سرویس کسب و کار
رئيس دانشکده مخابرات خبرداد: آموزش رايگان ICT به افراد جوياي کار
رئيس دانشکده مخابرات با اشاره به الزام وزير ارتباطات در فراهم کردن زيرساخت هاي آموزشي ايجاد ??هزار شغل مرتبط با ICT گفت: هدف از اين طرح رايگان، مهارت آموزي به افراد جوياي کار است.
افرانت با همکاری شرکت های بزرگ خارجی از طریق Federation هم اکنون در بیش از 178 نقطه در 110 شهر از 55 کشور دنیا امکان دسترسی به خدمات CDN را برای کاربران فراهم نموده است که به کاهش هزینه استارتاپ ها با استفاده از خدمات CDN کمک می کند.
۱۳۹۵/۱۱/۱۸ - ۱۲ : ۵۰
وزیر ارتباطات گفت: اکنون که نگاه مجلس و جامعه به حوزه ICT تغییر کرده، نباید با کسب و کارهای جدید ICT مخالفت شود که این مخالفت جامعه را به عقب می‌راند.
۱۳۹۵/۱۱/۱۷ - ۱۵ : ۲۶
مسئول کمیسیون تجارت الکترونیکی سازمان نظام صنفی رایانه‌ای (نصر) تهران این سازمان را متولی تمام امور مرتبط با نرم‌افزار و رایانه دانست.
۱۳۹۵/۱۱/۱۵ - ۱۷ : ۴۶
اتاق ایران با برگزاری نشست‌ها و همایش‌های مختلف از شیوه‌های نوین کسب‌وکار حمایت کرده و با ایجاد «کمیسیون جوانان، کارآفرینی و کسب‌وکار نوین و دانش بنیان» همچنان از آن‌ها حمایت خواهد کرد.
۱۳۹۵/۱۱/۱۴ - ۱۰ : ۳۲
لازلو باک از مدیران ارشد سابق گوگل که خانواده ای کارآفرین دارد، به شدت به سیاست های ضدمهاجرتی تازه ترامپ رییس جمهور آمریکا انتقاد کرده است.
۱۳۹۵/۱۱/۱۲ - ۲۱ : ۲۸
برخی منابع خبری می گویند ترامپ رییس جمهور آمریکا به زودی دستورالعمل جدیدی را امضا می کند که ورود نیروهای کار خارجی به آمریکا و استخدامشان توسط شرکت های فناوری را بسیار دشوار می کند.
۱۳۹۵/۱۱/۱۲ - ۲۱ : ۲۰
ارزش شرکت مایکروسافت در بازار سرمایه برای اولین بار از سال 2000 به این سو از مرز 500 میلیارد دلار گذشت.
۱۳۹۵/۱۱/۱۰ - ۲۳ : ۲۶
پس از شکل‌گيري دغدغه‌هاي جهاني درباره اقتضائات فرهنگي و اجتماعي صنعت بازي، در ايران نيز نظامي تحت عنوان "اسرا"، زيرمجموعه بنياد ملي بازي‌هاي رايانه‌اي براي طبقه‌بندي بازي‌ها بر اساس محتواهاي نامناسب رده‌هاي سني مختلف تاسيس شد و تاکنون چندين هزار بازي از فيلتر اين نظام عبور کرده و رده‌بندي سني آنها مشخص شده است.
۱۳۹۵/۱۱/۶ - ۱۵ : ۵۲
دومین رویداد نوآورانه فناوری‌های مالی با هدف حمایت از تجاری سازی ایده‌های نو، حل مسائل جدید و معرفی استارتاپ های فناوری های مالی برگزار می شود.
۱۳۹۵/۱۱/۵ - ۲۳ : ۴۹
عملکرد مالي ياهو در سه ماهه چهارم سال 2016 بهبود مختصري يافته و اين در حالي است که رسوايي هاي مکرر امنيتي و سرقت اطلاعات کاربران به شدت به وجهه ياهو آسيب رسانده است.
۱۳۹۵/۱۱/۵ - ۲۳ : ۳۴
معاون وزیر کار با اشاره به عدم تناسب آموزش‌های دانشگاه‌ها با نیازهای بازار کار بر لزوم افزایش سطح مهارت شاغلان تاکید کرد.
۱۳۹۵/۱۱/۳ - ۱۱ : ۴۸
مایکروسافت قصد دارد هفته آینده حدود 700 کارمند خود را از کار بیکار کند.اگر چه این رقم در قیاس با کل 113 هزار کارمند این شرکت رقم قابل ملاحظه ای محسوب نمی شود.
۱۳۹۵/۱۱/۳ - ۱۱ : ۴۵
رئیس مرکز توانمندسازی و تسهیل‌گری کسب‌وکارهای نوپای فاوا از شناسایی 930 کسب و کار و ثبت بیش از 550 ایده استارتاپی در این مرکز خبر داد و گفت: بانک اطلاعاتی کسب و کارهای نوپا ایجاد شد.
۱۳۹۵/۱۱/۲ - ۱۴ : ۱۱
مايکروسافت به طور جدي به کاربران ويندوز 7 هشدار داده که اين سيستم عامل داراي مشکلاتي است و کاربران بايد هر چه سريع تر از اين سيستم عامل به سيستم عامل هاي جديدتر مهاجرت کنند.
۱۳۹۵/۱۰/۲۹ - ۱۲ : ۱۵
در شرايطي که شناخت و گسترش فعاليت آژانس‌هاي اينترنتي ميان تهراني‌ها افزايش چشمگيري داشته و تعداد بسياري از شهروندان به دليل نرخ پايين‌تر و رسيدن آژانس در کمترين زمان به درب منزل، از وجود اين آژانس‌ها استقبال کرده‌اند، اما همچنان ابهاماتي درباره فعاليت آنها در ذهن برخي‌ها وجود دارد.
۱۳۹۵/۱۰/۲۷ - ۱۱ : ۴۳
نمایندگان مردم در خانه ملت مصوب کردند مستمری بازنشستگان مشمول قانون تأمین اجتماعی بر اساس آخرین 24ماه پرداخت حق بیمه ( 29 و 30 با احتساب سنوات ارفاقی) از تاریخ بازنشستگی آنان محاسبه و پرداخت شود.
۱۳۹۵/۱۰/۲۶ - ۱۵ : ۴۹
آرشيو خبر ها

نظرسنجي