سرویس فضاي مجازي
معاون محتوای مرکز ملی فضای مجازی کشور از سقوط 765 پله ای رتبه جهانی پیام رسان تلگرام پس از مسدود سازی در ایران و صعود پرشتاب رتبه جهانی پیام‌رسان‌های بومی خبر داد.
فيسبوک به کنگره آمريکا کپي تمامي تبليغات مربوط به روسيه را ارائه مي‌دهد.
۱۳۹۶/۷/۱۶ - ۰ : ۱۰
بعد از پیام رسان مشهور شرکت یاهو، ای او ال هم قصد دارد پیام رسان قدیمی خود به نام AOL Instant Messenger (AIM) را تا دی ماه بازنشسته کند.
۱۳۹۶/۷/۱۵ - ۲۳ : ۴۷
کره ی جنوبی که قصد داشت با تحریم پول مجازی به جمع اوری پول نقد خود کمک کند حال به فکر راه کاری دیگر است
۱۳۹۶/۷/۱۴ - ۱۹ : ۵۵
مرکز ملی فضای مجازی با بررسی وضعیت سرویس دهنده آمریکایی «آمازون» در ایران، اعلام کرد که این شرکت ۹۰ درصد خدمات خود را از دسترس ایرانیان خارج کرده است.
۱۳۹۶/۷/۱۴ - ۱۹ : ۲۷
شرکت یاهو سرانجام تأیید کرد که تمام سه میلیارد پ‍‍‌ست الکترونیکی این شرکت در حمله‌ سایبری سال ۲۰۱۳، مورد سرقت اطلاعاتی قرار گرفته است.
۱۳۹۶/۷/۱۳ - ۱۳ : ۳۷
گوگل در تلاش است تا شيوه شناسايي هويت کاربران براي خريد يا ورود به حساب کاربري را با استفاده از امکانات جديد سخت افزاري متحول کند.
۱۳۹۶/۷/۱۱ - ۲۳ : ۳۹
پس از آنکه اخبار دروغيني که برخي در صفحات گوگل و فيس بوک درباره حمله تيراندازي به مردم لاس وگاس آمريکا منتشر کردند، اين دو شبکه اجتماعي باري ديگر مورد انتقاد قرار گرفتند.
۱۳۹۶/۷/۱۱ - ۲۳ : ۲۸
جديدترين به روزرساني برنامه اينستاگرام به کاربران امکان مي‌دهد نظرات ارسالي براي هر پست را سازماندهي کنند و از سوءاستفاده از اين شبکه اجتماعي جلوگيري کنند.
۱۳۹۶/۷/۱۱ - ۲۳ : ۱۲
هفتاد و دومين نشست علمي کتابخانه عمومي حسينيه ارشاد با عنوان رفتار هنجارجوانان در شبکه هاي اجتماعي، روز پنجشنبه 13 مهر 1396 از ساعت 10 تا 12 برگزارمي شود.
۱۳۹۶/۷/۱۱ - ۱۱ : ۷
گزارش‌ها حاکی است که احتمالا شرکت فیس بوک قصد دارد قابلیت جدید تشخیص چهره را به ویژگی‌های این شبکه اجتماعی اضافه کند.
۱۳۹۶/۷/۱۰ - ۲۲ : ۳۲
یک نیاز کاربران برای استفاده از شبکه‌های اجتماعی ارتباط با افراد در کشورهای دیگر است و تنها در صورتی که شبکه‌های‌ بومی قابلیت رقابت با نمونه‌های بزرگ‌تر داشته باشند، می‌توان نمونه بومی را جایگزین مشابه غیربومی کرد؛ اگرچه متخصصان بومی قادر به ارائه چنین خدماتی هستند اما تا رسیدن به آن نقطه راه زیادی باقی است.
۱۳۹۶/۷/۸ - ۱۴ : ۲۳
نمايندگان شرکت‌هاي فيس بوک، گوگل و توييتر، تحت تاثير مداخله سايبري روسيه در جريان انتخابات رياست جمهوري آمريکا موظف خواهند بود طي هفته‌هاي آتي در کنگره اين کشور توضيح بدهند.
۱۳۹۶/۷/۷ - ۱۴ : ۵
صاحب پيام رسان تلگرام در روسيه به جرم نقض قوانين ضد تروريست تحت پيگرد قانوني قرار مي گيرد.
۱۳۹۶/۷/۶ - ۱۵ : ۳۲
توییتر تصمیم گرفته است در قابلیتی جدید، محدودیت تعداد حروف هر پیام را از ۱۴۰ کاراکتر به ۲۸۰ کاراکتر برساند.
۱۳۹۶/۷/۶ - ۱۵ : ۲۰
وزارت امنيت داخلي آمريکا قصد دارد قوانين جديدي را براي ثبت نام مهاجران به کار بگيرد و از ماه آينده حساب‌هاي آنان در شبکه‌هاي اجتماعي را کنترل کند.
۱۳۹۶/۷/۵ - ۱۸ : ۱۴
گوگل سرويس startup with Google را براي شرکت هاي نوپا (استارتاپ) راه‌اندازي کرده که دسترسي هاي ايران به اين خدمت را مسدود کرده است.
۱۳۹۶/۷/۵ - ۱۵ : ۹
آرشيو خبر ها

نظرسنجي