سرویس ICT داخلي
وزير ارتباطات و فناوري اطلاعات با بيان اينکه همه ما در برابر فرصت سوزي در بهره برداري از ظرفيت هاي تحول ديجيتال مسئول هستيم، گفت: در مسير تحول ديجيتال بايد تغيير ديدگاه دهيم و با مديري که نمي تواند، تعارفي براي جايگزيني نداريم چراکه نمي توان ديد که هر روز سهمي از ما را در بازارهاي جهاني مي برند.
رييس سازمان فناوري اطلاعات از فراخوان اين وزارت براي ثبت طرح هاي اشتغالزاي روستايي بر مبناي ارتباطات و فناوري اطلاعات خبر داد
۱۳۹۶/۱۱/۴ - ۱۰ : ۵۷
در اجراي مواد 67 و 69 قانون برنامه ششم توسعه چهار خدمت سلامت، آموزش، کشاورزي و بانکي و ايجاد وحدت رويه نشست بين دستگاه‌هاي اجرايي اصلي از جمله وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکي، وزارت آموزش‌ و پرورش ، وزارت جهاد کشاورزي، وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامي ، معاونت توسعه روستايي رياست جمهوري و ساير ذينفعان برگزار شد.
۱۳۹۶/۱۱/۲ - ۹ : ۴۱
معاون سازمان تنظيم مقررات و ارتباطات راديويي از اعلام نتايج دومين دوره اندازه گيري ميزان رضايت کاربران حوزه سرويس هاي فناوري اطلاعات خبر داد و گفت: در اين دوره نظرسنجي که در بازه زماني ارديبهشت تا پايان آذر 96 انجام گرفته است، شرکتهاي شاتل، هاي وب و آسياتک از نگاه مشترکان در رتبه‌هاي برتر قرار گرفتند.
۱۳۹۶/۱۱/۱ - ۱۳ : ۹
حسينيه ارشاد راه اندازي کرد بازي هاي ويديويي براي خانواده ها
بازي هاي ويديويي [گروهي] در کتابخانه عمومي حسينيه ارشاد راه اندازي شد.
۱۳۹۶/۱۰/۲۷ - ۱۱ : ۳۴
کتابخانه عمومی حسینیه ارشاد دوازدهمین دوره از نشست های علم اطلاعات و دانش شناسی را با موضوع «علم اطلاعات و حکمرانی داده‌» برگزار می کند.
۱۳۹۶/۱۰/۲۷ - ۱۱ : ۲۳
نخستين جلسه شوراي راهبري شبکه ملي اطلاعات در دولت دوازدهم با حضور وزير ارتباطات و فناوري اطلاعات تشکيل شد.
۱۳۹۶/۱۰/۲۳ - ۱۵ : ۲
21 اسفند ماه 96، برگزيدگان جايزه ملي کيفيت همزمان با جشنواره ملي فاوا، معرفي مي شوند .
۱۳۹۶/۱۰/۱۸ - ۱۳ : ۲۳
وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات طی حکمی وحید یزدانیان را به عنوان مجری تامین زیرساخت های آموزش مهارتی بخش ICT منصوب کرد.
۱۳۹۶/۱۰/۱۸ - ۱۳ : ۱۲
مجوز انجام آزمون‌هاي استاندارد ايمني تجهيزات فناوري اطلاعات از سوي سازمان تنظيم مقررات و ارتباطات راديويي کشور به سازمان جهاد دانشگاهي صنعتي شريف محول شد.
۱۳۹۶/۱۰/۱۶ - ۲۳ : ۵۳
رييس‌ جمهور در حکمي و بنا به پيشنهاد وزير ارتباطات و فناوري اطلاعات، دکتر رسول سرائيان را به عنوان «دبير شوراي اجرايي فناوري اطلاعات» منصوب کرد.
۱۳۹۶/۱۰/۱۳ - ۲۰ : ۳۴
افرادي به بهانه برنده شدن در مسابقه‌ها و يا قرعه‌کشي‌هاي راديويي و تلويزيوني از صاحبان حساب بانکي تقاضاي حضور مقابل دستگاه خودپرداز و يا اعلام اطلاعات کارت بانکي دارند، بانک مرکزي نسبت به کلاهبرداري اين افراد هشدار داده است.
۱۳۹۶/۱۰/۶ - ۱۸ : ۵۱
وزیر ارتباطات خبر داد راه‌اندازی اولین شهرک ICT ایران
‌وزیر ارتباطات در پاسخ به اینکه چرا طرح رجیستری موبایل در سال‌های گذشته اجرا نشده، گفت: وزیران قبل بستر این مهم را فراهم کرده‌اند و ما در حال اجرای آن هستیم.
۱۳۹۶/۱۰/۲ - ۱۵ : ۲۷
رشد فناوري‌هاي ارتباطات و اطلاعات نشان داده است که جهان پيش روي ما بشدت تحت تأثير تحولات و امکاناتي است که اين عرصه در اختيار انسان و جامعه قرارداده است. اين تأثيرات چندگانه و با ابعاد مثبت و منفي بسياري است که البته تأثيرات مثبت آن بايد مورد بهره‌برداري قرارگيرد و ابعاد منفي آن مديريت و کنترل شود.
۱۳۹۶/۹/۲۹ - ۲۲ : ۲
مديرعامل سازمان فناوري اطلاعات و ارتباطات شهرداري تهران از حمايت از ايده‌هاي استارتاپي با موضوع حل معضل آلودگي هوا خبر داد.
۱۳۹۶/۹/۲۸ - ۱۸ : ۵۸
کمیسیون ICT اتاق بازرگانی بررسی کرد؛ وضعیت بودجه پیشنهادی ICT / بودجه وزارت ارتباطات کم شد
کمیسیون ICT اتاق بازرگانی وضعیت و میزان بودجه اختصاص یافته به حوزه فناوری اطلاعات و ارتباطات در لایحه پیشنهادی بودجه سال 97 را بررسی کرد.
۱۳۹۶/۹/۲۷ - ۱۶ : ۳۰
وزير ارتباطات و فناوري اطلاعات از صعود چهار رتبه‌اي ايران در شاخص‌هاي توسعه فناوري اطلاعات و ارتباطات خبر داد.
۱۳۹۶/۹/۲۵ - ۲۲ : ۲
آرشيو خبر ها

نظرسنجي