سرویس ICT داخلي
محمد جواد آذري جهرمي وزير ارتباطات و فناوري اطلاعات در يادداشتي که در صفحه اول روزنامه شرق امروز (27 مرداد ) منتشر کرده به تشريح انقلاب صنعتي چهارم و نقش آن در دگرگوني جهان پرداخته است.
با حضور وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات : هجدهمین نمایشگاه بین المللی تله کام 2017 افتتاح شد
هجدهمین نمایشگاه بین المللی صنایع مخابرات و اطلاع رسانی (ایران تله کام 2017 امروز دوشنبه 24 مهرماه توسط وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات، افتتاح شد.
۱۳۹۶/۷/۲۴ - ۱۵ : ۱۸
مهندس محمد جواد آذري جهرمي وزير ارتباطات و فناوري اطلاعات ، همزمان با انتصاب معاون برنامه ريزي و نظارت راهبردي وزارت ارتباطات و فناوري اطلاعات ، سياست هاي نه گانه در بخش برنامه ريزي اين وزارتخانه را نيز اعلام کرد
۱۳۹۶/۷/۲۳ - ۱۳ : ۴۰
معاون مطبوعاتي وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامي ، گفت : مدل ارتباطي در روابط عمومي ها بايد ارايه اطلاعات به صورت پيش دستانه باشد.
۱۳۹۶/۷/۲۳ - ۱۳ : ۳۴
رویکردها و برنامه های اصلی سازمان تنظیم مقررات و ارتباطات رادیویی در دولت دوازدهم توسط مهندس آذری جهرمی وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات به رئیس سازمان تنظیم مقررات و ارتباطات رادیویی ابلاغ شد
۱۳۹۶/۷/۲۱ - ۱۴ : ۱۲
طي حکمي از سوي وزير ارتباطات و فناوري اطلاعات: فلاح جوشقاني به عنوان معاون وزير و رئيس رگولاتوري منصوب شد
با حکم وزير ارتباطات و فناوري اطلاعات، مهندس حسين فلاح جوشقاني به عنوان معاون وزير و رئيس سازمان تنظيم مقررات و ارتباطات راديويي منصوب شد
۱۳۹۶/۷/۲۱ - ۱۴ : ۰
شرکت ارتباطات زيرساخت، نحوه واگذاري جديد بخش نگهداري تجهيزات شبکه و پشتيباني فني شبکه مادر مخابراتي را به پيمانکاران در استانها مشخص کرد.
۱۳۹۶/۷/۲۱ - ۱۳ : ۳۷
حوزه ارتباطات و فناوري اطلاعات در اين هفته يکي از پرخبرترين حوزه‌هاي اقتصادي کشور بود. در صدر اين خبرها مساله تعيين تکليف براي رجيستري يا کددار کردن گوشي‌ها قرار مي گيرد؛ موضوعي که اگر با عزم جدي دولت پيگيري شود مي‌تواند دست قاچاقچيان حوزه گوشي هاي موبايل را از اين بازار پرسود کوتاه کند.
۱۳۹۶/۷/۲۰ - ۱۳ : ۴
تمام خواسته‌های کارگزاران مخابرات روستایی این است که شرکت مخابرات ایران به قوانین تمکین و آن را بدون عیب و نقص اجرا کند تا اینکه اثرات آن در زندگی آنها مشاهده شود؛ چون امروزه کارگزاران با شرایط بد اقتصادی دست و پنجه نرم می‌کنند و با این همه سوابق خدمتی که دارند کف قانون کار را دریافت می‌کنند.
۱۳۹۶/۷/۱۸ - ۱۶ : ۲۰
وزير ارتباطات و فناوري اطلاعات در مراسم روز جهاني پست ضمن تقدير از پستچي هاي سراسر کشور گفت: حوزه پست حوزه اي است که در زندگي مردم موثر است و اميدواريم با فعال سازي ظرفيت بخش خصوصي و ارايه خدمات نوين و گسترش آنها در سال آينده، حجم بازار پستي کشور حداقل دو برابرشود.
۱۳۹۶/۷/۱۷ - ۲۲ : ۱۶
همايش بين­‌المللي «جنبه­‌هاي حقوقي فناوري اطلاعات و ارتباطات» براي نخستين بار در کشور در روزهاي 5 و 6 اسفندماه امسال توسط سازمان فناوري اطلاعات با همکاري پژوهشگاه قوه قضاييه در تهران برگزار مي‌شود.
۱۳۹۶/۷/۱۶ - ۱۴ : ۴۸
طرح سوال از وزير ارتباطات درباره قراردادهاي اين وزارتخانه، نهايي شدن مصوبه هيئت دولت در خصوص دولت الکترونيک، مشارکت سازمان فضايي ايران با اپسکو در ماهواره‌هاي کوچک، شرکت ايران در همايش بين‌المللي مقابله با جرائم رايانه‌اي و بهبود شرايط بازي‌هاي آنلاين در کشور برخي از مهمترين اخبار اين هفته در حوزه ارتباطات و فناوري اطلاعات بود.
۱۳۹۶/۷/۱۳ - ۱۳ : ۴۰
نماینده مردم قزوین در مجلس از طرح سوال خود و یکی از نمایندگان از وزیر ارتباطات درباره برخی قراردادهای این وزارتخانه خبر داد و گفت که هیات رییسه مجلس این سوالات برای بررسی به کمیسیون صنایع ارجاع کرده است.
۱۳۹۶/۷/۱۲ - ۱۳ : ۴۷
دبير ستاد توسعه فناوري اطلاعات، ارتباطات معاونت علمي گفت: بايستي در صدد باشيم با همکاري وزارت ارتباطات و با حمايت از ايجاد مراکز نوآوري روستايي از توسعه اشتغال در اين مناطق حمايت کنيم.
۱۳۹۶/۷/۱۰ - ۲۲ : ۱۳
رييس سازمان فضايي ايران از پايان مراحل آماده سازي ماهواره امير کبير تا 6 ماه آينده خبر داد.
۱۳۹۶/۷/۱۰ - ۱۸ : ۴۸
دبیر هفته جهانی فضا با اعلام برنامه های این هفته از حضور وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات برای افتتاح این برنامه ها خبر داد.
۱۳۹۶/۷/۱۰ - ۱۸ : ۳۸
پیرو پیوست حکم وزیر ارتباطات که توسط رئیس جمهوری ابلاغ شده،‌ دستیار وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات در امور حقوق شهروندی منصوب شد.
۱۳۹۶/۷/۵ - ۹ : ۴۰
آرشيو خبر ها

نظرسنجي