سرویس اينترنت
به تازگي دانشمندان دريافته‌اند که تعداد ساعات استفاده کاربران از گوشي هوشمند و رايانه ارتباط مستقيمي با مشکلات خواب و بي‌خوابي آن‌ها دارد.
سازمان تنظیم مقررات برای درخواست و ارایه پیشنهاد (RFP ) و انتخاب اپراتورها و ارایه‌کنندگان خدمات مراکز داده اینترنتی(IDC) مناقصه برگزار می‌کند.
۱۳۸۹/۸/۱۶ - ۸ : ۰
شبکه اجتماعی موسسه فرهنگی و اطلاع‌رسانی تبیان با نام «شبکه خانوادگی پاک» در فضای مجازی راه اندازی شد.
۱۳۸۹/۸/۱۶ - ۸ : ۰
ایران حداقل ظرفیت 10 میلیون مشترک اینترنت پرسرعت را داشته و بازار ADSL کشورمان توانایی و قابلیت 9 میلیون ظرفیت ADSL دیگر را نیز داراست که فعلا این ظرفیت خالی است.
۱۳۸۹/۸/۱۶ - ۸ : ۰
به گفته وزیر ارتباطات، درخواست حذف کدهای بین شهری برای برخی استان‌ها به هیات دولت آمده است.
۱۳۸۹/۸/۱۵ - ۱۲ : ۴۳
مدیر عامل شرکت ارتباطات زیرساخت خبر داد: آغاز به کار شبکه هوشمند سراسری از ماه جاری
براساس توافق های صورت گرفته میان شرکت مخابرات ایران و شرکت ارتباطات زیرساخت، ارایه خدمات شبکه هوشمند سراسری (IN) از ماه جاری آغاز می شود.
۱۳۸۹/۸/۱۵ - ۱۱ : ۱۹
مدیرکل روابط عمومی مخابرات استان تهران: 60 هزار تهرانی مشترک ADSL مخابرات هستند
به گفته مدیر کل روابط عمومی شرکت مخابرات استان تهران اینترنت پرسرعت بخشی از بازار را به خود اختصاص داده است و یکی از نیازهایی که همیشه در کشورمان وجود داشته بحثADSL است و نیاز به این سرویس ها ادامه داشته و افزایش خواهد یافت.
۱۳۸۹/۸/۱۴ - ۱۳ : ۴
معاون بررسی‌های فنی و صدور پروانه سازمان تنظیم مقررات و ارتباطات رادیویی ‌گفت: موضوع رومینگ بین اپراتورهای داخل کشوریکی از مباحث مهم است به این معنی که اپراتورهایی که معمولا شبکه گسترده‌ای دارند این امکان را فراهم کنند که اپراتور جدید به جای شبکه‌سازی از شبکه‌های آن‌ها استفاده کند.
۱۳۸۹/۸/۱۴ - ۱۲ : ۳۱
به گفته عضو هیات مدیره سازمان نظام صنفی رایانه ای، تمدید نشدن مجوز فعالیت شرکت­های ارایه­دهنده خدمات اینترنتی توسط رگولاتوری و همچنین افزایش تعرفه واگذاری خطوط E1 و بکارگیری نرم افزار pc to phone جهت تماس­های تلفنی، فعالیت شرکت­های voip را مختل کرده است.
۱۳۸۹/۸/۱۲ - ۱۰ : ۵۷
عضو کمیسیون تلفیق مجلس از تصویب ماده ساماندهی خدمات اینترنتی و ارتباطی برنامه پنجم توسعه در بخش ارتباطات کشور در این کمیسیون خبر داد و گفت: طبق این طرح باید دسترسی آحاد مردم به علم و فناوری تسهیل شود.
۱۳۸۹/۸/۱۱ - ۱۳ : ۱۱
به گفته مدیرعامل شرکت ارتباطات مبین نت با توجه به تاخیرات غیر قابل قبول از سوی هوواوی در صورت رفع نشدن مشکلات تا چند هفته آینده قطعا در چارچوب قرارداد برخوردی جدی با این شرکت انجام می شود.
۱۳۸۹/۸/۱۱ - ۱۲ : ۳۸
وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات گفت‌: وزارت ارتباطات درخواست صدور مجوز برای اپراتور چهارم را به هیات دولت ارایه کرده که پس از کسب اجازه از دولت و شورای اقتصاد، ظرف یک ماه می‌توانیم پروانه را صادر کنیم.
۱۳۸۹/۸/۱۰ - ۹ : ۴۳
رییس هیات مدیره شرکت ارتباطات زیرساخت: ایران ضعیف ترین کشور منطقه در تامین پهنای باند
رییس هیات مدیره شرکت ارتباطات زیرساخت با اشاره به رتبه دوم ایران در منطقه از لحاظ تعداد کاربران اینترنتی و رتبه دوم در بحث درصد رشد مشترک طی ده سال اخیر، گفت: متاسفانه در میزان تامین پهنای باند در منطقه در رده‌های آخر قرار داریم.
۱۳۸۹/۸/۹ - ۱۲ : ۱
جدول شرکت‌های اینترنتی برتر مهر ماه سرعت واقعی اینترنت خود را بدانید
مرکز توسعه و مدیریت اینترنت کشور 10 شرکت برتر ارایه دهنده خدمات اینترنت را از لحاظ متوسط سرعت و کیفیت ارسال اینترنت به کاربران در مهر ماه معرفی کرد.
۱۳۸۹/۸/۹ - ۱۱ : ۵۵
مراسم معارفه فرقانی به عنوان معاون وزیر و رییس هیات مدیره شرکت ارتباطات زیرساخت و مومن‌بالله به‌عنوان معاون برنامه‌ریزی و نظارت راهبردی و حکیم‌جوادی به عنوان معاون وزیر و رییس سازمان فناوری اطلاعات برگزار شد.
۱۳۸۹/۸/۸ - ۱۵ : ۴۱
وزیر ارتباطات اعلام کرد: ICT راهبردی برای توسعه عدالت در کشور
به دلیل سرعت زیاد تغییر و تحولات در حوزه‌ فناوری اطلاعات باید با نگاهی راهبردی مسایل این حوزه را بررسی کرد.
۱۳۸۹/۸/۸ - ۱۴ : ۴۷
تلکام ما هم با الکامپ ما از بسیاری لحاظ، همخوانی دارد. هرآنچه در مورد نقش الکامپ مطرح است، برای نقش تلکام هم صادق است.
۱۳۸۹/۸/۸ - ۹ : ۲۲
آرشيو خبر ها

نظرسنجي