سرویس فضاي مجازي
رییس مرکز ملی فضای مجازی گفت: تصمیم گرفته شده است که باید 50درصد استفاده از پیام رسان ها باید از طریق شبکه های داخلی باشد.
باج افزار اندرويدي جديدي که گونه‌اي از باج افزار زئوس به حساب مي‌آيد در حال گسترش با سرعت بالايي در پيام‌رسان تلگرام و وب سايت‌ها مي‌باشد.
۱۳۹۶/۸/۷ - ۱۲ : ۱۸
بحث مداخله سازمان ها و رسانه هاي روسي بر انتخابات آمريکا از مدت ها پيش مطرح بوده و حالا توييتر تصميم گرفته دو رسانه قدرتمند روسي «راشا تودي» و «اسپوتنيک» را به دليل تلاش براي اثرگذاري بر انتخابات رياست جهموري اخير آمريکا، از تبليغات در اين سرويس محروم کند.
۱۳۹۶/۸/۶ - ۱۷ : ۲۵
ویژگی جدید اینستاگرام به نام « سوپرزوم» به کاربر اجازه می دهد روی بخش هایی از ویدئوهای کوتاه زوم کند و افکت های موسیقی مختلفی را به آن بفزاید.
۱۳۹۶/۸/۶ - ۱۷ : ۱۹
قرار است اپليکيشن پيام رسان واتس اپ قابليت جديدي را بيفزايد تا به کاربران اجازه دهد پيام‌هاي خود را حذف کنند.
۱۳۹۶/۸/۶ - ۱۶ : ۱۴
رييس پژوهشگاه ارتباطات و فناوري اطلاعات اعلام کرد: استقبال فعالين از اسناد پشتيبان خدمات فضاي مجازي کودک و نوجوان
دکتر خوانساري گفت: نسخه بروز شده اسناد پشتيبان خدمات فضاي مجازي کودک و نوجوان در سايت تخصصي Cop.itrc.ac.ir بارگذاري شد.
۱۳۹۶/۸/۵ - ۲۱ : ۵۰
قرار است اپليکيشن پيام‌رسان واتس اپ قابليت جديد ارسال و انتشار گروهي تماس‌هاي ويديويي و صوتي را به برنامه‌هاي خود اضافه کند.
۱۳۹۶/۸/۲ - ۱۵ : ۴۱
پیامرسان تلگرام ظرفیت گروه های خود را از ۲۰ به ۳۰ هزار عضو افزایش داد.
۱۳۹۶/۸/۱ - ۲۰ : ۲۹
کاربران خدمات پرداخت الکترونيک پي پال از اين پس مي توانند از پيام رسان فيس بوک براي تبادل پول استفاده کنند.
۱۳۹۶/۷/۲۹ - ۱۸ : ۵۷
اپليکيشن پيام‌رسان محبوب واتس اپ به تازگي در رقابتي تنگاتنگ با تلگرام، قابليت جديد موقعيت زنده مکاني کاربران را افزوده است.
۱۳۹۶/۷/۲۹ - ۱۸ : ۱۹
به تازگي بازي جنجالي و نامناسبي از طريق شبکه اجتماعي فيس بوک منتشر شده که نوجوانان را به فرار از منزل و دو روز گم شدن تشويق مي کند.
۱۳۹۶/۷/۲۶ - ۱۶ : ۱۱
محمدرضا عارف گفت: بايد با همکاري دستگاه‌هاي اجرايي و مجلس قوانين استفاده از فضاي مجازي را شفاف کنيم تا تکليف مردم، ارائه‌دهنده خدمت و نهادهاي قضايي روشن شود.
۱۳۹۶/۷/۲۶ - ۱۶ : ۵
کشور روسيه پيام ‌رسان محبوب تلگرام را به علت عدم همکاري اين اپليکيشن با دولت اين کشور در زمينه ارائه‌ کليدهاي رمزگشايي پيام‌هاي کاربران، ??? هزار روبل جريمه کرد.
۱۳۹۶/۷/۲۶ - ۱۵ : ۵۳
وزير ارتباطات از حمله شب گذشته به تعدادي از وب‌سايت‌هاي ايراني خبر داد و در عين حال گفت: اين حملات شناسايي و دامنه آنها کنترل شده است.
۱۳۹۶/۷/۲۵ - ۱۴ : ۵۸
اين روزها که جوانان بسياري در راستاي يافتن شغل و يا استخدام در يک شرکت، به ارسال رزومه شخصي و کاري خود به صاحبان مشاغل اقدام مي‌کنند، بايد به نکات امنيتي آن نيز توجه ويژه‌اي داشته باشند.
۱۳۹۶/۷/۲۴ - ۱۷ : ۱۲
پس از خبر کاهش محدودیت کاراکترها در توئیتر، هم اکنون این شبکه اجتماعی اعلام کرده که به زودی امکان ذخیره‌ و بوکمارک توئیت‌ها برای کاربران فراهم خواهد شد.
۱۳۹۶/۷/۲۱ - ۱۳ : ۳۶
پس از آنکه از چهارشنبه دو شبکه اجتماعی اینستاگرام و فیسبوک برای بسیاری از کاربران در جهان از دسترس خارج شده بودند، هم اکنون مشکل بوجود آمده برای این دو شبکه اجتماعی برطرف شده است.
۱۳۹۶/۷/۲۱ - ۱۳ : ۲۷
آرشيو خبر ها

نظرسنجي