سرویس کسب و کار
مديرعامل فرودگاه بين المللي پيام با اشاره به اينکه پيش بيني مي شود با راه اندازي بخش مسافربري اين فرودگاه سالانه 5 ميليون نفر جابه جايي صورت گيرد، گفت: در شهريور ماه فرودگاه به مرحله مسافري خواهد رسيد که با توجه به حضور مديران ارشد کشوري، افتتاح رسمي بزودي اطلاع رساني مي شود.
همراه اول جزئيات رديف «درآمد عمومي دولت» در قبوض تلفن همراه را تشريح کرد.
۱۳۹۶/۱/۱۶ - ۱۸ : ۵
مدیرعامل یک شرکت خدمات رایانه‌ای گفت: ضعف فنی یک شرکت پرداخت الکترونیک وابسته به یکی از بانک‌های خصوصی موجب بروز اختلال میلیون‌ها خرید در مرحله پرداخت شده به نحوی که برآوردهای اولیه حاکی از ایجاد 70 میلیارد تومان خسارت است.
۱۳۹۶/۱/۱۴ - ۱۷ : ۱۵
محبوبیت برنامه های موبایلی روز به روز در حال افزایش است و بررسی ها نشان می دهد این محبوبیت در سال های آینده رشد چشمگیری خواهد داشت.
۱۳۹۶/۱/۱۴ - ۰ : ۵۱
وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات گفت: مردم در سال 96در انتظار شکوفایی اقتصادی باشند.
۱۳۹۶/۱/۱۲ - ۱۶ : ۳۳
رئيس دفتر فناوري هاي نوين مرکز پژوهشهاي مجلس، کارنامه وزارت ارتباطات را در خصوص حمايت از توليد محتواي ديجيتال و صنعت نرم افزار، در سالي که گذشت غيرقابل قبول توصيف کرد.
۱۳۹۶/۱/۸ - ۱۵ : ۵۳
وزیر ارتباطات گفت: در سال 95، 720 هزار شغل ایجاد کردیم و این کار بزرگی بود که با تکیه بر شعار رهبری باید امسال برای ایجاد یک میلیون شغل در کشور هدفگذاری کنیم.
۱۳۹۶/۱/۵ - ۱۹ : ۳۱
شیوه امروزی سفر کردن تغییر شگرفی کرده است. اکنون فناوری به خدمت سفر درآمده تا نه تنها از هزینه های مسافر بکاهد، بلکه امکانات بیشتری نیز برای او فراهم کند.
۱۳۹۵/۱۲/۲۹ - ۱۴ : ۵۸
اپليکيشن کارپينو با دريافت مجوز از معاونت حمل و نقل شهرداري تهران و سازمان تاکسيراني اعلام موجوديت کرد.
۱۳۹۵/۱۲/۲۴ - ۲۲ : ۱۸
اپلیکیشن درخواست تاکسی با نام «کارپینو» فعالیت خود را آغاز کرد تا به کورس رقابت با اسنپ و تپسی بپیوندد.
۱۳۹۵/۱۲/۲۱ - ۲۱ : ۳۵
اپلیکیشن موبایلی سازمان تاکسیرانی به‌زودی برای رقابت با اسنپ و تپسی آغاز به کار می‌کند.
۱۳۹۵/۱۲/۱۶ - ۱۶ : ۲
رئیس اتحادیه فناوران رایانه گفت: طبق قانون تا زمان به حدنصاب نرسیدن تعداد دارندگان پروانه یک صنف برای تشکیل اتحادیه، اتاق اصناف استان‌ها مسئولیت آنها را بر عهده دارند و از این رو اکنون اتاق اصناف مسئول مجوزدهی و نظارت بر فروشگاه‌های اینترنتی است.
۱۳۹۵/۱۲/۱۶ - ۱۱ : ۳۷
دبیر شورای عالی فضای مجازی با بیان اینکه تمام حوزه حمل و نقل کشور باید وارد استفاده از تکنولوژی‌های فناوری شوند،‌ گفت: هیچ پیام‌رسانی را ملزم به اخذ مجوز نکرده‌ایم و در صورت مراجعه برای دریافت مجوز برای آنان تسهیلات و امتیازاتی قائل می‌شویم.
۱۳۹۵/۱۲/۱۵ - ۱۲ : ۴۸
دبير شوراي عالي فضاي مجازي با بيان اينکه تمام حوزه حمل و نقل کشور بايد وارد استفاده از تکنولوژي‌هاي فناوري شوند،‌ گفت: هيچ پيام‌رساني را ملزم به اخذ مجوز نکرده‌ايم و در صورت مراجعه براي دريافت مجوز براي آنان تسهيلات و امتيازاتي قائل مي‌شويم.
۱۳۹۵/۱۲/۱۵ - ۱۲ : ۴۷
مايکروسافت به مدت سه ماه، جايزه‌اي ?? هزار دلاري براي محققان باگ در سرويس‌هايش در نظر گرفته است.
۱۳۹۵/۱۲/۱۴ - ۲۰ : ۳۸
دو شرکت شناخته شده بين‌المللي که هيچ ارتباط حوزه کاري با يکديگر ندارند، در يک همکاري عجيب، موفق به توليد محصولي تازه شدند که مجموعه‌اي از خاطره و تکنولوژي‌‌ است.
۱۳۹۵/۱۲/۱۲ - ۱۴ : ۱۱
وزیر ارتباطات از طرح موضوع برخورد با کاربران متخلف سایت های اینترنتی به جای دارندگان این سایت ها در شورای عالی فضای مجازی خبر داد و گفت:در این زمینه باید سیاست جدیدی اعمال شود.
۱۳۹۵/۱۲/۱۱ - ۲۰ : ۳۰
آرشيو خبر ها

نظرسنجي