سرویس ICT داخلي
وزير ارتباطات و فناوري اطلاعات با بيان اينکه همه ما در برابر فرصت سوزي در بهره برداري از ظرفيت هاي تحول ديجيتال مسئول هستيم، گفت: در مسير تحول ديجيتال بايد تغيير ديدگاه دهيم و با مديري که نمي تواند، تعارفي براي جايگزيني نداريم چراکه نمي توان ديد که هر روز سهمي از ما را در بازارهاي جهاني مي برند.
وزير ارتباطات در پاسخ به سوالي مبني در ارتباط با موضوع پارازيت‌ها گفت: ما به پارازيت با اين معنا که بخواهد به سلامت مردم ضرري برساند موافق نيستيم.
۱۳۹۲/۶/۲۹ - ۱۷ : ۳۵
وزير ارتباطات درباره عضويت در شبکه‌هاي اجتماعي گفت: اگر شبکه‌اي سالم باشد عضويت و فعاليت در آن از نظر من هيچ مشکلي ندارد. برخي وزرا صفحاتي دارند و در اين صفحات نظر خود را بيان مي کنند و دوست دارند نظر ديگران را هم درباره آن بشنوند.
۱۳۹۲/۶/۲۹ - ۱۷ : ۲۱
مدیر عامل شرکت ارتباطات زیرساخت گفته است: تاکنون ظرفیت شبکه اینترانت کشور از ۱۴ گیگابیت بر ثانیه در سال ۸۷ به ۵۵۰ گیگابیت بر ثانیه توسعه یافته و در نظر است تا پایان امسال با افزایش بیش از دو برابری به ۱۲۰۰گیگابیت بر ثانیه برسد.
۱۳۹۲/۶/۲۹ - ۱۷ : ۱۵
معاون سازمان تنظيم مقررات و ارتباطات راديويي نحوه شکايت کاربران خدمات ارتباطي و مخابراتي از اپراتورها و ارائه دهندگان اين خدمات را تشريح کرد و گفت: موارد شکايت از اپراتورهاي ارتباطي و مخابراتي در جهت تسهيل و تسريع در احقاق حقوق کاربران و نيز جلوگيري از سردرگمي آنها پيگيري مي شود.
۱۳۹۲/۶/۲۷ - ۱۶ : ۴۷
طی حکمی از سوی دکتر محمود واعظی وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات مهندس سید مجتبی هاشمی به سمت معاون فناوری و امور بین الملل وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات منصوب شد.
۱۳۹۲/۶/۲۷ - ۱۴ : ۱۸
دومین سری از انتصابات وزیر جدید ارتباطات عمیدیان رئیس سازمان تنظیم مقررات و بررای معاون حقوقی شد
طی احکامی جداگانه از سوی وزیر ارتباطات علی اصغر عمیدیان به عنوان معاون وزیر و رئیس سازمان تنظیم مقررات و ارتباطات رادیویی و مرتضی براری به عنوان معاون حقوقی ، امور دولت و مجلس وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات منصوب شدند.
۱۳۹۲/۶/۲۶ - ۹ : ۵۴
وزير ارتباطات و فناوري اطلاعات معاون "توسعه مديريت، هماهنگي و امور پشتيباني" اين وزارتخانه را منصوب کرد.
۱۳۹۲/۶/۲۴ - ۱۷ : ۲۹
وزير ارتباطات و فناوري اطلاعات با بيان اينکه در حال حاضر با درخواست هاي مردم در خصوص استفاده از اينترنت و افزايش سرعت رو به رو هستيم، گفت: به دلايل مختلف پهناي باند اينترنت تاکنون متناسب با آنچه در برنامه ديده شده، توسعه نيافته است.
۱۳۹۲/۶/۲۳ - ۲۰ : ۴۹
وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات خبر داد: ایجاد شهرک‌های ICT در دست مطالعه و بررسی
وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات گفت: شهرکهای ارتباطات و فناوری اطلاعات بعد از طی مراحل مطالعاتی در چند نقطه کشور ایجاد خواهد شد.
۱۳۹۲/۶/۱۷ - ۲۰ : ۳۳
کمیته راهبری و تیم اجرایی مدیریت استراتژیک سازمان تنظیم مقررات و ارتباطات رادیوئی به ریاست دکتر قنبری تشکیل شد.
۱۳۹۲/۶/۱۳ - ۱۷ : ۰
معاون وزير ارتباطات و فناوري اطلاعات از آمادگي راه اندازي مراکز داده – ديتاسنتر- در 4 استان گلستان، فارس، کرمان و خراسان خبر داد و گفت: گسترش ديتاسنترهاي استاني از سر گرفته مي شود.
۱۳۹۲/۶/۱۲ - ۲۳ : ۶
سرپرست سازمان فضايي ايران از پرتاب ماهواره "تدبير" به عنوان نخستين ماهواره دولت تدبير و اميد به فضا خبر داد.
۱۳۹۲/۶/۱۰ - ۱۷ : ۱۶
معاون پارلماني و حقوقي وزير ارتباطات خبر داد: دستور وزير فقط براي توقف هم‌کدي بود، نه يکسان‌سازي همراه اول
به گفته معاون حقوقي وزير ارتباطات، دستور وزير فقط براي توقف طرح هم‌کدي بوده و شامل تعرفه يکسان همراه اول نمي‌شود. وي همچنين گفته اظهارات مخابرات در خصوص ضرر ناشي از همکدي غيرواقعي بوده است.
۱۳۹۲/۶/۱۰ - ۱۶ : ۳۳
پروژه مرکز تبادل ترافيک اينترنت کشور توسط متولي شبکه زيرساختي ارتباطي کشور ايجاد مي‌شود، اين نخستين حضور رسمي محمود واعظي وزير ارتباطات در پروژه‌هاي مخابراتي و ارتباطي است.
۱۳۹۲/۶/۸ - ۱۸ : ۲۴
تاکید مقام معظم رهبری بر اجرای مصوبات شورای عالی فضای مجازی یک ملک و دو پادشاه؛ وزیر ICT دبیر شورای عالی فضای مجازی می‌شود؟!
از قدیم گفته‌اند که دو پادشاه در یک ملک نگنجند اما با این حال سرزمین ICT کشور یک سال و اندی است که دو پادشاه دارد و پس از گذشت یک سال به نظر می‌رسد این موضوع طرح نکاتی را از سوی دست‌اندرکاران مختلف به دنبال داشته است.
۱۳۹۲/۶/۸ - ۱۸ : ۱۹
مدیرکل دفتر طرح‌های جامع و تدوین استانداردها از حضور شرکت ارتباطات زیرساخت برای شرکت در اجلاس سران مختار خبر داد و افزود: ساماندهی گروههای مطالعاتی برای شرکت در اجلاس سران مختار، درحال انجام است.
۱۳۹۲/۶/۳ - ۱۷ : ۵۵
آرشيو خبر ها

نظرسنجي