سرویس فضاي مجازي
رییس مرکز ملی فضای مجازی گفت: تصمیم گرفته شده است که باید 50درصد استفاده از پیام رسان ها باید از طریق شبکه های داخلی باشد.
وزير ارتباطات و فناوري اطلاعات با بيان اينکه با تصويب کميسيون تنظيم مقررات، هزينه استفاده از پيام‌رسان‌هاي مجاز در شبکه‌هاي موبايل و ثابت به يک‌سوم نرخ هزينه اينترنت مي‌رسد، اعلام ليست اين پيام‌رسان‌ها را به آينده‌اي نزديک موکول کرد.
۱۳۹۶/۸/۲۲ - ۲۲ : ۵۷
دبير شوراي عالي فضاي مجازي کشور تاکيد کرد ساماندهي نظام احراز هويت در فضاي مجازي
دبير شوراي عالي فضاي مجازي کشور بر اهميت ساماندهي نظام هويت در فضاي مجازي تاکيد کرد.
۱۳۹۶/۸/۲۱ - ۱۷ : ۵۳
در جستجوهاي اينستاگرامي به محتواي مطلوب تان نمي رسيد؟ دنبال کردن افراد نمي تواند نيازهايتان از اين شبکه هاي اجتماعي را پاسخگو باشد؟ اگر پاسخ تان مثبت است، خبر خوشحال کننده اي برايتان داريم.
۱۳۹۶/۸/۱۹ - ۱۳ : ۱۶
از 4:13 دقيقه صبح ديروز به وقت انگليس اينستاگرام دچار اختلالاتي شده که 26 درصد اين موارد به مشکلات ورود به اپليکيشن مربوط است.
۱۳۹۶/۸/۱۹ - ۱۳ : ۱۲
هفته گذشته خبرهایی در مورد احتمال فیلترشدن واتس اپ و تلگرام در افغانستان به دلایل امنیتی منتشر شد که با اعتراض کاربران، دولت این کشور از این تصمیم منصرف شد.
۱۳۹۶/۸/۱۶ - ۱۷ : ۳۴
نظام ملی پیشگیری و مقابله با حوادث فضای مجازی در جلسه عصر روز گذشته شورای عالی فضای مجازی به ریاست رئیس جمهور به تصویب رسید.
۱۳۹۶/۸/۱۶ - ۱۳ : ۶
فيلترينگ سياستي است که بسياري از کشورها براي کاهش آسيبهاي فضاي مجازي آن را اعمال مي‌کنند. نکته آزار دهنده اما هنگامي است که برخي سايتهاي علمي و مفيد نيز به خاطر وجود جزئياتي مشابه با موارد فيلتري، بالکل فيلتر مي‌شوند؛ مشکلي که با فيلترينگ هوشمند برطرف مي‌شود.
۱۳۹۶/۸/۱۶ - ۱۱ : ۲۴
روز گذشته يک اپليکيشن تقلبي واتس اپ در گوگل پلي بيش از يک ميليون بار دانلود شد.
۱۳۹۶/۸/۱۴ - ۱۶ : ۸
وزير ارتباطات و فناوري اطلاعات همزمان با روز دانش‌آموز، دستور انتشار «‌پيش‌نويس سند حمايتي و برنامه اقدام توسعه خدمات فضاي مجازي کودک ونوجوان» را صادر کرد.
۱۳۹۶/۸/۱۴ - ۱۵ : ۹
طبق گزارش‌هاي منتشر شده، اپليکيشن پيام رسان واتس اپ در هند و برخي کشورهاي ديگر دچار اختلال شده است.
۱۳۹۶/۸/۱۴ - ۱۵ : ۴
شبکه اجتماعی فیس بوک تایید کرده که حدود ۲۷۰ میلیون حساب کاربری جعلی در این سایت وجود دارد. رقم اعلام شده توسط فیس بوک بیشتر از برآوردهای قبلی است.
۱۳۹۶/۸/۱۴ - ۱۵ : ۳
یکی از کارمندان توئیتر در آخرین ساعات فعالیت خود در این شبکه اجتماعی به طور عمدی حساب کاربری دونالد ترامپ رئیس‌جمهور آمریکا را مختل کرده و از دسترس خارج کرد.
۱۳۹۶/۸/۱۳ - ۱۸ : ۲
اينستاگرام قابليت استفاده از زبان هاي فارسي و عربي را براي کاربران خود فراهم کرده است.
۱۳۹۶/۸/۱۰ - ۱۴ : ۳۱
باج‌افزاری در حال گسترش است که از طریق برنامه‌ها و کانال‌های تلگرام منتشر می‌شود و لازم است کاربران در صورت مشاهده این برنامه‌ها از دانلود و نصب آنها خودداری کنند.
۱۳۹۶/۸/۸ - ۱۷ : ۱۳
کارگاه " زیست بوم کودک و نوجوان در فضای مجازی " توسط وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات در نمایشگاه مطبوعات برگزار می شود
۱۳۹۶/۸/۸ - ۱۶ : ۵۷
برآورد تحلیلگر موسسه مونس کرسپی هاردت نشان میدهد، اگر دونالد ترامپ، رئیس جمهوری آمریکا حساب کاربری خود را در شبکه اجتماعی توئیتر حذف کند، ارزش سهام این شرکت در بورس وال استریت تا ۲ میلیارد دلار کاهش خواهد یافت.
۱۳۹۶/۸/۷ - ۱۲ : ۲۸
آرشيو خبر ها

نظرسنجي