سرویس کسب و کار
مديرعامل فرودگاه بين المللي پيام با اشاره به اينکه پيش بيني مي شود با راه اندازي بخش مسافربري اين فرودگاه سالانه 5 ميليون نفر جابه جايي صورت گيرد، گفت: در شهريور ماه فرودگاه به مرحله مسافري خواهد رسيد که با توجه به حضور مديران ارشد کشوري، افتتاح رسمي بزودي اطلاع رساني مي شود.
بعد از رونق کسب و کارهاي اينترنتي و ثبت تعداد بالايي از فعالان اين حوزه موضوع تشکيل اتحاديه صنفي کسب و کارهاي اينترنتي مطرح شده است که رئيس مرکز توسعه تجارت الکترونيکي وزارت صنعت، معدن و تجارت اين مرکز را محل اصلي جمع‌آوري اطلاعات مربوط به اين کسب و کارها اعلام کرد.
۱۳۹۶/۴/۱۳ - ۱۴ : ۲۳
يک عضو هيئت علمي دانشگاه با اشاره به روند رو به گسترش حوزه کسب و کارهاي اينترنتي، ايجاد اشتغال در اين حوزه را نيازمند ايجاد زيرساخت‌هاي قوي و همچنين سازوکارهاي اطمينان بخش ارزيابي کرد.
۱۳۹۶/۴/۱۳ - ۱۴ : ۱۹
سالن اشتغال در بيست و سومين نمايشگاه الکامپ براي نخستين بار فضاي اشتغال و کسب‌وکار در حوزه فناوري اطلاعات و ارتباطات را به دور يکديگر جمع مي‌کند.
۱۳۹۶/۴/۱۰ - ۱۷ : ۴۲
سایت "دیدور" با هدف معرفی خدمات مربوط به عقد وازدواج و با شعار سه بعدی ببینید، راحت انتخاب کنید و تخفیف بگیرید راه اندازی شد.
۱۳۹۶/۳/۳۱ - ۱۶ : ۲۲
رئيس سازمان نظام صنفي رايانه اي تاکيد کرد تمام فعالاني که کسب و کار آنها تنها مبتني بر رايانه است، طبق قانون مجلس بايد مجوز خود را از سازمان نظام صنفي رايانه‌اي دريافت کنند.
۱۳۹۶/۳/۲۷ - ۱۳ : ۴۲
معاون وزير ارتباطات و فناوري اطلاعات با اشاره به نقش شبکه ملي اطلاعات در تحقق شعار امسال گفت: شکل گيري خدمات بومي بر بستر شبکه ملي اطلاعات، ايجاد اشتغال و رونق کسب و کار را به همراه دارد.
۱۳۹۶/۳/۲۳ - ۱۲ : ۴۰
يک کارشناس فناوري اطلاعات افزايش پهناي باند اينترنت توسط وزارت ارتباطات و فناوري اطلاعات را از اقدامات کليدي مي‌داند و درعين حال معتقد است شرکت‌هاي خصولتي که در دولت‌هاي قبل بسيار رشد کردند و در اين دولت هم جلو رفتند، اجازه رقابت سالم را به بخش خصوصي نمي‌دهند و نفس خصوصي‌ها را گرفتند.
۱۳۹۶/۳/۲۲ - ۱۵ : ۳
مشاور امور بین‌الملل بنیاد ملی بازی‌های رایانه‌ای همایش بین‌المللی TGC را فرصتی برای تعامل بازی‌سازهای داخلی با صنعت بازی‌سازی دنیا می‌داند و معتقد است این رویداد به بازی‌سازهای داخلی این امکان را می‌دهد که با استانداردهای نشر در بازار بین‌المللی آشنا شوند و محصولات خود را به مارکت‌های جهانی و صادرات نزدیک‌تر کنند.
۱۳۹۶/۳/۱۹ - ۱۰ : ۵۰
يکي از شايع‌ترين راه‌هاي سوءاستفاده مجازي اين روزها، آلوده کردن اطلاعات کاربران به انواع باج‌افزار است، با وجود اين با راه‌کارهايي مانند بک‌آپ گرفتن اطلاعات و به‌روز نگه داشتن نرم‌افزارها مي‌توان از آلوده شدن به باج‌افزارهاي شناخته‌شده و يا پرداخت باج به هکرها تا حد زيادي جلوگيري کرد.
۱۳۹۶/۳/۱۶ - ۹ : ۲۱
با تعلل مدیران فناوری اطلاعات سازمانها؛ 4هزار رایانه ایرانی قربانی باج افزار شد
علیرغم اطلاع رسانی های وسیع مرتبط با حمله باج افزار واناکرای، به دلیل تعلل برخی از سازمان ها و کاربران، این باج افزار طی سه روز گذشته، 2 هزار قربانی جدید را در کشور به دام انداخت.
۱۳۹۶/۳/۱۰ - ۱۴ : ۱۵
معاون امور پستي سازمان تنظيم مقرارت و ارتباطات راديويي گفت: يش‌نويس مصوبه "اصول حاکم بر صدور پروانه دفاتر پيشخوان خدمات دولت و بخش عمومي غيردولتي" با مشارکت صاحب‌نظران، متخصصان، دارندگان پروانه دفاتر پيشخوان و تعدادي از روساي انجمن‌هاي صنفي اين دفاتر در حال تدوين است.
۱۳۹۶/۳/۹ - ۱۱ : ۲۶
نمايشگاه عکاسي با عکس هاي ثبت شده از طريق دوربين گوشي موبايل در موضوع پرتره توسط محمود کلاري عکاس ايراني در تهران برگزار شده است.
۱۳۹۶/۳/۸ - ۱۲ : ۴۸
در راستای توسعه دولت الکترونیک خدمات 90 دستگاه اجرایی کشور شناسنامه‌دار شد
معاون دولت الکترونیک سازمان فناوری اطلاعات از شناسنامه‌دار شدن خدمات ?? دستگاه از ??? دستگاه اصلی کشور اعم از دستگاه‌های دولتی و عمومی غیردولتی، وزارت‌خانه‌ها و زیرمجموعه‌های آنها در راستای توسعه دولت الکترونیکی خبر داد.
۱۳۹۶/۲/۳۰ - ۱۵ : ۳۰
سخنگوی شرکت مخابرات ایران گفت: با هدف کاهش هزینه و افزایش سرعت دسترسی به سایت های داخلی، تفکیک ترافیک بین الملل از ترافیک داخلی در 15 منطقه از مناطق مخابراتی سراسر کشور کامل اجرایی شده و در مناطق باقیمانده در حال اجرا است.
۱۳۹۶/۲/۲۷ - ۱ : ۳
بر اساس جدیدترین آمار ارایه شده از سوی مرکز ماهر، تاکنون بیش از 2000 قربانی به باج‌افزار wannacrypt آلوده شده‌اند که از این تعداد حدود 1500قربانی از سوی مرکز ماهر و مابقی از طریق گزارش سازمان‌ها و نهادهای مختلف شناسایی شده است.
۱۳۹۶/۲/۲۵ - ۱۶ : ۲۱
سه‌شنبه 26 اردیبهشت‌ماه استارتاپ‌های علاقه‌مند به حضور در سالن الکام استارز می‌توانند از طریق سایت elecomstars.irannsr.org به پیش ثبت‌نام اقدام کنند.
۱۳۹۶/۲/۲۵ - ۱۶ : ۱۸
آرشيو خبر ها

نظرسنجي