سرویس ICT داخلي
محمد جواد آذري جهرمي وزير ارتباطات و فناوري اطلاعات در يادداشتي که در صفحه اول روزنامه شرق امروز (27 مرداد ) منتشر کرده به تشريح انقلاب صنعتي چهارم و نقش آن در دگرگوني جهان پرداخته است.
در لایحه بودجه سال آینده برای وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات در مجموع حدود ۳۹۰۶ میلیارد تومان بودجه در نظر گرفته شده که نسبت به سال جاری تا ۴۳۷ میلیارد تومان افزایش دارد.
۱۳۹۶/۹/۱۹ - ۲۱ : ۴۸
وزير ارتباطات به مناسبت چهاردهمين سالروز تاسيس سازمان تنظيم مقررات و ارتباطات راديويي پيامي صادر کرد.
۱۳۹۶/۹/۱۹ - ۱۶ : ۲۰
معاون حقوقی، امور دولت و مجلس وزارت ارتباطات گفت: تا سال ۲۰۴۰ بیش از ۹۰ درصد اقتصاد جهان در حوزه خدمات بوده که ارتباطات و فناوری اطلاعات به‌عنوان مهمترین محرک این اقتصاد است.
۱۳۹۶/۹/۱۸ - ۲۱ : ۱۵
با انتصاب سميرا انصاري به رياست مرکز فناوري اطلاعات و ارتباطات وزارت ، بانويي ديگر به جمع بانوان مدير وزارت ارتباطات و فناوري اطلاعات اضافه شد.
۱۳۹۶/۹/۱۸ - ۱۷ : ۵
اعلام اقدامات وزارت ICT در 100 روز ابتدايي دولت دوازدهم، آغاز تعرفه‌هاي جديد اينترنت ثابت، اجراي فاز دوم رجيستري با برند اپل و تشريح ويژگي‌هاي اين فاز توسط مسوولان از مهم‌ترين اخبار حوزه ارتباطات و فناوري اطلاعات در هفته گذشته بود.
۱۳۹۶/۹/۱۷ - ۱۵ : ۳
مديرعامل شرکت ارتباطات زيرساخت از خروج سرويس مکالمات بين الملل از انحصار اين شرکت و واگذاري ارائه خدمات مکالمات تلفني بين الملل به شرکتهاي خصوصي تا پايان سال خبر داد.
۱۳۹۶/۹/۱۷ - ۱۴ : ۵۷
معاون وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات مطرح کرد: سرمایه گذاری بیش از 25 هزار میلیارد تومانی برای توسعه ICT در کشور
معاون حقوقی، امور دولت و مجلس وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات گفت: تا سال 2040 بیش از 90 درصد اقتصاد جهان در حوزه خدمات بوده که ارتباطات و فناوری اطلاعات بعنوان مهمترین محرک این اقتصاد است.
۱۳۹۶/۹/۱۶ - ۱۸ : ۴
آذري جهرمي در ديدار با وزير ارتباطات آذربايجان: درآمد بخش مخابرات ايران نزديک به 60 درصد افزايش يافت
وزير ارتباطات و فناوري اطلاعات با اشاره به رشد 60درصدي درآمد بخش مخابرات در ايران گفت: توريسم سلامت يکي از دلايل حضور مردم آذربايجان در ايران به شمار مي رود و پيشنهاد مي کنم براي اين افق جديد برنامه همکاري تدوين کنيم.
۱۳۹۶/۹/۱۵ - ۱۳ : ۴۰
معاون فناوری و نوآوری وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات، از آغاز ثبت نام هفتمین جشنواره ملی فاوا خبر داد و گفت: فراخوان ثبت نام در هفتمین جشنواره ملی فاوا از تاریخ 11 آذر به طور رسمی آغازشده و تا تاریخ 30 آذر ادامه دارد.
۱۳۹۶/۹/۱۲ - ۱۳ : ۱۵
با فرمان رييس جمهوري پنج پروژه ارتباطاتي با سرمايه گذاري بيش از 220 ميليارد تومان در استان سيستان و بلوچستان به صورت رسمي افتتاح شد.
۱۳۹۶/۹/۱۱ - ۱۸ : ۸
معاون وزير ارتباطات و فناوري اطلاعات عنوان کرد : ضرورت تکميل زنجيره پژوهش ها در کشور
معاون فناوري و نوآوري وزارت ارتباطات و فناوري اطلاعات، گفت : پژوهشي موفق است که از اثر بخشي آکادميک به اثربخشي تجاري و اقتصادي و در مرحله بالاتر به اثر بخشي اجتماعي و انساني برسد.
۱۳۹۶/۹/۱۱ - ۱۳ : ۳۲
دبیر سازمان نظام صنفی رایانه‌ای تهران با تشریح سازوکار انتخاب رئیس کشوری این سازمان توسط رئیس جمهور از برگزاری انتخابات این سازمان در 23 آذر ماه سال جاری خبر داد.
۱۳۹۶/۹/۱۱ - ۱۱ : ۳۰
همزمان با شروع هفته وحدت وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات صبح امروز (شنبه) به استان سیستان و بلوچستان سفر کرد.
۱۳۹۶/۹/۱۱ - ۱۱ : ۱۶
سخنگوی شرکت مخابرات ایران گفت: برغم وقوع زلزله 6 ریشتری صبح امروز در استان کرمان، ارتباطات تلفن ثابت و تلفن همراه در این استان برقرار و پایدار است.
۱۳۹۶/۹/۱۰ - ۱۴ : ۹
عملکرد 100 روزه اول وزارت ارتباطات در دولت دوازدهم با سر فصل هاي چون «اقدامات سريع در برقراري ارتباط مناطق زلزله کرمانشاه»، «افزايش ظرفيت ترانزيت بين الملل» و «توسعه بانکداري الکترونيکي در 1000 روستاي فاقد امکان» منتشر شد.
۱۳۹۶/۹/۱۰ - ۱۳ : ۵۵
معاون توسعه مديريت و امور منابع رگولاتوري از آغاز طرح ارزيابي رضايتمندي ذينفعان از خدمات حوزه ارتباطات و فناوري اطلاعات از امروز خبر داد.
۱۳۹۶/۹/۸ - ۱۲ : ۴۸
آرشيو خبر ها

نظرسنجي