سرویس وايمکس
در ادامه‌ی روند توسعه‌ی شبکه‌ی TD-LTE، این بار اسلامشهر از شهرهای استان تهران به‌همراه نسیم‌شهر و سبزدشت، تحت‌پوشش TD-LTE مبین‌نت قرار گرفت.
اپراتور دوم تلفن همراه از تخفیف 33 درصدی برای خریداران مودم‌های USB وایمکس ایرانسل در روزهای 28 و 29 فروردین ماه خبر داد.
۱۳۹۲/۱/۲۷ - ۱۵ : ۲۸
یکی از پرسش‌های متداول بیش‌تر کاربران اینترنت، میزان سرعت واقعی اینترنتی است که از آن استفاده می‌کنند. سرعت اینترنت، در واقع نشان‌دهنده‌ی پهنای باندی است که هر کاربر برای تبادل اطلاعات با اینترنت در اختیار دارد.
۱۳۹۱/۱۱/۱۶ - ۱۳ : ۳۴
کیفیت اینترنت و اما و اگرهای این روزها ... نارضایتی کاربران از کیفیت وایمکس و پاسخ مبین‌نت
آلودگی هوا، ایجاد اختلال در یکی از درگاه‌های تامین پهنای باند و مسائلی از این دست مواردی بوده‌اند که طی هفته‌های گذشته موجبات کندی اینترنت و نارضایتی کاربران را فراهم کردند. در این میان اگرچه برخی مسوولان این مشکلات را جدی ندانسته و اختلالات اخیر را موضوعی می‌دانند که رسانه‌ها آن را بزرگ کرده‌اند.
۱۳۹۱/۱۱/۲ - ۱۳ : ۲۳
شرکت تلیاسونرا اعلام کرد شبکه‌ی وایمکس شش شهر قزاقستان را که در باند2.5/2.6 GHz کار می‌کند خریداری کرده است.
۱۳۹۱/۱۰/۱۳ - ۱۲ : ۶
در ادامه گسترش شبکه وايمکس درشهرها و شهرک‌هاي صنعتي، منطقه آزاد تجاري ارس تحت پوشش اينترنت پرسرعت بي سيم وايمکس اپراتور دوم قرار گرفت.
۱۳۹۱/۱۰/۱۲ - ۱۴ : ۴۴
ایرانسل به کلیه مشترکان جدید وایمکس ایرانسل در استان‌های آذربایجان شرقی، اصفهان، خراسان رضوی و فارس یک ماه هزینه اشتراک رایگان ارائه می‌کند.
۱۳۹۱/۱۰/۱۱ - ۱۳ : ۲۷
ازاول دی‌ماه 1391 قیمت انواع مودم‌های وایمکس ایرانسل دو برابر شده است.
۱۳۹۱/۱۰/۳ - ۱۶ : ۲۲
دانشجویان، اساتید و کارکنان دانشگاه‌های استان‌های آذربایجان شرقی، اصفهان، البرز، خراسان رضوی و فارس که تا 25 دیماه به جمع مشترکان وایمکس ایرانسل بپیوندند، مشمول 50 درصد تخفیف ویژه مودم‌های‌ USB وایمکس ایرانسل می‌شوند.
۱۳۹۱/۱۰/۲ - ۱۱ : ۳۳
هدف از تحقیق حاضر،شناسایی قابلیت های فنی ومزیت های اقتصادی فناوری های نوینICT ،به منظور استفاده گسترده از آن ها در شبکه بانکی برای توسعه بانکداری الکترونیکی در کشور و امکان رقابت با بانکهای پیشرفته الکترونیکی دنیا می باشد.
۱۳۹۱/۱۰/۲ - ۱۱ : ۷
با مصوبه کميسيون تنظيم مقررات ارتباطات تعرفه‌هاي فناوري وايمکس مصوب سال 89 تا پايان سال 91 تمديد شد.
۱۳۹۱/۹/۲۸ - ۱۵ : ۳۶
مديرعامل مبين‌نت در پاسخ به خبر سينا اعلام کرد: تغيير تکنولوژي موجب جمع‌آوري مودم‌هاي مبين‌نت در نجف‌آباد شد
مديرعامل مبين‌نت در پاسخ به خبر آژانس خبري صنعت ارتباطات (سينا) مبني بر جمع‌آوري مودم‌هاي داخلي مبين‌نت در نجف‌آباد اصفهان به علت به حد نصاب نرسيدن تعداد مشترکين گفت: در نجف‌آباد تغيير تکنولوژي داستين و تجهيزات عول شده است که موجب شد روي پوشش وايمکس مبين‌نت تاثير بگذارد.
۱۳۹۱/۹/۲۲ - ۱۹ : ۵۰
مدیر عامل مبین نت گفت: نخستین شبکه اینترنت پرسرعت و بی‌سیم محلی رایگان تحت عنوان "وایمو" به طور آزمایشی در چند نقطه تهران راه‌اندازی شده و توسعه آن به طور جدی در حال پیگیری است.
۱۳۹۱/۹/۲۱ - ۲۱ : ۲۴
مدير عامل مبين‌نت خبر داد دولت پروانه وايمکس را گران فروخت
مدير عامل مبين‌نت گفت: تعرفه‌گذاري وايمکس و ADSL نياز به اصلاح دارد و از رگولاتوري درخواست کرده‌ايم براي ادامه حيات مبين‌نت، قيد وايمکس بودن را از ما بردارند تا بتوانيم تکنولوژي روز را ارائه دهيم.
۱۳۹۱/۹/۱۹ - ۲۱ : ۳۱
کمیسیون تنظیم مقررات ارتباطات با درخواست تمدید تاریخ اعتبار تعرفه‌های مصوب ارائه خدمات اینترنتی مبتنی بر فناوری WiMAX پس از بررسی، موافقت کرد.
۱۳۹۱/۹/۱۰ - ۱۴ : ۳۷
مدیر کل روابط عمومی مبین نت گفت: هم اکنون 134 شهر تحت پوشش شبکه مبین نت هستند و از جمله مهمترین اقدامات این شرکت ارائه خدمات به شرکت‌های بزرگ است.
۱۳۹۱/۸/۲۹ - ۱۸ : ۵۳
به گفته مدیرعامل شرکت ارتباطات مبین نت رایزنی‌ها با رگولاتوری در خصوص تعهدات پوششی اپراتور سراسری وایمکس مبین نت ادامه دارد.
۱۳۹۱/۸/۲۸ - ۱۳ : ۵۵
آرشيو خبر ها

نظرسنجي