سرویس وايمکس
در ادامه‌ی روند توسعه‌ی شبکه‌ی TD-LTE، این بار اسلامشهر از شهرهای استان تهران به‌همراه نسیم‌شهر و سبزدشت، تحت‌پوشش TD-LTE مبین‌نت قرار گرفت.
مبین نت در فصل پاییز برای طرح های اشتراکی جدید وایمکس، نام "طرح باران" را انتخاب و به مشترکین خود ارایه می کند.
۱۳۹۵/۸/۱۵ - ۱۴ : ۵۴
حجم بالای تقاضا به اینترنت پرسرعت بی‌سیم وایمکس در منطقه 14 و 15 شهرداری تهران، سبب شد تا مبین‌نت منطقه افسریه و پیروزی را نیز به مناطق تحت‌پوشش وایمکس در شهر تهران اضافه کند.
۱۳۹۵/۸/۱۲ - ۱۳ : ۳۷
وزير ارتباطات و فناوري‌هاي نوين آذربايجان که به دعوت وزير ارتباطات کشورمان به ايران سفر کرده بود، از شرکت ارتباطات مبين‌نت بازديد کرد.
۱۳۹۵/۷/۲۹ - ۱۰ : ۴۶
مدير عامل اپراتور دوم ارتباطي درباره احتمال جمع‌آوري مودم‌هاي وايمکس و جايگزيني آن با دستگاه‌هاي TD-LTE گفت: فعلا روي اين موضوع در حال فکر کردن هستيم تا نهايتا مودم‌هاي وايمکس را با همان قيمت فروخته شده جمع‌آوري کنيم.
۱۳۹۵/۷/۱۶ - ۲۰ : ۳۲
مراجعه کنندگان به نمایشگاه تلکام امسال، می توانند استفاده از سرویسهای LTE خانگی و اداری این سرویس دهنده را تجربه کنند.
۱۳۹۵/۶/۳۰ - ۱۱ : ۳
پنل جدید مبین نت این امکان را به شرکت‌ها و سازمان‌ها می دهد تا به راحتی بتوانند پهنای باند مصرفی سازمان‌شان را مدیریت کنند.
۱۳۹۵/۴/۲۸ - ۱۹ : ۱۵
طرح اشتراکی 4 مگابیت و حجم دانلود 30 گیگابایت به همراه مودم وایمکس در جشنواره تابستانی مبین نت ارایه می شود
۱۳۹۵/۴/۲۰ - ۹ : ۲۰
مشترکین وایمکس مبین‌نت در عید سعید فطر با عضویت در کانال تلگرام مبین‌نت، می‌توانند هر نیم ساعت شانس خود را برای دریافت ۳۰۰ گیگابایت اینترنت رایگان امتحان کنند.
۱۳۹۵/۴/۱۴ - ۸ : ۵۶
مشترکین وایمکس مبین‌نت می‌توانند در ماه مبارک رمضان از امکان دانلود شبانه رایگان به صورت نامحدود برخوردار باشند .
۱۳۹۵/۳/۲۰ - ۱۹ : ۱۲
شهر آفتاب که از این پس بنا است میزبان نمایشگاه‌های داخلی و بین‌المللی باشد، تحت پوشش اینترنت پرسرعت وایمکس مبین‌نت قرار گرفت.
۱۳۹۵/۲/۱۵ - ۰ : ۱۸
در زندگی روزمره ما اینترنت به یکی از دغدغه‌های همیشگی تبدیل شده است. حتی در زمان سفر و انتخاب هتل هم، وای فای رایگان جزو گزینه های رقابتی هتل‌ها محسوب می شود.
۱۳۹۵/۲/۱۱ - ۲۰ : ۰
شرکت ارتباطات مبین‌نت، برای اولین بار در سراسر نقاط تحت پوشش خود در کشور اقدام به طراحی طرح های ویژه با سرعت و قیمت جدید کرده است .
۱۳۹۵/۲/۹ - ۱۵ : ۰
دکتر علی صباغیان: هویت در فضای مجازی
یکی از موضوعات مهم مطرح در بحث های فضای مجازی، موضوع هویت در این فضا و ابعاد آن است. هویت، یک مفهوم پیچیده ی جهانی واقعی با پیامدهای مختلف فلسفی و عملی است.
۱۳۹۵/۱/۲۳ - ۱۱ : ۳۱
با نزدیک شدن به تعطیلات نوروز 95، شهر رویان به نوار شمالی مناطق تحت‌پوشش وایمکس مبین‌نت اضافه شد.
۱۳۹۴/۱۲/۲۳ - ۱۱ : ۴۰
اگر جزء خانواده بزرگ مشترکین مبین‌نت هستید با فالو کردن صفحه رسمی مبین‌نت در اینستاگرام به نشانی mobinnet.telecom، گیگ هدیه بگیرید.
۱۳۹۴/۱۱/۴ - ۱۳ : ۲۱
اگر جزء مشترکین مبین‌نت هستید با فالو کردن صفحه رسمی مبین‌نت در اینستاگرام به نشانی mobinnet.telecom، گیگ هدیه بگیرید.
۱۳۹۴/۱۱/۳ - ۱۹ : ۱۶
آرشيو خبر ها

نظرسنجي