سرویس اينترنت
اگرچه برخی از طرح‌های تشویقی اپراتورهای تلفن همراه مورد استقبال کاربران قرار می‌گیرد، اما پس از مدتی دچار تغییراتی می‌شوند؛ علت این تغییر مصوبه کمیسیون تنظیم مقررات ارتباطات است که کف تعرفه اینترنت و زمان ارائه طرح‌های تشویقی را تعیین کرده‌ و اپراتورها موظفند طبق آن عمل کنند.
محمد تقی خاکی، مدیرعامل شرکت مبین نت طی حکمی «محمد چهرقانی» را به سمت مدیر روابط عمومی شرکت ارتباطات مبین نت، تنها اپراتور سراسری وایمکس منصوب کرد.
۱۳۸۹/۷/۱۷ - ۱۲ : ۲۷
وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات با بیان این که هر تعرفه جدیدی باید به کمیسیون تنظیم مقررات ارتباطات ارسال و بررسی شود، گفت: همیشه باید مقررات حاکم در پروانه اپراتور مدنظر قرار بگیرد.
۱۳۸۹/۷/۱۳ - ۱۰ : ۵۰
کمیسیون تنظیم مقررات ارتباطات ضوابط و چارچوب موافقت‌‎نامه‌های سطح خدمات (SLA) خدمات ارتباطات داده‌ها را برای اجرا در سطح کشور ابلاغ کرد که براساس یکی از بندهای این دستورالعمل، خدمت‌دهنده باید سامانه اندازه‌گیری پارامترهای کیفیت خدمت را برای خدمت گیرنده فراهم کند.
۱۳۸۹/۷/۱۲ - ۰ : ۳
وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات در راس هیاتی از مدیران وزارت ارتباطات و شرکت‌های تابعه برای شرکت در کنفرانس سران مختار به مکزیک سفر کرد.
۱۳۸۹/۷/۱۲ - ۰ : ۲
تغییر عادات رفتاری کاربران ایرانی، مهم‌ترین عامل توسعه و تجاری‌سازی سرویس‌های ارتباطی نوین در کشور خواهد بود.
۱۳۸۹/۷/۱۲ - ۰ : ۱
تاکنون بیش از 870 هزار پورت ADSL در کل کشور توسط بخش خصوصی راه‌اندازی شده است.
۱۳۸۹/۶/۲۹ - ۱۴ : ۵۳
به گفته مدیرعامل اپراتور سراسری مبین نت، شبکه وایمکس این شرکت با حداقل پوشش شهرها و مراکز استان‌های کشور راه‌اندازی شد و طبق برنامه از مهر ماه جاری وارد فاز دوم پوشش دهی و تکمیل ظرفیت می‌شویم.
۱۳۸۹/۶/۲۹ - ۱۰ : ۰
مدیرعامل شرکت زیرساخت: قیمت اینترنت باز هم کاهش می‌یابد
مدیرعامل شرکت ارتباطات زیرساخت گفت: بر اساس طرح تجاری سال گذشته مشخص شد که می‌توانیم 20 درصد کاهش قیمت پهنای باند داشته باشیم و امیدواریم برای سال آینده هم بتوانیم به همین میزان یا بیش‌تر کاهش داشته باشیم.
۱۳۸۹/۶/۲۸ - ۹ : ۵۵
نایب رییس هیات مدیره شرکت مخابرات ایران: استفاده از IT قیمت تمام شده را کاهش می‌دهد
نایب رییس هیات مدیره شرکت مخابرات ایران گفت: با توجه به اینکه امروز در تمام دنیا، IT در زندگی مردم از جمله امور فرهنگی، هنری و اقتصادی نقش مهمی را ایفا می‌کند ولی متاسفانه از بعضی مسوولان گرفته تا مردم عامه نسبت به این صنعت آشنایی لازم را ندارند که این ضربه بزرگی برای صنعت کشور و برقراری ارتباط بین صنعت و فناوری اطلاعات است.
۱۳۸۹/۶/۲۷ - ۱۱ : ۰
عضو اصلی شورای حل اختلافات اینترنتی: شکایات کاربران وایمکس بررسی می‌شود
به گفته عضو اصلی شورای حل اختلافات اینترنتی، مجتمع قضایی جرائم رایانه‌ای شکایات کاربران وایمکس را بررسی می‌کند.
۱۳۸۹/۶/۲۴ - ۹ : ۲۰
یک کارشناس در خصوص ممنوعیت موبیلیتی در فناوری وایمکس گفت: یکی از مزایای اینترنت وایمکس، موبیلیتی بودن آن است و این در حالی است که این موضوع ممنوع شده است.
۱۳۸۹/۶/۲۲ - ۱۲ : ۱۰
اولين سايت خبري تخصصي فناوري وايمکس و باندپهن در ايران با عنوان وايمکس نيوز آغاز به کار کرد.
۱۳۸۹/۶/۲۲ - ۱۰ : ۰
وزير ارتباطات و فناوري اطلاعات با بيان اينکه مشکل افزايش مقطعي جمعيت استان گيلان را مي توان با توسعه شبکه واي فاي حل کرد، گفت: تا پايان شهريور ماه تعداد نقاطي که داراي پوشش واي فاي هستند در اين استان به سه برابري فعلي افزايش پيدا مي کند.
- ۰ : ۰
آرشيو خبر ها

نظرسنجي