سرویس ICT داخلي
وزير ارتباطات و فناوري اطلاعات طي حکمي جمال هاديان طبايي زواره را بعنوان رييس جديدمرکز روابط عمومي و اطلاع رساني اين وزارتخانه منصوب کرد.
دفتر نوآوري و حمايت از سرمايه گذاري وزارت ارتباطات، در نظر دارد کارگاهي را با عنوان "فرصت ها، تهديدها و چالش هاي سرمايه گذاري در بخش ارتباطات و فناوري اطلاعات"،‌ با هدف آشنايي مديران ارشد و کارشناسان وزارت ارتباطات و فناوري اطلاعات، برگزار کند.
۱۳۹۶/۶/۱۹ - ۱۳ : ۱
رییس هیات مدیره شرکت مخابرات ایران با بیان اینکه شرکت‌ها پس از پنج تا شش میلیارد دلار سرمایه‌گذاری، تازه با مخابرات قابل مقایسه می‌شوند، تاکید کرده است که شرکت‌های کوچک در ارائه سرویس‌های جدید، اصلاح قیمت‌ها و اصلاح کیفیت خدمات برای مخابرات ایران فرصت محسوب می‌شوند.
۱۳۹۶/۶/۱۷ - ۱۷ : ۲۱
مرکز پژوهش‌های مجلس در پژوهشی درباره الزامات سیاستگذاری اشتغال در فناوری اطلاعات و ارتباطات به بررسی وضعیت اشتغال در این حوزه پرداخت و 11 پیشنهاد برای توسعه اشتغال در این بخش ارائه کرد.
۱۳۹۶/۶/۱۴ - ۲۳ : ۳
وزير ارتباطات و فناوري اطلاعات با تاکيد بر اينکه نبايد هيچگاه مسير ولي نعمت هاي خود را فراموش کنيم گفت: مردم تا زماني که ببينند ما پيگير خواسته هاي آنان هستيم، از ما حمايت مي کنند .
۱۳۹۶/۶/۱۴ - ۲۱ : ۵۴
حجت الاسلام سيد حسن خميني در ديدار خانواده ارتباطات کشور گفت : جوانگرايي در وزارت ارتباطات درست ترين و به جاترين جوانگرايي در نظام است.
۱۳۹۶/۶/۱۴ - ۲۱ : ۵۰
سرپرست شرکت ارتباطات زيرساخت، در احکامي جداگانه، مسئولان جديد اين شرکت را منصوب کرد.
۱۳۹۶/۶/۱۳ - ۲۲ : ۵۱
وزير ارتباطات در راستاي حمايت از توليدات بومي، طي نامه‌اي پيگيري علت تنزل کارايي دو شرکت مخابراتي و ارائه پيشنهاد جهت برون‌رفت از وضع موجود را به دکتر علي اصغر عميديان واگذار کرد.
۱۳۹۶/۶/۱۳ - ۱۳ : ۵۸
رييس مرکز روابط عمومي و اطلاع رساني وزارت ارتباطات و فناوري اطلاعات گفت: در راستاي حمايت وزير ارتباطات و فناوري اطلاعات از توليدات بومي ، مهندس آذري جهرمي طي نامه اي پيگيري علت تنزل کارايي دو شرکت مخابراتي و ارائه پيشنهاد جهت برون رفت از وضع موجود را به دکتر علي اصغر عميديان واگذار کرد.
۱۳۹۶/۶/۱۳ - ۱۳ : ۳۲
با حکم وزير ارتباطات و فناوري اطلاعات، مهندس حميد فتاحي به عنوان عضو موظف هيات مديره شرکت ارتباطات زيرساخت منصوب شد
۱۳۹۶/۶/۱۱ - ۲۰ : ۲۵
کتابخانه عمومی حسینیه ارشاد با بیش از ۲۰ سال سابقه تولید کتاب گویا، روز سه شنبه 14 شهریورماه از مناسب‌سازی فیلم‌های سینمایی برای نابینایان رونمایی میکند.
۱۳۹۶/۶/۱۱ - ۱۶ : ۲۵
بررسي عملکرد وزارت ارتباطات و فناوري اطلاعات در دولت يازدهم نشان مي دهد که اين وزارتخانه در عمل به حدود ?? هدف کلان، مطابق با برنامه هاي توسعه اي کشور موفق نبوده است.
۱۳۹۶/۶/۱۱ - ۱ : ۴۵
وزير ارتباطات و فناوري اطلاعات در شوراي اداري استان کهکيلويه و بوير احمد ، گفت : نيرو هاي جوان صاحب ايده، مهمترين سرمايه حوزه ارتباطات و فناوري اطلاعات هستند و بايد از آنان حمايت کنيم.
۱۳۹۶/۶/۱۰ - ۱۸ : ۸
سازمان تنظیم مقررات و ارتباطات رادیوئی در سیزدهمین جشنواره شهیدرجائی رتبه برتر کشوری را در میان سازمانهای وابسته به دستگاههای اجرائی کشور کسب کرد.
۱۳۹۶/۶/۹ - ۲۳ : ۶
کمیسیون فناوری اطلاعات اتاق بازرگانی ایران، نحوه ارائه تسهیلات نمایشگاهی به شرکتهای فناوری اطلاعات و دانش بنیان را که با حمایت معاونت علمی و سازمان فناوری اطلاعات صورت می گیرد، اعلام کرد.
۱۳۹۶/۶/۷ - ۲۲ : ۳۴
معاون مشتریان شرکت مخابرات ایران گفت: با توافق دو شرکت مخابرات و زیرساخت مقرر شد از فردا زیرساخت شارژینگ (کارکرد) مشترکان در شبکه IN را به صورت یک ساعته در اختیار مخابرات قرار دهد و از امشب شبکه IN مجددا به حالت قبل باز می‌گردد.
۱۳۹۶/۶/۷ - ۲۱ : ۴۶
وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات گفت: در 4 سال آینده، 5 شرکت بین المللی فناوری اطلاعات در کشور ایجاد خواهد شد.
۱۳۹۶/۶/۶ - ۲۲ : ۱۹
آرشيو خبر ها

نظرسنجي