سرویس وايمکس
در ادامه‌ی روند توسعه‌ی شبکه‌ی TD-LTE، این بار اسلامشهر از شهرهای استان تهران به‌همراه نسیم‌شهر و سبزدشت، تحت‌پوشش TD-LTE مبین‌نت قرار گرفت.
شاید بتوان وایمکس را در ایران اینگونه معنی کرد: همان ADSL که سیم‌هایش را جمع کرده‌اند و قابلیت حمل دستگاه وجود دارد اما متاسفانه طبق قوانین وضع شده امکان اتصال به این تکنولوژی در حین حرکت وجود ندارد. این موضوع به این معنا است که می‌توانید دستگاه را با خود به هرجا که دوست دارید حمل کنید اما سرویس اینترنت تنها در حالت سکون به شما ارائه خواهد شد.
۱۳۹۳/۲/۱۷ - ۱۷ : ۱
درايام برگزاري نمايشگاه کتاب وايمکس مبين نت با 7 درصد تخفيف ارايه مي شود
متقاضيان وايمکس مبين نت مي‌توانند براي برخورداري از تخفيف نمايشگاهي اينترنت پرسرعت وايمکس، در روزهاي برگزاري نمايشگاه بين‌المللي کتاب به غرفه اين شرکت در مقابل سالن شبستان مراجعه نمايند.
۱۳۹۳/۲/۱۰ - ۱۷ : ۵۹
از ابتدای سال، بخش‌ بزرگی از شهر پرند تحت پوشش وایمکس مبین نت قرار گرفته و قرار است پوشش تمام شهر در سال جاری کامل شود.
۱۳۹۳/۲/۷ - ۲۱ : ۳۴
شرکت ارتباطات مبین‌نت از زمان راه‌اندازی شبکه‌ی سراسری وایمکس در مرداد ماه 1389 ، تعداد کاربران خود را به 700 هزار مشترک رسانده است.
۱۳۹۳/۱/۲۵ - ۱۴ : ۵۱
شرکت ارتباطات مبین‌نت چهار فاز از شهر پردیس را تحت‌پوشش شبکه‌ی وایمکس خود قرار داد.
۱۳۹۲/۱۲/۲۷ - ۱۰ : ۴۵
يکي از اپراتورهاي وايمکس به مشتري طرح هاي 6 ماهه، سرويس آنتي ويروس ابري ارائه مي‌دهد.
۱۳۹۲/۱۲/۲۵ - ۲۱ : ۱۰
اپراتور وايمکس مبين‌نت براي مشترکان کم‌مصرف امکان مصرف آزاد ندارد و اين دسته از مشترکان ناگزير به خريد طرح‌هايي بيشتر از نيازشان هستند؛ گاهي نيز مهلت زمان استفاده از سرويس، از ميزان اعلام‌شده کمتر در نظر گرفته مي‌شود.
۱۳۹۲/۱۲/۱۸ - ۱۵ : ۲۲
بامداد سه شنبه 6 اسفند شبکه مبین نت بدلیل اقدامات اصلاحی دچار اختلال می شود
۱۳۹۲/۱۲/۵ - ۱۸ : ۰
شرکت ارتباطات مبين نت به منظور توزيع عادلانه‌ و متعادل پهناي باند بين مشترکين، زمان و نحوه‌ي استفاده از اينترنت پرسرعت رايگان در ساعات شبانه را اعلام کرد.
۱۳۹۲/۱۲/۴ - ۱۵ : ۸
شرکت ارتباطات مبين‌نت به کليه‌ مشترکين خود که شناسه‌ اشتراک وايمکس مبين‌نت دارند و هم‌اکنون طرح آن‌ها فعال است، يک گيگابايت حجم اضافه‌ هديه مي‌دهد.
۱۳۹۲/۱۱/۱۸ - ۱۲ : ۲۱
بطور کلی وایمکس (Wimax) شبیه به Wi-Fi عمل می‌کند با این تفاوت که وایمکس سرعت بالاتر، پوشش بیشتر و کاربران بیشتری را پشتیبانی می‌کند.
۱۳۹۲/۱۱/۱۶ - ۱۴ : ۱۸
سرپرست مبین نت توضیح می دهد: چرا وایمکس‌ مبین نت دچار اختلال می‌شود؟
حسین ریاضی، نایب رییس هیات مدیره شرکت ارتباطات مبین‌نت به ارائه‌ی توضیحاتی درباره‌ی خدمات و نحوه‌ی فعالیت‌های مبین‌نت و تغییر مدیریت در این شرکت پرداخته است که مشروح این گفت‌وگو در ادامه می‌آید.
۱۳۹۲/۱۱/۱۴ - ۱۵ : ۵
طبق آمارهای ارائه شده تنها 3.18 درصد از ضریب نفوذ اینترنت کشور مربوط به وایمکس می‌شود.
۱۳۹۲/۱۰/۱۳ - ۲۰ : ۴
چرا فروش WIMAX کم است؟ این نشان می‌دهد قیمت‌ها بالاست. انتظار این است که هزینه ماهانه اینترنت برای هر کاربر، کمتر از10هزار تومان باشد، ولی هم‌اکنون اگر بخواهیم اینترنت 128 کیلو بیت اختصاصی بگیرید، حدود چند صد هزار تومان است. کدام خانواده ایرانی می‌تواند این هزینه را بدهد؟
۱۳۹۲/۱۰/۷ - ۲۱ : ۵۸
معاون نظارت و اعمال مقررات رگولاتوری اعلام کرد: چهارمین دوره ارزیابی، رتبه‌بندی و انتخاب اپراتورهای برتر سرویسهای فناوری اطلاعات با اضافه شدن شرکتهای WiMAX و ISDP از هفتم دی ماه آغاز می‌شود.
۱۳۹۲/۱۰/۴ - ۲۲ : ۱۶
هم‌زمان با برگزاري نوزدهمين نمايشگاه الکامپ، نسخه‌ي جديدي از نرم‌افزار اندرويدي مشترکان مبين‌نت رونمايي شد. هم‌اکنون اين نرم‌افزار تکميل شده و نسخه‌ي نهايي آن در دسترس همگان قرار گرفته است.
۱۳۹۲/۱۰/۱ - ۲۳ : ۵
آرشيو خبر ها

نظرسنجي