سرویس اپراتورها
شاتل موبايل خبر از ارائه رنج جديد شماره سيم‌کارت‌هاي اين اپراتور نسل جديد تلفن همراه کشور داد.
طبق اعلام مدیرعامل رایتل، تعرفه ترافیک داخلی اینترنت این اپراتور به نصف کاهش پیدا کرده و این کاهش هم برای بسته های اینترنتی و هم برای استفاده خارج از بسته مشترکین اعمال خواهد شد.
۱۳۹۶/۲/۹ - ۱۵ : ۳۶
در سامانه ارزيابي ميزان رضايتمندي کاربران حوزه سرويسهاي فناوري اطلاعات، اپراتورها براساس شاخص‌هاي کيفيت سرويس، تعرفه، سرعت، رسيدگي به شکايات، پشتيباني و وفاداري مشترک به صورت مکانيزه مورد ارزيابي قرار مي‌گيرند.
۱۳۹۶/۲/۸ - ۲۳ : ۱۳
معاون سازمان تنظيم مقررات، استفاده از ظرفيت مقررات موجود، اصلاح يا وضع برخي مقررات جديد به ويژه در زمينه عمده‌فروشي ظرفيت در شبکه ارتباطات ثابت براي افزايش رقابت، تنوع خدمات و افزايش حق انتخاب مشترکان را، از راهکارهاي پيش روي حل مشکلات دارندگان پروانه Servco عنوان کرد.
۱۳۹۶/۱/۲۸ - ۱۵ : ۶
به دنبال وقوع سيل، مديران ارتباطات و فناوري اطلاعات استان هاي آذربايجان شرقي و غربي، از خطوط ارتباطي بدون قطعي و اختلال در اين استان ها خبردادند.
۱۳۹۶/۱/۲۷ - ۱۲ : ۲۰
رئیس کمیته ارتباطات و فناوری ارتباطات مجلس تلگرام هم نباشد سرویس‌های دیگر اپراتورها را تهدید خواهند کرد
رئیس کمیته فناوری اطلاعات و ارتباطات مجلس در واکنش به شرط وزیر ارتباطات برای ارائه تلگرام صوتی در ایران، گفت: اگر امروز تلگرام صوتی هم در ایران ارائه نشود، به زودی سرویس‌های دیگری بازار اپراتورهای موبایل را تهدید خواهند کرد.
۱۳۹۶/۱/۲۵ - ۱۴ : ۳۸
رئيس مرکز روابط عمومي و اطلاع رساني وزارت ارتباطات و فناوري اطلاعات متوسط زمان رسيدگي به درخواست ها و شکايت ها را در سامانه 195 بين 6 الي 10 روز عنوان کرد.
۱۳۹۶/۱/۲۲ - ۱۱ : ۴۷
دبير کميسيون تنظيم مقررات ارتباطات از تمديد مهلت تاديه پروانه هاي ISDP و ISP براي مشارکت يا در اختيار گذاشتن پروانه هاي خود به منظور بهره مندي از امکان تخفيف ميزان حق الامتياز پروانه هاي Servco و FCP تا پايان سال جاري خبر داد.
۱۳۹۶/۱/۲۰ - ۱۷ : ۱۹
يکي از مشکلاتي که هم‌وطنان در ايام نوروز با آن برخورد مي‌کنند، مشکلات خطوط تلفن همراه است. براي رفع اين مشکلات بايد با چه شماره‌اي تماس گرفت؟
۱۳۹۵/۱۲/۲۷ - ۲۱ : ۷
طی روزهای گذشته پیامی در فضای مجازی منتشر شده که بر اساس آن اعلام می‌شود که در صورت فعال بودن سرویس تماس‌بان برای مشترکان همراه اول، هر بار هزینه‌ای معادل 400تومان به حساب مشترک منظور می‌شود.
۱۳۹۵/۱۲/۲۶ - ۱۲ : ۹
به مناسبت آغاز سال جدید، همراه اول به تمامی مشترکین خود عیدی می دهد.
۱۳۹۵/۱۲/۲۵ - ۲۳ : ۵۲
اپراتور دوم موبایل با راه‌اندازی یک سرویس رایگان، برای نخستین بار در ایران، به مشترکان ناشنوا و کم‌شنوای خود این امکان را داد تا به تماس‌گیرنده اعلام کنند که از طریق پیامک با آنها در ارتباط باشد.
۱۳۹۵/۱۲/۲۵ - ۲۳ : ۰
رئیس سازمان تنظیم مقررات ارتباطات، از تشکیل ستاد نوروزی حوزه ICT به منظور خدمات‌رسانی و پاسخگوئی بهتر و مناسبتر به مشترکین اپراتورهای ارتباطی و فناوری اطلاعات در نوروز 96خبر داد.
۱۳۹۵/۱۲/۲۵ - ۱۷ : ۲۷
پیش شماره ۰۹۹۸ با کد 1 از سوی سازمان تنظیم مقررات و ارتباطات رادیویی به شاتل موبایل، اپراتور نسل جدید تلفن همراه کشور اختصاص یافت.
۱۳۹۵/۱۲/۲۴ - ۲۲ : ۱۰
واگذاری سیم کارت آپتل با پیش شماره 09991 از سوی اپراتور مجازی نگین ارتباطات آوا از بیست وسوم اسفندماه از طریق دفاتر پیشخوان آغاز شد.
۱۳۹۵/۱۲/۲۴ - ۱۷ : ۸
دبير کميسيون تنظيم مقررات ارتباطات از تمديد مهلت تاديه پروانه هاي ISDP و ISP براي مشارکت يا در اختيار گذاشتن پروانه هاي خود به منظور بهره مندي از امکان تخفيف ميزان حق الامتياز پروانه هاي Servco و FCP تا پايان سال جاري خبر داد.
۱۳۹۵/۱۲/۲۰ - ۲۳ : ۵۲
همزمان با روز زن در 29 اسفندماه سال جاری اولین سری از سیم‌کارت‌های اپراتورهای مجازی وارد بازار خواهد شد.
۱۳۹۵/۱۲/۱۸ - ۱۳ : ۴۶
آرشيو خبر ها

نظرسنجي