سرویس ICT داخلي
آذري جهرمي وزير ارتباطات و فناوري اطلاعات با بيان اينکه پست بانک بايد شعبه‌اي تخصصي براي حوزه ICT ايجاد کند گفت: پست بانک با ايجاد اعتماد در حوزه فناوري اطلاعات بايد سرمايه در گردش شرکت هاي فعال اين حوزه را جذب کند.
معاون وزير ارتباطات و فناوري اطلاعات عنوان کرد : ضرورت تکميل زنجيره پژوهش ها در کشور
معاون فناوري و نوآوري وزارت ارتباطات و فناوري اطلاعات، گفت : پژوهشي موفق است که از اثر بخشي آکادميک به اثربخشي تجاري و اقتصادي و در مرحله بالاتر به اثر بخشي اجتماعي و انساني برسد.
۱۳۹۶/۹/۱۱ - ۱۳ : ۳۲
دبیر سازمان نظام صنفی رایانه‌ای تهران با تشریح سازوکار انتخاب رئیس کشوری این سازمان توسط رئیس جمهور از برگزاری انتخابات این سازمان در 23 آذر ماه سال جاری خبر داد.
۱۳۹۶/۹/۱۱ - ۱۱ : ۳۰
همزمان با شروع هفته وحدت وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات صبح امروز (شنبه) به استان سیستان و بلوچستان سفر کرد.
۱۳۹۶/۹/۱۱ - ۱۱ : ۱۶
سخنگوی شرکت مخابرات ایران گفت: برغم وقوع زلزله 6 ریشتری صبح امروز در استان کرمان، ارتباطات تلفن ثابت و تلفن همراه در این استان برقرار و پایدار است.
۱۳۹۶/۹/۱۰ - ۱۴ : ۹
عملکرد 100 روزه اول وزارت ارتباطات در دولت دوازدهم با سر فصل هاي چون «اقدامات سريع در برقراري ارتباط مناطق زلزله کرمانشاه»، «افزايش ظرفيت ترانزيت بين الملل» و «توسعه بانکداري الکترونيکي در 1000 روستاي فاقد امکان» منتشر شد.
۱۳۹۶/۹/۱۰ - ۱۳ : ۵۵
معاون توسعه مديريت و امور منابع رگولاتوري از آغاز طرح ارزيابي رضايتمندي ذينفعان از خدمات حوزه ارتباطات و فناوري اطلاعات از امروز خبر داد.
۱۳۹۶/۹/۸ - ۱۲ : ۴۸
وزير ارتباطات و فناوري اطلاعات در جلسه اتاق بازرگاني ايران تاکيد کرد : تصدي گري دولت در بخش ارتباطات نسبت به ديگر حوزه ها به حد پاييني رسيده است.
۱۳۹۶/۹/۷ - ۱۶ : ۱
وزير ارتباطات و فناوري اطلاعات اعلام کرد: همه تجهيزات ساخت برند اپل اعم از گوشي و تبلت را شامل حال اجراي فاز دوم طرح ثبت گوشي تلفن همراه موسوم به رجيستري در کشور اعلام کرد.
۱۳۹۶/۹/۷ - ۱۵ : ۵۵
پنجمين همايش ملي مديران فناوري اطلاعات ? آذر برگزار و جايزه فناوري اطلاعات برتر(فاب) به محصولات برتر اعطا شد.
۱۳۹۶/۹/۶ - ۲۳ : ۲۷
در استفاده از ظرفیت های تولید داخل بهترین دارندگان پروانه در حوزه ICT معرفی شدند
معاون نظارت و اعمال مقررات رگولاتوری از ارزیابی عملکرد اپراتورها و دارندگان پروانه در حوزه استفاده از ظرفیت‌های تولید داخل در بخش ارتباطات و فناوری اطلاعات در شش ماهه دوم سال 95خبر داد.
۱۳۹۶/۹/۵ - ۱۵ : ۵۶
«پنجمين همايش ملي مديران فناوري اطلاعات» با شعار حکمراني داده‌ها و دولت الکترونيک از ديدگاه علوم و فناوري اطلاعات برگزار مي‌شود.
۱۳۹۶/۹/۴ - ۲۳ : ۳۴
ثبت نام شرکت در سومین جشنواره هفته فناوری اطلاعات (ITweekend3 ) در دانشگاه صنعتی شریف آغاز شد.
۱۳۹۶/۹/۴ - ۲۲ : ۵۵
موضوع دسترسي تاکسي‌هاي آنلاين به اطلاعات تلفن رانندگان اخيرا چالش‌هايي ايجاد کرده است.
۱۳۹۶/۹/۴ - ۲۱ : ۵۱
معاون برنامه ريزي وزير ارتباطات و فناوري اطلاعات طي حکمي نيلوفر مرادحاصل از بانوان متخصص وزارت ارتباطات و فناوري اطلاعات را به عنوان مديرکل دفتر بررسي هاي اقتصادي منصوب کرد.
۱۳۹۶/۹/۴ - ۲۱ : ۳۴
مدیرکل کنترل کیفیت پست خبر داد بیمه همه مرسولات پستی تا سقف 650 هزار تومان
مدیرکل کنترل کیفیت و عملیات پستی شرکت ملی پست با اشاره به خدمات پرداخت غرامت این شرکت در قبال کلیه مرسولات ثبت شده تا سقف 650 هزار تومان، از پرداخت فوری این زیانکرد تا حداکثر 48 ساعت به مشتریان خبر داد.
۱۳۹۶/۹/۳ - ۱۳ : ۱۲
رييس سازمان نظام صنفي رايانه‌اي کشور با اشاره به سرمايه گذاري 3.5 تريليون دلاري دنيا در حوزه آي تي گفت: در دنيا نسبت IT به CT در حدود 60 به 40 است در حالي که اين رقم در ايران به صورت 80 درصد CT و 20 درصد IT است.
۱۳۹۶/۹/۱ - ۱۲ : ۳۸
آرشيو خبر ها

نظرسنجي