سرویس ICT داخلي
وزير ارتباطات و فناوري اطلاعات طي حکمي جمال هاديان طبايي زواره را بعنوان رييس جديدمرکز روابط عمومي و اطلاع رساني اين وزارتخانه منصوب کرد.
معاون علمي و فناوري رييس جمهوري خبر داد: کاهش فساد و رانت با توسعه ICT
معاون علمي و فناوري رييس جمهوري از راه اندازي شبکه نوآوري در کشور خبر داد و افزود : با راه اندازي اين شبکه امکان تبادل اطلاعات فراهم مي شود.
۱۳۹۶/۷/۳ - ۱۷ : ۲۰
رييس پژوهشگاه ارتباطات و فناوري اطلاعات: 67 درصد از خدمات گوگل در دسترس ايراني ها قرار دارد
رييس پژوهشگاه ارتباطات و فناوري اطلاعات با تاکيد بر ضرورت حمايت دولت، رفع موانع و محدوديت هاي توسعه خدمات بومي گفت: در حال حاضر 67 درصد از خدمات گوگل در دسترس ايراني ها قرار دارد.
۱۳۹۶/۷/۲ - ۱۵ : ۲۲
مجتبی جوانبخت با حکم مهندس آذری جهرمی به عنوان دستیار وزیر درامور جوانان وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات منصوب شد.
۱۳۹۶/۷/۲ - ۱۵ : ۱۴
مجمع عمومي سازمان فناوري اطلاعات ايران به منظور تصويب صورت هاي مالي سال 1395 و بررسي عملکرد سازمان فناوري اطلاعات به رياست وزير ارتباطات و فناوري اطلاعات برگزار شد.
۱۳۹۶/۶/۲۸ - ۱۲ : ۴۱
توسط رييس جمهوري، پيوست حکم وزير ارتباطات و فناوري اطلاعات دولت دوازدهم ابلاغ شد
۱۳۹۶/۶/۲۷ - ۱۳ : ۱۸
با پيشنهاد وزير ارتباطات و تصويب هيئت وزيران، ناصرعلي سعادت به عنوان عضو صاحب نظر کميسيون تنظيم مقررات و ارتباطات راديوئي، جايگزين نصرالله جهانگرد شد. سعادت رياست نظام صنفي رايانه اي کشور را برعهده دارد.
۱۳۹۶/۶/۲۷ - ۱۳ : ۱۰
جشنواره بازیهای رایانه ای الکام گیمز، از 19 شهریورماه جاری در باغ کتاب تهران آغار شده بود.
در این مسابقات علاقه مندان به بازیهای رایانه ای و گیمرهایی سراسر کشور، در چند محور اختصاصی لپ تاپ، پی سی، موبایل و کنسول بازی در 11 رشته با یکدیگر به رقابت پرداختند.
۱۳۹۶/۶/۲۵ - ۲۲ : ۵۷
سرپرست سازمان تنظيم مقررات و ارتباطات راديويي : تشعشعات پرتوهاي راديويي از حد استاندارد کمتر است
سرپرست سازمان تنظيم مقررات وارتباطات راديويي اعلام کرد: با تاييد سازمان انرژي اتمي نتايج اندازه گيري دوره اي تشعشعات پرتوهاي راديويي در کشور کمتر از حد پرتوگيري مطابق با استاندارد ملي است.
۱۳۹۶/۶/۲۵ - ۱۳ : ۱۶
قانون جديد کپي رايت به مجلس ارائه مي‌شود رشد مطلوب توليد محتوا، در گرو رعايت قانون کپي رايت است
وزير ارتباطات و فناوري اطلاعات گفت: ديدگاه ما در رابطه با قانون کپي رايت و ضرورت بازبيني آن بسيار روشن است؛ بايد اين قانون بازبيني شود. ما لايحه‌اي را تنظيم کرده‌ايم که با طي مراحل، به مجلس ارائه مي‌شود.
۱۳۹۶/۶/۲۵ - ۱۳ : ۵
روز گذشته 400 میلیون سهم از مجموع سهام یک شرکت فعال در حوزه فناوری اطلاعات و ارتباطات در بازار بورس تهران به ارزش هر سهم 285 تومان عرضه شد.
۱۳۹۶/۶/۲۳ - ۲۳ : ۲
یک شرکت دانش‌بنیان با کمک تسهیلات "صحا" موفق به طراحی و ساخت ۸۵۰ سری مینی راک مخابراتی Outdoor شده است.
۱۳۹۶/۶/۲۳ - ۲۳ : ۰
رئيس هيات مديره شرکت مخابرات ايران نسبت به انتشار عکسي مبني بر برخورد شرکت مخابرات با يکي از کارمندان معترض، واکنش نشان داد و گفت: تيمي براي بررسي اين مشکل به اورميه اعزام مي‌شود تا موضوع را سريعا پيگيري کنند و مشکل مرتفع شود.
۱۳۹۶/۶/۲۳ - ۲۲ : ۳۱
معاون برنامه ريزي و نظارت راهبردي وزير ارتباطات در مجمع عمومي صاحبان سهام شرکت ملي پست ايران با اشاره به حضور دو اپراتور بخش خصوصي در بخش پست ، گفت : ورود بخش خصوصي در بازار خدمات پستي بايد به عنوان يک فرصت و نه تهديد تلقي شود.
۱۳۹۶/۶/۲۱ - ۲۳ : ۲۸
با حکم وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات ، محمد رضا فنایی به عنوان رییس مرکز حراست این وزارتخانه منصوب شد.
۱۳۹۶/۶/۲۱ - ۲۳ : ۲۴
با حکم وزير ارتباطات و فناوري اطلاعات دکتر صادق بيک پور به سمت " مشاور وزير و رييس کميته پدافند غير عامل وزارت ، شرکت ها ، سازمان ها و مراکز تابعه " منصوب شد.
۱۳۹۶/۶/۲۱ - ۲۳ : ۱۹
معاون فناوري و نوآوري وزير ارتباطات از تدوين و ارسال فرمول محاسبه ارزش دارايي هاي نامشهود در حوزه ICT که قرار است به تاييد وزير ارتباطات برسد، خبر داد.
۱۳۹۶/۶/۲۰ - ۲۲ : ۳۱
آرشيو خبر ها

نظرسنجي