سرویس تلفن ثابت
وزير ارتباطات حکم ديوان عدالت اداري براي حذف هزينه آبونمان تلفن ثابت از قبوض مشترکان را لازم الاجرا دانست و گفت: اين حکم به مخابرات ارجاع داده شد.
رئيس سازمان تنظيم مقررات و ارتباطات راديويي از بازنگري شماره هاي اختصاص داده شده به اپراتورهاي ارتباطي و ساماندهي اين منابع کمياب ملي به عنوان يکي از طرحهاي اقتصاد مقاومتي
۱۳۹۵/۱۰/۱۴ - ۲۳ : ۵
عمليات کابل برگردان با هدف توسعه شبکه کابل در مراکز مخابرات شهيد عاطف، شهداي چيتگر، شيخ فضل ا... نوري، قدس، مرحوم نهري از تاريخ 15 دي ماه آغاز مي شود.
۱۳۹۵/۱۰/۱۴ - ۲۲ : ۵۲
سازمان خصوصی سازی در مورد فسخ قرارداد واگذاری سهام بلوکی شرکت مخابرات ایران در اطلاعیه‌ای مهلت ۱۵ روزه برای تسویه بدهی آنها را صادر کرد.
۱۳۹۵/۱۰/۱۴ - ۰ : ۱۶
یکی از شرکت‌های دارنده پروانه ارتباطات ثابت (FCP) در حالی اقدام به ارائه خدمات تلفن ثابت با پیش شماره ۹۱۰۰ و ارزان‌تر از تعرفه مخابرات در تهران کرد که ظاهرا مخابرات، اینترکانکشن خود را با آن قطع کرده و مانع ادامه فعالیت آن شده است.
۱۳۹۵/۱۰/۱۱ - ۱۱ : ۰
عملیات کابل برگردان با هدف توسعه شبکه کابل در مراکز مخابرات جماران، شهدای چیتگر، استقلال، خاتم الانبیاء، دهوین، جلیل آباد و مومن ورامین از تاریخ 7 دی ماه آغاز می شود.
۱۳۹۵/۱۰/۷ - ۷ : ۴۵
سخنگوي شرکت مخابرات ايران گفت: علي‌رغم استقبال کم از سرويس پيامک تلفن ثابت اما اين سرويس هم‌اکنون داراي مشترکان خاصي است و جمع‌آوري نخواهد شد.
۱۳۹۵/۱۰/۳ - ۱۸ : ۱۳
عملیات کابل برگردان با هدف توسعه شبکه کابل در مراکز مخابرات پیروزی، شهیدان باغستان، شهید باهنر و حسن آباد از تاریخ 4 دی ماه آغاز می شود.
۱۳۹۵/۱۰/۲ - ۰ : ۱۸
عملیات کابل برگردان با هدف توسعه شبکه کابل در مرکز مخابرات شهدای چیتگر از تاریخ 2 آذر ماه آغاز می شود.
۱۳۹۵/۱۰/۲ - ۰ : ۶
مدير مخابرات منطقه تهران خبر داد: تخفيف 10 درصدي مخابرات براي خريد نقدي خط تلفن ثابت
مديرمخابرات منطقه تهران از در نظر گرفتن تخفيف 10درصدي براي خريداران نقدي خط تلفن ثابت خبر داده و تصريح کرد:الزامي براي خريد نقدي خط هاي تلفن ثابت وجود نداشته و مشتريان مي توانند بخشي از اين هزينه را در قالب اقساط 36 ماهه پرداخت کنند.
۱۳۹۵/۹/۲۹ - ۱۷ : ۲۲
يک نماينده مجلس ابطال قرارداد مخابرات را اقدامي خودسرانه دانست و گفت: ابطال قرارداد در صورتي ممکن است که همه مراحل کار از مجراي قانوني انجام شود اما اين روند طي نشده و اقدام دولت به معني مصادره حق مردم است .
۱۳۹۵/۹/۲۹ - ۱۳ : ۵۴
مدیر عامل شرکت مخابرات ایران خاطر نشان کرد: با ارائه مجوز به شرکت‌های FCP اکنون تنها مخابرات مسوولیت واگذاری خط‌های جدید تلفن ثابت را برعهده ندارد.
۱۳۹۵/۹/۲۸ - ۱۴ : ۱
معاون مخابرات منطقه تهران خبر داد: مخابرات مجوز عرضه بسته صوت و ديتا گرفت
معاون مخابرات منطقه تهران، با اشاره به اخذ مجوز عرضه بسته باندلينگ صوت و ديتا براي نخستين بار گفت: باندلينگ اين دو سرويس مزيت رقابتي مخابرات نسبت به رقبا است و از اين پس انواع بسته هاي باندلينگ طبق نياز مشتريان ارائه خواهد شد.
۱۳۹۵/۹/۲۸ - ۱۲ : ۴۲
وزير ارتباطات و فناوري اطلاعات تاکيد کرد: همه کساني که از سيم کارت و تلفن ثابت استفاده مي‌کنند بايد هويت معلومي داشته باشند.
۱۳۹۵/۹/۲۷ - ۲۲ : ۲۲
با تصميم جديد وزارت ارتباطات از اين پس کارکرد مشترکين براي مکالمات تلفن ثابت به ثابت بين استاني و ثابت به تلفن همراه بر اساس زمان‌‌هاي نيم دقيقه‌‌اي و کارکرد مکالمات تلفن ثابت داخل استاني بر اساس دقيقه محاسبه مي‌‌شود.
۱۳۹۵/۹/۱۳ - ۱۷ : ۱۲
معاون امور مشتريان شرکت مخابرات ايران در بازديد از طرح هاي منطقه2 مخابرات تهران گفت: در برنامه هاي جديد، شرکت مخابرات ايران به دنبال ارائه خدمات مناسب، سريع و با کيفيت به مشتريان است.
۱۳۹۵/۹/۱۰ - ۱۸ : ۲۷
عملیات کابل برگردان با هدف توسعه شبکه کابل در مراکز مخابرات الغدیر، شهید عرب سرخی، پیروزی، رباط کریم از تاریخ یکم آذر ماه آغاز می شود.
۱۳۹۵/۸/۲۹ - ۱۶ : ۳۶
آرشيو خبر ها

نظرسنجي