سرویس ارتباطات ثابت
با ارايه خدمات اشتراکي اپراتور مجازي موبايل و شرکت اينترنتي استفاده از اينترنت ثابت روي سيم کارت موبايل امکان‌پذير شد
يک اپراتور مجازي تلفن همراه و يک ارايه دهنده اينترنت ثابت براي اولين بار خدمات اشتراکي و ترکيبي سيم کارت تلفن همراه و اينترنت ثابت را ارائه کرده‌اند که کاربر مي‌تواند از اينترنت ثابت خود روي سيم کارت نيز استفاده کند.
مدیرکل روابط عمومی شرکت مخابرات ایران پیش‌بینی کرد: استقبال از خدمات ارزش افزوده در آینده‌ای نزدیک
به گفته مدیرکل روابط عمومی شرکت مخابرات ایران با بیان اینکه استقبال از خدمات ارزش افزوده روز به روز بیش‌تر می‌شود و تا چندی دیگر استقبال از این خدمات همانند سرویس مکالمه خواهد شد.
۱۳۸۹/۱۰/۲۵ - ۱۱ : ۱۹
حل مشکلات اپراتورها از وظایف مهم رگولاتوری است که این هدف با تقویت تعامل با اپراتورها قابل دستیابی است.
۱۳۸۹/۱۰/۲۴ - ۱۲ : ۱۳
مدیرعامل شرکت ارتباطات سیار ایران با اعلام ارایه بودجه اصلاحی سال 89 طی روزهای آینده از تاسیس شرکت سرمایه‌گذاری همراه اول با هدف فعالیت در بازار سهام و برگزاری مجمع سالانه در هفته اول اردیبهشت ماه خبر داد.
۱۳۸۹/۱۰/۱۸ - ۱۵ : ۳۲
مدیر‌کل خدمات مخابراتی استان تهران گفت: با اضافه شدن سرویس درخواست آدرس به 118، مشترکان می‌توانند با اعلام مقصد مورد نظر، نزدیک‌ترین مسیر برای رسیدن به آنجا را روی گوشی خود دریافت کنند.
۱۳۸۹/۱۰/۱۸ - ۱۵ : ۳۱
معاون بازاریابی شرکت ارتباطات سیار ایران: 50 درصد مشترکان قبوض خود را غیرحضوری پرداخت می کنند
به گفته معاون شرکت ارتباطات سیار، در صورتی که مشترکی برنده قرعه کشی طرح های تشویقی همراه اول شود که سیم‌کارت خود را به صورت صلح نامه ای خریداری کرده باشد تابع حکم مراجع قانونی هستیم.
۱۳۸۹/۱۰/۱۷ - ۱۱ : ۵۸
پیامک از اوایل دهه‌ 1990 که به میدان آمد روند موفقیت‌آمیز چشم‌گیری را پشت سر گذاشته است و طبق برآورد گروه پژوهشی ای‌بی‌آی(ABI) در سال 2011 نیز حدود2/4 میلیارد مشترک تلفن همراه جهان بیش از 7 تریلیون پیامک ارسال خواهند کرد.
۱۳۸۹/۱۰/۱۲ - ۱۲ : ۲
به منظور ارج نهادن به تلاش‌های فعالان عرصه‌های فاوا، افتا و خدمات الکترونیکی، جشنواره ملی فناوری اطلاعات و ارتباطات برگزار خواهد شد.
۱۳۸۹/۱۰/۸ - ۱۲ : ۱۰
معاون بازاریابی و امور مشترکین اپراتور اول: همراه اول سرویس مشترکان VIP راه‌اندازی می‌کند
به گفته معاون بازاریابی و امور مشترکین شرکت ارتباطات سیار ایران، به زودی سرویسی تحت عنوان مشترکان VIP در همراه اول راه‌اندازی می‌شود که با کمک آن تسهیلات ویژه‌ای برای مشترکان خوش‌حساب ارایه خواهد شد.
۱۳۸۹/۱۰/۸ - ۱۲ : ۵
به گفته مديرکل روابط عمومي شرکت مخابرات ايران، اين شرکت با همکاري شرکت "مبين‌ وان " سرويس‌هاي ارزش افزوده تلفن ثابت روي صوت، ADSL و سرويس‌هاي محتوايي ارايه خواهد کرد.
۱۳۸۹/۱۰/۶ - ۱۱ : ۹
آخرین واکنش‌ها به گزارش تحقیق و تفحص مخابرات پژویان: مجلس نظر خود را دیر اعلام ‌کرد
رییس شورای رقابت در بیان اینکه رقابتی بودن یا نبودن معامله مخابرات را باید شورای رقابت اعلام می‌کرد، گفت: مجلس باید در زمانی که بحث واگذاری و شرایط عرضه مخابرات مطرح بود نظر خود را اعلام می‌کرد.
۱۳۸۹/۱۰/۴ - ۱۱ : ۳۸
به گفته مدیرعامل شرکت مخابرات ایران هدفمند کردن یارانه‌ها و تاثیر آن در تعرفه‌های مخابراتی به صورت خیلی محدود در قیمت تمام شده ما تاثیر می‌گذارد اما این میزان رقم قابل توجهی نیست که حتی عنوان شود.
۱۳۸۹/۱۰/۳ - ۱۰ : ۱۵
سهامداران همراه اول باز هم سود کردند سود 353 تومانی برای هر سهم همراه اول در 3روز
روز یکشنبه در حالی سهام همراه اول با قیمت 3 هزار و 495 تومان کشف قیمت شد که با بازگشایی نماد شرکت ارتباطات سیار در سومین روز حضور این شرکت در بازار اول فرابورس، قیمت سهام آن مجددا با افزایش ۱۷۸۷ریالی نسبت به روز گذشته به 38هزار و 484ریال رسید.
۱۳۸۹/۹/۳۰ - ۱۱ : ۵۳
در طول جشنواره زمستان ایرانسل و از اول دی‌ماه سال جاری، تعرفه خدمات اینترنت همراه (GPRS) و پیام چندرسانه‌ای (MMS) ایرانسل کاهش می‌یابد.
۱۳۸۹/۹/۳۰ - ۱۰ : ۱۹
تنها با گذشت یک روز از زمان عرضه سهامداران همراه اول 174 تومان سود کردند
روز گذشته در حالی سهام همراه اول با قیمت 3 هزار و 495 تومان کشف قیمت شد که امروز با بازگشایی نماد شرکت ارتباطات سیار قیمت این سهم تا لحظه مخابره این خبر با افزایش 174 تومانی نسبت به روز گذشته به 36 هزار و 697 ریال رسیده است.
۱۳۸۹/۹/۲۹ - ۱۰ : ۴۴
5/5 درصد سهام همراه اول 5 ثانیه‌ای معامله شد زلزله 5 ریشتری در بورس
28 آذر ماه روزی تاریخی برای بازار فرابورس و بازار سرمایه کشور به شمار می‌رود. روزی که بزرگ‌ترین اپراتور اول کشور و خاورمیانه یعنی شرکت همراه اول به جرگه شرکت‌های کنونی در بازار سهام پیوست و با عرضه اولیه و 113 میلیون و 250 هزار سهم آن، بزرگ‌ترین عرضه اولیه از لحاظ حجم ریالی معاملات و نرخ اولیه سهام شرکت‌ها رقم خورد و بازار سرمایه و در اصل فرابورس ایران با نقطه عطفی مواجه شد.
۱۳۸۹/۹/۲۹ - ۸ : ۵۵
با کشف قیمت 3هزار و 495تومانی هر سهم ارزش روز همراه اول 7.2 هزار میلیارد تومان محاسبه شد
با کشف قیمت 3 هزار و 495 تومانی هر سهم همراه اول ، ارزش روز این شرکت به بیش از 7.2 هزار میلیارد تومان رسید و با توجه به پیش بینی سود 407 تومانی به ازای هر سهم ، نسبت P/E آن 8.5مرتبه محاسبه شد.

۱۳۸۹/۹/۲۸ - ۱۳ : ۰
آرشيو خبر ها

نظرسنجي