سرویس وايمکس
در ادامه‌ی روند توسعه‌ی شبکه‌ی TD-LTE، این بار اسلامشهر از شهرهای استان تهران به‌همراه نسیم‌شهر و سبزدشت، تحت‌پوشش TD-LTE مبین‌نت قرار گرفت.
تعرفه‌های اینترنت پر سرعت بی‌سیم با فناوری وایمکس در سال 89 تصویب شده و اکنون کمیسیون تنظیم مقررات ارتباطات تمدید اعتبار تعرفه‌های این سرویس را رسما اعلام کرد.
۱۳۹۲/۶/۱۹ - ۱۶ : ۱
از سوی ایرانسل ارایه شد: تخفیف ویژه مودم‌های وایمکس
ایرانسل از تخفیف‌ 40 درصدی برای مودم‌ داخلی با قابلیت Wi-Fi و 33 درصدی برای مودم‌ USB وایمکس خود به مناسبت فرارسیدن سالروز ولادت باسعات حضرت معصومه(س) و روز دختران خبر داد.
۱۳۹۲/۶/۱۶ - ۱۵ : ۲۳
از سوی ایرانسل ارایه شد: تخفیف ویژه مودم‌های وایمکس
ایرانسل از تخفیف‌ 40 درصدی برای مودم‌ داخلی با قابلیت Wi-Fi و 33 درصدی برای مودم‌ USB وایمکس خود به مناسبت فرارسیدن عید سعید فطر خبر داد.
۱۳۹۲/۵/۲۰ - ۱۶ : ۲۰
هديه‌ي ماه مبارک رمضان، ويژه‌ي مشترکين جديدوايمکس مبين نت
شرکت ارتباطات مبين‌نت به مناسبت فرا رسيدن ماه مبارک رمضان، هديه‌ي ويژه‌اي براي مشترکين جديدي که در اين ماه به جمع مشترکين مبين‌نت مي‌پيوندند در نظر گرفته است.
۱۳۹۲/۴/۲۴ - ۱۰ : ۲۶
ایرانسل ازامکان تحویل فوری سرویس وایمکس به متقاضیان علاقه‌مند خبر داد.
۱۳۹۲/۴/۲۱ - ۱۶ : ۱۹
پیشنهاد ویژه ایرانسل به طرفداران بازی‌های آنلاین: با وایمکس رایگان، آنلاین بازی کنید!
ایرانسل از امکان استفاده رایگان از سه بازی آنلاین ایرانی توسط مشترکین وایمکس خود خبر داد.
۱۳۹۲/۴/۱۵ - ۱۲ : ۵۹
در حالی که معاون نظارت و اعمال مقررات سازمان تنظیم مقررات و ارتباطات رادیویی رسما اعلام کرد که تنها چهار شرکت مبین‌نت، ایرانسل، مشارکتی سیار اصفهان و رایانه دانش گلستان مجوز ارایه خدمات وایمکس را دارند اما اخیرا شرکت داتک که اسمی از آن در میان دارندگان مجوز وایمکس به چشم نمی‌خورد تبلیغی را در یکی از روزنامه‌های سراسری منتشر کرد.
۱۳۹۲/۴/۱۰ - ۱۸ : ۵۳
شبکه سراسري وايمکس مبين‌نت در يک ماه گذشته شاهد تغيير و تحولات گسترده‌اي بوده است و با توجه به افزايش چشم‌گير تعداد سايت‌هاي وايمکس در چندين شهر کشور، کيفيت دسترسي مشترکان وايمکس در اين شهرها افزايش قابل ملاحظه‌اي پيدا کرده است.
۱۳۹۲/۴/۵ - ۱۸ : ۲
معاون نظارت و اعمال مقررات سازمان تنظیم مقررات و ارتباطات رادیویی اعلام کرد: تنها چهار شرکت ارتباطات مبین‌نت در تمامی استان‌ها، خدمات ارتباطی ایرانسل در شش استان، مشارکتی سیار اصفهان و رایانه دانش گلستان در یک استان مجوز ارائه خدمات ارتباطی بی‌سیم مبتنی بر فناوری وایمکس در کشور را از سوی رگولاتوری دارند.
۱۳۹۲/۴/۴ - ۱۱ : ۴۳
سازمان تنظيم مقررات و ارتباطات راديويي اعلام کرد که تنها 4 شرکت ارتباطات مبين‌نت در تمامي استان‌ها، خدمات ارتباطي ايرانسل در 6 استان، مشارکتي سيار اصفهان و رايانه دانش گلستان در يک استان، مجوز ارائه خدمات ارتباطي بي‌سيم مبتني بر فناوري وايمکس در کشور را از سوي رگولاتوري دارند و فعاليت شرکت انتقال داده‌هاي رهام داتک در زمينه ارائه سرويس وايمکس غيرمجاز است.
۱۳۹۲/۴/۳ - ۱۶ : ۵۶
به دلیل هزینه‌ی بالای نگهداری شبکه، ارایه‌ی خدمات وایمکس به مشترکین حقیقی و حقوقی در شهرهای خلخال، مشکین شهر، پارس‌آباد، خدابنده، آزاد شهر، بروجن، بندر لنگه، اردکان و میبد متوقف شد.
۱۳۹۲/۳/۴ - ۱۳ : ۱۵
از سوی ایرانسل انجام می‌شود: ارایه تخفیف ویژه مودم‌ وایمکس
اپراتور دوم از تخفیف‌ 40 درصدی برای مودم‌ داخلی با قابلیت Wi-Fi و 33 درصدی برای مودم‌ USB وایمکس به مناسبت فرارسیدن سالروز میلاد مبارک حضرت امام علی (ع) و روز پدر خبر داد.
۱۳۹۲/۲/۳۰ - ۱۴ : ۵۰
دانشگاهیان علاقه‌مند به استفاده از سرویس وایمکس ایرانسل در دانشگاه‌های استان‌های آذربایجان شرقی، اصفهان، البرز، خراسان رضوی و فارس می‌توانند با تکمیل ثبت نام خود تا تاریخ 6 خرداد ماه، از 50 هزار تومان تخفیف ویژه مودم‌های USB ایرانسل بهره‌مند شده و این مودم را با بهای تخفیفی تهیه کنند.
۱۳۹۲/۲/۲۴ - ۱۴ : ۵۰
ادامه اجراي تعرفه‌هاي سال 89 تعرفه وايمکس تغيير نکرد
کميسيون تنظيم مقررات ارتباطات تعرفه وايمکس مصوب سال 89 را تا پايان سال 91 تمديد کرده بود و چون بر اساس اخبار به دست آمده اين کميسيون برنامه‌اي براي تغيير اين تعرفه‌ها ندارد، عدم تصويب تعرفه جديد به معني تداوم تعرفه‌هاي فعلي است.
۱۳۹۲/۲/۱۵ - ۱۲ : ۹
شرکت ارتباطات مبین‌نت به منظور ارایه خدمات اینترنت پرسرعت با فناوری وایمکس به علاقه‌مندان، چهار غرفه در بخش‌های گوناگون نمایشگاه بین‌المللی کتاب دایر کرده است
۱۳۹۲/۲/۱۵ - ۱۲ : ۲
کاربران جدید در استانهای آذربایجان شرقی، خراسان رضوی، اصفهان و فارس می‌توانند از تعرفه ویژه وایمکس با ضریب اشتراک یک به یک بهره‌مند شوند.
۱۳۹۲/۲/۱۳ - ۱۷ : ۵۸
آرشيو خبر ها

نظرسنجي