سرویس وايمکس
در ادامه‌ی روند توسعه‌ی شبکه‌ی TD-LTE، این بار اسلامشهر از شهرهای استان تهران به‌همراه نسیم‌شهر و سبزدشت، تحت‌پوشش TD-LTE مبین‌نت قرار گرفت.
شرکت ارتباطات مبین نت در راستای ارتقای سطح دسترسی کاربران به اینترنت پرسرعت بی‌سیم سراسری، اقدام به ارایه‌ی طرح ویژه‌ی یک ساله با 30 درصد تخفیف و به قیمت 280 هزار تومان نموده است.
۱۳۹۴/۴/۸ - ۱۳ : ۴۶
مراسم اختتامیه پنجمین جشنواره‌ی ملی فناوری اطلاعات و ارتباطات در حالی با حضور معاون اول رئیس جمهوری در محل وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات برگزار شد که شرکت ارتباطات مبین‌نت در بخش ارایه‌دهندگان اینترنت وایمکس به عنوان برگزیده‌ی کشوری انتخاب و رتبه‌ی اول را کسب کرد.
۱۳۹۴/۲/۲۸ - ۱۹ : ۵۸
شرکت ارتباطات مبین‌نت به کلیه‌ی مشترکانی که در بازه‌ی زمانی اول فروردین 1394 تا هشتم فروردین 1394اقدام به ورود به بخش حساب مشترکین و بازدید از سامانه‌ی «دانلود آسان» نمایند، یک گیگابایت حجم هدیه‌، تخصیص خواهد داد.
۱۳۹۳/۱۲/۲۶ - ۱۶ : ۲۸
نهم اسفند ماه، هم‌زمان با روز جهانی حمایت از حقوق مصرف‌کننده، وبینار آموزشی‌ «مروری بر فناوری‌‌های Wireless Broadband» با حمایت شرکت ارتباطات مبین‌نت برگزار می شود.
۱۳۹۳/۱۲/۸ - ۲۲ : ۱۲
معاون بازاریابی و فروش شرکت ارتباطات مبین نت با اشاره به این‌که استاندارد کیفیت اینترنت در ایران تفاوت چندانی با اینترنت در سایر کشورها ندارد، گفت: برخی مشکلاتی که در قطعی اینترنت بوجود می‌آید، به زیرساخت‌های سیمی فرسوده مربوط است.
۱۳۹۳/۱۰/۷ - ۱۸ : ۱۲
رهام داتک اولین شرکت ارایه دهنده اینترنت پرسرعت با فناوری وایمکس است که از اواخر سال 83 خدمات اینترنت پرسرعت بی‌سیم را درشهر تهران آغازکرده است.
۱۳۹۳/۹/۲۵ - ۱۱ : ۵۲
مدیرعامل مبین‌نت تشریح کرد جزئیات سرویس جدید TDLTE
مدیر عامل شرکت ارتباطات مبین نت، اپراتور سراسری وایمکس با اشاره به این‌که این شرکت تصمیم دارد سرویس TDLTEراه‌اندازی کنند، گفت: این شرکت در حال حاضر امکانات و تجهیزات سخت‌افزاری مورد نیاز برای ارائه‌ی این خدمت را دارد و نیازمند گرفتن مجوز رگولاتوری است.
۱۳۹۳/۹/۱۸ - ۲۰ : ۴۸
وزیر ارتباطات گفت: از ابتدای دولت تاکنون تعداد کاربران اینترنت پرسرعت و وایمکس (بدون احتساب کاربران موبایل) از 3.5 به 7 میلیون افزایش یافته است.
۱۳۹۳/۹/۴ - ۱۶ : ۱۱
با تصویب مقررات ارائه خدمات WiFi عمومی در کمیسیون تنظیم مقررات و ارتباطات رادیویی، ارائه‌کنندگان خدمات موظف هستند هویت شخص حقیقی استفاده ‌کننده در محیط‌های درون ساختمانی و برون ساختمانی را شناسائی کنند.
۱۳۹۳/۷/۲۷ - ۲۲ : ۳۹
مديرکل بازريابي و فروش سازماني شرکت مبين نت، اعلام کرد: در مبين نت خدمات ويژه‌اي براي مديريت هزينه در سازمان‌ها و شرکت‌ها ارائه مي‌شود.
۱۳۹۳/۷/۱۹ - ۱۷ : ۲۲
مدیرکل تکنولوژی و طراحی شبکه‌ مبین نت مطرح کرد پیاده‌سازی شبکه LTE از سوی مبین نت
مدیرکل تکنولوژی و طراحی شبکه‌ی شرکت ارتباطات مبین نت با بیان اینکه سرعت اسمی پیاده‌سازی مناسب در LTE حدود 100 تا 150 مگابیت بر ثانیه است گفت: اگر مجوزهای لازم را دریافت کنیم، به دلیل تخصص و دانشی که در سال‌های اخیر در این زمینه کسب کرده‌ایم، می‌توانیم ظرف دو تا سه ماه آینده شبکه‌ی LTE را راه‌اندازی کنیم.
۱۳۹۳/۷/۹ - ۱۶ : ۳۳
به گفته مدیر کل دفتر نظارت بر سرویسهای فناوری اطلاعات رگولاتوری، تعداد مشترکان وایمکس در کشور به یک میلیون و دویست هزار مشترک رسیده و این رقم رو به افزایش است.
۱۳۹۳/۷/۸ - ۱۸ : ۴۹
کارشناسان آلماني هشدار دادند: بررسي ايميل هاي کاري در خانه مي تواند موجب بروز مشکلات قلبي، اضطراب و سردرد شود.
۱۳۹۳/۷/۴ - ۲۲ : ۶
حضور در بزرگ‌ترين و مهم‌ترين رويداد نمايشگاهي يعني نمايشگاه تخصصي و بين‌المللي صنايع مخابرات و اطلاع‌رساني (ايران تله‌کام 2014)، از اهميت بالايي برخوردار است.
۱۳۹۳/۷/۲ - ۱۸ : ۳۱
شرکت ارتباطات مبین‌نت با حمایت از جشنواره، "فیلم و عکس همراه تهران" در طول روزهای برگزاری جشنواره، به بازدیدکنندگان از غرفه‌ی مبین‌نت خدمات اینترنت پرسرعت وایمو ارایه می‌کند.
۱۳۹۳/۶/۲۵ - ۶ : ۱۴
جشنواره‌ی فروش ویژه‌ی مودم‌های جیبی وایمکس مبین‌نت با قابلیت اتصال به شبکه‌ی موبایل، با شرایط استثنایی برای مشترکان جدید و فعلی مبین‌نت آغاز شد.
۱۳۹۳/۶/۲ - ۱۴ : ۱۳
آرشيو خبر ها

نظرسنجي