سرویس وبگشت
به تازگی باج‌افزار جدیدی با نام PooleZoor کشف شده است که فایل‌های قربانی را با استاندارد AES رمزگذاری می‌کند و برای بازیابی فایل‌های از دست‌رفته، مبلغ ?? میلیون ریال درخواست می‌کند. پس از رمزگذاری، پسوند .poolezoor به فایل‌های قربانی اضافه شده و آن‌ها رمزگذاری می‌شوند.
در حالي که رقابت براي توليد خودروهاي خودران به شدت در جريان است، برخي شرکت هاي فناوري هم دنبال توليد تاکسي هاي پرنده تا کمتر از يک دهه آينده هستند.
۱۳۹۶/۶/۲ - ۲ : ۵۰
پس از بازتاب منفي بسيار گسترده تلاش وزارت دادگستري آمريکا براي شناسايي کاربران يک سايت ضدترامپ، تلاش هاي دولت در اين زمينه متوقف شده است.
۱۳۹۶/۶/۱ - ۱۷ : ۱۱
گوگل سرانجام سيستم عامل اندرويد خود را به روز کرده و نسخه تازه آن موسوم به Oreo را عرضه کرد.، در ماه هاي اخير براي اشاره به نام اين سيستم عامل از عنوان Android O استفاده مي‌شد.
۱۳۹۶/۵/۳۱ - ۱۵ : ۲۳
نصرالله جهانگرد - معاون وزير و رييس سازمان فناوري اطلاعات - در غم از دست دادن برادر کوچک خود به سوگ نشست.
۱۳۹۶/۵/۳۱ - ۱۵ : ۱۶
شرکت سخت افزاری اینتل از نسل هشتم پردازنده‌ای خود رونمایی کرد، پردازنده‌های یاد شده که برای استفاده در رایانه‌های رومیزی طراحی شده‌اند،6 هسته‌ای هستند.
۱۳۹۶/۵/۳۱ - ۱۵ : ۱
شرکت سامسونگ یک برنامه همراه به نام Relúmĭno طراحی کرده که با هدست واقعیت مجازی Gear VR هم سازگاری دارد و به افراد کم بینا کمک می‌کند تا دوربین گوشی را به ابزار دید تبدیل کنند.
۱۳۹۶/۵/۳۰ - ۲۳ : ۲۸
کاخ سفيد درصدد راه اندازي يک مرکز فرماندهي سايبري مستقل در درون ارتش اين کشور است. همچنين ممکن است اختيارات آژانس امنيت ملي آمريکا در اين زمينه کاملا از آن گرفته شود.
۱۳۹۶/۵/۳۰ - ۱۴ : ۱۹
شرکت اپل هفته گذشته با شرکت Aetna با هدف ارائه خدمات بهداشتي ساعت اپل به ميليونها مشتري اين شرکت، به بحث و گفت‌وگو پرداخت.
۱۳۹۶/۵/۳۰ - ۱۴ : ۱۴
محققان مي گويد ترس جدايي از موبايل، ارتباطي به از دست دادن تماس هاي مهم ندارد
۱۳۹۶/۵/۳۰ - ۱ : ۴۶
در نمایشگاه شرکت‌های دانش‌بنیان رونمایی شد کشف جالب یک شرکت دانش‌بنیان درباره قرآن
یکی از شرکت‌های دانش‌بنیان حاضر در نمایشگاه شرکت‌های دانش‌بنیان برق، الکترونیک و فناوری اطلاعات از کشف جالب خود درباره قرآن مجید رونمایی کرد.
۱۳۹۶/۵/۲۸ - ۲۰ : ۲
دومین دوره جایزه ملی تحول دیجیتالی با هدف ارزیابی، ارائه بازخورد و در نهایت معرفی سازمان ‌ های پیشرو در تحول دیجیتالی در دانشگاه تهران برگزار می‌شود.
۱۳۹۶/۵/۲۷ - ۱۹ : ۳۴
بیل گیتس، مدیرعامل مایکروسافت، 64میلیون سهم از سهام خود در مایکروسافت را وقف کرد.
۱۳۹۶/۵/۲۵ - ۱۸ : ۳۱
برايان کرزينيچ حمايت خود را از دونالد ترامپ رئيس‌جمهور آمريکا به علت رويدادهاي نژادپرستانه در اين کشور متوقف کرد.
۱۳۹۶/۵/۲۵ - ۱۸ : ۲۷
يک عضو کميسيون صنايع و معادن مجلس وزير پيشنهادي ارتباطات و فناوري اطلاعات را فردي متخصص و توانمند خواند و گفت که تخريب‌هاي مطرح شده نسبت به آذري جهرمي بخصوص در فضاي مجازي ناشي از ترس عده‌اي براي قطع شدن منافع‌شان است.
۱۳۹۶/۵/۲۵ - ۱ : ۴
به دنبال افشاي برخي قسمت ها و فيلمنامه اي سريال بازي تاج و تخت در اينترنت تلاش براي شناسايي عوامل اين کار آغاز شده و به دستگيري چهار نفر در هند منجر شده است.
۱۳۹۶/۵/۲۴ - ۱۵ : ۶
وزارت دادگستري آمريکا خواستار دسترسي به اطلاعات 1.3 ميليون نفري است که از يک سايت سازماندهي تظاهرات و اعتراض به دونالد ترامپ رئيس جمهور ايالات متحده بازديد کرده‌اند.
۱۳۹۶/۵/۲۴ - ۱۴ : ۵۳
آرشيو خبر ها

نظرسنجي