سرویس کسب و کار
مديرکل توسعه کسب‌وکارهاي فضاپايه سازمان فضايي ايران تأکيد کرد: سياست سازمان گسترده‌تر کردن و عمق دادن به بحث ضرورت استفاده از داده‌هاي فضايي است که در اين راستا ورود بخش خصوصي و کسب‌وکارهاي فضاپايه مي توانند نقش موثري ايفا کنند.
شرکت‌های فناوری در صورت پرداخت حقوق به کارمندان خود از طریق سهام، تحت بازرسی دقیق‌تری قرار خواهند گرفت.
۱۳۹۵/۲/۴ - ۱۲ : ۲۲
جشنواره فناوری اطلاعات برگزار می‌شود صادرات اپلیکیشن و توجه به دانش‌بنیان‌ها
عضو هیات عامل سازمان فناوری اطلاعات ایران تمرکز بر اپلیکیشن‌نویسی و صادرات آنها، توجه به شرکت‌های نوپا و بازی‌های رایانه‌ای را از محورهای ششمین جشنواره ارتباطات و فناوری اطلاعات اعلام کرد.
۱۳۹۵/۲/۴ - ۱۰ : ۲۴
با اتمام فصل اول سال 2016 میلادی، کمپانی آلفابت گزارش مالی خود را منتشر کرد که براساس آن کمپانی موفق شده تا سود خالص 4.2 میلیارد دلاری را از درآمد 20.2 میلیارد دلاری کسب کند.
۱۳۹۵/۲/۳ - ۱۷ : ۳
با وجود اعلام آمار اشتغال 100 هزار نفری در بخش ICT توسط وزارت ارتباطات، بخش خصوصی صنعت نرم افزار معتقد است علیرغم تلاش‌هایی برای تسهیل قوانین کسب و کار، کرختی بدنه اجرایی مانع تغییرات چشمگیر شده و شرکت‌های نرم‌افزاری نیز تقویت نشده‌اند.
۱۳۹۵/۱/۲۹ - ۱۷ : ۴۰
مي‌گويند: «پيمودن يک شبه‌ي ره صد ساله!» توهم است. درست. اما قرار نيست با اين ضرب المثل نغز، از آن ور بام بيفتيم. قرار نيست در هر کاري تا به مانعي بر مي‌خوريم، بزنيم پاي «ره صد ساله» بودن و سعي و تلاش را بي‌خيال شويم.
۱۳۹۵/۱/۲۹ - ۱۱ : ۱۰
یک کارشناس فناوری اطلاعات گفت: در حال حاضر شاهد فعالیت‌های کاذب کاربران در فضای مجازی هستیم که می‌توان با برنامه‌ریزی‌های درست، این فضا را تبدیل به محیطی برای کسب و کار کرد.
۱۳۹۵/۱/۲۹ - ۱۰ : ۶
معاون دولت الکترونیک از به کارگیری تجربیات کشورهای مختلف در حوزه دولت الکترونیک خبرداد و گفت:‌ حضور کسب و کارهای نوپا در حوزه ICT رشد دو برابری محتوا، سرویس و اشتغال رابه همراه دارد.

۱۳۹۵/۱/۲۸ - ۱۹ : ۱۰
درآمد میلیاردی کسب و کارهای اینترنتی؛ درآمد نرم افزارهای توسعه دهنده ماهانه 50 میلیون ریال است
بنیانگذار جشنواره موبایل گفت: درآمد حاصل از نرم افزارهای کاربردی توسعه دهنده (اپلیکیشن ها) ماهانه 50 میلیون ریال و درآمد تارنماهای کسب و کار و فروش اینترنتی دهها میلیارد ریال است.
۱۳۹۵/۱/۲۸ - ۱۱ : ۱۹
عضو هیات علمی دانشگاه علم و صنعت اعلام کرد دستیابی ایران به تکنولوژی جهانی اینترنت اشیا
عضو هیات علمی دانشگاه علم و صنعت از دستیابی ایران به تکنولوژی جهانی اینترنت اشیا خبر داد و گفت: اینترنت اشیا یک انقلاب جدید و نوین در تکنولوژی فناوری اطلاعات و اینترنت است.
۱۳۹۵/۱/۲۷ - ۱۱ : ۲۰
جهت ارائه خدمات نوین حوزه پرداخت همراه جیرینگ خواستار مشارکت با اپراتوری بین‌المللی است
مدیرعامل شرکت جیرینگ گفت: در سال جاری به دنبال ارائه خدمات جدید در حوزه بلیط همراه و پرداخت همراه هستیم و بر همین اساس مدیران ما در سال جدید برای تحقق این موضوع متمرکز شده‌اند.
۱۳۹۵/۱/۲۴ - ۱۱ : ۴۸
ثبت نام در چرخه دوم مرکز شتابدهی کسب و کارهای نوآورانه با هدف ثبت ایده های خلاقانه و حمایت از آنها، آغاز شد.
۱۳۹۵/۱/۲۳ - ۲۱ : ۴۱
وبسایت «رهنمون» به همکاری مرکز کارآفرینی دانشگاه صنعتی شریف و با حمایت ستاد توسعه فرهنگ، علم و فناوری و اقتصاد دانش بنیان معاونت علمی راه اندازی شد.
۱۳۹۵/۱/۲۲ - ۱۲ : ۱۰
برترین محتواهای دیجیتال نخستین ماراتن تولید محتوای دیجیتال ایران با هدف فرهنگ سازی در زمینه تولید محتوای دیجیتال علمی و کاربردی در دانشگاه صنعتی شریف برگزار می شود.
۱۳۹۵/۱/۲۲ - ۱۱ : ۴۵
گفت‌وگو با مدیرعامل هلدینگ فناوری اطلاعات و ارتباطات بانک شهر
۱۳۹۵/۱/۲۲ - ۰ : ۶
معاون فناوری و نوآوری وزارت ارتباطات با اشاره به سیاست‌های حمایتی وزارت ارتباطات برای رشد و توسعه محتوای داخلی، به برخی راهکارهای عملیاتی این موضوع اشاره و دلیل عدم حذف حق‌السهم دولت از محل درآمد اپلیکیشن‌های داخلی را نیز تشریح کرد.
۱۳۹۵/۱/۲۱ - ۱۸ : ۳۳
عضو هیات عامل سازمان فناوری اطلاعات ایران: ثبت‌نام در سه محور اصلی جشنواره فاوا ادامه دارد
عضو هیات عامل سازمان فناوری اطلاعات ایران گفت: ششمین جشنواره ارتباطات و فناوری اطلاعات بر روی سه محور اصلی توسعه کسب‌وکارهای نوآورانه، صادرات محصولات دانش‌بنیان و پژوهش‌های منتهی به فناوری در زمینه فناوری ارتباطات و اطلاعات متمرکز شده است و ثبت نام در سه محور اصلی جشنواره فاوا همچنان امکان‌پذیر است.
۱۳۹۵/۱/۲۱ - ۱۸ : ۵
آرشيو خبر ها

نظرسنجي