سرویس کسب و کار
مديرعامل فرودگاه بين المللي پيام با اشاره به اينکه پيش بيني مي شود با راه اندازي بخش مسافربري اين فرودگاه سالانه 5 ميليون نفر جابه جايي صورت گيرد، گفت: در شهريور ماه فرودگاه به مرحله مسافري خواهد رسيد که با توجه به حضور مديران ارشد کشوري، افتتاح رسمي بزودي اطلاع رساني مي شود.
وزیر ارتباطات برای دومین بار همکاران خود را برای حل مشکل کسب‌وکارهای اینترنتی فراخوانده است.
۱۳۹۵/۱۲/۱۰ - ۱۴ : ۵۶
رييس موسسه پژوهش‌هاي بازرگاني: "اسنپ" و "تپسي" را نمي‌توان متوقف کرد
رييس موسسه مطالعات و پژوهش هاي بازرگاني پيشرفت موج هاي تکنولوژي و کسب و کارهاي فناورانه را اجتناب ناپذير عنوان کرد و گفت: نمي‌توان جلوي سرويس‌هايي چون "اسنپ" و "تپسي" را گرفت.
۱۳۹۵/۱۲/۷ - ۱۶ : ۲۴
همکاران سیستم با همکاری کمیته‌ی ایرانی اتاق بازرگانی بین‌المللی، سمینار مقابله با نقض مالکیت فکری در فضای کسب‌وکار را برگزار کردند.
۱۳۹۵/۱۲/۵ - ۲۰ : ۱۵
ارزيابي يک کارشناس اقتصادي از کسب‌وکارهاي نوين اينترنتي اسنپ‌ها انحصار را شکستند
يک کارشناس اقتصادي با بيان اينکه از بين بردن انحصار مهمترين ويژگي کسب و کارهاي نوين اينترنتي از جمله اسنپ است، گفت: کنار گذاشتن تمرکز گرايي منجر به عادلانه شدن درآمدها و اشتغال زايي مي شود.
۱۳۹۵/۱۲/۵ - ۱۹ : ۵۵
یک کارآفرین فروش اینترنتی از هدف‌گذاری برای ایجاد ۴ هزار شغل جدید مطابق قانون کار و تامین اجتماعی در حوزه فروش اینترنتی در سال 96 خبر داد و گفت: روند جهانی تمامی کسب و کارها به سمت اینترنتی شدن است.
۱۳۹۵/۱۲/۴ - ۱۹ : ۲۰
«بیمیتو» وب سایت و اپلیکیشن مدیریت، مقایسه و خرید آنلاین بیمه، «فونقا» سیستم هوشمند درخواست تاکسی مبتنی بر اینترنت، «وای بای» سیستم سفارش آنلاین غذا، «میس وان» دایرکتوری تامین کنندگان عروسی، طرح‌های نوآورانه‌ای است که اخیرا رونمایی شده است.
۱۳۹۵/۱۲/۴ - ۱۹ : ۷
یک فروشگاه اینترنتی سعی کرده است توجه مشتریان در فضای آنلاین را با اضافه کردن سرویس بازگشت 100 روزه کالا جلب کند و حتی از نمونه‌های خارجی خود مثل آمازون و علی بابا هم پیشی بگیرد.
۱۳۹۵/۱۲/۳ - ۱۲ : ۵۳
وزير ارتباطات و فناوري اطلاعات با بيان اينکه حمايت از گسترش کسب و کارهاي نوين و الکترونيکي بايد آرام و با حوصله انجام گيرد، گفت: بايد بتوانيم دوران گذاري را تعريف کنيم تا کسب و کارهاي سنتي مطمئن شوند که بيکار نخواهند شد و کسب و کارهاي نوين اطمينان از حمايت دولت پيدا کنند.
۱۳۹۵/۱۲/۳ - ۱۲ : ۴۴
گفتگو و پرداخت اپليکيشيني رونمايي از پيام‌رسان ايراني «بله»
نخستين پيام‌رسان گفتگو و پرداخت ايراني، با هدف تجربه راحتي کاربران و استفاده‌کنندگان داخلي از اپليکيشن‌هاي پيام‌رسان، رونمايي شد.
۱۳۹۵/۱۲/۱ - ۱۵ : ۲
فعاليت تاکسي‌هاي آنلاين در تلويزيون به مناظره کشيده مي‌شود.
۱۳۹۵/۱۱/۲۷ - ۲۰ : ۲۳
سایت خرده فروشی آمازون محصولات متنوعی را به گروه ها و افراد مختلف در خارج از ایران فروخته که تحت کنترل دولت ایران بوده اند و ممکن است این امر منجر به جریمه این شرکت شود.
۱۳۹۵/۱۱/۲۳ - ۱۳ : ۵۴
افرانت با همکاری شرکت های بزرگ خارجی از طریق Federation هم اکنون در بیش از 178 نقطه در 110 شهر از 55 کشور دنیا امکان دسترسی به خدمات CDN را برای کاربران فراهم نموده است که به کاهش هزینه استارتاپ ها با استفاده از خدمات CDN کمک می کند.
۱۳۹۵/۱۱/۱۸ - ۱۲ : ۵۰
وزیر ارتباطات گفت: اکنون که نگاه مجلس و جامعه به حوزه ICT تغییر کرده، نباید با کسب و کارهای جدید ICT مخالفت شود که این مخالفت جامعه را به عقب می‌راند.
۱۳۹۵/۱۱/۱۷ - ۱۵ : ۲۶
مسئول کمیسیون تجارت الکترونیکی سازمان نظام صنفی رایانه‌ای (نصر) تهران این سازمان را متولی تمام امور مرتبط با نرم‌افزار و رایانه دانست.
۱۳۹۵/۱۱/۱۵ - ۱۷ : ۴۶
اتاق ایران با برگزاری نشست‌ها و همایش‌های مختلف از شیوه‌های نوین کسب‌وکار حمایت کرده و با ایجاد «کمیسیون جوانان، کارآفرینی و کسب‌وکار نوین و دانش بنیان» همچنان از آن‌ها حمایت خواهد کرد.
۱۳۹۵/۱۱/۱۴ - ۱۰ : ۳۲
لازلو باک از مدیران ارشد سابق گوگل که خانواده ای کارآفرین دارد، به شدت به سیاست های ضدمهاجرتی تازه ترامپ رییس جمهور آمریکا انتقاد کرده است.
۱۳۹۵/۱۱/۱۲ - ۲۱ : ۲۸
آرشيو خبر ها

نظرسنجي