سرویس ICT داخلي
توسط رييس کميته مخابرات مجلس تهديد دستگاه‌هاي خدمات دهنده به مردم
رييس کميته مخابرات مجلس دستگاه‌هاي دولتي و غيردولتي خدمات دهنده به جامعه که حاضر به پيوستن به دولت الکترونيک نيستند را به انتشار عمومي اسامي‌شان تهديد کرد.
پنجمين همايش ملي مديران فناوري اطلاعات ? آذر برگزار و جايزه فناوري اطلاعات برتر(فاب) به محصولات برتر اعطا شد.
۱۳۹۶/۹/۶ - ۲۳ : ۲۷
در استفاده از ظرفیت های تولید داخل بهترین دارندگان پروانه در حوزه ICT معرفی شدند
معاون نظارت و اعمال مقررات رگولاتوری از ارزیابی عملکرد اپراتورها و دارندگان پروانه در حوزه استفاده از ظرفیت‌های تولید داخل در بخش ارتباطات و فناوری اطلاعات در شش ماهه دوم سال 95خبر داد.
۱۳۹۶/۹/۵ - ۱۵ : ۵۶
«پنجمين همايش ملي مديران فناوري اطلاعات» با شعار حکمراني داده‌ها و دولت الکترونيک از ديدگاه علوم و فناوري اطلاعات برگزار مي‌شود.
۱۳۹۶/۹/۴ - ۲۳ : ۳۴
ثبت نام شرکت در سومین جشنواره هفته فناوری اطلاعات (ITweekend3 ) در دانشگاه صنعتی شریف آغاز شد.
۱۳۹۶/۹/۴ - ۲۲ : ۵۵
موضوع دسترسي تاکسي‌هاي آنلاين به اطلاعات تلفن رانندگان اخيرا چالش‌هايي ايجاد کرده است.
۱۳۹۶/۹/۴ - ۲۱ : ۵۱
معاون برنامه ريزي وزير ارتباطات و فناوري اطلاعات طي حکمي نيلوفر مرادحاصل از بانوان متخصص وزارت ارتباطات و فناوري اطلاعات را به عنوان مديرکل دفتر بررسي هاي اقتصادي منصوب کرد.
۱۳۹۶/۹/۴ - ۲۱ : ۳۴
مدیرکل کنترل کیفیت پست خبر داد بیمه همه مرسولات پستی تا سقف 650 هزار تومان
مدیرکل کنترل کیفیت و عملیات پستی شرکت ملی پست با اشاره به خدمات پرداخت غرامت این شرکت در قبال کلیه مرسولات ثبت شده تا سقف 650 هزار تومان، از پرداخت فوری این زیانکرد تا حداکثر 48 ساعت به مشتریان خبر داد.
۱۳۹۶/۹/۳ - ۱۳ : ۱۲
رييس سازمان نظام صنفي رايانه‌اي کشور با اشاره به سرمايه گذاري 3.5 تريليون دلاري دنيا در حوزه آي تي گفت: در دنيا نسبت IT به CT در حدود 60 به 40 است در حالي که اين رقم در ايران به صورت 80 درصد CT و 20 درصد IT است.
۱۳۹۶/۹/۱ - ۱۲ : ۳۸
مدير کل بازاريابي و امور تجاري شرکت زير ساخت اعلام کرد : افزايش پنجاه درصدي ظرفيت ترانزيت ديتاي کشور در صد روز نخست دولت دوازدهم
مدير کل بازاريابي و امور تجاري شرکت زير ساخت از افزايش پنجاه درصدي ترانزيت ديتاي کشور در صد روز نخست دولت دوازدهم خبر داد.
۱۳۹۶/۸/۲۹ - ۲۰ : ۱۶
رييس سازمان تنظيم مقررات و ارتباطات راديويي در حکمي مهندس نسترن محسني را به عنوان سرپرست معاونت بررسي‌هاي فني و صدور پروانه اين سازمان منصوب کرد.
۱۳۹۶/۸/۲۹ - ۲۰ : ۱۱
با حکمي از سوي وزير ارتباطات و فناوري اطلاعات : دکتر صادق عباسي شاهکوه مديرعامل شرکت ارتباطات زيرساخت شد
وزير ارتباطات و فناوري اطلاعات در حکمي دکتر صادق عباسي شاهکوه را به عنوان مديرعامل شرکت ارتباطات زيرساخت کشور منصوب کرد.
۱۳۹۶/۸/۲۷ - ۱۵ : ۵۶
مدير کل ICT استان کرمانشاه عنوان کرد: تلاش براي کمترين اختلال ارتباطي در شهر سر پل ذهاب
مدير کل ارتباطات و فناوري اطلاعات استان کرمانشاه، اقدامات انجام شده ارتباطي در مناطق زلزله زده استان را تشريح کردو گفت:در شهر سر پل ذهاب به دليل حساسيت و تخريبي که وجود داشت، با تلاش بي وقفه، کمترين اختلال در بخش ارتباطات به وجود آمد.
۱۳۹۶/۸/۲۵ - ۱۶ : ۲۸
وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات، ظهر امروز، از یازدهمین نمایشگاه رسانه های دیجیتال، بازدید کرد.
۱۳۹۶/۸/۲۵ - ۱۶ : ۲۰
اعلام تعرفه‌هاي جديد اينترنت و حرکت از سمت اينترنت حجمي به غيرحجمي بر مبناي مصرف منصفانه، تقليل هزينه استفاده از پيام‌رسان‌هاي مجاز در شبکه‌هاي موبايل و ثابت به يک‌سوم نرخ هزينه اينترنت و تلاش براي بهبود ارتباطات مناطق زلزله‌زده، از مهم‌ترين اخبار هفته گذشته در حوزه ارتباطات و فناوري اطلاعات بود.
۱۳۹۶/۸/۲۵ - ۱۵ : ۴۹
وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات گفت: در شب اول زلزله غرب ایران 47 سایت موبایل از دسترس خارج شده بود که همان شب بسیاری از انها مجدد به شبکه بازگشتند.
۱۳۹۶/۸/۲۴ - ۲۲ : ۳۷
رويکردهاي مصوبه کميسيون تنظيم مقررات ارتباطات درباره تعرفه‌گذاري خدمات دسترسي ثابت توسط معاون بررسيهاي فني و صدور پروانه رگولاتوري تشريج شد.
۱۳۹۶/۸/۲۴ - ۲۱ : ۲۰
آرشيو خبر ها

نظرسنجي