سرویس فضاي مجازي
رییس مرکز ملی فضای مجازی گفت: تصمیم گرفته شده است که باید 50درصد استفاده از پیام رسان ها باید از طریق شبکه های داخلی باشد.
برنامه نويسان بلاروس، پول الکترونيکي جديدي را با نام «تالر» طراحي و عرضه کرده اند.
۱۳۹۶/۷/۱۸ - ۱۷ : ۶
نسخه تجاري برنامه گپ واتس اپ که توسط اين شرکت تهيه شده به زودي براي بارگذاري عرضه مي‌شود و آزمايش‌هاي اوليه نيز بر روي آن با موفقيت صورت گرفته است.
۱۳۹۶/۷/۱۸ - ۱۶ : ۲۳
مباحثه مقامات ايراني و موسس تلگرام در توييتر يک بار ديگر بالا گرفته و وزير ارتباطات ايران و پاول دوروف اين بار به طور مستقيم با يکديگر به تبادل نظر پرداخته اند.
۱۳۹۶/۷/۱۷ - ۱۱ : ۲۳
هم اکنون قابليت‌هاي جديدي به نسخه به‌روزرساني شده اپليکيشن پيام رسان وايبر، اضافه شده است و بدين ترتيب، وايبر يک پله به تلگرام نزديک‌تر شده است.
۱۳۹۶/۷/۱۷ - ۱۱ : ۱۳
گزارش منتشر شده از رصد فعالیت کاربران ایرانی در تلگرام، نشان می‌دهد که اکنون بیش از 626 هزار کانال فارسی به ثبت رسیده است و روزانه 2 هزار کانال در این شبکه موبایلی ایجاد می‌شود.
۱۳۹۶/۷/۱۶ - ۱۴ : ۳۸
کاربران اندرويدي در معرض حمله جديدي به نام هم‌پوشاني تست قرار گرفتند که براي کنترل يا خراب‌کردن اندرويد، سرقت اطلاعات، تقاضاي باج يا انجام همه‌ي اين موارد به‌کار گرفته مي‌شوند. نصب برنامه‌ي مخرب از وب‌سايت‌ها و فروشگاه‌هاي برنامه‌ي کاربردي به‌جز گوگل‌پلي مي‌توانند موجب حملات هم‌پوشاني شوند.
۱۳۹۶/۷/۱۶ - ۱۴ : ۹
فيسبوک به کنگره آمريکا کپي تمامي تبليغات مربوط به روسيه را ارائه مي‌دهد.
۱۳۹۶/۷/۱۶ - ۰ : ۱۰
بعد از پیام رسان مشهور شرکت یاهو، ای او ال هم قصد دارد پیام رسان قدیمی خود به نام AOL Instant Messenger (AIM) را تا دی ماه بازنشسته کند.
۱۳۹۶/۷/۱۵ - ۲۳ : ۴۷
کره ی جنوبی که قصد داشت با تحریم پول مجازی به جمع اوری پول نقد خود کمک کند حال به فکر راه کاری دیگر است
۱۳۹۶/۷/۱۴ - ۱۹ : ۵۵
مرکز ملی فضای مجازی با بررسی وضعیت سرویس دهنده آمریکایی «آمازون» در ایران، اعلام کرد که این شرکت ۹۰ درصد خدمات خود را از دسترس ایرانیان خارج کرده است.
۱۳۹۶/۷/۱۴ - ۱۹ : ۲۷
شرکت یاهو سرانجام تأیید کرد که تمام سه میلیارد پ‍‍‌ست الکترونیکی این شرکت در حمله‌ سایبری سال ۲۰۱۳، مورد سرقت اطلاعاتی قرار گرفته است.
۱۳۹۶/۷/۱۳ - ۱۳ : ۳۷
گوگل در تلاش است تا شيوه شناسايي هويت کاربران براي خريد يا ورود به حساب کاربري را با استفاده از امکانات جديد سخت افزاري متحول کند.
۱۳۹۶/۷/۱۱ - ۲۳ : ۳۹
پس از آنکه اخبار دروغيني که برخي در صفحات گوگل و فيس بوک درباره حمله تيراندازي به مردم لاس وگاس آمريکا منتشر کردند، اين دو شبکه اجتماعي باري ديگر مورد انتقاد قرار گرفتند.
۱۳۹۶/۷/۱۱ - ۲۳ : ۲۸
جديدترين به روزرساني برنامه اينستاگرام به کاربران امکان مي‌دهد نظرات ارسالي براي هر پست را سازماندهي کنند و از سوءاستفاده از اين شبکه اجتماعي جلوگيري کنند.
۱۳۹۶/۷/۱۱ - ۲۳ : ۱۲
هفتاد و دومين نشست علمي کتابخانه عمومي حسينيه ارشاد با عنوان رفتار هنجارجوانان در شبکه هاي اجتماعي، روز پنجشنبه 13 مهر 1396 از ساعت 10 تا 12 برگزارمي شود.
۱۳۹۶/۷/۱۱ - ۱۱ : ۷
گزارش‌ها حاکی است که احتمالا شرکت فیس بوک قصد دارد قابلیت جدید تشخیص چهره را به ویژگی‌های این شبکه اجتماعی اضافه کند.
۱۳۹۶/۷/۱۰ - ۲۲ : ۳۲
آرشيو خبر ها

نظرسنجي