شبکه های ارتباطی است.
۱۳۸۹/۸/۲۸ - ۱۳ : ۱
مدیرعامل شرکت ارتباطات سیار ایران اعلام کرد: ارایه پنج شماره روی یک سیم‌کارت توسط همراه اول
مرد رسانه‌ای بزرگترین اپراتور کشور روز گذشته با حضور در غرفه شرکت تحت اختیارش در یازدهمین نمایشگاه تلکام بار دیگر پذیرای نماینده‌گان رسانه‌های کشور بود.
در این نشست موضوعاتی از قبیل عرضه سیم‌کارت با قابلیت استفاده آنلاین از 5 شماره، واگذاری سهام در فرابورس، افزایش بسته سرویس MMSو بسیاری دیگر از سوالات مربوط به سرویس‌های ارایه شده همراه اول در نمایشگاه امسال بود که با وحید صدوقی، مدیرعامل شرکت ارتباطات سیار ایران در میان گذاشته شد.
۱۳۸۹/۸/۲۴ - ۱۰ : ۳۰
سازمان تنظیم مقررات و ارتباطات رادیویی به عنوان یک سازمان حاکمیتی در تلاش است بین بخش حاکمیتی، بخش خصوصی و مشترکان، رگولاتوری پیش آهنگ باشد.
۱۳۸۹/۸/۲۴ - ۹ : ۲۰
ارسال پیامک از تلفن ثابت به تلفن همراه توسط شرکت مخابرات استان تهران در نمایشگاه تلکام امکان پذیر شد.
۱۳۸۹/۸/۲۴ - ۹ : ۵
مخابرات خود را برای جشن یک سالگی آماده می‌کند. البته یک سالگی از زمان تولد دوباره این شرکت که پس از ورودش به تالار شیشه‌ای رخ داد. این رخداد تاریخی چه به لحاظ رقم معامله خرید سهام و چه به لحاظ بزرگی و تاثیر در بورس می‌تواند روند ارایه خدمات مخابراتی را تغییر دهد.
۱۳۸۹/۸/۲۴ - ۸ : ۰
وزیر ارتباطات در حاشیه مراسم افتتاح نمایشگاه تلکام 2010در جمع خبرنگاران در مورد خرید سهام مبین نت توسط همراه اول گفت:‌ در صورتی که با این خرید شرایط رقابتی بازار بر هم نریزد، اقدام همراه اول برای خرید سهام مبین نت بلامانع است.
با خرید سهام مبین نت توسط همراه اول بازار غیر رقابتی نشود، مانعی ندارد
۱۳۸۹/۸/۲۳ - ۱۰ : ۳۰
معاون برنامه ریزی وزیر ارتباطات: وایمکس از رشد خوبی برخوردار است
معاون برنامه ریزی وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات گفت: وایمکس در همین زمان کوتاهی که از آغاز به کار آن می گذرد رشد خوبی داشته است.
۱۳۸۹/۸/۲۳ - ۱۰ : ۲۰
معاون توسعه‌ مدیریت و سرمایه نیروی انسانی ریاست جمهوری: وایمکس به توسعه سریع دولت الکترونیکی کمک می‌کند
معاون توسعه مدیریت و سرمایه نیروی انسانی ریاست جمهوری در پاسخ به پرسش خبرنگار وایمکس نیوز مبنی بر نقش وایمکس در ایجاد دولت الکترونیکی گفت: اینترنت پر سرعت بی سیم (وایمکس) یکی از زیرساخت‌های توسعه دولت الکترونیکی است که می‌توان با اتکا به شبکه وایمکس توسعه سریع دولت الکترونیکی را در کشور انجام داد.
۱۳۸۹/۸/۲۰ - ۱۳ : ۱۲
بالا گرفتن اختلافات منفعت طلبانه در اپراتور سوم! به دلیل برکناری یک عضو، رییس هیات مدیره تامین تلکام استعفا داد
این روزها، اپراتور سوم تلفن همراه که پروانه آن با ترک تشریفات مناقصات به شرکت تامین تلکام از زیر مجموعه های سازمان تامین اجتماعی واگذار شده بود، به دلیل اختلافات اعضای هیات مدیره حال و روز مناسبی ندارد.
۱۳۸۹/۸/۱۸ - ۱۴ : ۲۶
آرشيو خبر ها

نظرسنجي