سرویس کسب و کار
مديرعامل فرودگاه بين المللي پيام با اشاره به اينکه پيش بيني مي شود با راه اندازي بخش مسافربري اين فرودگاه سالانه 5 ميليون نفر جابه جايي صورت گيرد، گفت: در شهريور ماه فرودگاه به مرحله مسافري خواهد رسيد که با توجه به حضور مديران ارشد کشوري، افتتاح رسمي بزودي اطلاع رساني مي شود.
مدیر راهکارهای سازمانی اپراتور دوم : خدمات M۲M ایرانسل قابل استفاده در تلویزیون تعاملی
مدیر راهکارهای سازمانی اپراتور دوم گفت: همفکری با تأمین کنندگان سرویس در حوزه IPTV می‌تواند منجر به ارائه پکیج در خور توجهی برای ارائه خدمات VOD شود.
۱۳۹۴/۱۲/۱۷ - ۱۱ : ۸
معاون وزیر کار مطرح کرد ICT فرصتهای شغلی جدید می‌آفریند
معاون وزیر تعاون، کارو رفاه اجتماعی از فناوری‌های اطلاعات به عنوان ابزار توسعه آموزشهای فنی و حرفه‌ای نام برد و تاکید کرد: امروز ICT با خلق فرصت‌های شغلی جدید، آموزشهای مهارتی را به آموزشهای اثربخش تبدیل کرده است.
۱۳۹۴/۱۲/۱۵ - ۱۰ : ۲۷
رئیس سازمان تنظیم مقررات و ارتباطات رادیوئی از تدوین مقررات ارائه خدمات نوین ارتباطی در قالب OTTها (خدمات شبکه‌های مجازی ارتباطی) تا شهریور سال ۹۵ خبر داد.
۱۳۹۴/۱۲/۱۴ - ۲۳ : ۳۵
بزرگترین فروشگاه اپلیکیشن ایران اردیبهشت‌ماه سال آینده نشستی موسوم به « ۵شنبه‌بازار» را با حضور بیش از ۷۰۰ طراح، توسعه‌دهنده و برنامه‌نویس برگزار می‌کند تا ضمن تبادل تجربه و تلاش برای ارتقای کیفیت نرم‌افزارهای موبایل، این کسب و کارها را برای ورود بازیگران بین‌المللی و رقابت در عرصه جهانی مهیا کند.
۱۳۹۴/۱۲/۱۴ - ۱۱ : ۱۰
فاز اول شبکه ملی فرهنگ از سوی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی رونمایی شد.
۱۳۹۴/۱۲/۱۲ - ۲۰ : ۴۴
فراخوان چهارمین دوره شتابدهی به کسب و کارهای نوپای فناوری اطلاعات اعلام شد که طبق آن، تیم‌های کارآفرین تا پنجم فروردین ۹۵ برای شرکت در این فراخوان، فرصت دارند.
۱۳۹۴/۱۲/۱۱ - ۱۹ : ۲۷
۵۰ ایده پیشنهادی در حوزه خدمات نوین مالی و پرداخت، در مسابقه رویداد نوآورانه یک شرکت دانش بنیان برای تبدیل شدن به طرح تجاری، به رقابت می پردازند.
۱۳۹۴/۱۲/۱۱ - ۱۸ : ۱۳
کارشناسان مي‌گويند: برخلاف ادعاي زياندهي فروشندگان بازار کامپيوتر همچنان پرسود است
اگر چه بازار خريد و فروش کالاهاي کامپيوتري در سال هاي اخير از خريدهاي دولتي محروم بوده و اين موضوع به شدت بازار کالاهاي کامپيوتري را تحت تاثير قرار داده است؛ با اين حال و با وجود مشکلات موجود در مسير رشد بازار، فعالان بازار کامپيوتر و تجهيزات ديجيتال همچنان سرپا ايستاده و هزينه هاي خود را از اين طريق تامين مي کنند.
۱۳۹۴/۱۲/۱۱ - ۱۵ : ۲۳
"اقتصاد در دنیای واقعی، دنیای مجازی" عنوان برنامه‌ای تولیدی از گروه اقتصاد و جامعه شبکه پنج سیماست که اولین قسمت آن روز سه شنبه، 11 اسفند ماه ساعت 19 روی آنتن می‌رود.
۱۳۹۴/۱۲/۱۱ - ۱۵ : ۵
رنامه نویسان سیستم عامل های مختلف نقش بسیار مهمی را در رشد و نمو پلتفرم ها دارند و هر چقدر که این توسعه دهندگان برنامه ها و اپلیکیشن های با کیفیت تری بسازند کارربران بیشتری مجاب به استفاده از آن پلتفرم میشوند که نتیجه ی آن رشد سهام آن پلتفرم خواهد بود.
۱۳۹۴/۱۲/۱۰ - ۲۱ : ۵۸
معاون وزیر ارتباطات با تاکید بر اهمیت استفاده از زیرساخت‌های ارتباطی در اشتغال آفرینی، تولید ثروت و افزایش تولید ناخالص ملی، از سهم ۴ درصدی فناوری اطلاعات در بهره‌وری، خبر داد.
۱۳۹۴/۱۲/۱ - ۲۳ : ۳۸
شبکه‌ های اجتماعی به شما کمک می‌ کنند تجارت و کسب و کارتان را در معرض دید افراد بسیار زیادی قرار دهید. Kevin Partner به شما نشان می‌ دهد چگونه در این مسیر قدم بردارید.
۱۳۹۴/۱۱/۳۰ - ۱۵ : ۵۲
میزگرد فعالان حوزه آموزش فناوری اطلاعات بدون شک به جلسه‌ای پر از گلایه تبدیل می‌شود. گلایه از نگاه غیرتخصصی به حوزه آموزش، ورود افراد غیر حرفه‌ای به آن، کم اهمیت دانستن نقش آموزش در توسعه زیرساخت‌های فناوری اطلاعات و صد البته حضور مراکز دولتی و دانشگاه‌ها در بازار بخش خصوصی. این مراکز به مدد فضای آموزشی رایگان و امکانات ارزان قیمت و البته با کیفیت پایین آموزش، حضور خود را به این بازار تحمیل کرده‌اند و کماکان سهم بیشتری از این بازار را طلب می‌کنند.
۱۳۹۴/۱۱/۳۰ - ۱۵ : ۶
معاون وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات: استفاده از توان حوزه ICT راه حل اشتغال برای نسل جدید است
معاون فناوری و نوآوری وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات گفت: استفاده از توان حوزه ICT راه ایجاد اشتغال برای نسل جدید است.
۱۳۹۴/۱۱/۳۰ - ۱۴ : ۲
معاون وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات گفت: شرکت‌های بزرگ صاحب فن با حضور تیم متبحر علمی از دانشگاه‌ها می‌توانند شرکت جدیدی با موضوع مشخص فناوری و نوآوری تاسیس کرده و با تضامین از شرکت مادر اقدام به دریافت تسهیلات کنند اما تسهیلات به هیچ وجه دست شرکت‌های تازه کار داده نمی‌شود.
۱۳۹۴/۱۱/۲۹ - ۱۴ : ۴۴
تقلب، کلاهبرداری و.... می تواند باعث از بین رفتن اعتماد مشتریان نسبت به کسب و کار الکترونیک و همچنین کمرنگ شدن اعتبار صاحب آن تجارت در جامعه شود و تبعاتی مانند جریمه و محدودیت هایی از سوی نهادهای ناظر بر کسب وکار الکترونیک برای آن ها در پی داشته باشد.
۱۳۹۴/۱۱/۱۹ - ۱۰ : ۵۴
آرشيو خبر ها

نظرسنجي