سرویس وايمکس
در ادامه روند توسعه شبکه اینترنت پرسرعت بی‌سیم ثابت TD-LTE در سراسر کشور، این‌بار مبین‌نت دو شهر دیگر را به این شبکه اضافه کرد.
طبق آمارهای ارائه شده تنها 3.18 درصد از ضریب نفوذ اینترنت کشور مربوط به وایمکس می‌شود.
۱۳۹۲/۱۰/۱۳ - ۲۰ : ۴
چرا فروش WIMAX کم است؟ این نشان می‌دهد قیمت‌ها بالاست. انتظار این است که هزینه ماهانه اینترنت برای هر کاربر، کمتر از10هزار تومان باشد، ولی هم‌اکنون اگر بخواهیم اینترنت 128 کیلو بیت اختصاصی بگیرید، حدود چند صد هزار تومان است. کدام خانواده ایرانی می‌تواند این هزینه را بدهد؟
۱۳۹۲/۱۰/۷ - ۲۱ : ۵۸
معاون نظارت و اعمال مقررات رگولاتوری اعلام کرد: چهارمین دوره ارزیابی، رتبه‌بندی و انتخاب اپراتورهای برتر سرویسهای فناوری اطلاعات با اضافه شدن شرکتهای WiMAX و ISDP از هفتم دی ماه آغاز می‌شود.
۱۳۹۲/۱۰/۴ - ۲۲ : ۱۶
هم‌زمان با برگزاري نوزدهمين نمايشگاه الکامپ، نسخه‌ي جديدي از نرم‌افزار اندرويدي مشترکان مبين‌نت رونمايي شد. هم‌اکنون اين نرم‌افزار تکميل شده و نسخه‌ي نهايي آن در دسترس همگان قرار گرفته است.
۱۳۹۲/۱۰/۱ - ۲۳ : ۵
به گفته رييس هيات مديره شرکت ارتباطات مبين نت، مهندس حسين رياضي به عنوان سرپرست شرکت مبين نت از سوي هيات مديره اين شرکت انتخاب شد.
۱۳۹۲/۹/۲۹ - ۱۶ : ۱
با پیوستن خرمشهر به شبکه وایمکس ایرانسل، تعداد شهرهای تحت پوشش خدمات اینترنت پرسرعت بی‌سیم از طریق وایمکس ایرانسل به 38شهر رسید.
۱۳۹۲/۹/۲۶ - ۱۲ : ۱۰
مدیر عامل شرکت مبین نت گفت:‌ در حال حاضر 570 هزار مشترک داریم که هر ماه به تعداد این مشترکین افزوده می‌شود.
۱۳۹۲/۹/۱۶ - ۱۶ : ۲
طبق اعلام پیشین سازمان تنظیم مقررات و ارتباطات رادیویی، قراربود سرویس وایمکس رهام داتک از امروز قطع شود اما این شرکت با تعهدی 10 روزه به رگولاتوری در راستای پرداخت حق امتیاز پروانه، توانست وایمکس‌اش را سر پا نگاه دارد.
۱۳۹۲/۹/۱۳ - ۱۴ : ۱۵
معاون نظارت رگولاتوري اعلام کرد فعاليت غير مجاز يک شرکت خدمات دهنده وايمکس
معاون نظارت رگولاتوري گفت: با توجه به پايان آخرين مهلت تعيين شده براي شرکت رهام داتک، فعاليت اين شرکت در زمينه سرويس وايمکس غيرمجاز است و از ابتداي آذرماه سرويس اين شرکت ظرف ده روز متوقف مي‌شود.
۱۳۹۲/۹/۱ - ۱۷ : ۱۵
خریداران مودم‌های جیبی طرح‌دار شرکت ارتباطات مبین‌نت، از طرح تشویقی تا 30 گیگابایت حجم رایگان استقبال بی‌نظیری کردند. این طرح تشویقی تا پایان آذر ماه ادامه دارد.
۱۳۹۲/۸/۲۵ - ۱۶ : ۳۱
روابط عمومی شرکت ارتباطات مبین نت اعلام کرد: اختلال در شبکه وایمکس مبین نت به دلیل اقدامات اصلاحی
روابط عمومی شرکت ارتباطات مبین نت طی اطلاعیه ای از انجام اقدامات اصلاحی در شبکه وایمکس مبین نت از نیمه شب پنج‌شنبه ۹ آبان ماه خبرداد.
۱۳۹۲/۸/۹ - ۲۰ : ۱۲
وایمکس، تکنولوژی اتصال به اینترنت بی‌سیم با پهنای باند بالا است که به کاربران این امکان را می‌دهد تا در هر نقطه از منطقه تحت پوشش، وارد دنیای مجازی شوند. از آنجایی که دسترسی به اینترنت به واسطه دکل‌های وایمکس میسر می‌شود. این سرویس، نیازی به خط تلفن نداشته و کاربران برای اتصال به شبکه اینترنت تنها به یک مودم نیاز دارند.
۱۳۹۲/۷/۲۳ - ۲۱ : ۱۲
ساعتی قبل در پی بروز اختلال در شبکه وایمکس ایرانسل، این اپراتور اعلام کرد: از ساعت 16 امروز به مدت 38 دقیقه برای برخی مشترکان در برخی مناطق اختلال ایجاد شده بود که اکنون برطرف شده است.
۱۳۹۲/۷/۱۴ - ۲۱ : ۱۸
مديرعامل شرکت ارتباطات مبين‌نت روز جمعه، در دومين روز از برگزاري نمايشگاه چهاردهم تله‌کام در حضور خبرنگاران از مودم جيبي جديد اين شرکت رونمايي کرد
۱۳۹۲/۷/۷ - ۲۳ : ۱۰
مدیر عامل شرکت ارتباطات مبین‌نت گفت: مودم‌های ما صد‌درصد تولید کره جنوبی است و شاید به همین دلیل است که کمی قیمت آنها بالا به نظر می‌رسند.
۱۳۹۲/۷/۵ - ۱۹ : ۴۸
در نمايشگاه تله کام 2013 ارايه مي شود عرضه پهناي باند اختصاصي اينترنت بافناوري وايمکس
پهناي باند اختصاصي اينترنت براي پاسخگويي به نياز افراد، شرکت‌ها و سازمان‌هايي است که به اينترنت با سرعت بالا و همچنين ارتباطي مطمئن و پايدار نياز دارند در چهاردهمين نمايشگاه بين المللي مخابرات - ايران تله کام 2013 - عرضه مي شود.
۱۳۹۲/۷/۱ - ۲۱ : ۵۰
آرشيو خبر ها

نظرسنجي