سرویس فضاي مجازي
رییس پژوهشگاه ارتباطات و فناوری اطلاعات، با اشاره به اینکه نیاز ویژه‌ای برای حفاظت از کودکان در فضای مجازی وجود دارد، گفت: این فضا با حضور روزافزون در همه جنبه‌ها به بخش اصلی و واقعی زندگی برای نسل‌ جدید تبدیل شده است.
يک اپليکيشن پيام رسان با ارائه قابليتي جديد، علاوه بر تسهيل ارسال پيام در شب در مصرف باتري صرفه جويي مي کند.
۱۳۹۷/۶/۲۸ - ۱۹ : ۵۶
رييس مرکز روابط عمومي و اطلاع رساني وزارت ارتباطات و فناوري اطلاعات، در واکنش به اظهارات دبير شوراي عالي فضاي مجازي با بيان اينکه مطابق قانون به جمع بندي و راي مرکز ملي فضاي مجازي عمل خواهيم کرد، گفت: وزارت ارتباطات همواره بر هماهنگي با مرکز ملي فضاي مجازي و نظارت مستمر اين نهاد ملي تاکيد داشته است و براي انجام دقيق اقداماتي که در چارچوب قانون به اين وزارتخانه ابلاغ مي‌شود تلاش کرده و مي‌کند.
۱۳۹۷/۶/۲۷ - ۱۹ : ۳۵
نهمين قسمت از برنامه گفت‌وگو محور «??:?? دقيقه» با حضور سيدابوالحسن فيروزآبادي، دبير شوراي عالي فضاي مجازي و رئيس مرکز ملي فضاي مجازي کشور با بررسي موضوعات و مسائل موجود در فضاي مجازي و شبکه‌هاي اجتماعي در سايت باشگاه خبرنگاران جوان منتشر شد.
۱۳۹۷/۶/۲۷ - ۱۱ : ۳۰
کارشناس فضاي مجازي با اشاره به دلايل اقبال عمومي مردم از تلگرام گفت: اين پيام رسان بسته به تغييرات شرايط، آپشن‌هاي جديدي براي رفع نياز مخاطبان خود ارائه مي کند و همين باعث ماندگاري اين پيام رسان در فضاي مجازي شده است.
۱۳۹۷/۶/۲۵ - ۱۳ : ۵۱
ممکن است تصور کنيد اتفاقاتي که در فضاي مجازي رخ مي‌دهد تنها منحصر به همان فضاست و مشکلاتي که برايتان پيش‌ مي‌آيد، قابل پيگيري نيست، در حالي که اگر کسي در شبکه‌هاي اجتماعي و فضاي مجازي حتي شما را تهديد کند، مي‌توانيد اين موضوع را از نظر قانوني پيگيري کنيد.
۱۳۹۷/۶/۲۴ - ۹ : ۱۳
نرم‌افزارهايي با عنوان نذري‌ياب که بعضا در ايام عزاداري‌ها در فضاي مجازي حضور پررنگ‌تري دارند، ممکن است شگرد جديد کلاهبرداران اينترنتي باشند.
۱۳۹۷/۶/۲۳ - ۲۳ : ۱
فرمانده انتظامی پایتخت در حاشیه بازداشت 1594‌سارق، قاچاقچی و خرده فروش مواد‌مخدر که در جریان طرح رعد 15 انجام شد از کوچ گسترده تبهکاران به فضای مجازی خبر داد.
۱۳۹۷/۶/۲۰ - ۱۲ : ۱۳
اپلیکیشن‌های پیام‌رسان با جذب 1.3میلیارد نفر کاربر فعال در روز توانسته‌اند از شبکه‌های اجتماعی پیشی بگیرند.
۱۳۹۷/۶/۱۹ - ۱۴ : ۲۰
4 فناوری رایانش ابری، اینترنت اشیاء، بیگ دیتا و نسل پنجم 5G)، به زودی کاربردهای اینترنت را فراتر از حد تصور می‌کند و تا کمتر از یک دهه دیگر، فضای مجازی معنای دیگری پیدا خواهد کرد.
۱۳۹۷/۶/۱۸ - ۱۳ : ۳۴
با توجه به نقش شبکه‌هاي اجتماعي در تبليغات کسب‌وکارهاي مختلف، برخي ممکن است به خريد فالوورهاي مجازي متوسل شوند، اما چرا؟
۱۳۹۷/۶/۱۷ - ۱۶ : ۲۳
محققان ميزان نگراني والدين نسبت به ارتباط کودکان با دنياي مجازي را بررسي کردند.
۱۳۹۷/۶/۱۷ - ۰ : ۳۵
قابليت ضبط مکالمات به نسخه به‌روزرساني شده اپليکيشن پيام‌رسان اسکايپ اضافه شد.
۱۳۹۷/۶/۱۷ - ۰ : ۳۲
براساس اعلام رسمی آخرین مهلت هاتگرام و طلاگرام برای اتصال به تلگرام تا 15شهریور است و این 2 نسخه موقت غیررسمی و فارسی تلگرام از پس‌فردا دیگر به پایان راه فعلی خود می رسند.
۱۳۹۷/۶/۱۴ - ۱۳ : ۱
بسياري از کاربران فيس‌بوک، اينستاگرام و واتس‌اپ بامداد امروز، سه‌شنبه، با اختلال سراسري و گسترده‌اي مواجه شدند که فعاليت‌هاي مجازي بسياري از آن‌ها را با مشکل روبرو کرد.
۱۳۹۷/۶/۱۳ - ۱۸ : ۲۲
شايد براي شما نيز پيش آمده باشد که پس از مراجعه به فروشگاه اينترنتي گوگل پلي‌استور و يافتن برنامه موردنظرتان، قادر نباشيد اپليکيشن مذکور را دانلود و برروي گوشي هوشمند خود نصب کنيد.
۱۳۹۷/۶/۱۱ - ۱۶ : ۵۶
پيام‌رسان‌هاي داخلي که هرکدام چند سال از عمرشان مي‌گذرد و در طول چند ماه اخير هم تعداد کاربرانشان افزايش يافته است، از چند صدهزار تا چند ميليون کاربر دارند که البته همچنان تا رسيدن به همتايان خارجي خود راه درازي در پيش دارند.
۱۳۹۷/۶/۷ - ۱۱ : ۲۴
آرشيو خبر ها

نظرسنجي