سرویس وايمکس
در ادامه‌ی روند توسعه‌ی شبکه‌ی TD-LTE، این بار اسلامشهر از شهرهای استان تهران به‌همراه نسیم‌شهر و سبزدشت، تحت‌پوشش TD-LTE مبین‌نت قرار گرفت.
طبق آخرین آمار ارایه شده از سوی رگولاتوری تعداد پورت‌‌های منصوبه در 6 ماه ابتدای سال 91 به 3 میلیون‌ و 877 هزار و 868 پورت رسیده که از این تعداد 2 میلیون‌و‌469 هزار و 567 پورت دایر و زیر بار رفته است.
۱۳۹۱/۸/۷ - ۱۰ : ۴۸
روابط عمومی شرکت ارتباطات مبین نت در اطلاعیه ای ازمشترکین خود خواست، با به‌روزرسانی Firmware مودم‌های وایمکس مبین‌نت برخی مشکلات خود را برطرف نمایند.
۱۳۹۱/۷/۲۱ - ۱۵ : ۴۲
در برخی از ساعات شبانه روز؛ وایمکس ایرانسل رایگان شد
ایرانسل اعلام کرد در طول پاییز امسال هزینه ترافیک مصرفی کاربران اعتباری وایمکس خود را در برخی از ساعات شبانه روز رایگان محاسبه خواهد کرد.
۱۳۹۱/۷/۱۶ - ۱۳ : ۴۹
طبق اطلاعات گزارش موسسه تحقیقاتی ABI در مورد تحول در باند وسیع موبایل، در سه ماهه پایانی سال ???? و شش ماهه نخست سال ???? در کره جنوبی، ایالات متحده و ژاپن شاهد آن بودیم که تعداد مشترکین LTE از تعداد مشترکین وایمکس پیشی گرفته است.
۱۳۹۱/۷/۱۵ - ۱۷ : ۵
شرکت ارتباطات مبین‌نت برای پرداخت هزینه‌های مشترکان خود روش‌های گوناگونی را در نظر گرفته است تا مشترکین به راحت‌ترین و بهترین راه ممکن هزینه‌ی اشتراک اینترنت پرسرعت وایمکس مبین‌نت خود را بپردازند.
۱۳۹۱/۷/۴ - ۱۹ : ۵
چه‌ مقدار از حجم اینترنت من باقی مانده است؟ اشتراک من چه زمانی به پایان می‌رسد؟ دیروز چند گیگابایت مصرف کرده‌ام؟ و… . به احتمال زیاد چنین پرسش‌هایی برای شما هم هنگام استفاده از اینترنت پرسرعت وایمکس مبین‌نت به وجود آمده است. اگر پاسخ این پرسش‌ها را می‌خواهید، این مطلب را به دقت مطالعه کنید.
۱۳۹۱/۷/۴ - ۱۸ : ۵۳
ایرانسل اعلام کرد به مناسبت فرارسیدن سالروز ولادت حضرت معصومه (س)، مودم‌های وایمکس خود را با تخفیفی ویژه تا ۷۰ درصد واگذار می‌کند.
۱۳۹۱/۶/۲۶ - ۱۹ : ۴۵
درهفته ای که گذشت سه شهر هشتگرد در استان البرز، ملایر در استان همدان و شهریار در استان تهران، به شبکه سراسری وایمکس مبین نت افزوده شد.
۱۳۹۱/۶/۸ - ۱۱ : ۲۲
مرکز مدیریت توسعه ملی اینترنت (متما) ضریب نفوذ اینترنت در کشور تا پایان سال 90را 43.23 درصد اعلام کرد که براساس آن GPRS بیشترین تعداد کاربران اینترنت کشور را به خود اختصاص داده است.
۱۳۹۱/۶/۱ - ۲۲ : ۲۸
ایرانسل به مناسبت فرارسیدن عید سعید فطر اعلام کرد مودم های وایمکس خود را با تخفیفی ویژه تا 70درصدی واگذار می کند و 20 دقیقه مکالمه رایگان داخل شبکه نیز به مشترکان جدید خود هدیه می دهد.
۱۳۹۱/۵/۲۷ - ۱۷ : ۵۶
شاید شما هم یکی از افرادی باشید که تمام روز خارج از خانه هستید و برای تسهیل کارهایتان به اینترنت نیازمندید و این امکان وجود ندارد که به کافی‌نت و محلی برای خدمات اینترنتی بروید.
۱۳۹۱/۵/۲۵ - ۱۴ : ۲۳
ایرانسل از 23 تا 26 مرداد ماه امسال به مناسبت ماه مبارک رمضان به متقاضیان مودم‌های USB وایمکس تخفیف ?? درصدی می‌دهد.
۱۳۹۱/۵/۲۳ - ۱۴ : ۳۸
روابط عمومي شرکت ارتباطات مبين‌نت از مشترکين خود در استان مازنداران بدليل احتمال اختلال در اينترنت پرسرعت اين شبکه عذر خواهي کرد
۱۳۹۱/۵/۲۱ - ۲۲ : ۲۱
مناطق آزاد ارس، انزلی، کیش، قشم و چابهار تحت پوشش شبکه ی بی سیم اینترنت پرسرعت وایمکس مبین نت قرار گرفته‌اند.
۱۳۹۱/۵/۱۴ - ۱۶ : ۳۹
مديرکل نظارت بر سرويس هاي it رگولاتوري 400 هزار کاربروايمکس داريم
تعداد کاربران وايمکس در ابتداي سال 90، 83 هزار نفر بود که اين تعداد در پايان سال به 400هزار نفر رسيده و نشان از رشد 4صد درصدي کاربران در استفاده از اين تکنولوژي دارد.
۱۳۹۱/۵/۹ - ۱۴ : ۳
شهر گردشگری نمک‌آبرود که در‌جوار ساحل سرسبز خزر واقع شده و تله‌کابین آن بسیار زیبا و معروف است، تحت پوشش شبکه­‌ی اینترنت پرسرعت بی­‌سیم بافناوری وایمکس قرار گرفت.
۱۳۹۱/۵/۷ - ۲۰ : ۲۱
آرشيو خبر ها

نظرسنجي