سرویس وبگشت
اگر مي‌خواهيد فايل حذف شده صحيح و سالم بازيابي شود بهتر است عمليات بازيابي را بلافاصله و در کوتاه‌ترين زمان ممکن پس از حذف آن آغاز کنيد.
کاخ سفيد درصدد راه اندازي يک مرکز فرماندهي سايبري مستقل در درون ارتش اين کشور است. همچنين ممکن است اختيارات آژانس امنيت ملي آمريکا در اين زمينه کاملا از آن گرفته شود.
۱۳۹۶/۵/۳۰ - ۱۴ : ۱۹
شرکت اپل هفته گذشته با شرکت Aetna با هدف ارائه خدمات بهداشتي ساعت اپل به ميليونها مشتري اين شرکت، به بحث و گفت‌وگو پرداخت.
۱۳۹۶/۵/۳۰ - ۱۴ : ۱۴
محققان مي گويد ترس جدايي از موبايل، ارتباطي به از دست دادن تماس هاي مهم ندارد
۱۳۹۶/۵/۳۰ - ۱ : ۴۶
در نمایشگاه شرکت‌های دانش‌بنیان رونمایی شد کشف جالب یک شرکت دانش‌بنیان درباره قرآن
یکی از شرکت‌های دانش‌بنیان حاضر در نمایشگاه شرکت‌های دانش‌بنیان برق، الکترونیک و فناوری اطلاعات از کشف جالب خود درباره قرآن مجید رونمایی کرد.
۱۳۹۶/۵/۲۸ - ۲۰ : ۲
دومین دوره جایزه ملی تحول دیجیتالی با هدف ارزیابی، ارائه بازخورد و در نهایت معرفی سازمان ‌ های پیشرو در تحول دیجیتالی در دانشگاه تهران برگزار می‌شود.
۱۳۹۶/۵/۲۷ - ۱۹ : ۳۴
بیل گیتس، مدیرعامل مایکروسافت، 64میلیون سهم از سهام خود در مایکروسافت را وقف کرد.
۱۳۹۶/۵/۲۵ - ۱۸ : ۳۱
برايان کرزينيچ حمايت خود را از دونالد ترامپ رئيس‌جمهور آمريکا به علت رويدادهاي نژادپرستانه در اين کشور متوقف کرد.
۱۳۹۶/۵/۲۵ - ۱۸ : ۲۷
يک عضو کميسيون صنايع و معادن مجلس وزير پيشنهادي ارتباطات و فناوري اطلاعات را فردي متخصص و توانمند خواند و گفت که تخريب‌هاي مطرح شده نسبت به آذري جهرمي بخصوص در فضاي مجازي ناشي از ترس عده‌اي براي قطع شدن منافع‌شان است.
۱۳۹۶/۵/۲۵ - ۱ : ۴
به دنبال افشاي برخي قسمت ها و فيلمنامه اي سريال بازي تاج و تخت در اينترنت تلاش براي شناسايي عوامل اين کار آغاز شده و به دستگيري چهار نفر در هند منجر شده است.
۱۳۹۶/۵/۲۴ - ۱۵ : ۶
وزارت دادگستري آمريکا خواستار دسترسي به اطلاعات 1.3 ميليون نفري است که از يک سايت سازماندهي تظاهرات و اعتراض به دونالد ترامپ رئيس جمهور ايالات متحده بازديد کرده‌اند.
۱۳۹۶/۵/۲۴ - ۱۴ : ۵۳
بيل بر، فردي که مبدع نظام فعلي رمزگذاري و استفاده از کلمات عبور براي دسترسي به اطلاعات گوناگون در سايت‌هاست، از برخي استانداردهاي سخت وضع شده در اين زمينه ابراز تاسف کرد.
۱۳۹۶/۵/۲۳ - ۲۲ : ۱۷
وزير ارتباطات و فناوري اطلاعات با تاکيد بر اين‌که «روحاني پشت تک تک وزراي پيشنهادي ايستاده است» گفت: اين‌که رئيس‌جمهوري با برخي از وزراي پيشنهادي موافق نيستند، صحت ندارد.
۱۳۹۶/۵/۲۳ - ۰ : ۱۷
اقبال روزافزون مردم به استفاده از نرم افزارهاي حمل و نقل درون شهري گرچه رضايت عمومي و افزايش رفاه را به همراه داشته اما 40درصد درآمدهاي تاکسيراني سنتي را کاهش داده است.
۱۳۹۶/۵/۷ - ۱۲ : ۶
خدمات يکپارچه سازمان تامين اجتماعي بر بستر پلتفرم دولت همراه با حضور وزير ارتباطات و فناوري اطلاعات در غرفه سازمان تامين اجتماعي در بيست و سومين نمايشگاه بين‌المللي الکامپ رونمايي شد.
۱۳۹۶/۵/۲ - ۱۵ : ۴۳
با پيش بيني عضو هيات مديره پست بانک از عملياتي شدن سامانه IFS از آذرماه سال جاري بنابراين بايد انتظار داشت که دانشجويان خارج از کشور و همينطور علاقمندان خريد از سايت هايي چون آمازون و ebay بتوانند اقدام به انتقال وجه و تکميل خريد خود کنند.
۱۳۹۶/۴/۲۴ - ۱۰ : ۲۲
سخنگوي ناجا با اعلام قانوني بودن سند خودروي صادره از طرف پليس، اعلام کرد نيازي به حضور در دفترخانه ثبت اسناد جهت نقل و انتقال خودرو نيست.
۱۳۹۶/۴/۲۰ - ۱۴ : ۱
آرشيو خبر ها

نظرسنجي