سرویس کسب و کار
مایکروسافت می‌خواهد یک لپ‌تاپ مقرون به‌صرفه از سری سرفیس را در نیمه دوم سال جاری 2018 عرضه کند.
دبير شوراي عالي فضاي مجازي با بيان اينکه تمام حوزه حمل و نقل کشور بايد وارد استفاده از تکنولوژي‌هاي فناوري شوند،‌ گفت: هيچ پيام‌رساني را ملزم به اخذ مجوز نکرده‌ايم و در صورت مراجعه براي دريافت مجوز براي آنان تسهيلات و امتيازاتي قائل مي‌شويم.
۱۳۹۵/۱۲/۱۵ - ۱۲ : ۴۷
مايکروسافت به مدت سه ماه، جايزه‌اي ?? هزار دلاري براي محققان باگ در سرويس‌هايش در نظر گرفته است.
۱۳۹۵/۱۲/۱۴ - ۲۰ : ۳۸
دو شرکت شناخته شده بين‌المللي که هيچ ارتباط حوزه کاري با يکديگر ندارند، در يک همکاري عجيب، موفق به توليد محصولي تازه شدند که مجموعه‌اي از خاطره و تکنولوژي‌‌ است.
۱۳۹۵/۱۲/۱۲ - ۱۴ : ۱۱
وزیر ارتباطات از طرح موضوع برخورد با کاربران متخلف سایت های اینترنتی به جای دارندگان این سایت ها در شورای عالی فضای مجازی خبر داد و گفت:در این زمینه باید سیاست جدیدی اعمال شود.
۱۳۹۵/۱۲/۱۱ - ۲۰ : ۳۰
وزیر ارتباطات برای دومین بار همکاران خود را برای حل مشکل کسب‌وکارهای اینترنتی فراخوانده است.
۱۳۹۵/۱۲/۱۰ - ۱۴ : ۵۶
رييس موسسه پژوهش‌هاي بازرگاني: "اسنپ" و "تپسي" را نمي‌توان متوقف کرد
رييس موسسه مطالعات و پژوهش هاي بازرگاني پيشرفت موج هاي تکنولوژي و کسب و کارهاي فناورانه را اجتناب ناپذير عنوان کرد و گفت: نمي‌توان جلوي سرويس‌هايي چون "اسنپ" و "تپسي" را گرفت.
۱۳۹۵/۱۲/۷ - ۱۶ : ۲۴
همکاران سیستم با همکاری کمیته‌ی ایرانی اتاق بازرگانی بین‌المللی، سمینار مقابله با نقض مالکیت فکری در فضای کسب‌وکار را برگزار کردند.
۱۳۹۵/۱۲/۵ - ۲۰ : ۱۵
ارزيابي يک کارشناس اقتصادي از کسب‌وکارهاي نوين اينترنتي اسنپ‌ها انحصار را شکستند
يک کارشناس اقتصادي با بيان اينکه از بين بردن انحصار مهمترين ويژگي کسب و کارهاي نوين اينترنتي از جمله اسنپ است، گفت: کنار گذاشتن تمرکز گرايي منجر به عادلانه شدن درآمدها و اشتغال زايي مي شود.
۱۳۹۵/۱۲/۵ - ۱۹ : ۵۵
یک کارآفرین فروش اینترنتی از هدف‌گذاری برای ایجاد ۴ هزار شغل جدید مطابق قانون کار و تامین اجتماعی در حوزه فروش اینترنتی در سال 96 خبر داد و گفت: روند جهانی تمامی کسب و کارها به سمت اینترنتی شدن است.
۱۳۹۵/۱۲/۴ - ۱۹ : ۲۰
«بیمیتو» وب سایت و اپلیکیشن مدیریت، مقایسه و خرید آنلاین بیمه، «فونقا» سیستم هوشمند درخواست تاکسی مبتنی بر اینترنت، «وای بای» سیستم سفارش آنلاین غذا، «میس وان» دایرکتوری تامین کنندگان عروسی، طرح‌های نوآورانه‌ای است که اخیرا رونمایی شده است.
۱۳۹۵/۱۲/۴ - ۱۹ : ۷
یک فروشگاه اینترنتی سعی کرده است توجه مشتریان در فضای آنلاین را با اضافه کردن سرویس بازگشت 100 روزه کالا جلب کند و حتی از نمونه‌های خارجی خود مثل آمازون و علی بابا هم پیشی بگیرد.
۱۳۹۵/۱۲/۳ - ۱۲ : ۵۳
وزير ارتباطات و فناوري اطلاعات با بيان اينکه حمايت از گسترش کسب و کارهاي نوين و الکترونيکي بايد آرام و با حوصله انجام گيرد، گفت: بايد بتوانيم دوران گذاري را تعريف کنيم تا کسب و کارهاي سنتي مطمئن شوند که بيکار نخواهند شد و کسب و کارهاي نوين اطمينان از حمايت دولت پيدا کنند.
۱۳۹۵/۱۲/۳ - ۱۲ : ۴۴
گفتگو و پرداخت اپليکيشيني رونمايي از پيام‌رسان ايراني «بله»
نخستين پيام‌رسان گفتگو و پرداخت ايراني، با هدف تجربه راحتي کاربران و استفاده‌کنندگان داخلي از اپليکيشن‌هاي پيام‌رسان، رونمايي شد.
۱۳۹۵/۱۲/۱ - ۱۵ : ۲
فعاليت تاکسي‌هاي آنلاين در تلويزيون به مناظره کشيده مي‌شود.
۱۳۹۵/۱۱/۲۷ - ۲۰ : ۲۳
سایت خرده فروشی آمازون محصولات متنوعی را به گروه ها و افراد مختلف در خارج از ایران فروخته که تحت کنترل دولت ایران بوده اند و ممکن است این امر منجر به جریمه این شرکت شود.
۱۳۹۵/۱۱/۲۳ - ۱۳ : ۵۴
افرانت با همکاری شرکت های بزرگ خارجی از طریق Federation هم اکنون در بیش از 178 نقطه در 110 شهر از 55 کشور دنیا امکان دسترسی به خدمات CDN را برای کاربران فراهم نموده است که به کاهش هزینه استارتاپ ها با استفاده از خدمات CDN کمک می کند.
۱۳۹۵/۱۱/۱۸ - ۱۲ : ۵۰
آرشيو خبر ها

نظرسنجي