سرویس وايمکس
در ادامه‌ی روند توسعه‌ی شبکه‌ی TD-LTE، این بار اسلامشهر از شهرهای استان تهران به‌همراه نسیم‌شهر و سبزدشت، تحت‌پوشش TD-LTE مبین‌نت قرار گرفت.
پوشش شبکه‌ی وایمکس مبین‌نت در استان اصفهان، با اضافه‌ شدن شهرهای جدید بهارستان و سپاهان در مجاورت شهر اصفهان گسترده‌تر شد.
۱۳۹۱/۵/۶ - ۱۴ : ۳۱
بزرگ‌ترین مزیت مودم‌های داخلی و جیبی وایمکس مبین‌نت این است که می‌توانید آن‌ها را در بیش از 120 شهر کشور همراه خود داشته باشید و بدون نیاز به کابل و سیم، به اینترنت پرسرعت دسترسی پیدا کنید.
۱۳۹۱/۵/۴ - ۱۰ : ۹
به مناسبت ماه مبارک رمضان، طرح‌ها و خدمات جدید ایرانسل اعلام شد
ایرانسل از عرضه محصولات و خدمات ارزش افزوده ویژه ماه مبارک رمضان، حضور مجدد در نمایشگاه بین‌المللی قرآن کریم، اعطای اعتبار هدیه به مشترکین جدید، تخفیف 70 درصدی مودم‌های USB و همچنین تخفیف 70 درصدی در هزینه ترافیک مصرفی کاربران اعتباری به مناسبت فرارسیدن ماه مبارک رمضان خبر داد.
۱۳۹۱/۴/۳۱ - ۱۲ : ۳۷
با اضافه شدن چهار شهر کازرون در استان فارس، دوگردان در استان هرمزگان، رفسنجان در استان کرمان و ایرانشهر در استان سیستان و بلوچستان به شبکه سراسری وایمکس، تعداد شهرهای تحت پوشش شبکه‌ی اینترنت پرسرعت بی‌سیم وایمکس مبین‌نت به 124شهر رسید
۱۳۹۱/۴/۲۵ - ۱ : ۰
با هفتاد درصد تخفيف توسط ايرانسل انجام مي‌شود: عرضه مودم‌ USB وايمکس به دانشجويان
ايرانسل از عرضه مودم‌هاي USB وايمکس خود با هفتاد درصد تخفيف به دانشجويان خبر داد.
۱۳۹۱/۴/۱۷ - ۱۶ : ۲۶
ایرانسل از اهدای دقایق رایگان مکالمه و عرضه نیم بهای مودم‌های USB و Wi-Fi وایمکس، به مناسبت فرارسیدن سالروز میلاد باسعادت حضرت مهدی (عج) و عید نیمه شعبان، خبر داد.
۱۳۹۱/۴/۱۳ - ۲۱ : ۳۱
با راه اندازی وایمکس مبین نت درشهرهای آبادان ،بم وبندرگناوه تعداد شهرهای تحت پوشش این شبکه به 121 شهر رسید
۱۳۹۱/۴/۱۲ - ۹ : ۲۵
درتوافق مبین نت با شهرداری تهران اینترنت پرسرعت به اماکن عمومی تهران می آید
هفته گذشته توافق‌نامه‌ای میان شرکت ارتباطات مبین‌نت و شهرداری تهران به امضا رسید که براساس آن، مقرر شد شرکت ارتباطات مبین‌نت به مدت 5 سال، خدمات اینترنت پرسرعت بی‌سیم محلی را از طریق ایجاد شبکه‌ی «وایمو» در بسیاری از اماکن عمومی شهر تهران راه‌اندازی کرده و در اختیار تمامی استفاده‌کنندگان در آن مکان‌ها قرار دهد.
۱۳۹۱/۴/۳ - ۲۰ : ۲
روابط عمومی شرکت ارتباطات مبین‌نت طی اطلاعیه ای اعلام کرد: اختلال درشبکه وایمکس مبین نت بدلیل افزایش قابلیت‌های زیرساختی است
روابط عمومی شرکت مبین نت طی اطلاعیه ای اعلام کرد :به منظور توسعه‌ی جغرافیایی و افزایش قابلیت‌های زیرساختی شبکه‌ی وایمکس مبین‌نت در سطح کشور، ممکن است چند ساعت در شبانه‌روز دسترسی مشترکین به اینترنت با اختلال مواجه شود و این موضوع تا انتهای هفته به طول بیانجامد.
۱۳۹۱/۴/۳ - ۱۹ : ۲۷
ایرانسل از پوشش وایمکس شهر هشتگرد به مناسبت فرارسیدن عید سعید مبعث رسول اکرم (ص) خبر داد.
۱۳۹۱/۳/۲۹ - ۱۲ : ۳۲
با راه اندازي تعدادي فرستنده‌‌ي جديد وايمکس مبين‌نت در مناطق غرب تهران، مشکلات آنتن‌دهي مشترکين اين مناطق مرتفع گرديد.
۱۳۹۱/۳/۲۷ - ۲۱ : ۵
با راه اندازی شبکه‌ی سراسری وایمکس مبین‌نت درچهار شهر دیگر، تعداد شهرهای تحت پوشش اینترنت پرسرعت وایمکس مبین‌نت به 118 شهر رسید.
۱۳۹۱/۳/۲۶ - ۲۰ : ۲۲
برای اولین بار درکشور طرح فروش اقساطی وایمکس مبین نت
با همکاری سه جانبه همراه اول، خدمات اول و مبین نت پروژه فروش اقساطی وایمکس مبین نت ویژه مشترکان دایمی همراه اول به مناسبت میلاد با سعادت حضرت علی (ع) در سراسر کشور انجام میشود.
۱۳۹۱/۳/۲۳ - ۲۲ : ۲۳
موانع توسعه خدمات باندپهن در کشور اپراتورهای وایمکس از بین می روند
باگذشت حدود 8سال از ایجاد اولین خط ADSL و به رغم علاقه مردم ایران به سرویس‌های اینترنتی، ضریب نفوذ ارتباطات باند وسیع در کشور تا پایان سال 90 حدود 2 درصد اعلام شده است؛ براین اساس کارشناسان راهکارها و موانع توسعه این خدمات را مورد بررسی قرار دادند.
۱۳۹۱/۳/۹ - ۱۵ : ۱۷
شرکت خدمات اول همزمان با ایام فرخنده میلاد حضرت علی (ع) پروژه فروش اقساطی وایمکس مبین نت ویژه مشترکین همراه اول را آغاز می کند.
۱۳۹۱/۳/۹ - ۱۴ : ۵۶
رییس شرکت مخابراتی بولور(Bollore)، دارنده ی مجوز وایمکس در فرانسه، از دولت این کشور خواست تا پی‌گرد حقوقی علیه این شرکت را که ممکن است به لغو امتیاز منجر شود متوقف کند.
۱۳۹۱/۲/۱۹ - ۱۲ : ۲۷
آرشيو خبر ها

نظرسنجي