سرویس ICT داخلي
با استفاده از فناوری سـنجش از دور مـی‌تـوان بـا هزینـه و زمـان کمتـر، طیـف وسـیعی از پروژه‌ها را در سطح جهـانی و ملـی با 9کاربرد مهم از تصاویر مـاهواره‌ای حاصل از این فناوری اجرایی کرد.
جلسه شوراي مديران ICT استان تهران به ميزباني اداره کل ارتباطات و فناوري اطلاعات استان تهران برگزار شد.
۱۳۹۷/۱/۲۲ - ۷ : ۴۰
بنابر اخبار منتشر شده مهاجمان بیش از 1000وب‌سایت که از اسکریپت magento در ساختار خود استفاده کرده‌اند، هدف حملات خود قرار داده‌اند.
۱۳۹۷/۱/۲۰ - ۱۴ : ۴۲
محمد جواد آذري جهرمي با انتشار توئيتي از حمله گسترده به برخي مراکز داده کشور خبر داد.
۱۳۹۷/۱/۱۷ - ۱۶ : ۱۵
مديرعامل شرکت ارتباطات زيرساخت با اشاره به عدم گزارش اختلال خاصي در سال گذشته از پايدار بودن شبکه ارتباطات کشور در سال گذشته خبر داد و گفت: شرکت زيرساخت متولي شبکه هاي مادر مخابراتي کشور است و بايد تلاش کنيم شبکه اي که در اختيار ماست به نحوي از نظر کيفيت و کميت توسعه يابد که استفاده از آن براي مشتريان اقتصادي باشد.
۱۳۹۷/۱/۱۷ - ۱۶ : ۳
لو رفتن پسورد مي تواند براي همه خطرناک باشد زيرا افراد بسياري از يک گذرواژه مشترک براي چندين سايت مختلف استفاده مي‌کنند. بنابراين اگر براي نام‌نويسي در يک وب‌سايت از ايميل‌ آدرستان استفاده کنيد و سپس درست پسورد همان ايميل را براي ورود به اين وب‌سايت تکرار کنيد، دقيقا کاري را انجام داده‌ايد که هکرها مي‌خواهند.
۱۳۹۷/۱/۱۶ - ۱۷ : ۲۷
آذري جهرمي طي حکمي عضو و جانشين رييس کارگروه توسعه خدمات الکترونيک وزارت ارتباطات و فناوري اطلاعات را منصوب کرد.
۱۳۹۶/۱۲/۲۷ - ۱۴ : ۳۹
معاون ستاد مبارزه با قاچاق کالا: رجيستري تبلت پس از رفع موانع واردات
معاون ستاد مبارزه با قاچاق کالا از برنامه ريزي براي رفع موانع واردات رسمي تبلت هاي سيم کارت خور به کشور در جهت رجيستري اين کالا، خبر داد.
۱۳۹۶/۱۲/۲۲ - ۱۵ : ۲۷
وزير ارتباطات و فناوري اطلاعات از رشد قابل توجه شاخص هاي توسعه ICT در سال آينده خبر داد و گفت: بر اساس اعلام ITU ايران بيشترين رشد شاخص هاي ICT در آسيا و دومين کشور از اين نظر در دنيا بوده است.
۱۳۹۶/۱۲/۲۱ - ۲۲ : ۵۳
دبير محتوايي هفتمين جشنواره فاوا از حضور 350 شرکت در هفتمين جشنواره فاوا خبر داد که 74 درصد آن از بخش خصوصي هستند.
۱۳۹۶/۱۲/۲۱ - ۲۲ : ۵۰
امروز (دوشنبه) برگزیدگان نهایی جشنواره فاوا در سال 1396طی مراسمی با حضور وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات به صورت رسمی معرفی و مورد تقدیر قرار گرفتند.
۱۳۹۶/۱۲/۲۱ - ۲۲ : ۴۸
هفتمين جشنواره ملي فناوري اطلاعات و ارتباطات (فاوا) صبح فردا دوشنبه ?? اسفندماه با حضور وزير ارتباطات برگزار مي شود.
۱۳۹۶/۱۲/۲۰ - ۱۸ : ۳۸
عضو کارگروه استارت آپ ها و دستگاه برتر دولت الکترونيک هفتمين جشنواره فاوا با بيان اينکه براي بررسي استارآپ هاي شرکت کننده 5 شاخص اصلي مد نظر قرار داشت گفت: سه شاخص 25 امتيازي بود و دو شاخص تجربه کاربري 10 و وضعيت رقابتي مشابه 15 امتياز داشت که در مجموع 100امتياز در نظر گرفته شد.
۱۳۹۶/۱۲/۱۹ - ۲۱ : ۵۸
عضو کميته سياست گذاري و مسوول کارگروه صادرات دانش بنيان هفتمين جشنواره فاوا با اشاره به تشکيل کميته سياست گذاري هفتمين جشنواره فاوا در آذرماه سال جاري گفت : در اين کميته محورهاي مختلف جشنواره در قالب 5 کارگروه کسب و کارهاي نوآورانه، استارتاپ ها ، دستگاه برتر در دولت الکترونيک، صادرات محصولات دانش بنيان و کارگروه پژوهش هاي منتهي به فناوري مشخص شدند.
۱۳۹۶/۱۲/۱۶ - ۱۱ : ۴۹
شبکه IP شرکت ارتباطات زيرساخت کشور قرار است تا نيمه نخست سال آينده بازسازي شود و در اين راستا اين شرکت در فعاليت‌هايي مثل راه‌اندازي CDN و پيام‌رسان‌هاي داخلي با اختصاص فضا و ارايه امکانات فني و ساير تسهيلات کمک کرده و به نوعي به عنوان بازوي دولت در کمک به بخش خصوصي خواهد بود.
۱۳۹۶/۱۲/۱۴ - ۱۵ : ۳۱
رییس جمهور در جلسه برگزیدگان و توسعه استان هرمزگان با اشاره به انقلاب در ارتباطات و فناوری اطلاعات، گفت : با این تحولات مردم افکار خود را با دیگران به اشتراک می گذارند و با افکار دیگران به راحتی آشنا می شوند که این تحولات جهان را از حالت ارتباطات یکسویه و یکطرفه خارج کرده است.
۱۳۹۶/۱۲/۱۱ - ۹ : ۲۳
با سفر رييس جمهوري و وزير ارتباطات و فناوري اطلاعات به استان هرمزگان، 1424 پروژه ICT با سرمايه گذاري بالغ بر 2430 ميليارد ريال افتتاح شد.
۱۳۹۶/۱۲/۱۱ - ۹ : ۱۸
آرشيو خبر ها

نظرسنجي